Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

w mojej okolicy praktycznie wszystkie transakcje odbyły sie pomiędzy rolnikami,dzwonie do punktu skupu ot tak o cenę zapytać a babka sie żali ze mało skupili qq,a ch.j ci w du.e, chyba będą mieli nauczkę na przyszły rok żeby nie próbować kombinować z cena

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

to fakt ci co maja suszarnie zaczynają szukać kukurydzy ni i ceny jak jest popyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

swoja ogladalem wczoraj[nawet dalo sie wjechac w pole] ziarno jeszcze miekkie, ceny aktualnej-miesiac temu proponowali 400 zl- nie znam bo wszystko stoi w polu i na pewno kilka-nascie dni jeszcze nikt nie bedzie kosil, kury potrzebuja zrec na okraglo wiec moze ktoras paszarnia szuka ziarna na juz. znajomi wczoraj kiszonke robili, dzisiaj beda asfalt zamiatac :D .

 

wy nie macie swiadomosci ze icek to zwykly troll- wszystko co pisze to fantazje znudzonego gimnazjalisty, on pewnie flintu od dentu nie odroznia B)  B)  B) .


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

Myśle iż pewnie chcesz kupic mokrą jak najtaniej by okraść w ten sposób a wiarygodne informacje ci nie na rekę  ale jest faktem iż mokra kukurydza drożeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

kiedys za multikonta usuwano od razu z forum , a teraz af zeszlo na psy, 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksys    23

mierzyłem dziś sąsiadowi wilgotność to miała 27 proc , gdy zapytałem o cenę to mówi ,że okoliczny kupiec daje 330 netto ,a podobno dzwonił do Brodów kolo Zamościa gdzie jest duży magazyn przeładowczy z wagonów przeważnie wschodnich to oferowali 280

mówie to co słyszałem ale u nas niestety rzeźbią z ceną jak chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

u mnie najdrożej płacić skup w Andrzejewie 340 netto +8/-10 za % reszta 300 netto +5/-10

rolnicy placa na ccm 320 brutto i bez żadnych badań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matava    20

 Fermy Drobiu Woźniak  płacą 390 netto przy terminie na 90 dni i ponad 100 t. Wie ktoś coś na temat wypłacalności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    161

 Fermy Drobiu Woźniak  płacą 390 netto przy terminie na 90 dni i ponad 100 t. Wie ktoś coś na temat wypłacalności?

To chyba największy producent jaj w Europie. Więc raczej wypłacalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alfaholik    1

Na wożniaka też trzeba uwazać.Bo rożnie z nim bywa.
Ale na kogo w dzisiejszych czasach nie uważać jak kazdy to cwanik i chce sie dorobić jak najszybciej.Cena kukurydzy w okolicach Wrocławia w gminie kąty wroclawskie wynosi 370 zl netto plus dopłata za wilgosnosc ponizej 30% wilgotności.Kukurydze kosiłem w niedziele.Wilgotność wyszla 23%.To cena wyszła 423zl brutto za tone.Plon z hektra wynióśł 10.5 tony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DarekAre    5

Dokładnie też jestem z Kątów Wrocławskich i też chodzą słuchy że na Woźniaka trzeba uważać bo może przeciągnąć z platnosciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    749

Ja oddawałem do gorzelni i przy wilgotności 31% koszona w poniedziałek wyszło 318netto. Ampol merol płaci 360 ale dwa tyg przed zbiorem trzeba się zapowiedzieć, troche chory system przy tej pogodzie a gorzelnia na bieżąco prosto z pola bez zapowiedzi bierze. Średnio 12ton z ha wyszło.teraz z wilgotnością już szalu nie będzie bo ciągle przepaduje. U nas sobota lało a w poniedziałek kosiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

de heus-320 +vat za 30 %, mniejsze ilosci 300, plon pod 15 ton podchodzi, ale na razie przerwa na cieple piwo,kupno gumowcow i lapanie zab na polu :D


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welwos29    14

Na wożniaka też trzeba uwazać.Bo rożnie z nim bywa.

Ale na kogo w dzisiejszych czasach nie uważać jak kazdy to cwanik i chce sie dorobić jak najszybciej.Cena kukurydzy w okolicach Wrocławia w gminie kąty wroclawskie wynosi 370 zl netto plus dopłata za wilgosnosc ponizej 30% wilgotności.Kukurydze kosiłem w niedziele.Wilgotność wyszla 23%.To cena wyszła 423zl brutto za tone.Plon z hektra wynióśł 10.5 tony

zawoziłeś do firmy komex ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

wczoraj wykosiłem 5 ha plon z tej działki 54,5 tony wilgotność 28% sprzedana cena 400 plus Vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaj    103

Sabnie kolo Sokolowa Podlaskiego kukurydza mokra (30%) 300 plus vat


Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sabnie kolo Sokolowa Podlaskiego kukurydza mokra (30%) 300 plus vat

niech się cmoknie w trąbę, już drożej w Międzyrzecu wipasz i cedrob z tych okolic odbiera po 350 netto odjąć 20zł za transport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaj    103

Ostatnio miałem okazję po tyle kupić od rolnika to kupiłem. Dla mnie okazyjna cena.


Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Aha, myślałem że ta cała firma ,,jacek,, skupuje po tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez bialy2005
      Jak nawozić kukurydzę? Przedsiewnie dostała 200kg mocznika, 200kg soli potasowej i 200kg superfosfatu 46%, wczesniej obornik 30-40t/ha Mam ochote teraz jeszcze rozsiac 150kg mocznika na hektar czy jest sens???
      Co roku o tej porze pryskałem raz albo 2 razy mocznikiem 25kg na hektar ale w tym roku nie co robic bo juz oststnie dni kiedy moge wjechac zeby jej nie łamac?
      Jakie zapotrzebowanie na składniki odżywcze ma kukurydza?
    • Przez gofeer666
      Witam, posiadam male gospodarstow rolne (mniej niz 10ha) do tej pory zawsze wszystko obisiewalem zbozem ozimym (pszenzyto, pszenica) rok temu złożyłem oswiadczenie i po sprawie, jednak w tym roku, chcialbym na polowie ziemi posiac kukurydze. Czy kukurydza jest traktowana jako zboze i czy moge w tym roku tez zlozyc Oswiadczenie, czy powinienem raczej zlozyc normalny wniosek zeby uwzglednic w nim kukurydze? Prosze o szybka porade bo do jutra termin skladania oswiadczen :P
    • Przez figlewicz
      Chciałbym posiać kukurydze na ziarno. Przeglądałem sklepy ale nie wiadomo co wybrać. Co wy siejecie?
    • Przez Romek3249
      Witam. Czy w jednym zabiegu można połączyć Tilt Turbo 0,8, Faxer(prochloraz) 0,8 , Stabilan 0,8, Moddus 0,24, Plonvit Opty 2,4 kg i siarczan magnezu 3 % ? Bo zdania są podzielone. Kolejność mieszania zachowana oczywiście, tylko kwestia czy to nie uszkodzi pszenżyta czy pszenicy ?
    • Przez armin089
      Witam,czy orientuje się ktoś na jakiej zasadzie działa wieloprogowy czujnik poziomu nasion w siewnikach firmy Agro masz?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj