Polecane posty

bartek1190    0

Podczas ruszania gdy puszczam sprzego to traktor zaczyna ruszać gdy podał sprzegla jest praktycznie już na samej górze. Czy tak ma być? Jest to trochę uciążliwe. Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

przereguluj na dzwigni która wychodzi z e sprzęgła


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Pewnie tarcza jest już podtarta i regulacja na tej dźwigni powinna pomóc. Jałowy skok pedału jest wyczuwalny (kilka cm skoku od max uniesionego do wyczucia oporu)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1190    0

No właśnie tak, czuć ze  wysprzęgla bardzo wysoko tzn jak się nacisnie pedał sprzegał  kilka centymetrów od górnej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Jałowy skok musi być, a skoro jest za mały, to przestawienie dźwigni na wałku wychodzącym z korpusu sprzęgła wystarczy, o ile sprzęgło się nie ślizga. Trzeba jednak też pamiętać o drugim stopniu od rozłączania WOM. Nie można za bardzo przestawić dźwigni, bo WOM nie da się rozłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez karas111
      Witam, zakupiłem ursusa 3512 i muszę dolać oleju do skrzyni, ale nie wiem jaki był wcześniej zalany. Jaki olej zalać? Nie chcę sobie narobić dziadostwa w skrzyni...
    • Przez krzys111
      Witam wszystkich. W ursusie 4514 zablokował mi się wsteczny bieg. Został wsteczny i nie można przełączyć na inny bieg. Może wie ktoś jak to odblokować? Dzieki. A tak na marginesie chyba trzeba się go pozbyć, przez ten traktor kilka lat będę krócej żył🙁
    • Przez Miran
      Witam. 
      Panowie nie mam 3 biegu ani szosowego ani polowego w moim Ursusie 2812. Pozostałe biegi wchodzą dobrze. Ciągnik był ostatnio rozpoławiany bo był robiony w nim silnik i wymieniane sprzęgło. Jaka może być przyczyna takiego stanu rzeczy?
       
       
       
    • Przez zbycho77
      Witam , problem po wymianie tarcz  ; Założone nowe tarcze chełmno , pierwszy stopień działa prawidłowo .Drugi stopień nie działa wcale nie można wcisnąć pedału  .Łapki wyregulowane i szczelina drugiego stopnia . Miał ktoś może taki problem ?
    • Przez Damianzzz
      Mam problem z moim 5314 97r. podnosnik bardzo wolno podnosi i szarpie  jak dodam gazu to opada, to samo sie dzieje z hydraulika zewnętrzną na wolnych działa ale trochę wiećej obrotów i juz nie podaje oleju.Stan oleju ok.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj