dziubak5

Unia Brzeg mxl sterownik N-041/s

Polecane posty

dziubak5    4

Witam, posiadam rozsiewacz z Brzegu który jest wyposażony w sterownik Elplant N-041/s. Poszukuję jakiejś instrukcji od tego sterownika (mam od rozsiewacza ale tam jest opisany inny sterownik),lub wszelkich informacji na jego temat, a dokładnie chodzi mi o wykonanie próby kręconej i skalibrowanie pod różna granule nawozu.                                  

post-43963-0-01711100-1456952490_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marunioo    2

Kolego podesłałbyś mi skany instrukcji jak masz tego sterownika. A masz może zamontowany elektryczny regulator przepływu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubak5    4

Kolego może byc pdf? Mam elektryczny regulator przepływu do ustalania dawki od prędkości.

n041-s.pdf

Edytowano przez dziubak5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marunioo    2

Bardzo dziękuję za pdf. A mógłbyś zrobić fotkę tego regulatora ewentualnie tabliczkę znamionową. Mój rozsiewacz ma mechaniczny a chciałbym przerobić na elektryczny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marunioo    2

To teraz zbiłeś mnie z tropu :) Myślałem że działa że on trochę inaczej. Działa na zasadnie dławienia ilości  przepływu oleju a co się dzieje z nadmiarem oleju który idzie z wyjścia ciągnika. Wymieniałeś go może bo widzę że nie jest podłączony. orientujesz się jaki jest koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubak5    4

Nie wymieniałem, poprzedni właściciel wymienial. Przy tym zaworze sa trzy węże zasilanie wyjście i przelew tak ze nadmiar swobodnie wraca. Ten zawor steruje dawka a jest jeszcze drugi prędzej który otwiera i zamyka olej czyli od załączania siewu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mn98789    0

Kolego Dziubak czy. Możesz jeszcze raz podesłać instrukcje ponieważ nie mogę już pobrać Twojego Pdf. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ceston
      Witam jakie opinie o tym rozsiewaczu i jak dostepnosc czesci? rocznik 2010
       
    • Przez PiotrekMTZ
      Co sądzicie o tych rozsiewaczach?
      Bo planuje Kupić MDS 700l :lol:
    • Przez ceston
      Witam proszę o opinię na temat tego rozsiewacza i dostępność części rocznik 1999
    • Przez ARTURO04
      Witam potrzebuje pomocy może ktoś pomoże, poleci kogoś, a mianowicie problem dotyczy rozsiewacza a konkretnie wydaje mi się, że sterownik coś szwankuje konkretnie po kilku kalibracjach zaczyna zaniżać dawkę nawozu trzeba przywrócić do ustawień fabrycznych i kilka kolejnych kalibracji można wykonać i znowu robię próbę na 300kg i tyle w próbie wychodzi a już na polu ok.180 kg i na nowo do ustawień fabrycznych... Może ktoś miał podobny przypadek rozsiewacz kverneland ds-ew bez wagi z czujnikiem na koło zdjęcia sterownika  


    • Przez kingway
      Witam , czy są tutaj posiadacze rozsiewacza do nawozu Amazone ZA M 1501 ??? Czy polecacie i na co zwrócić uwagę ??? Mam na oku taki no moim zdaniem full wypas no polskie menu,komputer Amatron +,limiter,osłony przeciwblotne,plandeka nadstawka L1000,czujnik prędkości,tarcze 24 -36 m.  i cena trochę też duża ponad 30 tys.  Na co zwrócić uwagę przy zakupie ?  A może polecacie coś innego ?? Co oznacza ten czujnik prędkości ?? To oznacza , że jaką prędkością będę rozsiewał to on mi sam dawkę poda ? Sorry za te pytania , ale nigdy nie miałem z takim do czynienia rozsiewaczem 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj