Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
adonis9    0

Niedaleko mnie gorzelnia 400netto placi

 Kolego podaj namiar na priva gdzie ta gorzelnia bo kuku mam do ciecia a jestem z twoich okolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Borowski i Wójcik od norek 340 na dziś a jeszcze niedawno 380 ktoś pisał. Za tono % 6 złoty dopłaty ale podobno poniżej 25 nie dopłacają choć tego nie wiem napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeus11    23

pewnie jak koło grudziądza to gorzelnia Mełmo bo tylko ta się tam ostała, Małe nie mogą się w tych czasach utrzymać z powodu nagonki na nie i złej polityki państwa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

kukurydza ziarno jest bardzo suche myślę iż wezmę po minimun 40 zł  takie dłubaner z kolby ma 23% a na ogół myśłę iż poniżej 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

to i tak zle nie macie :) u mnie od razu od 300 zaczęli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1826

Ktoś mi potrafi wyjaśnić skąd taki spadek z 370 zł na 300? Przecież to sie kupy nie trzyma żeby kupujący na początku wystawiali taką cene i zjeżdżali o 25% w ciągu tygodnia. ja czekam, to nie rzepak, kukurydza może postać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jak by mi ktoś dał 370 zł za 30% to bym się nie zastanawiał nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ktoś mi potrafi wyjaśnić skąd taki spadek z 370 zł na 300? Przecież to sie kupy nie trzyma żeby kupujący na początku wystawiali taką cene i zjeżdżali o 25% w ciągu tygodnia. ja czekam, to nie rzepak, kukurydza może postać

 

coś tam słyszałem o zmowie cenowej

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lambogrand    52

sprzatalem ostatnio w rachunkach i znalazlem fakture  z 2007 roku za kukurydze 26% dostalem 480zl netto minelo 9 lat wszystko podrozalo chyba o 100% a my dostajemy jakies marne 300 za mokra kuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Nie wszystko podrożało 0 100%. Trzoda stoi w miejscu, za to dzierżawa z 300% a ziemia stronami nawet o 1000%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seat    2

w mazowieckim kto skupuje kukurydze mokra i po ile ?

Cedrob, cena 350 netto (30%)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Okoliczni handlarze 270-300 netto za 30%


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunf    33

Okoliczni handlarze 270-300 netto za 30%

 

czyli kto tutaj sie kwalfikuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Sunf- Na Pełkiniach jest 3 skupujących. U nich są takie rozpiętości.

Edytowano przez master20002

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez bialy2005
      Jak nawozić kukurydzę? Przedsiewnie dostała 200kg mocznika, 200kg soli potasowej i 200kg superfosfatu 46%, wczesniej obornik 30-40t/ha Mam ochote teraz jeszcze rozsiac 150kg mocznika na hektar czy jest sens???
      Co roku o tej porze pryskałem raz albo 2 razy mocznikiem 25kg na hektar ale w tym roku nie co robic bo juz oststnie dni kiedy moge wjechac zeby jej nie łamac?
      Jakie zapotrzebowanie na składniki odżywcze ma kukurydza?
    • Przez gofeer666
      Witam, posiadam male gospodarstow rolne (mniej niz 10ha) do tej pory zawsze wszystko obisiewalem zbozem ozimym (pszenzyto, pszenica) rok temu złożyłem oswiadczenie i po sprawie, jednak w tym roku, chcialbym na polowie ziemi posiac kukurydze. Czy kukurydza jest traktowana jako zboze i czy moge w tym roku tez zlozyc Oswiadczenie, czy powinienem raczej zlozyc normalny wniosek zeby uwzglednic w nim kukurydze? Prosze o szybka porade bo do jutra termin skladania oswiadczen :P
    • Przez figlewicz
      Chciałbym posiać kukurydze na ziarno. Przeglądałem sklepy ale nie wiadomo co wybrać. Co wy siejecie?
    • Przez Romek3249
      Witam. Czy w jednym zabiegu można połączyć Tilt Turbo 0,8, Faxer(prochloraz) 0,8 , Stabilan 0,8, Moddus 0,24, Plonvit Opty 2,4 kg i siarczan magnezu 3 % ? Bo zdania są podzielone. Kolejność mieszania zachowana oczywiście, tylko kwestia czy to nie uszkodzi pszenżyta czy pszenicy ?
    • Przez armin089
      Witam,czy orientuje się ktoś na jakiej zasadzie działa wieloprogowy czujnik poziomu nasion w siewnikach firmy Agro masz?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj