Skocz do zawartości
Miszka123

Jaki ciągnik zamiast Ursus c-360

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus
Miszka123    5

Witam mam 25 ha moje maszyny aktualne to Ursus 1224 , Ursus c-360 ,Ursus c-330 i będę sprzedawać Ursusa c-360 i mam problem z doborem ciągnika za miast c-360 jaki byście polecili ciągnik przeznaczam 35 tyś ciągnik miałby pracować. W lekkich pracach typu przy kosiarce przy belarce zwożenie bel tego typu prace żeby mial 60-70km z turem nie będzie współpracować jeżeli wyjdzie w tej kwocie z napędem

Wiadomość z agroFakt.pl

ovi    35

celuj coś z zetorów 7245-7745. w tej kwocje można już przebierać

Zetrek    0

Polecam Zetora 7745, sam mam takiego tylko z turbo. Świetnie daje sobie rade z belarką Krone kr 130 oraz Kosiarką SaMasz 2.5m .

cyprian1219    364

Polecałbym mniejsze renówki, bardzo wygodne oszczędne małoawaryjne ciągniki z przodkiem za przyzwoitą cenę.

piotr4255    10

a ja ci polece case 845 lub745xl plus mało pali bardzo zwrotny  jak do tura już raczej bedzię miał eurohaki na pewno dużo lepszy jak ursusy zetory 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez sslawek456
      Witam jestem tu nowy Stoję przed zakupem głównego ciągnika lecz nie wiem jaki wybrać,w gre wchądza:New holland t5 115 ec,Zetor fortera cl 110,case farmal 115 ewentualnie deutz fahr 5110g.Ceny są bardzo podobne,a jezeli chodzi ojakośc to zwracam się do was co sądzicie o nich ? i jak się sprawują w gospodarstwach ?
    • Przez damianxx54i
      Tak jak w temacie, który ciągnik lepszy, który bardziej polecacie, nie opisujcie mi innych ciągników interesują mnie tylko te dwa Fendt 309CI rok 2007 i Case Jxu 105 rok 2012(nowy).
    • Przez dami99
      Witam planuje zakup ciągnika ,oglądałem ciągnik reanult ergos 95 z automatyczną skrzynią biegów . Czy mógłby ktoś wyrazić opinie na temat tego ciągnika?
    • Przez Fugeo
      W najbliższym naborze będę próbował swoich prób w PROW. Chciałbym starać się o dofinansowanie na ciągnik rolniczy do pracy z ładowaczem czołowym, opryskiwaczem, rozsiewaczem nawozów.
      Moje propozycje:
      CASE IH FARMALL C 65/75
      DEUTZ-FAHR AGROLUX 65
      JOHN DEERE 5067E (minus to udźwig tylnego tuza - 1800 kg)
      KUBOTA M6060
      NEW HOLLAND T4.65 UTILITY
      ZETOR MAJOR 60
      I może jeszcze jakiś ursus, ale póki nie słyszałem żadnych sensownych opinii.

Zależy mi na dobrej zwrotności , na jak najlepszym stosunku cena/jakość, niskim spalaniu, jak najmniejszej awaryjności, udźwig tura w granicach 1300-1500 kg.
    • Przez rolnik17
      Jest w planie kupno mocniejszego ciągnika . Myśl jest o 7745 i 7340 ?
      Czy te modele to to samo czy są jakieś różnice,jakie maja spalanie awaryjnośc itp.Proszę o fachową odp. Z góry dzięki.
      Pozdrawiam rolnik17