Zaloguj się, aby obserwować  
c330ursus

Podłoże pod wiatę

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Najlepiej będzie jeśli ją utwardzisz zalewając betonem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5314    0

Ja też bym zalał betonem :P sam tak mam i nic się nie dzieje :P


..::-U-R-S-U-S-::..
moc , potega , siła , niezawodnosc , klasa , wytrzymalość , to tylko kilka zalet tej maszyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

A jeśli, brakuje funduszy na beton, to można tam dobrze utwardzić i wysypać jakimś drobnym kamieniem :P


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
A jeśli, brakuje funduszy na beton, to można tam dobrze utwardzić i wysypać jakimś drobnym kamieniem :P

Drobny kamień sporo kosztuje...... jak czymś wysypać to szlaka byłaby dobra.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c330ursus    2

Betonem by było super! tylko ja potrzebuje taniej myślałem nad jakimś żwirem. Co o tym myślicie macie jakiś pomysł?


:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2243

u mnie w garazu bylo posypana tak jakby malymi kawalkami eternitu :P ale teraz jest go coraz mniej bo po kazdym sprzataniu ubywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Betonem by było super! tylko ja potrzebuje taniej myślałem nad jakimś żwirem. Co o tym myślicie macie jakiś pomysł?

Żwir tak nie za bardzo pasuje...... jedynie żeby był dość gruby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sosek xu li    4

A myślałeś nad taką kratownicą betonową? układa sie je jak płytki, tylko są większego rozmiaru i grube chyba coś około 10cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c330ursus    2

Takie duże płytki betonowe jak na chodnikach? myślałem nad tym ale jeno takie kosztuje 8zł. a ja potrzebuje ze ok. 80-100 :P

 

 

 

 

 

 

 

<----- 200 post


:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumek19    5

Jeśli chcesz miec tanio i ładnie to jeśli masz starą cegłe rozbiórkową(można ją zdobyc za darmo) to wyrównaj powierzchnie w wiacie i poukładaj cegły(sposób dowolny). Będzie porządek, nie będą korodowac maszyny a przy okazji wykorzystamy starą cegłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek1480    0

Najlepiej zalac betonem. U mnie co roku powoli sie zalewa. A jak nie ma funduszy na beton to sa takie plyty betonowe jak na chodnikach nieraz jak wymieniaja chodniki na kostke to wydaja a jak sprzedaja to jakos w cenie 6-8 zł za sztuke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c330ursus    2

Dzięki za wszystko <_< A tak przy okazji.

 

Najradośniejszych Świąt Wielkanocnych,

najlepszych wypieków,

najkolorowszych pisanek,

najsmaczniejszych smakołyków,

najbardziej mokrego Śmigusa Dyngusa,

wszystkiego co najlepsze w tym pięknym wiosennym dniu

Życzę całemu AgroFoto

WESOŁEGO ALLELUJA !!


:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


    • Przez raven18
      Przyczepa skorupowa z własną hydrauliką, siłownik po wymianie uszczelniaczy gdyż tłoczysko jest w dobrym stanie. Cieknie. Chyba nawet bardziej niż przed wymianą uszczelnień, tylko cały problem jest w tym że nie cieknie podczas podnoszenia czy opuszczania ale już po opuszczeniu, złożeniu, dodam że wcześniej było to samo dlatego poszedł do regeneracji... 😒 Dopiero jak daje dźwignię przy pompie od opuszczania na tzw wolny spływ przestaje, co to może być, tam się jakieś ciśnienie tworzy czy jak. Normalnie paka podniesiona nic nie cieknie, nie opada a jak złożę to zaczyna ciec ... 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj