Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez DanielKocima
      witam, znajomy ma na sprzedaż cuklopa nujn 100, maszyna posiada liczne przecieki, chce ja odsprzedac za symboliczne 5 stówek, i tu moje pytanie miał ktoś z tym doczynienia warto to brać? Nie posiadam cyklopa a przydał by sie ale mam nadzieje że tutaj dowiem sie czegoś o tej maszynie z góry dzieki
    • Przez Masterek
      Witam, posiada ktoś z Was może wagę samochodowa? waga na pewno ma być najazdowa. zastanawiam się bardziej nad tym czy wybrać wagę betonową czy może stalowo-betonową. i jakbyście mogli mi doradzić jakiej firmy wziąć. W wagach są czujniki różnych firm na których kompletnie się nie znam.
      z góry dziękuję i pozdrawiam
    • Przez deer
      Szukam informacji na teamat wag podkładkowych http://www.miary-wagi.com.pl/wagi-podkladkowe/ .

Interesuje mnie jak one sprawdzają sie w praktyce. Moze ktos miał z nimi do czynienia ?

Ogólnie za wszelkie info na ten temat będę wdzięczny .
    • Przez SuperCebulaKurw
      Witam,

ktoś z wam posiada może taką maszyne? Gdzie sprzedać taką obraną cebule przez maszyne? Jest lekko pokaleczona, więc raczej cebularz raczej nie przyjmie, lecz zobaczymy. Dostaje cebule i oddaje obraną 40 gr za kilo mi daje, więc sporo. 
    • Przez raul4153
      witam co do tematu mam taki problem posiadam bvl 170 na 6 pił i przy wycinani kuku staja piły zwłaszcza te boczne dochodza do połowy wysokosci pryzmy i koniec winda idzie noz nie...na sucho jest ok....w balocie tne tylko tylnim i tez jest super prosze o pomoc