Skocz do zawartości
News

Polecane posty

DJG888    0

Witam,

Kupię obciążniki przednie do Massey Ferguson 255 (najlepiej 4 sztuki) w "chrześcijańskiej" cenie. ;)

Okolice miast Wolbrom, Olkusz, Miechów, Skała (woj. małopolskie).

Pozdr.

Edytowano przez DJG888

extrabyk    2028

Może mógłbym Ci pomóc ale nie wiem ile wynosi cena "chrześcijańska" cena i nie chcę wyskoczyć z jakąś "islamską" ceną :D

Napisz do mnie na priw za ile byś dał a może się dogadamy bo mam 10 szt. nowiutkich...chociaż najchętniej sprzedałbym wszystkie razem...

DJG888    0

W "chrześcijańskiej" czyli w miarę dobrej. :D Nawet nie wiem po ile chodzą...

Podlasie to i tak niestety za daleko, bo ze względu na wagę pasuje mi gdzieś w okolicy kupić. :/

PRIMO    693

U mnie w okolicy jest komplet do MF-a przód-tył 100 zł za sztukę jeśli zainteresowany to zapraszam na priv.

Edytowano przez PRIMO

PRIMO    693

Już znalazłem niedaleko siebie, ale dzięki za oferty. :)

Powiedz jaka cena sztukę/komplet?

wasil1995    1

warto czasem zapytać w sklepach rolniczych, typu Agroma itp. np. komplet nowych obciązników do MF 255 mogą załatwić za 200 zł , czyli 50 zł sztuka ale trzeba brać 4.

DJG888    0

warto czasem zapytać w sklepach rolniczych, typu Agroma itp. np. komplet nowych obciązników do MF 255 mogą załatwić za 200 zł , czyli 50 zł sztuka ale trzeba brać 4.

Trochę nie chce mi się wierzyć, że 200 PLN komplet kosztuje. :o Najtaniej znalazłem za 180 PLN/sztuka.

Sytuacja tak wygląda, że pewien handlarz miał mi załatwić obciążniki, ale nic z tego nie wyszło, więc temat nadal OTWARTY! :P

Jeszcze mnie zastanawia czy pasowałyby od MTZ lub BELARUS-a, bo zaczep "hak" podobny.

263944171_1_644x461_mtz-obciazniki-balas

265117207_1_1000x700_obciazniki-balast-d

Edytowano przez DJG888

extrabyk    2028

Miałem kiedyś na MFie obciążniki z MTZta bo zaczep rzeczywiście pasuje. jest tylko jedno ale...otóż nic nie trzyma od dołu tych obciążników bo oryginalne mają od dołu takie kwadratowe podkładki dociskane śrubą a te z MTZ trzeba w inny sposób zamocować żeby nie pogubić. Druga sprawa to wysokość tych starych z MTZ i tych nowych z Belarusa. Oba typy są dużo wyższe od tych z MF i jak jest trochę grząsko to obciążniki są pierwszym elementem, który zaczepia o ziemię...znam to wszystko z własnych doświadczeń.

Jeśli nie znajdziesz taniej to mogę Ci załatwić obciążniki do MF-255 za 150zł. / szt. tylko dojdzie jeszcze wysyłka w granicach 50-90 zł.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Tomek9414
      Witam, chciałbym zapytać czy spełniam warunki aby kupić ziemię rolną ?  Mam 24 lata, posiadam 8,5ha gruntów rolnych które użytkuje od 18 roku życia, co roku składam wnioski o doplaty, w których co roku oświadczalem, ze sam prowadzę gospodarstwo rolne, jestem studentem kierunku nierolniczego, ubezpieczonym przez matkę w zusie, nigdy nie ubezpieczałem się  w krusie, zameldowany jestem w gminie która graniczy z gminą w której leżą moje grunty. Czy będę mieć problemy kupnem ziemi?
      Pozdrawiam Tomek
    • Przez Hvelektronik
      Witam szuka modułu bcu może być uszkodzony byle by był kompletny 6310
      moduł znajduje się w okolicy bezpieczników
      tel517210780
      dawidele@o2.pl

• Przez repek92
      Kupię sterownik ebox do Fendt 380 może ktoś z was posiada lub wie gdzie kupić numer oryginalny G205200220013
    • Przez grzesiekdzi
      Witam. Kupię pługi kverneland 3 lub 4 Vario. Na zabezpieczeniu resorowym. Podlaskie. Najlepiej w oryginale. 
    • Przez kedar006
      KUPIĘ radliniarkę Weremczuk lub Krukowiak 2 rzędowa zwykłą bez glebogryzarki.

Taką jak na zdjęciach, może ktoś wymienia na większy lub inny nowszy model, i stary chciałby sprzedać

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.