mx_racer

Wysokość c360

Polecane posty

mx_racer    127

Witam interesuje mnie wysokośc c 360 w okrągłej kabinie. Czy ktoś wie jaką wysokośc ma Ursus w tej kabinie lub z jaką kabina c360 jest najnizsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx_racer    127

O taką c360 z taką kabina własnie pytam ile ona moż.e mieć wysokości? Chodzi mi o dokładna co do centymetra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafff24    27

 ja mam czeską, drzwi warsztatu na 230 i żeby wjechać opuszczam powietrze z tylnych kół :) :lol:  budowane było pod 330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx_racer    127

Ja mam wjazd 2.27cm c330 wchodzi bo ma 2.10 a c360 z tą okrągłą kabina chyba ma niewiwle więcej myśle ze z 2.15cm ok ma ale potrzeba mi dokładnie co do centymetra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

W starej sportowej? Wystarczy do instrukcji 4011 popatrzyć.

2230 mm. Może byc różnica w zależności od założonych opon ta wysokość jest przy oponach 13-28.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Były, z lat 70-tych, na takich wyjezdzały. Teraz pewnie ma 14.9 więc odrobinę wyższy  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zaraz, 3 min i zmierzę swojego.

 

 

14.9-28 kabina NAGLAK szeroka z grubym dachem - 240 cm, 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx_racer    127

Najbardziej mnie interesuje ta okrągła kabina bo z taką jest najnizszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mniej więcej możesz ująć 20 centów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
david2194    0

Witam

 

 

Panowie również proszę o wysokość c360 z okrągłą kabiną. 

Interesuje mnie pomiar od ziemi (najlepiej stanąć na czymś twardym) do najwyższego miejsca na kabinie (można położyć deskę i zmierzyć do deski).

 

 

Zdaje sobie sprawę że to będzie 2m20cm +/- "ileś tam"...

Jednak to ileś robi dużą różnicę ponieważ będę robił bramę garażową w istniejącym budynku który ma około 2m50cm.

Dlatego istotne jest te kilka centymetrów - muszę dobrać odpowiednio zbrojenie itp.

 

Jeśli ktoś ma wolną chwilę na pomiar to będziemy wdzięczni za informację w realu a nie tylko z książki.

 

 

 

Pozdrawiam!

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Marcin70707
      Witam. Chcę od restaurowac mojego Perkinsa w takim stanie jak wyszedł z fabryki w 1988😊. Dlatego potrzebuje kodów lakieru bloku i blach. Gdyby ktoś mógł mi je udostępnić byłbym bardzo wdzięczny😊. Szukam również szablonu to namalowania napisów na masce. Bardzo proszę o kontakt jeśliby ktoś miał bądź też proszę aby ktoś mi podał wymiary napisów i jak byłoby najlepiej je wykonać żeby wyglądało to estetycznie a nie "w miarę". Serdecznie pozdrawiam 😊😊😊

    • Przez Mario8610
      Witam, muszę wymienić dźwignie opcji siłowek i pozycyjnej, jak ją zdemontować i czy muszę rozbierać dzwiginki mechanizmy przy rozdzielaczu
    • Przez panczo1922
      Pacjent nieśmiertelna siuntka!
      Przed zimą zalalem ciągnik płynem/koncentratem do chłodnicy.
      Teraz na wiosnę czas oprysków a płyn poszedł do oleju i zrobiło się mleko.
      Myślałem że rozpuściło uszczelkę jak cały czas na wodzie jeździł ale niestety problem jest poważniejszy.
      Wżery na tulei i w bloku tam od dołu przy uszczelnieniu tulei.
      Tuleje wiadomo będą nowe ale co zrobić z tym blokiem? Czym to najlepiej skleić? Praktykował ktoś z was takie naprawy?
      Ciągnik pracuje tylko w opryakiwaczu więc nie będzie przegrzewany.
      Co radzicie z tym zrobić?
       
    • Przez MafiaPstrągowa
      witam, wie ktoś może gdzie online sprawdzę historie c360 po samym numerze vin? maszyna została wyrejestrowana dawno temu, nie posiadam żadnych dokumentów, chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy, ale na każdej stronie typu carvertical, itp wymagany jest 17-cyfrowy vin, a c360 ma 6-cyfrowy
    • Przez Grzesiu360
      Cena 18000 zł do negocjacji zarejestrowany i ubezpieczony. Gostyń wielkopolska.



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj