mariuszmtz

Prace polowe wiosna 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mariuszmtz    70

Zakladem ten temat   bo sledzac agrofoto  widze   ze pomalu rozkreca  sie ten sezon .   Dlatego piszcie kto  co robil   albo kiedy  ma zamiar wyjechac w pole ?


zima trwa juz za dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfek3050    163

Ja jeszcze nic nie zacząłem, pod koniec marca jedziemy z nawozem na łąki, potem gnój pod qq ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

wczoraj rano po przymrozku rozsialem nawoz na oziminy, a reszta roboty stoi podobnie jak woda na polach-pare dni ladnej pogody zeby sie dalo wjechac.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Jutro ruszam z obornikiem pod qq !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krisek    15

Panowie, mam za frii krowi obornik tylko transport zapłacić to jest około 400 zł za auto 20 ton jest kilka aut Brać? myśle to pod ziemniaki rozrzucić zda egzamin? pole 20 lat gnoju nie widziało to może szoku dostać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro ruszam z obornikiem pod qq !

Tylko pamiętaj że luty w tym roku jest przestępny i ma 29 dni.

Więc lepiej zaczekać ten jeden dzień dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Tylko pamiętaj że luty w tym roku jest przestępny i ma 29 dni.

Więc lepiej zaczekać ten jeden dzień dłużej

i cały plan dnia znowu szlak trafił ;[ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krisek    15

Kolego transport by cie zjadł. 3 zł/km gość bierze 20 ton ładunku (ważony jest na wadze). oczywiście liczy w dwie strony ale jak żem powiedział pod kościołem o oborniku to bitka we wsi ;) więc raczej wezmę tylko mam mały problem bo do 10 marca musi się pozbyć a ja  nie mam gdzie wywalić w pole przecież nie wjedzie a koło domu też nie ma miejsca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek987    63

No to pod kościół.... :D Tam plac pewnie jest!

A co gdyby ludzie pod kościołem powiedzieli że się nie opłaca to byś nie brał, wziąłeś bo inni by wzięli?? To jest tak, jak z nowymi maszynami branymi na przerost, sąsiad ma ciągnik 100km to ja też muszę mieć i to lepszy ;)

Edytowano przez Wojtek987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krisek    15

Nie no trzeba do sprawy podejść inaczej  20 ton które kupię za 400 zł (za transport) już w innym woj gdzie obornik jest na wagę złota będzie kosztować około 2 tyś ;D o to chodzi z tą bitką pod kościołem, zapisy trwają ;)

Edytowano przez Krisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Pewno chce żeby śniegu mu urosło na polu :D:P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sambao
      Jeżeli ktoś ma doświadczenia jakiekolwiek na temat uprawy uproszczonej zapraszam do podzielenia się uwagami i spostrzeżeniami.
    • Przez volvofh12
      Sprzedam podłoże popieczarkowe z dowozem do klienta lubelskie podkarpackie mazowieckie świętokrzyskie 
    • Przez Klakier125
      Witam!!! Panowie co poradzicie na zwiększenie białka w przenicy?
    • Przez Holder
      Ze wzgledu na mokre warunki dopiero teraz bede aplikowal n2 w postaci RSM. Obawiam sie o poparzenia , rosliny sa juz dość wysokie i rozkrzewione . jakies porady jak zminimalizować to zjawisko?
    • Przez yanek_113
      Zakupiłem dzisiaj kwalifikowane nasiona gryki cena 500zl za 100kg. Przywożę do domu otwieram worek a tam pełno chwastów i to nie byle jakich - rzodkiew świerzpa,  dosyć sporo w polu widzenia. Jest to chwast trudny do zwalczenia, wiem bo sam mam kilka kawałków zapapranych i ciężko to wytępić a z gryki prawie niemożliwe do odczyszczenia. Co byście zrobili na moim miejscu? Próbować zwrócić do centrali  czy kontaktować się z producentem? Gdyby nie to że potrzebuje papier do integrowanej produkcji to miałbym to w głębokim poważaniu i zasiałbym swoją idealnie czystą… boję się za***ac sobie kolejne pola tym gownem
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj