DariuszKumierzak

Firma"Maniek"Jan Szypryt-Regeneracja pompy wryskowej c 330

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam,jestem zmuszony do wymiany/regeneracji pompy w swojej c 330

na portalu allegro znalazłem ogłoszenie gdzie skorzystało już 14 osób z usług tego sprzedawcy

http://allegro.pl/po...5048826685.html

czy ktoś z forum korzystał i może polecić taka regenerację?

ewentualnie czy lepszym rozwiązaniem będzie oddanie pompy do zakładu(woj,lubelskie)

micro303    24

Z jakich okolic lubelszczyzny jesteś bo mam gościa co robi tanio i od ręki i dobrze.

URSUS C335 ,Kubota 8560, MC CORMICK MTX 140.

Wiadomość z agroFakt.pl

akmaly    273

Dobrze robili w Niedrzwicy Dużej. Daj spokój z tą regeneracją przez allegro. Jak coś nie tak to nie dość że przesyłki dojdą to i czas. A zawsze może być coś nie tak - po to jest gwarancja.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez 330CUrsus
      Witam. Czy orientujecie się jakie są najlepsze i lepsze zestawy naprawcze do C-330(chodzi o silnik).Bo w dzisiejszych czasach to można kupić i za 120 zł ale to Chińskie i nie chcę nawet na to patrzeć.Myślałem o tych z Krotoszyna.Czy do wyjęcia tłoków trzeba zdejmować wał korbowy?I czy da się ocenić jego kondycję bez zdejmowania go? Z góry dzięki.Pozdro
    • Przez Nasters
      Witam  mam problem Lamborghini 1060 otóż do 1 tys obrotów z odmy leci delikatnie biały dymek lecz pod za dużym ciśnieniem po zwiększeniu obtotów z odmy zaczyna kapać olej czym większe obroty więcej oleju ?? ktoś może już to przerabiał ?? uszczelka ?? pierścienie ??
    • Przez Gregoryy90
      Regenerowal ktos turbo ? szukam sprawdzonego warsztatu
    • Przez tomek14
      Witam założyłem do zetora 7211 nową pompę oleju silnika i wymieniłem filtr bąk na pp i ciśnienie wzrosło do 6 na zimnym silniku a przy temperaturze silnika 70-75 stopni jest 5-6 . Czy ciśnienie nie jest za wysokie? bo słyszałem że wysokie ciśnienie może wypłukać panewki i że te modele nie lubią wysokiego ciśnienia.
    • Przez arturo82
      Witam was panowie. mam pytanie. jak powinien być ustawiony rozrząd w c 330, przypuszczam ze na kołach zebatych są jakieś symbole a więc jak one powinny być dopasowane który z którym. Bo taki mam problem że bardzo ciężko mi pali nawet jak podgrzeję świece. Myśle ze moze być przestawiony o jeden ząb i dla tego tak sie dzieje. silnik po kapitalce. Prosze o odpowidz.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.