Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Człowieku o czym ty pleciesz , skąd takie wymiary ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4608

Obwód topoli, wierzb, kasztanowca zwyczajnego, klonu jesionolistnego i srebrzystego, robinii akacjowej oraz platanu klonolistnego  brzozy i topoli nie może przekroczyć 35 cm.


a drzewa t.z twarde 25cm 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Chłopie mieszasz nowe przepisy ze starymi i jak zwykle wychodzi ci kogiel-mogiel . Wcześniej to bez pozwolenia można było wyciąć np brzozę do średnicy 15 cm na wysokości 130cm .

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4608

wpisałem w Google i tak mi wyskoczyło ale teraz można wszystko ?? bez zezwoleń i ograniczeń ? 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wpisz w Google to ci wyskoczy . :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4608

wpisz zobacz jaka szybka nagonka kaczy ski to kaczy ski tamto  albo kolejna hacupa 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Mnie obowiązywały przepisy z 2016r. czyli 25cm. Teraz można wszystko ale ma się to zmienić, co mnie nie mało poirytowało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4608

ja jestem w trakcie ścinki ale nie mam już gdzie drzewa dać 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Mnie obowiązywały przepisy z 2016r. czyli 25cm. Teraz można wszystko ale ma się to zmienić, co mnie nie mało poirytowało. 

 

Może jedynie zrobią ochronę drzew w miastach a na wsi w prywatnej posesji będzie można wyciąć drzewo bo jaki to niby pomnik przyrody


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To ścinasz , a nie wiesz czy możesz??? No jak to tak ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Mnie obowiązywały przepisy z 2016r. czyli 25cm. Teraz można wszystko ale ma się to zmienić, co mnie nie mało poirytowało. 

To działaj chłopie, piła w rękę i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

No działał bym tylko ze złamana nogą trudno to raz, dwa nie bardzo teraz tam wjadę. Na tamtym terenie jakieś 40 lat temu szukano gazu i ropy od tej pory na tym polu jest ładne podmokłe miejsce. Oczywiście wokół niego rosną drzewa... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Jest taki poseł nazywa się Artur Soboń. Poseł ten związany jest ze Swidnikiem a na co dzień zasiada w komisji obrony. A oto co mówi ten poseł reprezentujący na co dzień państwo, mający dbać o dobro armii a także podatnika.

"– Świdnik jest w pełni przygotowany do tego przetargu – komentuje poseł PiS Artur Soboń. – Posiada bezkonkurencyjny produkt – śmigłowiec morski AW 101. Co ważne, maszyny z tego kontraktu armia dostanie wcześniej, niż otrzymałaby francuskie caracale – zapewnia Soboń."

http://www.dziennikwschodni.pl/swidnik/pzl-swidnik-znow-powalczy-o-kontrakt-na-smiglowce-dla-polskiej-armii,n,1000194626.html

Czy aby poseł Soboń nie za bardzo lobbuje? Czy aby poseł Soboń nie za bardzo utożsamia się z jedną z firm klejącą kadłuby?

Czy aby posłowi Soboniowi nie pomyliła się kolejność w jakiej ma być lojalny? 

Z jednym się zgadzam, pewnie mogą dostarczyć szybciej niż Airbus bo zostało im kilka po tym jak Indie i Indonezja anulowały przetargi ze względu na korupcję.

Brawo poseł Soboń.  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

a to niby twoim zdaniem co było idioto ?? piszesz sam jakieś auto za oralne teksty udając głupiego 

Straszny prostak z ciebie, bo gdy nie wiesz co powiedzieć, obrażasz innych, a potem odpowiedzialność próbujesz przerzucić jak ostatni tchórz.

 

widzisz jaki jesteś głupi :lol: tchórz wyjdź w kocu z tej nory do ludzi 

 

Posłuchaj mnie raz i uważnie, bo nie mam zamiaru dłużej tłuc ci do pustego łba, jak ogłupionej świni, gdzie jest otwarta furtka. Zwrócenie uwagi na to, że robisz z siebie błazna, to dla normalnego człowieka żadna obraza, tylko stwierdzenie faktów. Twoje epitety i ciągłe wtrącanie bzdur o żydach, Niemcach, jakimś PKSie, KODzie czy innym PO, to szczyt prymitywizmu i ograniczenia umysłowego. Nadal też udowadniasz, że autokorekta w przeglądarce to dla ciebie rzecz nie do przeskoczenia:

"hehe płacić podatki i murze kogoś się pytać o wycinkę

morze gmina też bd decydowała o moim samochodzie"

no i co to są te "auto za oralne teksty"? Lewatywa przestała ci wystarczać, że na oralne sie przerzuciłeś?

Nie masz nawet na tyle honoru, żeby odszczekać wszystkie bzdury bez poparcia jakie wypisujesz pod adresem innych. Próbujesz na siłę zaistnieć w internecie w tematach politycznych i chcesz komuś wmawiać, że ma problemy interpersonalne? Wyłącz monitor i postaw zamiast niego lustro, a potem przemyśl jeszcze raz to co próbujesz tu imputować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Oni już wiedzą kto wygra tylko języka nie umieją za zębami otrzymać. W końcu d Amato i jego powiązania z Macierewiczem. PGZ płaci amerykanom po 15 tys dolców miesięcznie za lobbing. To czego się spodziewać.

 

Po pierwsze co mogłeś zrobić w sprawie nord streem jego założenie to ominąć Polskę i kraje tranzytowe więc nic tylko się cieszyć że go zbudowali. Protestowaliśmy i słusznie bo na tej budowie nic nie zyskamy a możemy stracić. Co do wjazdu, również uważam że nie powinniśmy wpuszczać takich ruchów. Hołdowanie Stalina, rekrutowanie do otwartego konfliktu to nie są żarty. Niemcy zabroniły wjazdu całego klubu, wjechali inna drogą tylko dla tego że znalazło się kilku głupków którzy broniąc ich chcieli wypłynąć do mediów. 

