Skocz do zawartości
pawelc330c360

Lakier kramp z grene

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Lakier

Co sądzicie o lakierze kramp z grene chciałbym nim pomalować massey ferguson 6485 bo farba na nim wyblakła i jaki numer koloru na palecie ral ma massey ferguson nowe modele. Bardzo proszę pomóżcie i pozdrawiam

akmaly    185

Kup sobie akryl przemysłowy. Nopolux z Granitu słabo się rozlewa ( dużo idzie farby ) i ma tendencję do podnoszenia wcześniejszej warstwy jeśli dobrze nie doschnie. Kramp - kiedyś na zaprawki kupiłem i nie wygląda jakoś inaczej od tych z Nopoluxa więc jak chcesz to się w to baw a jak chcesz mieć ładny efekt to jedź do mieszalni lakierów i dobiorą ci akryl pod kolor. Mniej go idzie a efekt będzie naprawdę fajny.

asharot    176

Już pytasz trzeci raz o to samo.
To samo co Napolux tylko w innym opakowaniu.Dołóż 10zł do litra i kup porządny akryl samochodowy.

Wiadomość z agroFakt.pl

akmaly    185

Z tego co pamiętam MF nie ma odpowiednika w palecie RAL. Najprostszy sposób na przywrócenie właściwych kolorów to odkręcasz jakiś element gdzie zachował się kolor ( np. zawias maski lub coś innego ) oraz coś w tym szarym ( jakąś pierdołę ) i idziesz do mieszalni. Dobiorą Ci taki jak chcesz.

A pług kverneland pomalować akrylem czy granit czy kramp z grene i jako ma odpowiedznik w palecie ral. I podajcie numery lakieru ursus nowe

akmaly    185

Lakier na bazie żywic syntetycznych - ale jakich? I tu odpowiedzi nie dostaniesz.

Nopolux tak pisze na opakowaniach a porównując go do akrylu to odpowiedź jest tylko jedna - akryl!

lakier kramp z grene na bazie żywic syntetycznych.I czym są malowane w fabrykach maszyny kverneland unia group itd.

Edytowano przez pawelc330c360

asharot    176

... czy oby na pewno jesteś pewien że lakierami proszkowymi ?

kris14    259

Unia się chwaliła ostatnio że jedzie proszkowo, przynajmniej fabryka w Brzegu

akmaly    185

Praktycznie większość maszyn tego typu jest malowana proszkowo. Nawet Bomet:)

A jaki numer ral będzie miała unia group na agregat bo wyczytałem że ral 3020 jest zajasny to jaki w końcu prosze pomóżcie bo za półtora tygodnia będzie trzeba wyjeżdżać w pole a mój agregat rozebrany. I jaki numer ma kverneland w paleci ral na forum piszą że 3000 lub 3002 a ja chce oryginalny kolor więc jaki ral

Edytowano przez pawelc330c360

mario65    0

Koledzy, ile potrzeba lakieru na omalowanie wszystkich elementów czerwonych w Ursusie 2812 bez kabiny. Tak +-

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Riko
      Witam Mam problem z hamulcem ręcznym.
      Napiszę na wstępie, że się zaciąga linka działa dobrze, nie wiesza się.
      Po ściągnięciu dekla za lewym kołem znalazłem część, którą wysyłam w załączniku.

Przypuszczam że jest to element z mechanizmu hamowania ręcznym i dlatego nie działa.
      Czy to jest od hamulca czy od czegoś innego?
      Znalazłem również 2 trybki, a stuka mi II bieg. Czy możliwe że ,mogły się one tam pod dekiel dostać z tych zębatek od 2 biegu?

• Przez Mirek17
      Mam propozycję kupna oleju do skrzyni GL4. Co o tym oleju sądzicie???
    • Przez kinga1111
      kupiłem massey ferguson 294s na 3 biegu jest zbyt wolny może jest 4 bieg? prosiłbym o schemat biegów
    • Przez Paweł9042
      Jak wymontować lewą półoś?
    • Przez czapla112
      Witam. Czy ktoś mi powie który z tych ciągników jest "lepszy", na co zwrócić uwagę oglądając go u sprzedającego?

MF 3060 - Używany, Rok prod 1995, Moc 86km, Silnik 4 cyl Półbiegi Rewers mechaniczny.
      I w sumie nie ma więcej informacji w ogłoszeniu. Po zdjęciach nie wiele widać bo czysty jak nowy.

MF 1004 - Rok produkcji 1985, 6600 Motogodzin, silnik 4 Perkins bez turba, 3 biegi, 1 pół bieg mechaniczny, reduktor, skrzynia całkowicie mechaniczna, posiada tura, tuza, kabina ogrzewana, pneumatyka do przyczep, opony tył 80% przód 50%,stan bardzo dobry, świeżo sprowadzony z Niemiec