News
Aprilars125

Guzik przy dźwigni wałka wom -Renault 120.54

Polecane posty

Aprilars125    2

Witam.Posiadam Renault 120.54 i zastanawia mnie jedna sprawa.Na obudowie dźwigni wałka Wom znajduję się taki czarny mały guzik ,do czego on może służyć ? :)

izydor6280    652

montowane w modelach od 95r. z tego co pamiętam to coś w stylu bezpiecznika, jeśli zgasisz ciągnik z włączonym WOM to go nie uruchomisz bez wciśnięcia tego

Edytowano przez izydor6280

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

Wiadomość z agroFakt.pl

LysaKosa    6

Czy po wciśnięciu tego guzika coś się dzieje przy załączonym wałku lub na wyłączonym? Myślę, że to może być też guzik potrzebny podczas kalibracji.

Aprilars125    2

Próbowałem już wszystkich kombinacji .Wciskałem guzik przy włączaniu/wyłączaniu wom ,przy obrotach 540/1000,przy zapalaniu i nic .Muszę jeszcze spr bo może on jt po prostu odłączony

izydor6280    652

rozumiem że gasiłeś ciągnik z włączonym WOM i próbowałeś odpalić

dobrze by było gdybyś właśnie sprawdził czy jest podłączony  ;)

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

damianos95    54

Jesli to guzik od takiej funkcji co mowicie to mogł ktos to zmostkowac jak go wkurzało tylko szkoda ze jak cos sie stanie pourywa rece alboo wciagnie w maszyne  to jest wielkie halo a jak ktos sam cos przerabia to nie mysli i jest ok

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez BartekSzulc
      Witam. Mam problem w renault 103-54, mianowicie rewers nie zawsze wchodzi do tyłu, prawdopodobnie widełki rewersu sie podtarły. Mam pytanie jak sie do nich dostać? Trzeba rozpoławiać ciągnik lub zdejmować/unosić kabinę? Dodam że rewers jest mechaniczny, a skrzynia bez żłów zając, 4 zakresy po 4 biegi.
    • Przez GRWielkopolska
      Witam mam problem z ciągnikiem Renault 133.14 chłodnica jest umyta a ciągnik się grzeję.Proszę o odpowiedź
    • Przez nuszka007
      Witam, mam problem z Renault Ares556rx. Nie załącza się napęd, a świeci się kontrolka. Nim oddam go do mechanika chciałbym samodzielnie dojść o co chodzi jeśli to możliwe. Oleje i filtry po wymianie, po podlewarowaniu przodu można poprzez koła zakręcić wałem zarówno na włączonym jak i zgaszonym silniku. Frez na wale ok. Chciałbym zacząć od podstaw typu bezpieczniki i elektrozawory lecz nie wiem gdzie owe się znajdują. Nie ma też bezpiecznika i przekaźnika typowo od napędu. Pomożecie? Pisałem w innym temacie lecz bez odpowiedzi.
    • Przez krzysiek16m
      W tym temacie, prosiłbym o zamieszczanie instrukcje obsługi, katalogów części do ciągników marki Renault.
    • Przez dawid464
      witam mam pytanie czy silnik d226-6 rożni się czymś oprócz tubro od td228-6 mają one takie same pojemności, tłoki ???
      czy są morze to inne silniki różniąc się od siebie czy są dostępne części do td228-6 ????

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.