Skocz do zawartości

Polecane posty

DJG888    0

Witam,

Kupię obciążniki przednie do Massey Ferguson 255 (najlepiej 4 sztuki) w "chrześcijańskiej" cenie. ;)

Okolice miast Wolbrom, Olkusz, Miechów, Skała (woj. małopolskie).

Pozdr.

Edytowano przez DJG888

extrabyk    831

Może mógłbym Ci pomóc ale nie wiem ile wynosi cena "chrześcijańska" cena i nie chcę wyskoczyć z jakąś "islamską" ceną :D

Napisz do mnie na priw za ile byś dał a może się dogadamy bo mam 10 szt. nowiutkich...chociaż najchętniej sprzedałbym wszystkie razem...

DJG888    0

W "chrześcijańskiej" czyli w miarę dobrej. :D Nawet nie wiem po ile chodzą...

Podlasie to i tak niestety za daleko, bo ze względu na wagę pasuje mi gdzieś w okolicy kupić. :/

PRIMO    188

U mnie w okolicy jest komplet do MF-a przód-tył 100 zł za sztukę jeśli zainteresowany to zapraszam na priv.

Edytowano przez PRIMO

PRIMO    188

Już znalazłem niedaleko siebie, ale dzięki za oferty. :)

Powiedz jaka cena sztukę/komplet?

wasil1995    1

warto czasem zapytać w sklepach rolniczych, typu Agroma itp. np. komplet nowych obciązników do MF 255 mogą załatwić za 200 zł , czyli 50 zł sztuka ale trzeba brać 4.

DJG888    0

warto czasem zapytać w sklepach rolniczych, typu Agroma itp. np. komplet nowych obciązników do MF 255 mogą załatwić za 200 zł , czyli 50 zł sztuka ale trzeba brać 4.

Trochę nie chce mi się wierzyć, że 200 PLN komplet kosztuje. :o Najtaniej znalazłem za 180 PLN/sztuka.

Sytuacja tak wygląda, że pewien handlarz miał mi załatwić obciążniki, ale nic z tego nie wyszło, więc temat nadal OTWARTY! :P

Jeszcze mnie zastanawia czy pasowałyby od MTZ lub BELARUS-a, bo zaczep "hak" podobny.

263944171_1_644x461_mtz-obciazniki-balas

265117207_1_1000x700_obciazniki-balast-d

Edytowano przez DJG888

extrabyk    831

Miałem kiedyś na MFie obciążniki z MTZta bo zaczep rzeczywiście pasuje. jest tylko jedno ale...otóż nic nie trzyma od dołu tych obciążników bo oryginalne mają od dołu takie kwadratowe podkładki dociskane śrubą a te z MTZ trzeba w inny sposób zamocować żeby nie pogubić. Druga sprawa to wysokość tych starych z MTZ i tych nowych z Belarusa. Oba typy są dużo wyższe od tych z MF i jak jest trochę grząsko to obciążniki są pierwszym elementem, który zaczepia o ziemię...znam to wszystko z własnych doświadczeń.

Jeśli nie znajdziesz taniej to mogę Ci załatwić obciążniki do MF-255 za 150zł. / szt. tylko dojdzie jeszcze wysyłka w granicach 50-90 zł.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez memek26
      kupię kombajn do ziemniaków za rozsądną cenę Karlik na 0,70 Ha 

• Przez memek26
      kupię kombajn do ziemniaków za rozsądną cenę Karlik na 0,70 Ha 

• Przez JANCZAK1176
      Witam poszukuje korpusu kompresora pompy T529/1 używanego do kupna,zdarzyła się awaria łopatka wyskoczyła z wirnika blokując kompresor pękł  ,może ktoś kiedyś wymieniał i się poniewiera ,remont z nowych części  kompresora produkcji Słupsk nie marzy się 
    • Przez proxima64
      Witam kolegów i użytkowników pras Vicon rv 157/187. Jestem posiadaczem prasy Vicon rv 157 z 97r. Od kilku miesięcy przekopuję internet w poszukiwaniu adaptera do siatki do tejże prasy gdyż moja nie była w niego wyposażona ale jak na razie bezskutecznie . I tu moje pytanie : czy nie orientuje się ktoś lub nie ma do sprzedania takiegoż adaptera od prasy na części lub po spaleniu? Będę wdzięczny za każdą informację   .
    • Przez Mariusz123456
      Witam, nareszcie zdecydowałem się na hodowlę bydła na wołowinę kulinarną i na powrót do PL. Kupię czysto rasowe bydło rasy Hereford w ilości 4-5 mamek w wieku 20-30 mscy, 5-6 jałówek w wieku 7-10 mscy oraz 15 byczków w wieku 7-10 mscy. Najlepiej byłoby z hodowli extensywnej. Dodatkowo szukam 5-6 jałówek w wieku 7-10 mscy bydła szkockiego. Płatność w momencie odbioru zwierząt. W razie czego możliwość pokazania gospodarstwa gdyby były wątpliwości o warunki. Najlepiej Pomorskie. Nie mam transportu. W najgorszym przypadku wezmę byczki mieszane które przezimują na pastwisku z dużą osłonięta i zadaszoną wiatą.