News
Kris94

Belarus 920.4 Czy warto kupić? zmiany względem mtz 82

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kris94    23

Witam. Przymierzam się do kupna nowego ciągnika za premię z młodego rolnika i trochę interesuje mnie Belarus 920.4. Obecnie mam MTZ 82 z 95 roku którego mamy od nowości więc trochę znam ten ciągnik ale z racji że jest już trochę wysłużony myśleliśmy nad zmianą na nowy. Oglądałem Ursusa C380, C382, Farmtaka 675, 685, myślałem też nad NH TD5.85 Case Farmall A85 itp. jednak opinie o tych nowych ciągnikach raczej nie są zbyt dobre, sporo się czyta o zdarzajcyh się awariach skrzyń, rewersów, usterkach elektroniki itd. w prawie nowych sprzętach do tego ceny też nie zachęcają jak i ceny części zamiennych. I ostatnio pomyślałem nad Belarusem w którym byłby już przedni most krzyżakowy, szerokie ogumienie i skrzynia zsynchronizowana, orbitrol w standardzie więc zawsze jakiś rozwój względem mtz-a z którym ogólnie nie miałem dużych problemów oprócz wycieków, luzów w układzie kierowniczym i raz naprawy wodzików w skrzyni. Jak myślicie te nowe 920 są lepsze od mtz-ów, jest może mniej wycieków, jak sprawuje się ta zsynchronizowana skrzynia 14/4, jest lepsza od starej 18/4 ?

Uziu92    3081

jak na to co sie zmienilo to nie sa warte tej ceny i nie sa lepsze, czerwone byly nie do zajechania, te nowe to juz nie to samo, po za tym roznicy nie odczujesz.

wojtal24    371

tylko sprawdz normy ekologiczne silników bo tu na forum ktoś pisal ze te białorusy nie spełniają norm euro i nie zwracaja za nich dotacji nie wiem czy to prawda ale tak ktoś tu pisał 

ZETOR TEAM

Wiadomość z agroFakt.pl

Kris94    23

Prawda ale to modele takie jak 820, 920, czy 920.2 nie mają i sprzedawane są chyba już zarejestrowane jako używane a jako że teraz wyłącznie sprzęt nowy to odpadają. Dopiero modele z 4 lub 5 po kropce się nadają bo mają normę EURO IIIA i IIIB.

wojtal24    371

ok kolego chciałem Ci tylko podpowiedzieć ale widzę że wiesz o co chodzi za mną nie przemawia technika wschodnia kiedyś też jeździłem czymś takim

ZETOR TEAM

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez lukasz248
      Czy wiecie gdzie znajdę w koparce jumz nr ramy , wersja z budowlana z okrągła kabiną
    • Przez kowal1108
      Dym i olej wyrzuca przy odpalaniu przez filtr powietrza. Co to może być? Uszczelka? Nie chce już odpalić. Wcześniej kilka razy się zdarzyło że dym poszedł filtrem ale odpalał. Teraz już nic...
    • Przez Scappy
      Cześć . Zbliża mi się wymiana głowicy ,bo przepuszcza ona olej do komory spalania . Obecna była już na szlifie i Pan powiedział że następna regeneracja musi być już konkretna,bo zawory głęboko siedzą i może się to nie zamknąć w 900 zł . Myślę że lepszą opcją będzie kupno nowej głowicy i jest kilka ofert na rynku . Co polecacie żeby nie wpaść w niepotrzebne koszty ? Czeka mnie też wymiana pierścieni,może i też tłoków ale to zobaczymy .

Pozdrawiam
    • Przez Delbeta
      Jaki płyn lać do wspomagania, tego zbiornika z przodu ciągnika w belarus 952. 4 ?
    • Przez dziki97
      Witam potrzebuję zrobić w miarę dokładny prędkościomierz do swojego ruska, potrzebny będzie do oprysków i siania nawozów.  Zastanawiam się na prędkościomierzem GPS, mógł bym używać go także  w Fortschricie 323. Posiada ktoś z was takie urządzenie i jak to się sprawuje???? do tej pory używałem telefonu z jakąś tam apka ale to denerwujące.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.