Skocz do zawartości
Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce?

staszek131415    2020

Wczoraj przyznaje, ze nie ogladalem calego, choc często oglądam i przyznam szczerze, ze nie spotkalem się z telefonem krytykującym obecny rzad, bądź wpisem z twittera, czy tam srajbuka, niezgodnym z oficjalna liniia stacji.

A to ciekawe bo ja nie oglądam zbyt często a już 3 razy spotkałem się z krytycznymi zdaniami dzwoniących i jakoś prowadzący pozwolili im na swobodne wypowiedzi co więcej w pewnym odcinku Pani Ogórek ostro zareagowała gdy jeden z dzwoniących użył obrazliwych słow wobec pewnej osoby z opozycji polecamwszystkim bo to moiim zdaniem bardzo dobry program nie oglądajcie Trwam oglądajcie W tyle wizji ;)

Zbyszko    675

A ja lubię pooglądać w Trwam filmy . Podobnież nowocześni ludzie w nic nie wierzą . 

Wiadomość z agroFakt.pl

Zbyszko    675

Zbyszko-Rzetelną wiedzę znajdziesz w swoim gospodarstwie domowym . Jak masz chęci do pracy i powodzi ci się coraz lepiej to znaczy że dobrze żądza a jak odwrotnie to źle a nie szukać gusów dupusów- ogólnie racja ale nie do końca widzę za dużą rolę rządu

Niech w agrobiznesie powiedzą że duży zysk jest na pomidorach  to na drugi rok są za bezcen-tu się akurat zgodzę.

daron64- Też uważam,że na obecną chwilę jednak w Polsacie.Chociaż myślałem ,że ktoś podpowie jakąś stronę gdzie potrafią rzetelnie przedstawić rzeczywistość-

bez politycznie. Po prostu fakty.

W TVP niestety prawda jest bardzo "Kargulowa".I żeby nie było w TVN też.

Rząd ma to do siebie że może załatwić rynki zbytu jeśli będzie chciał . Może wpłynąć na urzędy które kontrolują towar który do nas przysyłają z zagranicy . 

Zbigniew3003    18

wiesz 3 razy wobec dziesiątek innych to trochę cienko-promil promila wszystkich wypowiedzi.Problem w tym ,że tam tylko krytyka opozycji i wychwalanie dobrej zmiany.

A tu niespodzianka ,nierzetelność zaczyna wyłazić:

https://www.wprost.pl/kraj/10041290/Sedziowie-TK-neguja-decyzje-prezes-Wsrod-buntownikow-Pszczolkowski-wybrany-przez-PiS.htm

A tak opisuje:

http://wpolityce.pl/polityka/325911-normalnosc-wraca-do-trybunalu-konstytucyjnego-odbylo-sie-zgromadzenie-ogolne-sedziow-tk

Ulman    275

hubertuss  Ulman - 15 miesięcy temu TVP była dla was wyrocznią i źródłem prawdy - a była tak samo prorządowa jak teraz .

Jedyne co się zmieniło to rząd ! 

Tak prorządowa, propagandowa telewizja nie była 89 roku. Oprócz rządu zmienił sie prezes TVP, zarząd TVP oraz 80% dziennikarzy TVP 

Rząd ma to do siebie że może załatwić rynki zbytu jeśli będzie chciał . Może wpłynąć na urzędy które kontrolują towar który do nas przysyłają z zagranicy . 

Załatwiało to się kiedyś. Rynki zbytu są  i wystarczyłoby aby nasz rząd nasladował premiera Orbana który spotyka sie z Putinem. Wg PIS mamy wokół niemal samych wrogów więc im nie sprzedamy  a naszym przyjaciołom sku......nom UPAińcom damy za darmo. 

Kto ci kontroluje co przyjeżdza z zagranicy? W UE masz swobodny przepływ towarów więc jak niby chcesz to zrobić?

Bogdan675    1003

Wielka manipulacja TVN. Za Artura Wosztyla wypowiadał się... ktoś inny
Dodano: 10.09.2016 [07:12]
147348793113641285825.jpg
foto: Facebook
Telewizja TVN przygotowała materiał z premiery filmu "Smoleńsk". W relacji wypowiada się postać, przedstawiona jako Artur Wosztyl, pilot Jaka-40. Tyle że... nie jest to Artr Wosztyl. - Właśnie tak wygląda manipulacja i próba przedstawiania rzeczy przez media, które sympatyzują z pewnymi siłami politycznymi, a które odrzucają kilka groszy do tego,aby dyskredytować sam film, który poruszył mnie - komentuje pilot. 

O całej sprawie por. Artur Wosztyl poinformował na Facebooku:

Od znajomych dotarły do mnie informacje, że wypowiadałem się na temat filmu "Smoleńsk" w reżyserii Pana Antoniego Krauze dla telewizji TVN zaraz po jego uroczystej prapremierze. Zdziwiony byłem tymi sugestiami i przy pomocy mi bliskich znalazłem ten materiał. 

Można go obejrzeć tutaj (trzeba być zalogowanym na Facebooku). A tak wygląda postać przedstawiona jako Artur Wosztyl:

147348793113641385825.jpg

Jestem zaskoczony brakiem profesjonalizmu mediów, które kształtują opinię publiczną.
 Jestem zażenowany tym, że podaje się Polakom nieprawdę. Właśnie tak wygląda manipulacja i próba przedstawiania rzeczy przez media, które sympatyzują z pewnymi siłami politycznymi, a które odrzucają kilka groszy do tego,aby dyskredytować sam film, który poruszył mnie. 
Polecam uwadze ten krótki film i jednocześnie mam nadzieję, że telewizja TVN naprawi swój błąd, albo celowe działanie

- napisał oburzony pilot.

Artur Wosztyl jest jedynym żywym świadkiem, który potwierdza zeznania śp. Remigiusza Musia (technika pokładowego Jaka-40) dotyczące komendy smoleńskiej wieży dla Tu-154 o zejściu do 50 m. Muś według oficjalnych ustaleń popełnił w październiku 2012 r. samobójstwo.

Pod koniec stycznia 2014 r. "nieznani sprawcy" przecięli w samochodzie por. Wosztyla przewody hamulcowe. Jazda bez działających hamulców na oblodzonej drodze mogłaby zakończyć się tragicznie, na szczęście pilot zorientował się, że auto nie jest sprawne. Natychmiast zgłosił sprawę na policję, bo półtora miesiąca wcześniej doszło do identycznego zdarzenia. Policjanci potwierdzili, że przewody zostały przecięte celowo. Por. Wosztyl uczestniczył zarówno w III Konferencji Smoleńskiej, jak i w dwóch poprzednich. 

mirro    211
Napisano (edytowany)

Szkoda gen Skrzypczaka bo facet miał kręgosłup. Nie pieprzył się z poprzednim rządem ani z obecnym. To dzięki niemu mamy Leopardy. Obawiam się że karierę jego syna można już uznać za zakończoną w Wojsku Polskim. 

Edytowano przez mirro

Ulman    275

Ktokolwiek się z PIS nie zgadza to wróg i trzeba się go pozbyć. Tak samo było w NSDAP i za komuny ;)

mirro    211
Napisano (edytowany)

Gen Różańskiego też szkoda, pamiętam go jeszcze jako porucznika albo już kapitana  z pułku w Żarach, facet dynamit. Chciał czegoś nauczyć swoich żołnierzy. 

Za Tomaszyckim ludzie poszliby w ogień. Kończy się pewna era. Jest jeszcze paru w służbie ale dobrze im życzę dlatego nie wymienię. Bozia jedna wie kto czyta to forum.

A tutaj coś dla fanów Przemysłu Lotniczego ala Świdnik, chciałoby się powiedzieć " a nie ostrzegałem". 

http://www.tvn24.pl/modernizacja-anakond-w-swidniku-kolejne-nieudane-proby,711280,s.html

Edytowano przez mirro

hubertuss    483

hubertuss  Ulman - 15 miesięcy temu TVP była dla was wyrocznią i źródłem prawdy - a była tak samo prorządowa jak teraz .

Jedyne co się zmieniło to rząd ! 

Oczywiście była pro rządowa. Ale propaganda nie była tak ordynarna i siermiężna jak teraz. Nikt nie robił wrzutek, że przywódca jednej z partii opozycyjnych to szpieg. Nikt nie robił wrzutek, że po da każdemu Polakowi po 6 tys. Nie kłamał jak Ziemiec w wiadomościach na drugi dzień po zabraniu teczek z domu Kiszczaka, że grafolog już potwierdził autentyczność podpisu. Bo stało się to dopiero po kilku miesiącach. Tvp za po było upolitycznione ciągnęło za rządem. ale mniej niż tvn. A teraz kłamią bezczelnie robiąc takie wrzutki jak wyżej podałem.

Jakie rynki zbytu załatwił Jurgiel? On w ogóle jest coś robi?

Roman176    1079

Roman gdybym chciał pisać o Lewicy Chrześcijańskiej to bym napisał. Użyłem określenia lewicowcy katoliccy bo to taki nasz regionalny,krajowy produkt. Nie wklejam tak długich elaboratów jak Twoje bo na forum to bez sensu.

tylko wy i ta pani nazwała pis lewica

https://www.youtube.com/watch?v=LWx-gUki93w

a politolodzy 

pkw

i inni uczeni gadają ze prawica  :D

Oczywiście była pro rządowa. Ale propaganda nie była tak ordynarna i siermiężna jak teraz. Nikt nie robił wrzutek, że przywódca jednej z partii opozycyjnych to szpieg. Nikt nie robił wrzutek, że po da każdemu Polakowi po 6 tys. Nie kłamał jak Ziemiec w wiadomościach na drugi dzień po zabraniu teczek z domu Kiszczaka, że grafolog już potwierdził autentyczność podpisu. Bo stało się to dopiero po kilku miesiącach. Tvp za po było upolitycznione ciągnęło za rządem. ale mniej niż tvn. A teraz kłamią bezczelnie robiąc takie wrzutki jak wyżej podałem.

Jakie rynki zbytu załatwił Jurgiel? On w ogóle jest coś robi?

hubertus gdzie ty się urodziłeś sami nawet się siebie śmiali 

gdy nagrają tak Kaczyńskiego to pogadamy a narazie nie majacz 

B3Agro    85

kaczyński mlaska (niedołężny starzec , to można mu wybaczyć) i pewnie nic nie dałoby się z nagrania zrozumieć. 

Zbyszko    675

Tak prorządowa, propagandowa telewizja nie była 89 roku. Oprócz rządu zmienił sie prezes TVP, zarząd TVP oraz 80% dziennikarzy TVP 

Załatwiało to się kiedyś. Rynki zbytu są  i wystarczyłoby aby nasz rząd nasladował premiera Orbana który spotyka sie z Putinem. Wg PIS mamy wokół niemal samych wrogów więc im nie sprzedamy  a naszym przyjaciołom sku......nom UPAińcom damy za darmo. 

Kto ci kontroluje co przyjeżdza z zagranicy? W UE masz swobodny przepływ towarów więc jak niby chcesz to zrobić?

To powiedz mi czy w Polsce są instytucje które kontrolują jakość towarów zawartość substancji nie dozwolonych ?

Ja tylko sugerowałem że rząd powinien tak zrobić jak robi Putin wysyłając swoich inspektorów do przetwórni .

Niby wolny przepływ towarów ale nasze ziemniaki muszą mieć nie wiadomo jakie papiery .

Wiesz że u mnie w gospodarstwie co roku mam kontrolę z inspekcji ochrony roślin a co dwa lata biorą próby a to ziemi , ziemniaków a ostatnio kapusty .

Niektóre środki chemiczne nie są dopuszczone w Polsce a na zachodzie tak i wystarczyłoby znaleźć śladowe ilości środka który nie jest dopuszczony u nas i hej towar s powrotem .

karolr2    180

Wstaw swoje zdjęcie ocenimy ciebie przystojniaku.

mirro    211

Do jakich przetwórni? :D

staszek131415    2020

kaczyński mlaska (niedołężny starzec , to można mu wybaczyć) i pewnie nic nie dałoby się z nagrania zrozumieć. 

Co tam mlaska jak na starca to niezle opozycję na kolana rzucił aż mu  się pod koła rzucali jak autem jechał :P :P

Zbyszko    675

Do jakich przetwórni? :D

Polskich przetwórni mleczarskich na przykład .

mirro    211

Ja pytałem do jakich przetwórni na Ukrainie chcesz wysłać kontrole.

Zbyszko    675

Najwięcej towarów przychodzi z zachodu o Ukrainie nic nie pisałem .

mirro    211

Sorry w takim razie, widocznie zafiksowałem się na tej Ukrainie. Ulman to Twoja wina. :D

Zbyszko    675

Ale coś Po osiągnęła blokując mównicę zaczęli ich naśladować w USA . Może opatentują i jak ktoś tak będzie chciał strajkować to będzie musiał płacić    wtedy gdy Po znowu dostanie się do władzy to będzie mogła jeszcze lepsze budżety robić z czego bardzo im tego życzę . 

Ulman    275

To powiedz mi czy w Polsce są instytucje które kontrolują jakość towarów zawartość substancji nie dozwolonych ?

Ja tylko sugerowałem że rząd powinien tak zrobić jak robi Putin wysyłając swoich inspektorów do przetwórni .

Niby wolny przepływ towarów ale nasze ziemniaki muszą mieć nie wiadomo jakie papiery .

Wiesz że u mnie w gospodarstwie co roku mam kontrolę z inspekcji ochrony roślin a co dwa lata biorą próby a to ziemi , ziemniaków a ostatnio kapusty .

Niektóre środki chemiczne nie są dopuszczone w Polsce a na zachodzie tak i wystarczyłoby znaleźć śladowe ilości środka który nie jest dopuszczony u nas i hej towar s powrotem .

Sanepid kontroluje. Pozostałości substancji nie mają żadnego znaczenia o ile środek jest dopuszczony do stosowania w kraju pochodzenia. Pewne substancje są nie dopuszczone na poziomie UE i wtedy na wjeździe do UE taki towar z zewnątrz  może zostać nie wpuszczony. Co wytworzone na terenie UE zgodnie z zasadami lokalnymi może być sprzedawane w całej UE  i nic nie zrobisz

Polskich przetwórni mleczarskich na przykład .

Jak ciągle ruskim podskakuja to maja inspektorów i kontrole. Orban klepie się z Putinem po ramieniu i pewnie najwięcej w ten sposób Węgrzy skorzystaja

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się