Zaloguj się, aby obserwować  
semos

C-330 czy można gdzieś to kupić??

Polecane posty

semos    77

Witam!

Chyba każdy z was ma już dość zalanego olejem błotnika u swojego C-330, znalazłem zdjęcie gdzie jest to bardzo ciekawie rozwiązane w związku z tym pytanie. Może ktoś wie czy w ogóle są gdzieś dostępne takie rurki do hydrauliki zewnętrznej

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/54050afa2154c810.html

czy można je gdzieś kupić czy trzeba je robić we własnym zakresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekd    110

Można powinieneś je dostać w Agromie to przecież seryjne wyposażenie 30-tek z końca ich produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

mam katalog do c-330 w którym jest również opisana wersja c-330m i nic tam takiego niestety nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dcnt    13

A kup se pan weza zamiast rurek i przymocuj w 2-3 miejscch do blotnika i na jedno wyjdzie, teraz niemal wszedzie dorabiaja weze na taka dlugosc jaka potrzebna i z takimi koncowkami jakie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

Wznawiam temat. Byłem we wszystkich okolicznych sklepach z częściami i w Agromie KRAKÓW i nikt o tych rurkach nie słyszał.

 

Zrobiłem to na wężach, ale mam wrażenie, ze przepływ oleju jest gdzieś tłumiony, mała średnica wylotu w zakutej końcówce. (słabo sie kręci owijarka) Czy myślicie ze to ma wpływ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekd    110

Na pewno nie w 30-tce tak się kręci raczej wolno i nic na to nie poradzisz przewody na pewno nie dławią p[przepływu oleju no i na pewno nie są cieńsze od tych przy owijarce Ciekawe jaką masz pompę od hydrauliki jakiej wydajności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Dorobią taką rurkę tam gdzie naprawiają hydraulikę siłowa, podałem niżej link do firmy TUBES , w której to gną metalowe rury do hydrauliki. Dzwoń i pytaj, dobrze mieć starą na wzór lub rozrysowane wymiary i gwinty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To masz do tura??

Bo ja nie mam nic na błotniku tylko na tej rączce do podnoszenia kipruje przyczepę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

pablo moja nie ma jest z 73 roku :) Ja mam inaczej rozwiązne wyjście hydrauliczne :) wogóle nie mam rozdzielacza a hydraulike mam ;P Owijarka śmiga aż miło ;P Jutro walne foto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A ja w mojej w ogóle nie mam na błotniku bo nie mam tura. :)

Jak chcę kiprować to daję lewarek do podnośnika na środkowe miejsce i ładnie chodzi nie mam zachlapanego błotnika itp. :)

Taka mała przeróbka a jak ułatwiająca życie <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Ja mam na błotniku 2 wyjscia hydrauliczne i mimo ze ich nie uzywam błotnik jest zalany olejem :)

jest na to rada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

a ja bym kupił przewody gumowe zakute w grene + eurozłącza z plastikowymi kapslami i byłoby ok.

zakładam, że hydraulika jest ok.

 

u nas w c330M tego problemu nie ma bo nie mam wyjscia hydrauliki (tak więc do przyczep czy rcw bierzemy zetorka).


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
javorskyp    8

Ej, nie wiecie ile jest warty ten cały rozdzielacz wraz ze wszystkimi rurkami dzialajacy??? Nie popekany ani nie uszkodzony ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez adasku10
      Od pewnego czasu zauważyłem, że moja c330m slabo podnosi. Olej jest.
      Nigdy nie byly robione rozdzielacze. Pytanie, który rozdzielacz odpowiada za podnoszenie Ten na dole pod siedzeniem z prawej strony czy ten co na blotniku ?  
      Proszę o jakies sugestie, czy moze przed naprawą jakies inne rzeczy sprawdzic ? 
      Prosze też o ewentualne polecenie firmy do regeneracji bo nowy to za duze koszty.  
       
       
    • Przez Motocyklista
      Witam mam problem z moim Deutz dx90 podnośnik powoli podnosi gdy ma zapiętą maszynę Nowa pompa i przy podnoszeniu słychać jakby sykot tam gdzie jest rozdzielacz lub śruba bezpieczeństwa ciśnienia może ktoś miał z tym problem a nie chce wymieniać niepotrzebnych rzeczy
    • Przez Krzyszt0f
      W moim ciągniku gniazda (jak wcisnę wąż) są luźne i jak włączę posów w rozrzutniku to cieknie z nich olej. Wystarczy wymienić uszczelniacze czy lepiej wymienić gniazda?
      a jak wymienić to polećcie jakieś gniazda co są dobre? 
      Ciągnik to Massey Ferguson 5445 tier 3  
    • Przez Kicu
      Witam dziasiaj pojechałem orać 1 h pola i wszystko szlo dobrze do 2 ostatnich przejazdów gdy podniosłem pług zaczął opadać. Z trudem zaorałem pole i pojechałem po moja talerzówkę i podnosiłem ja a on tak jak plug opadała. Nie wiem co sie dzieje 4 miesiące temu cala pompa była wymieniana.
      Proszę o pomoc!!!
    • Przez mon
      Witam! Mamy problem z ursusem c330. Otoż nie chce podnosić. Zastanawiamy sie co to moze byc. Myślicie ze to moze byc zwiazane z popsuciem pompy hydraulicznej?? Jezeli tak to ile ona kosztuje?? Licze na pomoc. Czekam na pytania i istotne informacje na ten temat. Dziekuję z góry
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj