Polecane posty

maly00    26

z tego co wiem male zainteresowanie kontraktem do bioagr-y moim zdaniem cena na tym zakladzie wzrosnie maja prawie  dwukrotnie zwiekszyc przerob wiec towaru bedzie potrzeba rok temu o tej porze oferowali 450 netto na zakladzie

ja na razie nie podpisuje poczekam do wiosny moim zadaniem bedzie w tym roku sporo mniej kukurydzy duzo ludzi ode mnie z okolicy rezygnuje ze wzgledu na niska oplacalnosc a wysokie naklady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matys1990    23

Jesli przy kukurydzy maja wysoki nakład to jaki nakłady są na inne zboża? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matys1990    23

Jesli przy kukurydzy maja wysoki nakład to jaki nakłady są na inne zboża? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matys1990    23

i pryskać nie trzeba i cena przy sprzedazy tez wysoka, noo jeszcze duzo musze sie nauczyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253
Napisano (edytowany)

cedrob raciaz 400 netto 30 % kukurydza juz podpisuje umowy na nastepne zniwa kukurydziane . w tym roku była po350 mokra 30 % po tyle sprzedawalem . co myslicie o tej cenie 400 netto ja tam nie podpisuje

Edytowano przez warchest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Podlasiu ktoś kontraktuje?

 


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Trochę słaba ta cena. Jeszcze za wcześnie na kontrakty, w marcu się zacznie i myślę że pierwsze polecą po 450 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

no to jak taka cena bedzie mokrej kukurydzy to i suchej musi byc wyzsza bo teraz sucha 630 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@warchest twierdzisz, że cedrob płacił w '16 350 netto? Kontrakty na wiosnę '16 były tak jak teraz po 400 netto; co innego bez umowy. Cena do przemyślenia i jak już to na część plonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

nie cedrob tylko ja sprzedałem gdzie indziej po 350 kukurydze tzn dostalem 400 plus vat bo miała 24 % a Cedrob podpisuje umowy na sucha kukurydze ? podpisywał ktoś w jakich cenach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QuQurydza    125

<p>Seba 1985 miejscowość Łagów przy trasie A2 na Berlin, czyli chyba środkowa część lubuskiego</p>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seba1985    16

<p>Seba 1985 miejscowość Łagów przy trasie A2 na Berlin, czyli chyba środkowa część lubuskiego</p>

możesz jeszcze raz napisać nazwę miejscowości? albo nazwę skupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QuQurydza    125

<p>Nie wiem dlaczego tak sie dzieje kiedy pisze.?? tak jak pisze Saszeta,</p>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

bierze bez umowy teraz dzwonilem to kukurydze sucha biora po 630 jeczmien po 620 ceny netto . kukurydze sucha to i kiedys tez brali bez umowy bo kiedys sprzedawalismy tylko teraz niewiem jak oni sucha kukurydze skupuja to niewiem czy nie wymadzaja tzn czy nie ma jakis mitoksyn itd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seba1985    16
Napisano (edytowany)

a oddawał ktoś już do tego Łagowa kuku czy podpisywał? wypłacalna firma i rzetelna?

 myśląc realnie 430 to bardzo dobra cena i uważam że warto podpisać niech da kuku po średnio 10 ton to uprawa zyskiem przebija pszenice,a na ceny w tym roku jakoś uważam że nie ma co liczyć,jak będzie miało drożeć to skądś przywiozą żebyśmy My przypadkiem za dużo nie zarobili.....

 a macie może jakiś konkretniejszy namiar na tą firmę np.numer telefonu?

Edytowano przez seba1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepokorny    3

Okolice Inowrocławia oferują kontrakt kukurydzy mokrej po 400 netto
Czekać czy podpisywać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly00    26

moim zdaniem bedzie lepiej bo mniej kukurydzy sie zapowiada przedstawiciel ktory do mnie przyjezdza twierdzi ze w tym sezonie jest sporo mniejsze zainteresowanie nasionami kukurydzy niz w ubieglym roku ja na razie nie podpisuje w tym momencie nada 430 netto na Nysie wiec szalu nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly00    26
Napisano (edytowany)

tylko po co?juz o tym pisalem jak ktos wyprodukuje 1 tone za 100 zl do tego suszy tanio ma piec na zurzyte gumiaki i '' tani prad'' ze slupa to warto ;)

Edytowano przez maly00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez bialy2005
      Jak nawozić kukurydzę? Przedsiewnie dostała 200kg mocznika, 200kg soli potasowej i 200kg superfosfatu 46%, wczesniej obornik 30-40t/ha Mam ochote teraz jeszcze rozsiac 150kg mocznika na hektar czy jest sens???
      Co roku o tej porze pryskałem raz albo 2 razy mocznikiem 25kg na hektar ale w tym roku nie co robic bo juz oststnie dni kiedy moge wjechac zeby jej nie łamac?
      Jakie zapotrzebowanie na składniki odżywcze ma kukurydza?
    • Przez gofeer666
      Witam, posiadam male gospodarstow rolne (mniej niz 10ha) do tej pory zawsze wszystko obisiewalem zbozem ozimym (pszenzyto, pszenica) rok temu złożyłem oswiadczenie i po sprawie, jednak w tym roku, chcialbym na polowie ziemi posiac kukurydze. Czy kukurydza jest traktowana jako zboze i czy moge w tym roku tez zlozyc Oswiadczenie, czy powinienem raczej zlozyc normalny wniosek zeby uwzglednic w nim kukurydze? Prosze o szybka porade bo do jutra termin skladania oswiadczen :P
    • Przez figlewicz
      Chciałbym posiać kukurydze na ziarno. Przeglądałem sklepy ale nie wiadomo co wybrać. Co wy siejecie?
    • Przez Romek3249
      Witam. Czy w jednym zabiegu można połączyć Tilt Turbo 0,8, Faxer(prochloraz) 0,8 , Stabilan 0,8, Moddus 0,24, Plonvit Opty 2,4 kg i siarczan magnezu 3 % ? Bo zdania są podzielone. Kolejność mieszania zachowana oczywiście, tylko kwestia czy to nie uszkodzi pszenżyta czy pszenicy ?
    • Przez armin089
      Witam,czy orientuje się ktoś na jakiej zasadzie działa wieloprogowy czujnik poziomu nasion w siewnikach firmy Agro masz?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj