Polecane posty

Adi96    1479

No jak chcesz dobry to na pewno nie będzie tani....

izydor6280    785

jak chcesz dobry to szukaj używki z zetora, odlewy o wiele lepsze niż w ursusie

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

lenoxw    7

Kolega ma stara orginalna pokrywe tylko ona nigdy nie byla uzbiojona w rozdzielacz itd bo ciagnik byl tylko do transportu ciekawe czy taka pokrywa jest identyczna iak zwykla 

Wiadomość z agroFakt.pl

izydor6280    785

powinno być to samo, bo jeśli nie montowali podnośnika to była zwykła płyta jak np. w k162

Znalezione obrazy dla zapytania: most k162"

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

KroneMat    14

Jaka może być przyczyna tego że powoli podnosi podnośnik w c360 ? Im bardziej jest rozgrzany olej tym wolniej podnosi i bardziej trzeba gazować żeby podniósł.

mat4011    0

Cześć

Jestem tu nowy ale mam pytanie bo kupiłem se zetora 4011 i od początku jest problem z podnośnikiem pompa jest nowa rozdzielacz dałem do regeneracji i jest trochę lepiej ale wciąż wolno słabo i nisko podnosi jaka może być przyczyna olej nowy bo wymieniałem

mat4011    0

Wymieniłem zawór i jeszcze gorzej niż przedtem co jeszcze może być tego przyczyną

I pierścienie na tłoku też

mat4011    0

Teraz nawet na szybkozłącze nie dochodzi olej 

A czy suwak ma znaczenie jak jest obrócony

Sean    1704

Słuchaj, jest gdzieś w środku przeciek i tyle, może rurka jakaś pęknięta, wszystko trzeba jeszcze raz sprawdzić, toż to nie kosmos.

Czasami człowiek sądzi że ujrzał już dno ludzkiej głupoty,     :) 

ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,

że ta studnia jednak nie ma dna.      ;) 

STEPHEN KING

Tomasz78    1027

A jak masz ustawioną regulację 

Pozycyjna czy siłowa ?:

Sean    1704

Jak olej nie dochodzi na szybkozłącze, to o czym mówimy.

STEPHEN KING

Tomasz78    1027

Niby tak  ale źle położenie  dźwigni  też płata figle 

Sean    1704

Teoretycznie nie powinno, ale w starym wszystko możliwe.

STEPHEN KING

Tomasz78    1027

Co szkodzi  sprawdzić .[dźwignia na Max do tyłu] jak  nie  zadziała  to hydraulika do sprawdzenia 

Borekk17    528

jaki masz podnośnik taki jak w 60 czy starego typu możliwe że mechanizm sterowania jest uwalony

mat4011    0

W zetorze 4011 niema przełożenia pozycyjnego i siłowego chyba że zawór na cylindrze

Lukaszg112    0

Witam.Mam takie szybkie pytanie:na zdjęciu ta rolka wahadła przełącznika 1 ma naciskać na ten element z 2 czy tylko opiera się w pewnym położeniu o 3 bo podczas podnoszenia nieraz podniesie ramiona na max a nieraz tak jak powinno na regulacji pozycyjnej.

Screenshot_20191116-090735(1).png

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)

Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez andrewk
      Do sprzedania dwa siłowniki jednostronne do ładowacza czołowego 40/60 skok 630mm ( min 870mm, max 1500mm ).

Siłowniki jak nowe, używane niecałe 6 miesięcy - powód sprzedaży jest prosty, wymieniam na wzmocnione.

Możliwość wystawienia na allegro.

Cena 300zł/komplet.

Jak dobrze zagadasz to wysyłka przy wpłacie na konto w cenie

______________________________________________________________________________________________________________________________
      http://www.traktorpedia.pl - dane techniczne ciągników rolniczych, kombajnów zbożowych oraz ładowarek teleskopowych.

• Przez podnośnik123
      Witam, mam problem z podnósnikiem w ursusie c 385. Gdy podniose ramiona na maxa pompa podnośnika cały czas pracuje a wąż dochodzący do pompy jest mega napiety. Spotkał się ktoś z takim przypadkiem ??
    • Przez jacek1709
      Witam mam problem z 3512
      A mianowicie kiedy zapalę ciągnik ramiona podnośnika idą odrazy do góry
      Opadają dopiero po zgaszeniu ciagnika dodam że dzieje się to bez względu na pozycję dźwigni pozycyjnej.

• Przez Nasters
      Witam mam pytanie odnośnie tego czy można wykonać kalibracje ehr w ciągniku Lamborghini 1060 otóż duże pokrętło od kontrolowania głębokości pracy po przekręceniu delikatnie w strone podnoszenia podnosi już do końca to samo z opuszczeniem chyba ze podczas przekręcania w strone podnoszenia np. gdy pozycja ramion będzie po polowie cofniemy pokretlem delikatnie do tylu to podosnik się zatrzymuje
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj