cinek1407

Co sadzicicie o prasie lely welger rp 202 ranger

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Lely
elgrado91    3

kolega z pod Zamościa ma tą prasę z Lely i bardzo jest zadowolony. Kupił ją w 2014 r i jak na razie nie dołożył nic a pracuje na około 40ha w sezonie.

Wiadomość z agroFakt.pl

elgrado91    3

ponoć całkiem całkiem :) ja też planuje zakup na następny sezon takiej prasy bo jak narazie jest mało awaryjna :)

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez jaro89
      Nie znalazłem na forum tematu z prasą lely v160, więc zakładam.

Użytkownicy, jakie opinie macie na temat tego modelu, jakie prasa ma zapotrzebowanie mocy , ile aktualnie kosztuje nowa v160-tka ??
    • Przez boooolek
      Witam chciał bym poznać opinie na temat pras zmiennokomorowych  firmy :  
      lely welger
      kuhn
      claas
      case  

• Przez piotrek9321
      Witam posiadam prasę welger rp 202 classic pracuje ona z case 4230 i belki wychodzą bardzo słabe nie wiem jak ustawić zgniot o ile że słomy są jeszcze ok to z sianokiszonki bardzo słabe że owijarke nie chce obracać bel.w ie ktoś jak ustawić zgniot ?
    • Przez 22tomek22
      witam mam pytanie jak ustawić zgniot beli w prasie lely welger rp520 i co pokazuje zegar ciśnieniowy z przodu belarki
    • Przez pawelek11
      Witam wszystkich, zamówiłem prasę Lely którą miała być w połowie maja. Prasy nie mam do tej pory dealer tłumaczy się że producent czyli obecnie AGCO ma opóźnienia w produkcji. Chciałabym się porostu dowiedzieć czy ktoś jeszcze ma obecnie podobną sytuację z którąś z tych trzech pras? Bo nie wiem czy dealer może mnie oszukuje czy np. AGCO woli robić prasę pod swoją marką a Lely zostawia na koniec.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.