Transporter

Jaki ciągnik produkcja roślinna

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Transporter    164

Witam,mam dylemat  poszukuje ciągnika ok 100-125 km koni,tak do 50-60 tysiecy i szukam coś w pułapie Case 5120-5140,i mam pytanie do was Koledzy,jakie inne marki i modele polecacie w tej kasie i tej mocy.bo duzo tego,a wybrac złom to nie sztuka,Dziękuje i Pozdrawiam

Rolnik1111    24

Te Case o których piszesz mają bardzo drogą pompę hydrauliczną a reszta części jest podobna cenowo jak w innych zachodnich ciągnikach.

Musisz szukać czegoś co jest w dobrym stanie i to jest dużo ważniejsze od marki,potem liczą się ceny i dostępność części.

Renault ma dość tanie części i bez problemu dostępne,w tej cenie znajdziesz już coś w dobrym stanie.

Wiadomość z agroFakt.pl

hardkor113    93

Człowieku widzisz jakie pieniadzie chce zalozyciel tematu przeznaczyc na ciagnik a ty wyjezdzasz z fendt-em vario ktory jest prawi 4razy drozszy od podanej ceny.

Ja ci polecam massey fergusona dosyc dobry i mocny ciagnik chociaz ciezko bedzie znalezc dobry egzemplarz poniewaz zazwyczaj sa one dosyc zajechane.

Człowieku widzisz jakie pieniadzie chce zalozyciel tematu przeznaczyc na ciagnik a ty wyjezdzasz z fendt-em vario ktory jest prawi 4razy drozszy od podanej ceny.

To był tylko przykład.....

Gość STIG0013   
Gość STIG0013

i co z tego, piszemy o tym czego dotyczy temat !

W zasadzie kwestia w jakim stanie znajdziesz egzemplarz a nie nawet logo

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pala92
      Witam. Jaki polecicie ciągnik zamiast forterry 125? traktor ma pracować z dużą sadzarka do ziemniaków (przy zetorze mam z przodu 700+150kg i pełną sadzarka koła w górę) więc traktor musiał by być dość cięzki, bedzie pracował jeszcze przy sianiu nawozów rozsiewacz ok 1600l przy formowaniu ziemniaków przy kopaniu ziemniaków z duzym kombajnem i będzie również siał zestawem upr-siew. Dodam że może być trochę słabszy tak ok 105-115km
      Zastanawiam się czy najlepszym wyborem nie będzie znowu forterra cl 110? cena podstawa katalogowa ok 175 netto co o tym myslicie?
    • Przez Marcin_1992_2008
      Witam. Stoje przed kupnem nowego ciągnika. Mam na oku deutz fahr 5110 g plus. Jakie są wasze opinie o tej marce i o tym modelu? Cena jaką mi zaproponowano to 182tys netto
      Wyposażenie : podnośnik mechaniczny , skrzynia 5-cio biegowa z dwoma półbiegami, klima, rewers elektrohydrauliczny. Czy te skrzynie są awaryjne? z góry dziękuje za odpowiedź
    • Przez PronarekP5
      Witam kolegów, mam do was pytanie, który z tych ciągników jest lepszym wyborem, pomijam fakt 4/6 cylindrow, jedynie chodzi o wytrzymałość, ciągnik to ciągnik taki do wszystkiego, przyczepa /przyczepy, rozsiewacz, opryskiwacz, wycinarka do kiszonki, rozrzutnik obornika - mały ale przy nim pracować będzie, może czasem przyczepa samozbierająca itp. Roczniki egzemplarzy to 2000 steyr i 2002 Lamborghini, wyposażenie steyr to skrzynia 40 km/h i przedni podnośnik, opony przod dobre tyl słabe, Lamborghini ma pneumatyke ,skrzynia 40km/h, podłokietnik do sterowania, komputer pokładowy, klimatyzację, i opony tyl dobre przód słabe. Zastanawia mnie tylko który ciągnik jest ze tak się wyrażę bardziej stabilny jakościowo  i jak to się mówi mądrzejszy. Zastanawia mnie co za silnik siedzi w tym lambo, bo steyr to sisu a Lamborghini ma już chłodzony powietrzem. Czekam na wasze spostrzeżenia z użytkowania tych ciągników, i opinii dotyczących eksploatacji i komfortu. Pozdrawiam 
    • Przez Miszka123
      Witam takie pytanie mam do użytkowników mających nowoczesne ciągniki   bądź którzy też zakupili używane i użytkujecie   kilku letnie  ciągniki nowoczesne   do ilu motogodzin   sprawują się   nie są jeszcze tak  zużyte  traktory    , jak kupując na co zwracać uwagę w tych nowych   np 5-6 letnie ciągniki danej marki  jakie polecacie   

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.