Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Camry    56

welwos29  kto tak kontraktuje ,skupuje,daj namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Brody Małe 

PPH KROM

kolego jaka cene dajesz z podkarpaci oklic rzeszowa i jakie ilosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

gdzie taka cena jak ktos mi tyle da to mu odrazu z 200 ton kontraktuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

380zł/t netto.Będzie tanieć,pogoda dopisuje kukurydzy przynajmniej u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiaze    234

kukurydza mokra 30% będzie po 300zł + Vat... zbiory kukurydzy zapowiadają się bardzo wysokie w plonowaniu i dobiją jeszcze bardziej cenę pszenicy w dól...

Edytowano przez ksiaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbigniewPGR    109

A ja myślę że już powinieneś oddać za darmo. Produkujcie i dokładajcie ... post powyżej pisany przez handlarza/pośrednika który sie dorabia na czyimś garbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

zbigniewPGR chociaż jeden coś sensownego napisał. :)

 

 405-410 zł netto lubelskie.

Kukurydza zaczyna cierpieć z powodu suszy a to ,że ma 3 m nie znaczy ,że będzie sypać 15 ton. Szykuje się powtórka z ubiegłego roku. Pamiętajcie,że kukurydzy w tym roku jest mniej zasiane....


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DarekAre    5

2tygodnie temu 450 zł netto były propozycje teraz na dzisiaj tylko 410 netto propozycja Agrolok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że już powinieneś oddać za darmo. Produkujcie i dokładajcie ... post powyżej pisany przez handlarza/pośrednika który sie dorabia na czyimś garbie

Chłopie !!

kupuj i sprzedawaj i wtedy się wypowiadaj. 

 

Jak to jest jak sprzedasz i cena pójdzie w dół??? Będziesz się cieszył że zarobiłeś. Jak w górę to już kto od Ciebie kupił to na Twojej d*pie się dorobił, ryzykuj i handluj. 

 

 

Uważam że powinieneś wziąć się za magazynowanie i kontraktowanie. 

 

Moja wypowiedz dotyczyła cen,a dla Ciebie wyjaśniam:

- dużo pszenicy jest i będzie,

- kukurydzy jest również sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOREZ    35

DamianGabana

Musisz wyjaśnić, dlaczego twierdzisz że pszenicy jest dużo i będzie więcej.

Bo jak na razie, to wygłaszacie puste bez pokrycia słowa, teksty, że pszenicy jest full i próbujecie sztucznie zbić cenę.

Przypominają mi się lata 1997-2001 gdzie w żniwa ustawiały się kilometrowe kolejki i zboże taniało na łeb na szyję z dnia na dzień. A o dziwo jesienią i wiosną szło zarobić na pszenicy minimum dwa razy tyle co się skupiło. To były złote czasy i złote interesy. Wiem coś o tym.

Teraz robi się podobnie.

 

Rolnicy!!!!!!!!!!!

 

Zaprzestancie kontraktacji kukurydzy mokrej. Niech sobie wsadzą te swoje oferty poniżej 400 zł/t. Nauczmy się rządzić swoim towarem i nie pozwalajmy tego robić nieuczciwym pośrednikom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbigniewPGR    109

Brawo TOREZ, mądrze mówisz! Polać mu. To samo jest z sytuacją ziemniaka. Pokolenie głupich chłopów się kończy. Nasz towar my dyktujemy cenę. Na moje oferty sprzedaży z konkretną ceną dzwoni handlarz i oferuje swoją cenę - hahahaha odpowiadam że tak wielkich pieniedzy nie mogę przyjąć i niech szuka głupszego od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

sprzedający i kupujący podaje swą cenę i każdy powinien to uszanować a te hahaha to swiadczy samo za siebie/pycha/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sprzedający i kupujący podaje swą cenę i każdy powinien to uszanować a te hahaha to swiadczy samo za siebie/pycha/

Panowie 

Takie ceny dają mi porty jak i mieszalnie.

 

Chciałbym płacić o wiele więcej dla rolnika bo jak jest cena to jest ruch, zarobi każdy a w tym momencie to ja kontraktuję na 3 i 4 miesiące w przód i zastanawiam sie czy będzie taka cena.

 

Przesłanki cenowe sa wzorowane na rozmowach z firami> Cargill, Wipasz, De Heuse, Ekoplon, Dosshe i inni

 

 

Dla mnie jak i dla Was jeszcze lepiej jak będzie mało zbóż. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOREZ    35

Kujawsko Pomorskie, Cedrob w tym tygodniu podpisywał po 400 netto.

Musicie dopytać czy to jeszcze aktualny cennik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez bialy2005
      Jak nawozić kukurydzę? Przedsiewnie dostała 200kg mocznika, 200kg soli potasowej i 200kg superfosfatu 46%, wczesniej obornik 30-40t/ha Mam ochote teraz jeszcze rozsiac 150kg mocznika na hektar czy jest sens???
      Co roku o tej porze pryskałem raz albo 2 razy mocznikiem 25kg na hektar ale w tym roku nie co robic bo juz oststnie dni kiedy moge wjechac zeby jej nie łamac?
      Jakie zapotrzebowanie na składniki odżywcze ma kukurydza?
    • Przez gofeer666
      Witam, posiadam male gospodarstow rolne (mniej niz 10ha) do tej pory zawsze wszystko obisiewalem zbozem ozimym (pszenzyto, pszenica) rok temu złożyłem oswiadczenie i po sprawie, jednak w tym roku, chcialbym na polowie ziemi posiac kukurydze. Czy kukurydza jest traktowana jako zboze i czy moge w tym roku tez zlozyc Oswiadczenie, czy powinienem raczej zlozyc normalny wniosek zeby uwzglednic w nim kukurydze? Prosze o szybka porade bo do jutra termin skladania oswiadczen :P
    • Przez figlewicz
      Chciałbym posiać kukurydze na ziarno. Przeglądałem sklepy ale nie wiadomo co wybrać. Co wy siejecie?
    • Przez Romek3249
      Witam. Czy w jednym zabiegu można połączyć Tilt Turbo 0,8, Faxer(prochloraz) 0,8 , Stabilan 0,8, Moddus 0,24, Plonvit Opty 2,4 kg i siarczan magnezu 3 % ? Bo zdania są podzielone. Kolejność mieszania zachowana oczywiście, tylko kwestia czy to nie uszkodzi pszenżyta czy pszenicy ?
    • Przez armin089
      Witam,czy orientuje się ktoś na jakiej zasadzie działa wieloprogowy czujnik poziomu nasion w siewnikach firmy Agro masz?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj