Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Gość   
Gość
2 godziny temu, mirro napisał:

Jakoś przy okazji lotu do Smoleńska nie było problemów z "chodzeniem po ludziach" i pytaniem kto chce lecieć. Skompletowano pasażerów i nie było z tym problemów. Organizator ten sam. Kancelaria Prezydenta RP.
Sprawa kolejna. Wałęsa to były Prezydent. Słowo były, powinno stanowić dla Ciebie pewną różnicę. Człowiek ma też swoje lata. I przypominam że to PAD jest dysponentem wyjazdu i jako najważnieszy pasażer może podejmować takie decyzje. To nie jest proszenie, tylko pokazanie dalekowzroczności, szacunku a wręcz okazanie łaski. 
Co do zasad, to akurat Prezydent powinien być po trosze wróżką albo choć trochę przewidującym człowiekiem. Szczególnie gdy w kontaktach masz osobę starszą od siebie. Czasami warto zapytać bo to też pokazuje troskę o bliźniego. A bliźni czasem wstydzi się pytać aby niczego nie wymuszać. 
 

 

Wałęsa pokazał dalekowzroczność w magdalence przy wódeczce, jak podzieli się z komunistami władzą i profitami.

Był to szczególny wyraz troski o takich zwykłych bliżnich co go wcześniej wspierali i wynieśli do władzy

Nie wiadomo co można się spodziewać po wałensie w samolocie, może będzie kazał im wyskakiwać jak już kiedyś zrobił

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, racyl napisał:

 

Wałęsa pokazał dalekowzroczność w magdalence przy wódeczce, jak podzieli się z komunistami władzą i profitami.

Był to szczególny wyraz troski o takich zwykłych bliżnich co go wcześniej wspierali i wynieśli do władzy

Nie wiadomo co można się spodziewać po wałensie w samolocie, może będzie kazał im wyskakiwać jak już kiedyś zrobił

O Kaczyńskim przy tej wódeczce nie wspomniałeś . I nie "wałensie" , tylko "Wałęsie" .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, mirro napisał:

Bo czasami musisz kogoś zaprosić, aby nie wyjść na gbura, choć masz nadzieję że gościu nie przyjdzie. Zapewniasz sobie tym tzw święty spokój. Przynajmniej potem nikt nie wytyka że nie zaprosiłeś. 

 

Święty spokój to on by miał jakby  przestał jak on to mówi bawić się internetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, zetorki12 napisał:

O Kaczyńskim przy tej wódeczce nie wspomniałeś . I nie "wałensie" , tylko "Wałęsie" .

 

Przeszczęśliwy to był wałęsa z michnikiem. Sami sobie nagrali filmik z tej imprezy co nie dawno większość z nas mogła zobaczyć.

Kaczyńscy się niczego takiego nie dorobili po przemianach jak ludzie skupieni wokół wałęsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
2 godziny temu, mirro napisał:

Na wypowiedzi Wałęsy trzeba brać poprawkę ze względu na możliwość udziału ustrerek neurologicznych. Wszelkie wylewy, Parkinsony, Alzhaimery niosą ze sobą pewne zmiany w zachowaniu a najczęściej puszcają hamulce i czego normalnie facet by nie powiedział, teraz powie. Nie jest to bynajmniej próba usprawiedliwienia ale swoiste memento dla części użytkowników tego forum, Bo czas biegnie i nigdy noe wiadomo czy nas to tez nie dotknie.

Kiedy do tych  usterek doszło   po urodzeniu  czy  później  jak  go  SB  pałowało  ???

2 godziny temu, mirro napisał:

Ty mylisz obowiązki głowy państwa z np. pożyczeniem bron od sąsiada. Przyjął go na pokład, bo taki psi obowiązek obecnie urzędującego. Traktować godnie i z szacunkiem poprzedników. Sprawowanie takiej funkcji to nie bajka, to je bitwa. 
Lubisz zasady? A to mam taką, która pewnie Ci się spodoba. "Trzymaj przyjaciół blisko a wrogów jeszce bliżej".  
 

Na  szacunek  to  muszą  sobie  zapracować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401
15 minut temu, racyl napisał:

 

Wałęsa pokazał dalekowzroczność w magdalence przy wódeczce, jak podzieli się z komunistami władzą i profitami.

Był to szczególny wyraz troski o takich zwykłych bliżnich co go wcześniej wspierali i wynieśli do władzy

Nie wiadomo co można się spodziewać po wałensie w samolocie, może będzie kazał im wyskakiwać jak już kiedyś zrobił

Ja bym jednak stawiał na podnoszenie poprzeczki kolejnym prezydentom. Tak pod względem obycia, dalekowzroczności jak i zwykłego instynktu, To nie łapanka na stanowisko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

Ukrywanie się i wyjście w odpowiednim momencie to też duża sztuka. No chyba że dostaje się sygnał iż można już bezpiecznie opuścić norkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, mirro napisał:

Ukrywanie się i wyjście w odpowiednim momencie to też duża sztuka. No chyba że dostaje się sygnał iż można już bezpiecznie opuścić norkę.

tylko że jeden kaczyński był profesorem a drugi ma tytuł doktora prawa także coś robili

10 minut temu, mirro napisał:

Ja bym jednak stawiał na podnoszenie poprzeczki kolejnym prezydentom. Tak pod względem obycia, dalekowzroczności jak i zwykłego instynktu, To nie łapanka na stanowisko. 

Już był taki prezydent co siedział pod żyrandolem a jak wyszedł na ulicę w czasie kampani to nie wiedział co ma odpowiadać zwykłym nie skomplikowanym ludziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

Toż przecież piszę że każdy następny powinien być bardziej rozgarnięty od poprzednika, choćby z racji obserwacji jego działania. Dotyczy to wszystkich jacy byli i będą.

No tak, robili tylko potem zanegowali cały ten okres naszej historii, czyli swoje dziedzictwo i dokonania również. Tym bardziej że uczyli się w PRL. Jakoś logicznie mi to nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
31 minut temu, racyl napisał:

Przeszczęśliwy to był wałęsa z michnikiem. Sami sobie nagrali filmik z tej imprezy co nie dawno większość z nas mogła zobaczyć.

Kaczyńscy się niczego takiego nie dorobili po przemianach jak ludzie skupieni wokół wałęsy

bardzo  interesujące  jest  jak  ludzie  skupieni  wokół  ,profesura,, dorobili  się  na przemianach      Janusz  Lewandowski    bardzo  się  im  przysłużył  a  wyrok   jaki  dostał   za  te  prywatyzację  to  jest dopiero  śmiech  na sali.

Przewijają  się  wokół  ,,profesura,,  ciekawe  postacie  jak  Wiktor Kubiak ,  czy  Cross  Media ......

Ciekawym  były  by  gdyby  ktoś   gdzieś  w szafie  miał  nagranie  nie  z restauracji Sowa  i  przyjaciele    ale  z  klubu   Demeter      wtedy co  poniektórych  zatkało  by  kakao  

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, mirro napisał:

Toż przecież piszę że każdy następny powinien być bardziej rozgarnięty od poprzednika, choćby z racji obserwacji jego działania. Dotyczy to wszystkich jacy byli i będą.

nic z tego nie przyjdzie polakom że prezydent będzie miły, grzeczny, poprawy politycznie i będzie każdemu właził w d*pę bo może kiedyś dostanie stanowisko w Uni. tylko ładnie o nim napisząw gazetach, poklepią po plecach a Polska będzie tam gdzie była

Prezydent czy premier ma dbać o interesy swojego kraju tak jak to robią niemcy. można nie lubieć niemców ze względów historycznych ale tego jak potrafią bronić interesów własnego kraju trzeba się od nich uczyć

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

Po licho cytujesz mój post skoro w ogóle nie odnosisz się do jego treści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
3 godziny temu, Roman176 napisał:

Bym zapomniał  

wszystkiego  najlepszego  dla  górnika  naszego forumowego jak i twoich kolegów po  fachu  z okazji  barbórki   :)   Fedrujcie  jak najwięcej  aby  Polska  węglem stała  i od Ruskich nie kupowała :)  

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3129

Ja zapomniałem o "Barbórce" a prywatnie mam zn.... znaczy - dzięki za przypomnienie 

... no pewnie, że do życzeń się przyłączam.

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574
Dnia 3.12.2018 o 15:06, Roman176 napisał:

1.3600 + premie + dodatki złodziejski zus mi bierze 2500/3000 + gospodarstwo + zarobki żony  a ile ty wysiedziałeś na forum ?

2.to gardzisz innymi jesteś:,wyniosłość, egocentryzm. snobizm

3.wszystko sprawdzali inteligentny bardzo dobre zachowanie warunkach stresowych brak objaw panicznej paniki  dobra pamięć zapamiętywaniu warunkach wysokiego stresu 

1.Nie osłabiaj mnie. Powinieneś pracować za 15 tys tak jak czesi

2. Gardze głupkami

3. pewnie jak na kogoś za 3600 to ty jesteś w normie

4 godziny temu, marko-kolo napisał:

 na pewno nie jestem aż tak głupi żeby brać na poważnie twoje bezsensowne i irracjonalne wpisy  

Cicho bo się obrazi i nie będzie beki.

3 godziny temu, racyl napisał:

 

Wałęsa pokazał dalekowzroczność w magdalence przy wódeczce, jak podzieli się z komunistami władzą i profitami.

Był to szczególny wyraz troski o takich zwykłych bliżnich co go wcześniej wspierali i wynieśli do władzy

Nie wiadomo co można się spodziewać po wałensie w samolocie, może będzie kazał im wyskakiwać jak już kiedyś zrobił

Niejaki Lech Kaczyński mógł go powstrzymac.

3 godziny temu, racyl napisał:

tylko że jeden kaczyński był profesorem a drugi ma tytuł doktora prawa także coś robili

Pawłowicz i Niesiołowski tez są profesorami a to przygłupy klasyczne


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5325

62dd62a3c6a06aac4a9a3d9f5a7ff38d.gif

6fa7cf7aa7914808824e2b4c28eff3c9.jpg

bd514526930c868a5b54b64b3fa0e36d.jpg

Edytowano przez marulekk
  • Like 1
  • Haha 1

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Sekta. Podskakują jak im Rydzyk zagra


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

  Kaczyński to  magdalence  walczył ponoć o odszkodowania dla ofiar stanu wojennego ...słowa nawet nie wydusił tak mu      spirt pewnie gardło zatkał :D....a może go nie nagrało :D

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

Nie mógł walczyć, bo musiałby tam zaproponować obniżkę emerytur funkcjonariuszom SB. Zakładam że tego by nie przeżył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

No i o reparacje od Niemiec walczył dzielnie

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

pewnie pisał na kartce pod stołem postulaty i impreza się skończyła :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19706
5 minut temu, marko-kolo napisał:

  Kaczyński to  magdalence  walczył ponoć o odszkodowania dla ofiar stanu wojennego ...słowa nawet nie wydusił tak mu      spirt pewnie gardło zatkał :D....a może go nie nagrało :D

A co on w stanie robił?bo nie kojarzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj