Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

mirro    6402

Ale raz dostał nauczkę, jak podczas odsłonięcia pomnika na Porywem Wzgórzu gonił go po łące autobus z orkiestrą garnizonową.🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609
8 godzin temu, Ulman napisał:

A czemu nie 85%? 

Ciągle nie wiem czemu bogaty ma płacić 70% a biedny np 30%?

Podrzuć jakiś link do info na którym się opierasz. 

Głosujesz na PIS a masz lewicowe poglądy - jak to pogodzisz?

zero argumentacji i sensownej wypowiedzi 

8 godzin temu, Ulman napisał:

Czy ty twierdzisz że jakby ludziom zostawiono więcej pieniędzy to nie kształcili by dzieci?

tak

8 godzin temu, Ulman napisał:

Do Czech przecież jeździ masa ludzi jak twierdzi Roman. Popatrz ile naszych firm przeniosło się do Czech.

gdzie się firmy przenoszą ??  własnie pirdolisz ...   a pracownik czyli kobieta usługi czyli makiety bufety itp zamiast za najniższą krajową woli za 3 razy tyle do tego przywiozą i nakarmią 

  • Like 2

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

po prostu wpisał się w środowisko gdańskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609
4 godziny temu, jacus napisał:

nie wierz prezesowi-seks to fajna rzecz, kazdy ksiadz ci to powie😛-mi mozesz nie wierzyc

ty wierzysz Tuskowi i wmawiam ci ze pedałowanie fajna rzecz kolorowo i przeciągi w d*pie ...

4 godziny temu, jacus napisał:

nie wiem czy wiesz, nawet przez internet mozesz sobie znalezc dziewczyne czy tam chlopaka[nie wnikam co wolisz]

za twoich czasów to cie zeswatali ?  podobno jak dzisiaj mobilny internet a teraz stacjonarny 

4 godziny temu, jacus napisał:

jak jestes niezdolny to adoptuj-to nic wielkiego-sam mam taka chrzesnice, nie wiem o co takie halo z morawieckim, 

to zapytaj twoich o co Kaman widzisz  ze szukają wszystkiego zeby pis przed wyborami .....

4 godziny temu, jacus napisał:

kolejny artykuł serii lisweek odp na konwekcje pis a wiedz widzisz ubóstwo w Polsce za czasów rządów po psl zwiększyło się z 14 do 24 % wiec widać kto jak rządził ale ja widzę efekt prywatyzacji elewatory jak psl prywatyzował do siebie to dużo ludzi się zadłużyło przykład małe gospodarstwa 20ha odwały zboża i płatność do 2 tygodni 

czyli orka i siew po żniwach było za co robić ... po prywatyzacji płacili jak się im podobało pamiętam rolnik jeszcze w styczniu nie dostał 60 tyś 

po prywatyzacji cukrowni pomorskie i te inne rolnicy zostali z setkami hektarów buraków u nas na śląsku ie gada ćwikla ... 

to tak jak sprywatyzowanymi naszymi bankami ruchacze frankowe to tylko był zagraniczny kapitał ... wtedy nie było polskiego banku tak jak najdroższe opłaty w eu dzięki prywatyzacji ... a propo ty musisz żyć z miesiąca na miesiąc sprawdziłeś kto ma najtańsze kredyty ??

 

  • Like 2

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

o banksterze pinokiu piszesz ???? wyszla ksiazka jego rzecznika-dalem wczesniej link do fragmentow,poczytaj , watpie zebys zrozumial ale moze stanie sie cud😂

chlopie nie wmawiaj mi ze pedalowanie to fajna rzecz- mnie to nie interesuje, nie jestem milosnikiem prezesa w przenosni i doslownie, sprobuj z pis-akami pogadac im to spokojnie wmowisz

elewarr-ma teraz milionowe straty, jak oni to zrobili?? dojna zmiana -daje rade..

jedna czwarta polakow zyje w ubostwie-jesli chodzi o umyslowe to pelna zgoda,ja bym zaryzykowal stwierdzenie ze jeszcze wiecej😊

pamietacie kto w charkowie zarazil filipinskim wirusem kwasniewskiego ??? albo taki kwiatek

https://natemat.pl/54551,pijak-i-prostak-ktory-uwielbia-ponizac-innych-ksieza-przestaja-milczec-na-temat-abp-slawoja-leszka-glodzia

 

 pinokio oddaj 100 mln-odwroc tabele kubica na czele......


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12zbyszko    597
Napisano (edytowany)
2 godziny temu, DTaras napisał:

Jarecki - popraweczka. O tych sprawach wiadomo o wiele wcześniej. Zagrożenie, które wymieniłeś dla przykładu to problem, który spowodował, że nie każdy mak można chodować. Gówniażeria siedzi po kątach jak menele bo rodziców stać tylko na spełnianie zachcianek. Pyskacze mają własne pieniądze, komórki internet a także wirtualny świat i zbyt dużo czasu jak sądzę. Starych za d*py trzeba brać bo wychowują kretynów...

Ja myślę że więcej rządy trzeba wziąść za d*pę  . Małolat zna swoje prawa . Wychowywanie bez pasa i bezstresowo . Rodzicom bym przypisał 40 % .

Kolega miał coś do roboty a syn ze szkoły nie przyjeżdżał . Wkurzył się i pojechał po niego .  Z nerwów pociągnął go za rękę i pacnął  go w ucho . Na drugi dzień tel od dyrektora aby się wstawił z żoną . Dyrektor powiedział że ktoś do niego zadzwonił że była taka sytuacja i mósiał ich wezwać . Dodał że powinien zgłosić to na policję lecz pozostało na rozmowie .

Także rodzić ma trochę do powiedzenia ale nie za dużo .

 

 

Edytowano przez 12zbyszko
Nie skończona myśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

https://finanse.wp.pl/francja-skandal-wokol-monsanto-tym-razem-ochrona-danych-6380219077076609a   oj bayern wpadł na mine z tym monsanto ..                                            W związku z zawirowaniem ustawy 447 którą podpisał tramp odbyłem rozmowe dosc ciekawą , mój rozmówca rozmysla to jako pozywanie rządu niemiec przez amerykanskich rzydów  , to nie jest pewne bo on sam sprawdza to od dosc dawna i temat jest jakby tabu ale jezeli trump wygra kolejne wybory sprawa może ruszyć bo podstawy są ,  to niemcy zrujnowali rzydowskie firmy i domy i zmusili obywateli do opuszczenia swoich domów . tylko niewie dlaczego administracja trampa ma takie negatywne nastawienie do niemiec . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Ale co tu rozpatrywać. Ustawa wzywa poszczególne kraje do zapłacenia ryczałtem jakiejś kasy na bliżej nieokreślony fundusz, z bliżej nieokreślonym przeznaczeniem, Oczywiście za bliżej nieokreślone szkody w mieniu bliżej nieokreślonych ofiar. I nazywa to zadośćuczynieniem.  Jak nie to infamia i wszelka kara jaka może znaleźć się w księgach Starego Testamentu z nazwaniem nazistami i antysemitami włącznie. A ja nazywam to wymuszeniem.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

 wlasnie teraz ogladam studio polska- okazuje sie ze konfederacja oszolomow zaszla pis od prawej strony😛, ogladnijcie sobie wczorajsza akcje z czerwonymi kartkami. ciekawostka na tvp.vod mozna sobie obejrzec programy -tomasz lis na zywo😃

jarecki-twoj rozmowca chyba slabo zna cala te ustawe- polski sejm moze tez podjac uchwale zeby kazdy byl piekny, mlody i bogaty i co roku monitorowac czy tak sie stalo, taki jest sens prawny just447- jak na razie nie ma zadnej mocy prawnej -tym bardziej poza terenem usa.... jak na razie,co bedzie dalej to sie okaze.

https://wpolityce.pl/polityka/391753-co-naprawde-zawiera-przyjeta-przez-kongres-usa-ustawa-447-i-w-czym-jest-niebezpieczna-dla-polski

wczoraj ogladam telewizje a tu serial allo-allo- kurna jak to?? nie zakazali emisji-przeciez jednym z glownych bohaterek byla "madonna z wielkim cycem " van clompa, obraz wiele razy jest pokazywany na ekranie-ba nawet czesto go do spodni wkladaja i jest ukryty w kielbasie i to nie krakowskiej tylko tych co widelca nie znaja-toz to prawdziwa profanacja..........zreszta aktor grajacy glownego  bohatera byl gejem........

 

ja mam dobre rozwiazanie dla ustawy 447- te nieruchomosci trzeba zadluzyc hipotecznie na miliardyi oddac,  bedzie tak jak w warszawie-miasto broni sie rekami i nogami przed przejmowanie zwroconych przez komisje kamienic ,bo one maja wpisane w hipoteke milionowe dlugi, jedna z kamienic ma 80 mln ,ktore wlasciciel [czyli miasto] bedzie musialo splacac nic z tego nie majac.....


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Jak długi z przed wojny to obowiązkowo odesłać do nadawcy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575
Napisano (edytowany)

Skoro pytam

A czemu nie 85%? 

Ciągle nie wiem czemu bogaty ma płacić 70% a biedny np 30%?

Podrzuć jakiś link do info na którym się opierasz. 

Głosujesz na PIS a masz lewicowe poglądy - jak to pogodzisz?

A ty na to 

4 godziny temu, Roman176 napisał:

zero argumentacji i sensownej wypowiedzi 

Jak mam argumentować skoro pytam a nie odpowiadam?   Może umiesz odpowiedziećć?

 

4 godziny temu, Roman176 napisał:

gdzie się firmy przenoszą ??  własnie pirdolisz ...   a pracownik czyli kobieta usługi czyli makiety bufety itp zamiast za najniższą krajową woli za 3 razy tyle do tego przywiozą i nakarmią 

Tak sie przenoszą . Pierwsze z brzegu przykłady.

https://ksiegowoscwczechach.pl/

https://www.firmawczechach.pl/kalkulator_podatkowy.html

https://www.auto-swiat.pl/porady/auto-na-firme-w-czechach-czyli-jak-zaoszczedzic-grube-tysiace/4y2erdh

https://biznes.interia.pl/firma/news/czesi-i-slowacy-maja-dla-nas-oferte-nie-do-przebicia,2485288

Wszyscy zarabiają tam 3x tyle a średnie wynagrodzenie 8% wyzsze jak u nas. Umiesz to wytłumaczyć czy jak zwykle nie? Czemu ty Roman nie pracujes w Czechach?

Czy ja dobrze zrozumiałem - uważasz że jak Kowalski będzie miał więcej w kieszeni to nie będzie kształcił dzieci?  Możesz przyblizyć czemu tak uwazasz?

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609
5 godzin temu, jacus napisał:

o banksterze pinokiu piszesz ???? wyszla ksiazka jego rzecznika-dalem wczesniej link do fragmentow,poczytaj , watpie zebys zrozumial ale moze stanie sie cud😂

książek pełno wychodzi jak i moda na geja ..  którego rzecznika ? ....   jak i książki czarna księga prywatyzacji ...  czarna lista prywatyzacji .... zabójstwa na zlecenie coś o fozz   i występują jedne i te same nazwiska ... 

5 godzin temu, jacus napisał:

elewarr-ma teraz milionowe straty, jak oni to zrobili?? dojna zmiana -daje rade..

dlatego nie został tam sprywatyzowany coś co przynosiło straty to nie ruszali bardziej ciechy itp 

2 godziny temu, Ulman napisał:

Skoro pytam

A czemu nie 85%? 

Ciągle nie wiem czemu bogaty ma płacić 70% a biedny np 30%?

Podrzuć jakiś link do info na którym się opierasz. 

Głosujesz na PIS a masz lewicowe poglądy - jak to pogodzisz?

A ty na to 

6 godzin temu, Roman176 napisał:

zero argumentacji i sensownej wypowiedzi 

Jak mam argumentować skoro pytam a nie odpowiadam?   Może umiesz odpowiedziećć?

 

to nie nie ja zadałem pytania tylko o kłamstwie przenoszenia biznesu do Czech itp 

a czemu bo to ludzie tworzą popyt a ty jesteś producentem czyli usługodawcą bez popytu ni h*ja leżysz jak 2 h*je w aptece bez wiagry tylko o 70% to za wiele połowę tego lub wo gule pod warunkiem ze zatrudniasz co roku więcej ludzi maszyny innowacje itp szkolenia ludzi a nie po fury za miliony i nie płacić to socjal jeszcze gorszy niż pomaganiu nierobą , a ty dodatkowo 500 i wyzywanie ludzi od socjala  jak obok mnie serwis autoryzowany miał zapłacić 5 baniek to wolał kupić 10 koparek coś p oczarowali i koparki są stoją a fiskusowi zero 

2 godziny temu, Ulman napisał:

Tak sie przenoszą . Pierwsze z brzegu przykłady.

https://ksiegowoscwczechach.pl/

agentury pracy dla twoich regionów i dziękuje polak prywaciarz na czyiś plecach by się dorobił po za tym to księgowość 

2 godziny temu, Ulman napisał:

Spółka Prospectum s.r.o. powstała z połączenia firm i doświadczeń biura księgowego oraz biura tłumaczeń obu wspólników, którzy od 2011 prowadzą biuro księgowe. Doświadczenie księgowe przekracza jednak okres samodzielnej działalności, bowiem pierwsze szlify były zdobywane w innych firmach. Obaj wspólnicy mogą pochwalić się jeszcze większym doświadczeniem w zakresie tłumaczeń językowych oraz podobnie długim w zakresie doradztwa biznesowego dla małych firm.

jak zauważyłeś praca tylko 7 godz 

2 godziny temu, Ulman napisał:

porada do prywaciarza jak kupić luksusowe auto tylko ze ...

Jednak uwaga: czeska skarbówka zaczyna ostatnio baczniej przyglądać się polskim firmom „szufladowym” i przeprowadza bardziej szczegółowe kontrole. Nawet jeśli ktoś zadeklaruje, że danego auta używa do celów służbowych, to będzie to musiał udowodnić. Możecie zostać zapytani o to, czy wasz pojazd pojawia się na terenie Czech i czy założona przez was firma faktycznie zajmuje się tym, co zadeklarowała. Wygląda więc na to, że i ta metoda na oszczędzanie – tak jak np. rejestrowanie Ferrari jako pojazd pomocy drogowej – może mieć dość krótki żywot.

 

ciekawe jak prywaciarz w Polsce musi udowodnić ze to auto służbowe ??  

2 godziny temu, Ulman napisał:

zachęta ? czym jak oddasz pracownikowi 3 razy do tego odwieziesz go do domu zawieziesz do pracy i dobrze nakarmisz ...  zapomnij o pracy 6 dni do się karami nie wypłacisz jakoś u nas nie widać ze ktoś by przeniósł firmę setki firm transportowych doradczych prawników, prawników finansowych i steki baraży a czemu bo pracownik to bug tam nawet nie musi brać urlopu zeby odskoczyć załatwić sprawy jak jesteś chory to dzwonisz to szef każe ci leżeć w domu oczywiscie płatne jak w pracy ... tylko jak gorzej się czujesz to do lekarza .....  l4 

twoja socjalistyczna głowa by tego nie przeżyła 

  • Like 2

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402
5 godzin temu, Roman176 napisał:

to nie nie ja zadałem pytania tylko o kłamstwie przenoszenia biznesu do Czech itp 

a czemu bo to ludzie tworzą popyt a ty jesteś producentem czyli usługodawcą bez popytu ni h*ja leżysz jak 2 h*je w aptece bez wiagry tylko o 70% to za wiele połowę tego lub wo gule pod warunkiem ze zatrudniasz co roku więcej ludzi maszyny innowacje itp szkolenia ludzi a nie po fury za miliony i nie płacić to socjal jeszcze gorszy niż pomaganiu nierobą , a ty dodatkowo 500 i wyzywanie ludzi od socjala  jak obok mnie serwis autoryzowany miał zapłacić 5 baniek to wolał kupić 10 koparek coś p oczarowali i koparki są stoją a fiskusowi zero 

agentury pracy dla twoich regionów i dziękuje polak prywaciarz na czyiś plecach by się dorobił po za tym to księgowość 

 

Roman- fury za miliony to się kupuje dla rządu albo spółek skarbu państwa. Jeśli chcesz zatrudniać nowych ludzi, modernizować park maszynowy to i tak cały czas dokłądasz z wypracowanej kasy. Za same zobowiązania dla fiskusa tego nie kupisz. Proporcja tego to ok. 30% zaobowiązania- 70% Twoja kasa. Czasem jak pokombinujesz to zautomatyzujesz proces i pozbędziesz się pracownika.🤣 Jeżeli widzisz że jest mniej problemów, to dalej będziesz zastanawiał się co zrobić aby pozbyć się kolejnych.
Posiadanie pracowników nie jest celem samym w sobie.
Jak te koparki stoją to dobrze. Niech tam stoją aż zgniją.😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

miro w zwiazku ze jestem z mazowieckiego to w warszawie 70 % luksusowych samochodów typu volwo , mercedes , audi o watrosci 150 tys netto jest brane na firme lub lesing na firme .W grudniu 2018 roku udział klientów indywidualnych w całkowitej liczbie rejestracji samochodów osobowych wyniósł 25,70%. Udział firm osiągnął poziom 74,30%. W liczbach bezwzględnych oznacza to, że klienci instytucjonalni kupili 33 701 aut. Udział klientów firmowych w 2018 roku wyniósł 72,28%. Statystyka ta jednak nie uwzględnia osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz spółek cywilnych, które w CEPiK klasyfikowane są w grupie „osób fizycznych”.

10 godzin temu, jacus napisał:

jarecki-twoj rozmowca chyba slabo zna cala te ustawe- polski sejm moze tez podjac uchwale zeby kazdy byl piekny, mlody i bogaty i co roku monitorowac czy tak sie stalo, taki jest sens prawny just447- jak na razie nie ma zadnej mocy prawnej -tym bardziej poza terenem usa.... jak na razie,co bedzie dalej to sie okaze

w usa bardzo czesto sądy biorą pod uwage przyczyne problemu a nie tylko skutek . w przypadku kar na firmy tytoniowe które płaciły milony dolarów odszkodowan palaczom powodem procesu było brak poinformowania palacza o skutku palenia , brak napisu na paczkach typu palenie szkodzi , powoduje raka . papierosy są dalej sprzedawane w usa tylko z napisem ze szkodzą  . przyczyną wysiedlen , ucieczki i zniszczenia mienia  rzydowskiego w polsce był atak niemiec na polske ten atak skutkował zniszczeniem mienia i ucieczką nielicznych z polski .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12zbyszko    597
1 godzinę temu, mirro napisał:

Roman- fury za miliony to się kupuje dla rządu albo spółek skarbu państwa

I nie tylko . Podstawą biznesmena jest fura , wakacje za granicą i imieniny w porządnym lokalu . Nie ważne że w leasingu czy na kredyt . Wrażenie trzeba robić a dopiero na drugim miejscu to co napisałeś . 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Jarecki Warszawa to Warszawa. Poza tym idź do Mercedesa i znajdź coś taniej. Każdy stawia sobie jakieś priorytety. Gościu chce od razu furę- kupuje furę. Ja akurat jakiś szczególnie wybrzydzający nie jestem. Może inaczej, jeżeli mam wybrać starszy samochód a nowszy traktor to zawsze wybiorę nowszy traktor. Bo to narzędzie mojej pracy. Jeżeli zaś mam wybrać nowszy nowszą maszynę na produkcję a starszy traktor to zawsze wybiorę maszynę. Bo maszyna urobi na traktor i samochód.😉
Kwestia określenia celu, kierunku i priorytetu.

Leasing to tez rozłożenie w czasie spłaty. Normalna forma wspomagania własnych zasobów w firmach.

Forma nieznana rządowi przy zakupach na własne potrzeby.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Ludzie. Mercedes zaczynał kiedyś od klasy E. Lata 80 weszła klasa C. Teraz pół alfabetu od A. Ja jestem pionek. Pierwszy przykład z brzegu. Regał chłodniczy zł. 4 +2m+1m plus 2 m mroźniczej bonety z nadstawką regałową czyli mały sklep spożywczy. Zewnętrzny zespół agregatowy żeby PIP się nie przyp.. lecz również maksymalnie rozdzielony aby tego kilograma czynnika nie przekroczyćTo jest koszt w okolicy 70 tys netto. Mirro pewnie potwierdzi. To co to do jasnej cholery jest 150 tys netto? Jakiż to luksus samochód w Warszawie jak korki i niema gdzie zaparkować? Byłem ostatnio na pogadance w Warszawie i facet, którego stać, przyjechał do mnie bodaj Micrą. W rozmowie wyszło, że ma dobry motocykl i raczej lata i pożycza lepsze auta. Namiastka luksusu to Maserati Quatroporte, dobrze wyposażona E klasa, ale taki Jaguar XF to już raczej zabawka lekko sportowa w skórach i ujowym wykończeniu pod warunkiem wersji R a ten większy XJ niby już limo ale trzeba mieć zdrową wątrobę bo twardy. Mimo wszystko luksus to level dużo wyżej niż Wam się wydaje i skoro na domek 120 m potrzeba pół baniaka to luksus moim zdaniem jest wtedy, gdy ktoś ma już nieruchomość tej wartości i zamiast drugiej na zarobek kupuje sobie zabawkę w tych pieniądzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

W polskim prawie nie można zwalniać ciężarnej. Przyjmuje ją się potem (bo zastępstwo już hula na całego od roku) i na 3 miesiące przenosi na trudne stanowisko, którego nie można pogodzić ze żłobkiem, szczepieniami itp. zwalnia się sama najczęściej. Jeżeli to jednak twarda sztuka i pracodawca ma łeb na karku aby to zauważyć to zwalnia się najmniej wydajnego pracownika i tam wkłada matkę co potrafi ogarnąć wszystko bo to jest bardzo wartościowy pracownik. Co do roszczeń to prawo i sytuację mamy stabilną i poco to grzebać? Spuścić wszystkich na drzewo i tyle. Ale wszystkich: USA też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402
Gość   
Gość

Temat odwleczony do czasów wyborów, a potem te głupki same oddadzą co mogą Izraelowi, bo amerykanie pogrożą wycofaniem jakiejś brygady.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12zbyszko    597

Adrian ja się boję ale ty to masz broń w rękach wiec amerykańskie wojska ci nie potrzebne .

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie znam nikogo komu by były potrzebne obce wojska naszym terytorium. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodki66    884

Fura, wakacje za granicą, urodziny w dobrym lokalu to raczej dla pozera niż biznesmana. Mirro najlepiej to chyba strescił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

adrian-ja sie zglaszam-uwazam ze amerykanskie wojska sa jak najbardziej potrzebne w polsce, co,gdzie , ile i za ile-to kwestia do powaznej dyskusji, ktorej tak czy siak nie unikniemy...

panstwo z tektury.......

https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/597665,podsluch-policja-prezydent-sledztwo-dgp.html

gdyby wczytac sie dokladnie w link o wizycie izraelskiej delegacji-to chodzi o brak reprywatyzacji mienia posiadajacego spadkobiercow a nie just 477, jedna sprawa z druga nie ma nic wspolnego, dziesiatki tysiecy obywateli izraela ma takze polskie obywatelstwo-i ich liczba szybko rosnie, wiec ich roszczenia sa tak samo traktowane jak kazdego kamienicznika w warszawie.

ciekawe czy ktos w ogole pokusil sie o sprawdzenie w ksiegach wieczystych ile rzeczywiscie jest tych nieruchomosci, w ilu ksiegach nie wprowadzono zadnych wpisow od konca lat 30, jaka jest ich szacunkowa wartosc, kto nimi aktualnie rzeczywiscie wlada- w dobie cyfryzacji ksiag wieczystych, monstrualnego rozrostu biurokracji,to nie jest chyba rzecz nie do zrobienia ???? jaki jest sens dyskutowania o czyms ,o czym nie mamy zielonego pojecia, skad biora sie kwoty idace w setki miliardow ??? 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj