julian

wymiana oleju hydraulicznego w massey ferguson 2640

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
julian    0

witam wymieniam olej w hydraulice kupiłem filtry 7687.jpgoraz8501-large.jpg duży wiem gdzie jest a mały nie wiem może niepotrzebnie kupiłem doradzcie

Trewq    5

Wygląda że są dwa rodzaje filtrów ty masz jak raz ten wkręcany.

wkład zakupiony niepotrzebnie

2640_JPG_300x300_q85.jpg

julian    0

dzięki za podpowiedz a może masz katalog napraw i katalog części do mf 2640

Wiadomość z agroFakt.pl

Trewq    5

Tylko katalog na stronie http://eame.agcopartsbooks.com/PartsBooksE/login.aspx?region=EAME należy zarejestrować się tu http://www.schmidtinc.com/agcopartsregister.html aby mieć dostęp do katalogu części trzeba wybrać lokalizacje stany zjednoczone tylko ja to dawno robiłem i nie bardzo pamiętam jak dokładnie to się robiło.

na chomiku był kiedyś katalog massey bodaj u tego użytkownika  http://chomikuj.pl/J_udasz/Maszyny+Rolnicze/Katalogi+cze*c5*9bci/AGCO+Epsilon+2.068+security+key+2015+Full

Edytowano przez Trewq

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Danielkoltun
      Witam , postanowiłem założyć nowy temat ponieważ potrzebuję precyzyjnej i szybkiej odpowiedzi chociaż wiem że nie będzie łatwo mianowicie wszystko ładnie było pięknie Siałem zestawem uprawowo siewnym gdy nagle coś zaiskrzyło pod maską tak jakby rozrusznik i nic nie mam z prądu świateł , dynashift , ehr , do domu wróciłem na wolnych. Wiecie co mogło się stać dokładnie i od czego zaczynać?
    • Przez szop01
      witam wszystkich, mam problem ze z identyfikowaniem choroby która wystąpiła w łubinie wąskolistnym.

• Przez dawcioo
      belarka  claas rollant 44s  nie uscina siatki co jest owija caly czas a nie ucina??
    • Przez Uziu92
      Witajcie
      Zakładam temat na prośbę mojej dziewczyny, studentki UW, przeprowadza badanie na temat wykorzystywania pomocy z Unii Europejskiej przez Rolników, badanie to krótka ankieta składająca się z 9 prostych pytań, jest anonimowa, zajmuję dosłownie kilka minutek, bardzo bym prosił jak ktoś ma wolną chwilkę o wypełnienie
      Wrzucam link: https://profitest.pl/s/16722/bwXrRo3u
      Z góry bardzo dziękuję
    • Przez karol210589
      witam. Szukam najlepiej użytkownika opryskiwacza Hardi Master Twin Stream belka 15 m i zbiornik 850 l. Sterownik HM 1500
      opryskiwacz do podłączenia ma 4 weze hydrauliczne. Jeden jest do podnoszenia i opuszczania całej belki wiec go pomińmy
      pozostałe 3 ida do takie dużej kostki/rozdzielacza z tylu opryskiwacza kolo wentylatora. Oznaczone sa przy niej literami P, T i D
      P to jest zasilanie czyli wentylator. T jako powrót oleju do zbiornika
      na wezu D rozkłada sie belke ale i tez pochyla co zmienia sie przełącznikiem przy sterowniku. Opryskiwacz dzis fajnie rozłożyłem i również przechyliłem. Niestety nie moge go złożyć i przechylić w druga stronę
      dodam ze przy komputerze jest również sterowanie wentylatorem.bodajze zmniejszanie i zwiększanie predkosci wentylatora bo taki jest piktogram oraz korekcja belki z rekawem- czyli wieje do w kierunku ciagnika lub do tylu

moge sie mylic w tym co pisze...jesli tak prosze mnie poprawić. Jednak nic innego zrobic nie mozna. Dodam ze wentylatora jeszcze nie podłączałem jednak twierdze ze nie jest on potrzebny do składania belki. Jutro postaram sie dodać zdj
      kupiłem okazyjnie ten opryskiwacz dlatego taki wybór. Rocznik 2000, sprowadzony przeze mnie z Francji
      Z góry dziękuję za pomoc

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.