Skocz do zawartości
DariuszKumierzak

Firma"Maniek"Jan Szypryt-Regeneracja pompy wryskowej c 330

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam,jestem zmuszony do wymiany/regeneracji pompy w swojej c 330

na portalu allegro znalazłem ogłoszenie gdzie skorzystało już 14 osób z usług tego sprzedawcy

http://allegro.pl/po...5048826685.html

czy ktoś z forum korzystał i może polecić taka regenerację?

ewentualnie czy lepszym rozwiązaniem będzie oddanie pompy do zakładu(woj,lubelskie)

micro303    18

Z jakich okolic lubelszczyzny jesteś bo mam gościa co robi tanio i od ręki i dobrze.

URSUS C335 ,Kubota 8560, MC CORMICK MTX 140.

no do lublina mam 40km(kierunek piaski-żółkiewka)

napisz jaka firma i adres,o cenę regeneracji to chyba trzeba by dzwonić i dopytywać chyba że znasz +/- $$$

Wiadomość z agroFakt.pl

akmaly    212

Dobrze robili w Niedrzwicy Dużej. Daj spokój z tą regeneracją przez allegro. Jak coś nie tak to nie dość że przesyłki dojdą to i czas. A zawsze może być coś nie tak - po to jest gwarancja.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez atomiks
      Witam.mam pytanie odnośnie regulatora obrotów w c330.Czy powinno sie tam zmieniać olej.jak tak to jak to zrobić.Gdzie spuścić gdzie wlać i ile?
    • Przez Zennek007
      Witam
      Pół roku temu robiłem remont silnika w moim ciapku. Założyłem nowe tuleje,tłoki, pierścienie, sworznie, panewki korbowodowe , wtryskiwacze i zregenerowałem głowice. Silnik przepracował ok 100 mth i wszystko było by w porządku gdyby nie taki walenie dochodzące z silnika, na zimnym można powiedzieć że da się tego nie słyszeć ale po rozgrzaniu jest coś strasznego. Najbardziej nasila się to pukanie gdy dołożę sporo gazu i puszcze. Wiem że silnik przed remontem był mocno zużytym progi w tulejach, wybite gniazda w głowicy i obrócone panewki na wale.
    • Przez Sadownikx2
      Witam posiadam wuzek widłowy z silnikiem c 330 i mam pytanie jak zmniejszyć mu dawke paliwa bo kocpi na czarno do przesady jak z parowozu.
    • Przez adhock
      Cześć wszystkim,
      Ściągnąłem dzisiaj głowicę w swoim ciapku do regeneracji i to co zobaczyłem lekko podcięło mi nogi.... w kanałach wodnych głowicy znalazłem kawałki drutu:

sporo tego drutu jeszcze tam zostało ale nie mogę go wyciągnąć....  ten ciągnik jeździł tak ze 20 lat....

Spotkaliście się z czymś takim ???

• Przez Michu999
      Witam
      Drodzy Państwo,
      Proszę o odpowiedź czy sekcje pompy wtryskowej od URSUSA c-330 pasują do C-328. Pytam bo podczas remontu pompy  wtryskowej do C-328 okazało się że były założone sekcje z C-360. Chce aby pompa była zrobiona jak należy. 
      Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.