Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jacus    3039

wczoraj do komentowania sprawy syna bodnara wzieto rycerza dobrej zmiany - kiedys wieloletniego dziennikarza gazety wyborczej, dziennikarz tvp to miernoty wiec nie sprawdzili kogo zapraszaja, ale sam dziennikarz byl bardzo ostrozny w komentowaniu-byc moze pamietal swojego syna ps strus wspolpracownika mafii pruszkowskiej...

roman ty jestes przeciw czy za okradaniem jsw przez rzad po, eee to nie te czasy ,ale dalej wina tuska ze akcje jsw stracily 58 % ????

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/zwiazkowcy-z-jsw-protestuja-chca-dymisji-ministra-energii/zvty6el

pamietacie ???

https://wiadomosci.onet.pl/opinie/dwa-lata-z-promem-widmo-czyli-najdrozsza-grochowka-w-historii-polski-opinia/13n65yb

my tu sie chyba marnujemy -juz powinnismy miec jakies rzadowe fuchy,nawet nie musi bys min.rol. jak ona moze to czemu my nie ??

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/makijazystka-kaczynskiego-szefem-gabinetu-w-mswia/s73vnb0

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602
16 godzin temu, zetorki12 napisał:

I ta potęga dzięki socjalom ? No daj pan spokój . Kto by pomyślał ?

ty na pewno nie tuj tok myślenia porównuje do kury 

16 godzin temu, zetorki12 napisał:

Który to ?

image;s=644x461

 

18 godzin temu, PRIMO napisał:

Dlaczego? 

Poprostu teraz mają PISiorki jedną wielką "WIEJSKĄ" sielankę. 

pytanie było do sondażu czyli tylko 3 partie w sejmie powinny być wszystkie... to (poza sld i razem) , łącznie z Kukizem i konfederacją nowe twarze na ręce trzeba cały czas patrzeć 

  • Like 1

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Bbbuuuucchhaaaaachaaaaaaaaaaa🤣 Wklej jeszcze Stara, Jelcza , Żuka i  Tarpana🤪

To dopiero były wybitne konstrukcje które zrobiły by światową karierę. Źli ludzie to zniszczyli bo za dobrze rokowało. Nikt by nie kupował Manów,  Volvo czy VW Transportera tylko naszą myśl techniczną👍 

Dawaj dalej Roman  bo jak jest wesoło z poniedziałku to jakoś milej tydzień mija


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602
40 minut temu, jacus napisał:

roman ty jestes przeciw czy za okradaniem jsw przez rzad po, eee to nie te czasy ,ale dalej wina tuska ze akcje jsw stracily 58 % ????

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/zwiazkowcy-z-jsw-protestuja-chca-dymisji-ministra-energii/zvty6el

co z tego branie jak na drugim dniem zyskały 3 razy tyle 

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Mocny-WIG20-Zielen-Tauronu-i-JSW-7694997.html

a propo tvn gw i axiala springera za kłamliwy tekst o spółkach straciły 2 razy więcej jakoś nic nie miałeś do powiedzenia ??

https://www.solidarnoscpkw.pl/index.php/artykuly-2019/1595-szefowie-spolek-gorniczych-protestuja-przeciwko-manipulacjom-w-artykule-rzeczpospolitej-o-wynikach-kopaln

3 minuty temu, Ulman napisał:

Bbbuuuucchhaaaaachaaaaaaaaaaa🤣 Wklej jeszcze Stara, Jelcza , Żuka i  Tarpana🤪

To dopiero były wybitne konstrukcje które zrobiły by światową karierę. Źli ludzie to zniszczyli bo za dobrze rokowało. Nikt by nie kupował Manów,  Volvo czy VW Transportera tylko naszą myśl techniczną👍 

Dawaj dalej Roman  bo jak jest wesoło z poniedziałku to jakoś milej tydzień mija

i z czego ryjesz piłeś to już nie bizon a tylko nazwa zobacz ile tysięcy sztuk wyprodukowali  

  • TC59 (New Holland Bizon) (1999-2001),
  • TC54 (New Holland Bizon) (2004-2006),
  • TC56 (New Holland),
  • TC5040 (New Holland Bizon) (2006-2012) – ostatni kombajn zbożowy z Płocka nazwany Bizonem
  • ryjesz z własnej tępoty ? najbardziej popularny kombajn w eu segmencie  kompakt  
  • ulman ryje buź głupi stara wykoczyli w latach 90 z Kwaśniewskim i Sobiesław Zasada 
  • sobieslaw-zasada.jpg
  • później było tylko ratowanie 
  • Like 2

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

No przeciez napisałem że byśmy Bizonami i Tarpanami światowa motoryzacje podbili wiec o co ci chodzi?

A takie na przykład Nyski to dopiero były wybitne konstrukcje. Teraz tęskniącym za komuną by się przydały ak nic. Jakby w stodole stał Bizon , 2 ursusy  Polonez i jeszcze jakby z 10 ha i 4 krów dalo sie na to zarobić i godnie wyzyć to byłoby dopiero fajnie. 🙏


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

chłopie tępak z ciebie jak nic ale jak socjal dzisiaj dawaj ą to ok ?  ale jak pgr dopłacali to źle 🤣 wolnorynkowiec socjalistyczny

  • Like 1

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

A to ja mam pytanie na śniadanie. Jak nasi konserwatywni sojusznicy (USA) obwiesili swoją ambasadę tęczowymi flagami i ogłosili miesiąc święta LGBT, to jaka będzie nasza odpowiedź? Jako jeszcze bardziej konserwatywni wywiesimy więcej tych flag, czy może jednak nie będziemy ich wieszać i wyjdziemy na lewaków?🤣
Czekam na ruch bo już trochę pogubiłem się w tym wszystkim. 😂

Normalnie nawet przez baniak mi nie przeleciało że ujrzę takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1947

Stara to wykończył Star. Przecież to solówka... Z tamtych czasów Liaz mógł coś zdziałać jedynie. Star jak pączek w maśle otoczony był cłami i nic to nie dało. Rozmiar Stara reprezentowały ekonomiczniejsze ciężarówki jak budowane przez VW łącznie z M.A.N.em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573
6 godzin temu, Roman176 napisał:

chłopie tępak z ciebie jak nic ale jak socjal dzisiaj dawaj ą to ok ?  ale jak pgr dopłacali to źle 🤣 wolnorynkowiec socjalistyczny

Nie mam złudzeń ze będziesz zdolny pojąć czemu biorę to za co płace bo przerabialiśmy to już wielokrotnie  bez rezultatu  Ostatnio  bardzo dobrze wytłumaczył to Damian ale tego tez nie potrafisz pojąć mimo ze macie bardzo zbieżny tok mydlenia i poglądy. 

No ale do tematu  - a co ma do rzeczy ze Tarpan, Bizon  czy Star ciulowy z „...ale jak socjal dawaj a to Ok” albo „....ale jak PGR dopłacali to złe ?”  Do Stara tez tak  powinni dopłacać jak do PGRow żeby  tylko istniał? Pewnie w twoim uwielbieniu skrajnie lewicowych zachowań gospodarczych uważasz ze wszyscy powinni dokładać do dziadostwa tylko po to by istniało.  

Generalnie  twoje zapędy w protekcjonizmie i izolacji gospodarki tylko po to by coś państwowego działało sprowadzają się do tego ze chciałbyś by było jak za komuny. Były wielkie  PGRy fabryki huty zakładu które coś tam produkowały bo partia tak wymyśliła  i nie miało znaczenia ze jest to deficytowe i przestarzałe . 

Mirro - to wszystko jest dla zmylenia przeciwnika bo teraz Amerykanie z PISem będą infiltrować to środowisko by lepiej poznać wroga. Były by jaja jakby przysłali jakaś brygadę LGBT do stacjonowania. Wtedy okazało by się ze jest to Ok i nie ma żadnych przeciwwskazań 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 godzin temu, Roman176 napisał:

ty na pewno nie tuj tok myślenia porównuje do kury

To do czego porównać tuj ?🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1947

Najlepsze jest to, że przyrząd żniwny tego kombajnu to już nie Płock. No i zbiornik z rurą rozładunkową przystosowany do odbierania jedynie sześćdziesiątką z rozrzutnikiem. Sita i wialnia podejrzewam nadal ręczne... Ale taaak wszystkie kombajny świata to kopie Rekorda. "Najważniejsze, żeby ludzie uwierzyli we wszystko co mówimy i robimy. Mają uwierzyć, że działamy ze szczerych pobudek, kierując się tylko i wyłącznie interesem narodowym. To podstawa. To klucz do sukcesu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1947

Cytat, który umieściłem pasuje do naszego rządu wg mnie idealnie. Lekko się zdziwiłem gdy zobaczyłem kto to mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Rysio Czarnecki albo Urban


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Cyniczne ale prawdziwe


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

To natomiast jest prawdziwe i przerażające. Kiedyś pisałem że zachód dogada się z Rosją za naszymi plecami a my jeszcze dostaniemy kopa za szczekanie na nich. szykuje się nowe rozdanie i dlatego potrzebna jest nam właśnie własna, sprawna armia. Nie najemnicy.
Oszołomia rządu doprowadzi nas w końcu w bardzo niebezpieczny punkt gdzie tylko widzimisię USA będzie stanowiło o możliwości rozjechania naszego kraju, a raczej ich milczące przyzwolenie. Kużwa w tym rządzie to same specjalistki od upiększania zostały? A może tam nigdy normalnych ludzi nie było?
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/rosja-odzyskuje-pelne-prawo-glosu-w-zgromadzeniu-parlamentarnym-rady-europy/hyy0dfq

Chyba że Europa stosuje zasadę wzajemności. Trump uznał Golan za izraelski, to Europa Krym za rosyjski?

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1947

Tylko, że to Rada Europy a nie Unia Europejska. Może chcą coś ponegocjować albo składki przestały się bilansować. CHGW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3115

taki rykoszet jeszcze z tego rosyjskiego come back-u
tylko aktor czy idiota?
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/polski-posel-glosowal-na-tak-dla-rosji-to-techniczna-pomylka/0sqyjv1
aby odpowiedzieć na moje pytanie sugerował bym badania psychotechniczne bo z takimi kierowcami unia daleko nie zajedzie.
no i nie doczytałem lub nie napisali czy unieważnili ten głos czy jednak tak zostało? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

A ja podejrzewam że facet jest tak na bieżąco z wydarzeniami że z godzinę trzeba by mu klarować kto próbuje kogo wydymać. Pewnie na koniec i tak by zapytał " to jak mam głosować"? Niestety to co idzie w struktury europejskie chluby nam nie przynosi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3115

nie tylko nam bo zewsząd pajacada aż żenujące
posłuchałem z pól roku temu ichniejszych obrad to więcej sensu w bełkocie schlanych żuli pod mostem niż wśród tych "erudytów nowoczesnej demokracji"

a propos sensu to z drugiej strony sceny politycznej nie lepiej bo ten artykuł jest dla mnie tak wymagający w swym prawniczym bełkocie ze powinienem ze trzy razy przeczytać aby cień sensu wyłowić
https://www.rp.pl/Opinie/306259961-Krajowa-Rada-Sadownictwa-zostala-legalnie-wybrana.html
Artykul adresowany do szerokiego odbioru przez zwykłych czytelników a pełno tam popisów znajomości języka-trupa jakim jest łacina której tylko szpanowaniem zadowalają się jeszcze kościelne kręgi no i co głupsze prawnicze.
Pomijając już temat cytowany bo ... to inny temat :) 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Źle określiłeś pewnie cel jaki przyświecał twórcom tego artykułu.🤣 
 Ważne aby powtarzać iż celem reformy sądownictwa było danie obywatelowi "empatycznych, sprawiedliwych , niezawisłych i wolnych sądów".  To artykuł właśnie z takiej serii. Grilowanie odbiorcy z dużą ilością dymy, co by oczadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

a jaki WY sami mieli byscie pomysł co z tą rosją zrobić ?  dla mie mieszkowskito jest grupa z 10 posłow z chorobą psychiczną , nawet w prowadzeniu rozmowy po mieszkowskim widać ze powinien zazywać leki psychotropowe .

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12zbyszko    597
Dnia 23.06.2019 o 22:23, Ulman napisał:

Roman, kiedy będą te biliony z reparacji?

Już się nie możesz doczekać . Chcesz być beneficjentem . 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

To nie kwestia "co zrobić z Rosją" tylko jak się pozycjonować w tym nurcie wydarzeń. Jak widać na samodzielną politykę zagraniczną nie mamy szans. Kiedyś celami było wejście do NATO i Uni. Co teraz jest takim celem? Ktoś go określił?  A Rosją trzeba robić - interesy. Niestety nasz nowy- stary sojusznik uważa że powinniśmy robić niekorzystne dla siebie, w imię zabezpieczenia jego własnych.  USA z Chinami kopie się nieustannie. Jednak wszystko dalej się kręci. Nie mniej z działań Stanów widać że jednak w ewentualnym konflikcie widziałyby Rosję po swojej stronie. Jarecki wskaż mi punkt na styku stosunków Polska- Rosja niemożliwy do przeskoczenia w normalnych rozmowach? Pomijam sprawy światopoglądowe, obrzucania się błotem, demontażu pomników i Macierewicza. Na ile Stany zdominowały naszych rządzących będzie widać kto zawalczy o port kolejowy dla towarów z Chin. Jak dobrze pójdzie to wygrają Słowacy a my wybudujemy tylko via Baltica jako dalszy trakt na północ, bo na zachód już jest jak jechać.

Nie ma prostej recepty bo tu nakłada się wiele interesów a teraz jeszcze amerykańskie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj