Skocz do zawartości
Januszxx

Prasa zwijająca zmienno komorowa New Holland 865

Polecane posty

WHATEVER
Wybrane dla Ciebie
galeria
prasa

Januszxx    0

Zamierzam kupić prasę zwijająca zmienno komorowa New Holland 865. Czy to dobry wybór? W większości będę jej używał do słomy i siana.

Dziękuję za odpowiedzi.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jozef3
      Czy ktoś z Was wie jak przełączyć sterownik od pras new holland 650 ze sznurka na siatke. Prasa jest z roku 1995 

• Przez marcins131
      Witam. Mam problem ze zdemontowaniem tego największego koła zębatego po lewej stronie.
      Ktoś się już z tym zmagał? Z góry dziękuje za pomoc. W załączniku przesyłam zdjęcie. Pozdrawiam.

• Przez bopietras
      Witam

Kupiłem prase case 344. Mam problem z odcinaniem siatki. Mianowicie jezeli hamulec na kólku od siatki jest zaciagniety to pod koniec procesu nie da rady odciac siatki. jezeli jest zwolniony do gory wszystko jest ok. Robie teraz z odpuszczonym hamulcem ale jest lozna siatka. pomozcie od czego to moze byc. Moze slabe napiecie w ciagniku. dodam ze to stary zetor 7745. A moze kwestia jakiejs regulacji.
    • Przez rafikkisiel
      Witam co jest przyczyną zsówania sie siatki do środka boki nie owiniete sa tak około 20 cm. Róznych siatek używam problem nadal pozostaje.Czytałem poprzednie tematy i robiłem według tych wskazówek nadal problem pozostaje. Wałek spiralny lekko sie obraca hamulec od siatki również dobrze trzyma rolke siatki. Dodam ze pieć kul owinie dobrze a nastepne 3 kule sa już nie owinięte. 
    • Przez platramix
      Witam potrzebuje instrukcji obslugi tego komputerka