Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mateusz61    2

Ja mam agregat uprawowo-siewny talerzowy i jak narazie nie narzekam,kupiłem bez podatku no i cena tych maszyn jest konkurencyjna. jak wsadzisz kierowce z przypadku to każdą maszynę ci rozpier...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Jak dobrze gdy pracownik (może współwłaściciel) zbiera opinie o produkcie :) Najważniejsze aby uwagi użytkowników było wdrożone podczas projetkowania i produkcji maszyn.

Osobiście jeszcze się nie spotkałem z maszynami tej firmy ale jak będzie okazja to ocenie :)

Edytowano przez romek6340

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darecki99    2

U mnie sąsiad kupił plug obrotowy z tej firmy i nawet nawet. Nie jest to unia ale na mniejsze arealy spokojnie wystarczają maszyny tej firmy. Pewnie znajda sie tacy co będą pisać ze to szajs jak ktos cale życie jeździ mercedesem to fiata nie będzie chwalil :) z drugiej strony dla tych co cale życie orali starym plugiem i ciagali brony to będzie super sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać że się znasz na rzeczy i zdajesz sobie sprawę ze powoli się rozwijają bo na początku robili osprzęt do Turów talerzowki i siewne a teraz idą cały czas do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darecki99    2

Sam przymierzam sie do kupna agregatu talerzowego i pluga i sam Bralem pod uwage uero- masz ale puki co wstrzymalem sie z zakupem . Tak czasami przeglądam neta to musze powiedzieć ze dużo firm ujzalo swiatlo dzienne i robią fajne maszyny . Sam kupiłem agregat uprawowy firmy dziekan - Malo kto wie ze cos takiego jest i jestem bardzo zadowolony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krisek    15

Jeżeli chcesz mieć tanio a dobrze to gdzieś koło kielc  jest firma co robią maszyny na wzór tych "markowych" czyli np; dają ci parametry  jakiegoś pługa czy agregatu z firmy np Vogel i ty mówisz czy chcesz taki sam agregat jak Vogel produkuję czy grubszy płaskownik taka a taka scianka profilu łożyska czy tulejki wszystko se dobierasz pod siebie i około miesiąca to spawają. Oczywiście malują itd. Sąsiad zamówił agregat na wzór Unia Kombi 3,7 m i zespawali mu identyczny za niecałe 10 tyś przy czym nowy taki kosztuje  20 tyś. Oczywiście FV wystawiają ale nie wiem dokładnie jak ta firma się nazywa..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matis24    0

Witam. Ja posiadam agregat talezowy tej firmy i jak narazie go chwale bo sie sprawuje dosc dobrze. troche talerze nie maja dopracowanych do konca ale ogolnie stawaim ocene 4+ , posiadam rowniez tej firmy agregat scierniskowy i z niego tak narazie to mierna ocena... po nie calym 1 ha talerze z tylu sie rozsepaly w kawalki... twierdzili ze wada producenta.. wymienili i te narazie ok ale od gwarancji na poczatku sie wymigiwali a to bylo 3 miesiace od zakupu...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krisek    15

no kolego sam bym chciał wiedzieć ja ta firma się nazywa ale cóż mam takiego pojebanego sąsiada że mi nie powie....pytałem już kilka razy bo robią też podobno przyczepy na wzór wieltona i pasiła by mi taka ale głupio się wymiguje i zmienia temat żebym se czasem nie kupił... A wiem o firmie bo  jak wieżli do niego na lawecie ten agregat to akurat byłem przy drodze i kierowca się pytał gdzie tu taki mieszka i wtedy mi kierowca powiedział że robią takie usługi ale nie mogę przeżałować że numeru tel nie wziołem.......... w necie też nie mogę znajść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kali    1

Głębosz z Euro-maszu ktoś użytkuje? Warto pchać się w tą firmę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fugeo    277

Posiadam agregat talerzowy euro-masz z włoskimi talerzami 56 z hydropakiem. Posiadam do od jesieni 2015, póki co bez zarzutów. Hydropak na dwóch siłownikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lexion84    6

Witam.

Kupilem plug jednobelkowy 4 skiby z euro-maszu, plug to porazka wykonanie jeszcze gorsze, ogolnie to wyc mi sie chce jak sobie pomysle ze wyrzucilem kase w bloto, Dlugo sie zastanawialem nad wyborem pluga, myslalem o uzywanym zachodnim, ale napalilem sie jak szczeniak na nowy- nowa maszyna zawsze cieszy nie stety cieszyla tylko do pierwszego wyjazdu na pole i pomyslec ze za ta kase moglem miec jakis normalny plug z zachodu, ogolnie rzecz biorac mialem kiedys porzyczony jakis stary dunski plug i oral o niebo lepiej niz ten badziewiasty z euro-maszu i nawet ciagnik mial duzo lzej niz tym badziewiem, plug idzie ciezko caly czas cos gnie to tu to tam, nawet zrywaja sie boczne lancuchy przy ciegnach w ciagniku, ja nie polecam tego pluga i nigdy zadnej maszyny tej firmy juz nie kupie na pewno.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1448

Poczytaj temat regulacji plugów, jest na tym forum. Po objawach wnioskuję że masz go źle ustawionego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrakcyjnyK    0

no kolego sam bym chciał wiedzieć ja ta firma się nazywa ale cóż mam takiego pojebanego sąsiada że mi nie powie....pytałem już kilka razy bo robią też podobno przyczepy na wzór wieltona i pasiła by mi taka ale głupio się wymiguje i zmienia temat żebym se czasem nie kupił... A wiem o firmie bo  jak wieżli do niego na lawecie ten agregat to akurat byłem przy drodze i kierowca się pytał gdzie tu taki mieszka i wtedy mi kierowca powiedział że robią takie usługi ale nie mogę przeżałować że numeru tel nie wziołem.......... w necie też nie mogę znajść...

witam moze dowiedziałes sie jak ta firma sie nazywa lub masz nr tel bo jestem zainteresowany  ta firma z góry dzienkuje  za odpowiedz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G_Siegien    37

 

Jeżeli chcesz mieć tanio a dobrze to gdzieś koło kielc  jest firma co robią maszyny na wzór tych "markowych" czyli np; dają ci parametry  jakiegoś pługa czy agregatu z firmy np Vogel i ty mówisz czy chcesz taki sam agregat jak Vogel produkuję czy grubszy płaskownik taka a taka scianka profilu łożyska czy tulejki wszystko se dobierasz pod siebie i około miesiąca to spawają. Oczywiście malują itd. Sąsiad zamówił agregat na wzór Unia Kombi 3,7 m i zespawali mu identyczny za niecałe 10 tyś przy czym nowy taki kosztuje  20 tyś. Oczywiście FV wystawiają ale nie wiem dokładnie jak ta firma się nazywa..

 

 

 

Ta firma nie może robić dokładnie takich samych maszyn, niektóre rozwiązania muszą ominąć lub zastąpić innymi znanymi. Na typowe kopiowanie nie pozwalają patenty. Drugą sprawą jest kwestia materiałów użytych do produkcji tej kopii, myślę że nie są takie jak te oryginalne i nie koniecznie muszą spełniać wszystkie założenia konstrukcji. 

To mój punkt widzenia :)


Posty wyrażają moje zdanie, inni nie muszą wcale się z tym zgadzać (mogę być w błędzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

Też mi się wydaję, że w zachodnich maszynach o jakość materiałów z których maszyny zostały wykonane i patent technologi chodzi, nie tylko o wygląd, żeby wyglądał jak np. lemken rubin a robił będzie jak zwykła talerzówka i jeszcze talerze do wymiany po dniu pracy, ale mogę się mylić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrian   
Gość adrian

A jakiej firmy głębosz polecacie tak na 160koni, czytam własnie ze najlepsze są zeby proste mniej koni wymagaja, nie wyrzucają kamieni z podglebia i lepiej zamykaja sie pory po przejezdzie sprawdza sie to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camel81    6

Mam telerzowkę Euromasz. Po 100ha talerze zaczęły odpadać (2 tygodnie pracy) cybaty w wale się pourywały. Serwis koszmar, prosiłem o ZAKUP części (pomijając gwarancje) i nie mogli mi kur... części dosłać (nawet chciałem po nie pod drzwi przyjechać) tłumacząc że nie mają. Dodam że byłem przez telefon miły i bez pretensji. Części kupiłem u konkurencji (pasowały). TRAGEDIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianwlp    0

Maszyny Euro-masz omijajcie szerokim łukiem niech was nie zwiedzie cena.... miałem chwilowe zaćmienie i kupiłem zestaw uprawowo-siewny - porażka siewnik max 8 hektarów i rozpada się przekładnia, zboże się sypie spod aparatów, hydropaki sie gną wymienili na drugi "wzmocniony" jak to powiedzieli krzywo pospawany szkoda słów to tylko kilka awarii które wymieniłem nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez 19seba
      Witam , poleci ktoś agregat uprawowy do uprawy pod ziemniaki ? Na pewno na zębie 45x10 i nie szerszy jak 4m . Potrzebuje opinii jakiej firmy agregat byłby najlepszy żeby się nie zapychał przy głębszej uprawie , robiłem w tym roku agregatem z Metangi i wszystko było by dobrze gdyby tylne wałki nie zatrzymywały się , ma ktoś maszyny Metanga ? Agregat masywny jest ale czy nie bedzie pękał ? Między Unią a Metangą jest przepaść cenowa i czy jest sens przepłacać ?
    • Przez Marcinek564
      Witam jakiś czas temu przeglądając stronę all.biz natrafiłem na ogłoszenia z Bometem U038 U038/1 U039 i U039/1. Ma ktoś może z państwa coś takiego u siebie? Oprócz 3 ogłoszeń nigdzie tego nie widziałem a jestem bardzo ciekawy jak dokładnie wygląda taki sprzęt i jak się sprawuje. 
       


    • Przez Janek54321
      Witam. Planuje zakup brony aktywnej z wałem packera 500mm  z siewnikiem nabudowanym. Mam każdy rodzaj gleby piaszczyste 5-6 gdzie sarna się topi w tym piachu, gliny, redziny, iły. Czy packer na wilgotnej ziemi nie będzie się zalepial że trzeba będzie czekać tydzień żeby obeschlo i czy na piachu nie będzie stawał i górki przed sobą robił? Proszę o wyrozumiałość i poradę.
       
    • Przez Młody1997
      Witam. Stoję przed zakupem talerzówki do c 360 3p i zastanawiam się jakie talerze będą lepsze: 6 czy 9 zębowe? przede wszystkim będzie służyć do likwidacji łąk i uprawianiu zaoranych ugorów, czasem może też do likwidacji poplonu lub uprawy ścierniska.
    • Przez adamgaleon
      Witam kupiłem brone talerzowa Bomet 3.15 m muszę wymienić 2 przednie talerze bo są wytarte i pęknięte brona ma ułożenie talerzy w X z tyłu są pełne wielkość 510 z przodu z tego co mierzyłem to od 440 do 510 i nie wiem czy poprzedni posiadacz wymienił skrajne na 460 i się wytarły? Wysokość powinna raczej być taka sama dobrze myślę 🤔z góry dzięki za odpowiedź 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj