News
TolkienBC

Kukurydza cukrowa - "z czym to się je??!!"

Polecane posty

TolkienBC    0

Witam, mam pytanie do wszystkich forumowiczów - kukurydza cukrowa - czyli jakiej agrotechniki wymaga, jak z opłacalnością, ryzykiem, dzikami...i wszystko co z nią się wiąże...tak lubimy kukurydzę z puszki, a sami (przynajmniej ja) nie wiemy skąd się ona bierze i czy warto się z nią męczyć w tym Naszym ciężkim fachu fabryki pod chmurką...pozdrawiam!!! :)

corrado    359

Z tego co wiem to wysiew w okolicach  15 maja z racji tego że wymaga temperatury powyżej 15 stopni, a zbiór pod koniec sierpnia tak aby nie było ziarno za twarde. Jeśli chodzi o dziki nie zmienia się to każdą qq ta zwierzyna lubi. Jak już uda Ci się zebrać to jeszcze musisz ją sprzedać.

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez DamianGabana
      Witam ,
      Panowie powiedzcie jak z kontraktacją kukurydzy mokrej na nowy zbiór????????????????

U mnie w Lubelskim 420 - 450 netto 

• Przez Bartys12
      Witam 
      Czy ktoś orientuję się jaki jest koszt pakowania  kukurydzy w rękawa ?
      interesuje mnie cena rękawa oraz koszt jego uzupełniania od ha 
      oraz ile ok hektarów wejdzie w taki rękawa przy wysokości roślin średnio 3 m 
    • Przez Bolek96
      Witam czy ktoś siał już odmiane kukurydzy MOROCK i SATIVO z Saatbau jakieś opinie zastrzeżenia ?
    • Przez Krystian6830
      Witam zastanawiam się nad wyborem kukurydzy na kiszonke.
      Czy na polu którego gleba to tak 4 i 5 klasa (moze trochę 3) można posiac odmiany maisadour mas 18t lub valterinio kws czy znacie jakiś lepsze ?
      A tak przy okazji to jaka polecacie kukurydzę na ziarno ?

• Przez Krystian6830
      Jestem tu z pytaniem jak przykrywa się kiszonkę w silosie???
      rozwija sie po prostu folie i rozkłada ?
      Bo ja słyszałem że najpierw jeszcze jak nie nie kukurydzy ma to folie daje sie na sciany i na koniec zagina do środka 
      Wiecie jak to się robi ?????

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.