paweLek21

Podpięcie tura, wywrotu i podnośnika

Polecane posty

paweLek21    0

Witam,

Posiadam rozdzielacz w C 330 jak na zdjęciu poniżej. W tej chwili pod dwa górne wyjścia podpięty jest podnośnik oraz Tur. Chciałbym jeszcze podpiąć gniazdo na wywrot do przyczepy. Jak mam to zrobić? 

866c451ab3d328ddb4705afa115a5e46.jpg

paweLek21    0

Nie mam innego rozdzielacza. Tylny podnośnik i Tur Sterowany jest z tego który jest na zdjęciu. 1 wcięcie tylny podnośnik, 2 wcięcie Tur, 3 opuszczanie. Jaki rozdzielacz muszę wpiąć i w jaki sposób aby działał jeszcze wywrot przyczepy?

Wiadomość z agroFakt.pl

mariuszd93    495

np  taki 

rozdzielacz-2-sekcyjny.jpg

Wpinasz  do  rozdzielacza  pod  siedzeniem  , na to  wyjście  z  boku [  po  drugiej  stronie  dźwigni sterującej ] oznaczenie  T  z  rozdzielacza dodatkowego   [ powrót ].

Na  wyjście  z góry rozdzielacza  pod  siedzeniem  [ to bliżej  dźwigni] - oznaczenie  P z  rozdzielacza  dodatkowego [  zasilanie ]

Te wyjścia  z  góry  rozdzielacza  dodatkowego,  to zasilanie  i powrót do  hydrauliki  zewnetrznej 

;)

paweLek21    0

Oryginalnie miałem na błotniku zamontowany rozdzielacz, gdybym go zamontował i zostawił ten pod siedzeniem, podpinając jak na rysunku niżej? Pod siedzeniem sterowałbym podnośnikiem tylnym i wywrotem a na błotniku turem?

post-2064-0-11523100-1330032683.jpg

paweLek21    0

Zrobiłem tak jak pisałem, wszystko jest ok tylko jak chce odpiąć Tura to muszę na siłe chować siłowniki ażeby zapiąć je na sworznie, wyłączenie pompy nic nie daje. Czy to może wynikać z grawitacji? Rozdzielacz jest na błotniku a wąż na dole

Zrobiłem tak jak pisałem, wszystko jest ok tylko jak chce odpiąć Tura to muszę na siłe chować siłowniki ażeby zapiąć je na sworznie, wyłączenie pompy nic nie daje. Czy to może wynikać z grawitacji? Rozdzielacz jest na błotniku a wąż na dole

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kicu
      Witam dziasiaj pojechałem orać 1 h pola i wszystko szlo dobrze do 2 ostatnich przejazdów gdy podniosłem pług zaczął opadać. Z trudem zaorałem pole i pojechałem po moja talerzówkę i podnosiłem ja a on tak jak plug opadała. Nie wiem co sie dzieje 4 miesiące temu cala pompa była wymieniana.
      Proszę o pomoc!!!
    • Przez Mc3
      Witam, wymieniłem pompę hyd na wzmacniania hylmet aluminiowa, zrobilem bezpośrednie podłączenie pod rozdzielacz tura a powrót pod rozdzielacz org pod siedzeniem. Ciśnienie rozdzielacza tura ma 180-190bar (tak ma fabrycznie ustawione ), ciśnienie w rozdzielaczu pod siedzeniem nie przestawialem (kiedyś mierzylem było ok 120). Tur jak i podnośnik ładnie podnosi ale pompa wydaje dziwny dźwięk jakby trochę wyła, naciskajac sprzęgło lub gdy wyłączne pompę ustaje. Co może być tego przyczyną? 
    • Przez AdrianRolnik2004
      Witam  wszystkich forumowiczów mam problem z moim ursusem c335/c335m (ta sama hydraulika) a mianowicie przez 10 ostatnich lat po zgaszeniu ciągnika podnośnik opadał a gdy ciągnik był odpalony to podnośnik podrzucał narzędzie teraz stało się tak że gdy dźwignia podnośnika jest opuszczona na sam  dół to podnośnik i tak podnosi i nie chce opaść po prostu nie reaguje na dźwigienkę i jeszcze chciałbym prosić o wytłumaczenie do czego służą wszystkie te  dźwigienki na rozdzielaczu znaczy pierwsza jest do podnośnika a tamte dwie ?????? Nigdy tego nie używałem i chce się dowiedzieć bo może by mi się przydało proszę o rozpatrzenie przez forumowiczów mojej sprawy  no sezon się zbliża a ja nie mam sprawnego podnośnika dodam że mam zakupione tuleje do podnośnika uszczelkę na most pierścienie tłokowe oraz leżaki magazynowe rozdzielaczy (2) ZDU(zdjęcie dla uwagi )
    • Przez Mateusz200
      Witam zabralem się za rozkręcanie rozdzielacza w ursus c 360 i znalazłem koło pompy dziwignie i nwm od czego ona jest skąd się mogła urwać, proszę o pomoc. 

• Przez PolskiRolnik252
      Witam, potrzebuję wyjść power beyond do case 5140, przeszukałem kilkadziesiąt stron i nigdzie nie mogę takowej płytki znaleźć. Orientuje się ktoś gdzie ewentualnie można taką zakupić? 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.