 

Czyli nie potrafisz odpowiedzieć na pytanie co na blokowaniu gazociągu zyskaliśmy. Co jeszcze możemy stracić na Northstream? Skoro już wszystko co można straciliśmy. Odpowiesz na to pytanie?

 

ider PO Grzegorz Schetyna przekonywał we wtorek na konferencji prasowej w Sejmie, że zliberalizowane przez PiS przepisy dot. wycinki drzew na prywatnych posesjach "zmieniły przyzwoite, normalnie funkcjonujące prawo" i umożliwiły wycinkę "dziesiątek tysięcy drzew dziennie". Jego zdaniem, działanie PiS, to "mordowanie żywego organizmu i kompletny skandal". - To zamierzone działanie, które w soczewce pokazuje państwo PiS - oświadczył.

 

hehe płacić podatki i murze kogoś się pytać o wycinkę

morze gmina też bd decydowała o moim samochodzie  


to ty lepiej nie myśl  <_<

 

No patrz Kaczyński posłuchał Schetyny i kazał poprawiać ustawę. Szyszko zasłynął już z kontrowersyjnej ustawy o ekranach akustycznych stawianych w polu. Teraz następna kontrowersyjna ustawa Nic dziwnego, że wielu podejrzewa go o to, że wpłynęli na niego lobbyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

I co znowu stracimy? Powiedz mi jak przegrany mógł zachować twarz? Szczęście w nieszczęściu, że ruscy napadli na Ukrainę i Niemców wkurzyli. Bo już by pewnie drugą nitkę budowano.

Podsumowując przy pierwszej nitce mogliśmy zawalczyć o jakieś korzyści dla nas. Np tańszy gaz czy korzystne ułożenie rury. Czy choćby zgodę na ewentualną przecinkę ruskiego gazociągu innym gdybyśmy chcieli taki budować. Nie dostaliśmy nic bo skierowali nas Kaczyńscy na pozycje przegranego z góry. A mogliśmy właśnie ten sprzeciw innych krajów wykorzystać i się zgodzić w zamian za korzyści Które wobec sprzeciwu wielu krajów było by łatwo z ruskimi wynegocjować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Wiesz w sumie to nawet zaczęliśmy coś więcej niż negocjacje bo chcieliśmy zbudować konkrecyjny gazociąg, tyle Po znowu odłożyło go na półkę. Jednak ja uważam że największa wina spoczywa na Millerze, wstrzymał już dogadaną inwestycję ! Dziś mieli byśmy rurę którą i tak musimy mieć żeby spełniać dyrektywy unijne. Przypomnę że już w 2005 roku wiadomo było że jamal II nie powstanie, Pis wiec odnawia stary plan z Norwegami, po czym PO po przejęciu władzy odstawia projekt na półkę. Jak by nie Miller mielibyśmy rurę powiedzieli weto i coś można było by ugrać a teraz możemy szukać kruczków prawnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4608

Posłuchaj mnie raz i uważnie, bo nie mam zamiaru dłużej tłuc ci do pustego łba, jak ogłupionej świni, gdzie jest otwarta furtka. Zwrócenie uwagi na to, że robisz z siebie błazna, to dla normalnego człowieka żadna obraza, tylko stwierdzenie faktów. Twoje epitety i ciągłe wtrącanie bzdur o żydach, Niemcach, jakimś PKSie, KODzie czy innym PO, to szczyt prymitywizmu i ograniczenia umysłowego. Nadal też udowadniasz, że autokorekta w przeglądarce to dla ciebie rzecz nie do przeskoczenia:

"hehe płacić podatki i murze kogoś się pytać o wycinkę

morze gmina też bd decydowała o moim samochodzie"

no i co to są te "auto za oralne teksty"? Lewatywa przestała ci wystarczać, że na oralne sie przerzuciłeś?

Nie masz nawet na tyle honoru, żeby odszczekać wszystkie bzdury bez poparcia jakie wypisujesz pod adresem innych. Próbujesz na siłę zaistnieć w internecie w tematach politycznych i chcesz komuś wmawiać, że ma problemy interpersonalne? Wyłącz monitor i postaw zamiast niego lustro, a potem przemyśl jeszcze raz to co próbujesz tu imputować.

 długo bd jeszcze ogniem srał ?? ja też jak ty stwierdziłem fakty  :lol:  :D

hubertuss a morze to przykrywka w sprawie szpitali ??

To ścinasz , a nie wiesz czy możesz??? No jak to tak ? :o

 

przeszkadzały mi ze i tak musiałem to zrobić 

Edytowano przez Roman176

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Ty stwierdzasz fakty? Ty co najwyżej wklejasz czyjeś wypowiedzi, albo rzucasz frazesy bez ładu i składu. Normalny człowiek już dawno by się ze wstydu spalił, a ty nie masz nawet krzty godności, żeby odszczekać powtarzane w kółko bzdury B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4608

szczekać to możesz ty w twoim szałasie  dziwie się co ty tu jeszcze robisz nie uczyli cie kultury ??


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Potrafisz napisać dla odmiany coś mądrego, czy tylko to co leciało w twoim kierunku w szkole? Kultura - po co używasz słowa, którego znaczenia nawet nie dany było ci poznać? Jesteś zwykły tchórz i kłamca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4608

nie znasz tego na głupie pytanie głupia odp taka jak ty  :lol:  :D


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj