Skocz do zawartości
Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

60 tys. zł z PROW - pomoc dla ASF.

PRIMO    179

Lewatywę to wy powinniście sobie zrobić bo przez ten PiS to zatwardzenia politycznego dostaliście

Wiadomość z agroFakt.pl

Ulman    275

Uman za co posłowie zwracają się do siebie panie pośle a nie ty głupku  czyżby mieli więcej kultury ?

To co w wyborach widziałeś tylko Po Psl i Pis . Przecież startowały inne partie np: Nowoczesna . 

Napisałeś , że Wykształcenie ma niewiele wspólnego z mądrością.

Musisz to gdzieś zgłosić może nagrodę nobla dostaniesz  :D  :D  :D 

Moim zdaniem ludzie jedni są więcej kontrowersyjni a drudzy mniej ale żeby pół Polski nazywać głupkami 

​to świadczy coś więcej niż dno .

Mówisz że przy warzywach jest dużo roboty a ja myślę że jest dużo nakładu no chyba że ktoś nie korzysta z  nowoczesnej techniki uprawy.

Oczywiście że inne startowały ale oś sporu jest na linii PO-PIS.

Panie pośle to forma grzecznościowa. Pewnie ty do niektórych zwracasz się "proszę Pana" mimo że masz go za głupka :P

Brak zależności pomiędzy wykształceniem a mądrością jest powszechnie znany więc twoje zdziwienie mnie zaskakuje.

Więcej ludzi jest głupich niż mądrych i to też jest powszechnie znane. Nazywam sprawy po imieniu

Nakład przy warzywach jest oczywiście większy ale sprzedajac na rynek musisz towar przesortować, pokalibrować czy wymyć i to jest extra robota w porównaniu do pszenicy czy rzepaku w których tego nie robisz. Wyjatkiem sa niektóre uprawy dla przemysłu - fasolka, marchew, szpinak.

Całąpolskę to koła w samochodach BOR obchodzą tyle co zeszłoroczny śnieg pewnie wieczore kod z nowoczesną wydadzą oświadcenie w tej sprawie

Większość łyka to co mówi TV i nie mysli

hubertuss    483

Roman nie wiedziałem, że cię Bogdan jako lewatywę zaorał. Wasza sprawa co wy tam robicie. Ale skoro obaj na lewatywę głosowaliście i lewatywy tutaj bronicie. To się tam osrajcie ze sobą. Dodatkowo Bogdan już któryś raz z rzędu sam się zaorał nie umiejąc poprawnie wkleić tekstu, który chce zacytować.

Co do kolumn innych polityków w tym tych z PO. Nikt tutaj nie pisał, że jeździli jak trzeba. Z tym, że żaden z nich takiego dzwona nie zaliczył. A za pisu najpierw Duda. Potem Macierewicz. A o mały włos i Gowin by źle skończył. Bo go z uszkodzoną oponą wieźli.

Co do sędziów to my żyjemy w Polsce. Mamy polską konstytucję. No i nie zawisłe sądy. Ja wiem, że pisowi to nie pasuje. Bo wyroki się nie podobają.

http://www.polskieradio.pl/42/273/Artykul/1721472,GUS-PKB-w-2016-r-wzrosl-realnie-o-28-proc-rok-do-roku

Dobra zmiana przynosi efekty.

Zbyszko    675

Ja w przeciwieństwie do wyborców piisu obecnych na tym forum. Potrafię krytycznie spojrzeć na tych na których głosowałem. Za to przeciętny wyborca pisu nigdy nic krytycznie nie powie. Choćby nie wiem jaką głupotę pis zrobił.

Daj przykład 

Daj przykład jak ty krytykujesz .

mirro    211

To zamiast tego jakiś casting na sędziego zrobić. Może niech coś zatańczą, albo zaśpiewają a publika będzie wciskać guziki. Mam nazwę nawet."Twój wyrok brzmi znajomo".

hubertuss    483
Napisano (edytowany)

Jak te sądy działają to widzimy na codzień :P :P  jak niezawsłe jak sami siebie wybierają?

No tak jak politycy będą wybierać to na pewno będą niezawisłe. Nawet nie rozumiesz co to znaczy niezawisłe. Niezawisłe to znaczy nie zależne od władzy. Ale ty tego nie rozumiesz. Więc @Zbyszko masz tu swój przykład. Człowiek broni czegoś czego nawet nie rozumie. Nawet jak pis głupotę robi to on tego nie skrytykuje. Bo mu sumienie i wyprany mózg nie pozwoli.

Jak te sądy działają?

Bratu kiedyś zatrzymali samochód, że niby kradziony. Policja wałkowała trzy czy cztery miesiące,prosząc wraz z prokuratorem by się przyznał. Nie wiadomo do czego. Sprawa poszła do sądu i po miesiącu samochód zwrócony bratu.

W rodzinie były sprawy spadkowe. Nie mogli się dogadać. Skierowali sprawę do sądu. Dwa miesiące  maksymalnie po napisaniu pozwu. Pierwsza sprawa. Druga po następnym miesiącu bo musiał być biegły i dodatkowe dokumenty. Sąd rozsądził co kto komu i ile ma zapłacić. 

Znajomi biorą rozwód. Od napisania pozwu minęło nie całe dwa miesiące i jest sprawa. 

To jak te sądy działają. Bo ja widzę, że dobrze. Można a nawet trzeba oczywiście poprawiać. Ale nie oddając władanie nad sądami politykom. Którzy będą robić co chcą.

Edytowano przez hubertuss

Zbyszko    675

No tak jak politycy będą wybierać to na pewno będą niezawisłe. Nawet nie rozumiesz co to znaczy niezawisłe. Niezawisłe to znaczy nie zależne od władzy. Ale ty tego nie rozumiesz. Więc @Zbyszko masz tu swój przykład. Człowiek broni czegoś czego nawet nie rozumie. Nawet jak pis głupotę robi to on tego nie skrytykuje. Bo mu sumienie i wyprany mózg nie pozwoli.

Jak te sądy działają?

Bratu kiedyś zatrzymali samochód, że niby kradziony. Policja wałkowała trzy czy cztery miesiące,prosząc wraz z prokuratorem by się przyznał. Nie wiadomo do czego. Sprawa poszła do sądu i po miesiącu samochód zwrócony bratu.

W rodzinie były sprawy spadkowe. Nie mogli się dogadać. Skierowali sprawę do sądu. Dwa miesiące  maksymalnie po napisaniu pozwu. Pierwsza sprawa. Druga po następnym miesiącu bo musiał być biegły i dodatkowe dokumenty. Sąd rozsądził co kto komu i ile ma zapłacić. 

Znajomi biorą rozwód. Od napisania pozwu minęło nie całe dwa miesiące i jest sprawa. 

To jak te sądy działają. Bo ja widzę, że dobrze. Można a nawet trzeba oczywiście poprawiać. Ale nie oddając władanie nad sądami politykom. Którzy będą robić co chcą.

Ja nie mam takiego problemu jak ty jeżeli ty nie masz wypranego mózgu to pokaz post jak ty krytykujesz tych na których głosowałeś .

Przypomnę ci co napisałeś jakbyś zapomniał .

Ja w przeciwieństwie do wyborców piisu obecnych na tym forum. Potrafię krytycznie spojrzeć na tych na których głosowałem. Za to przeciętny wyborca pisu nigdy nic krytycznie nie powie. Choćby nie wiem jaką głupotę pis zrobił.

zetorki12    1938

Z tą szybkością wyroków to Ja jednak bym się nie zgodził . Nie będę pisał o co chodzi , ale na rozstrzygnięcie czekałem przeszło trzy lata , a od jednej do drugiej rozprawy mijało po 4 - 6 m-cy .

staszek131415    2020
Napisano (edytowany)

hubertuss    483
Napisano (edytowany)

Są to sprawy bardzo bliskie, gdzie mam informacje z pierwszej reki. Są to sprawy jak mówią dotyczące przeciętnego obywatela. W sprawach z autem i spadkowych bo były dwie. Obie przebiegły w podobnym tempie nie było brane żadnych adwokatów. Jeśli ktoś się lubi ciągać po sądach i prać brudy może się sądzić i 9 lat a może dłużej. Ale zwykły obywatel nie sądzi się jak Wałęsa z Wyszkowskim czy tam kim innym. Zwykłe sprawy są załatwiane w miarę szybko. Ale propo samochodu. To mi się dzisiaj przypomniało jak oglądałem w tv wypowiedź pani Płatek. I ona właśnie powiedziała, że to policja bardzo często przez swoje nieróbstwo i nie udolność zapycha sądy.

Co do tak zwanej likwidacji sądów. To ustawa Gowina ich nie likwidowała. W takim sensie, że sądy w małych miejscowościach by działały tylko stały by się filiami. Innymi słowy przerób był by ten sam. Tylko prezesa w tym małym miasteczku by nie było. Ale psl wymusił na po zostawienie tych stołków. 

Nie jest to żaden dowód na złą pracę sądów. A raczej na polityczne targi miedzy byłymi koalicjantami.

Sądy trzeba reformować, całe sądownictwo. Ale nie powierzając władze nas sądami politykom. Bo jak kiedyś jakaś władza zacznie ludzi krzywdzić to nie będzie gdzie iść po ratunek.

@Zbyszko dla ciebie. Ledwie z trzy strony temu. Dzisiaj z rana gdzie też się udzielałeś. Zapytano mnie o to

I jakby wybory odbyły się dzisiaj to też byś na Nowoczesną zagłosował???

Ja odpowiedziałem

Tak aczkolwiek trochę się nimi rozczarowałem i oddał bym głos na zasadzie byle nie na pis.

Nie raz pisałem też tutaj, że opozycja jest słaba, krytykowałem wyjazd Petru do Portugalii czym strasznie zaszkodził swojej partii. Krytykowałem opozycje za brak pomysłu na grudniowy protest w takim sensie, że nie było sprecyzowanych postulatów. Zamiast tego śpiewy i wygłupy itd. Chcesz to poszukaj ja c nie będę czytał kilkudziesięciu stron i szukał. Masz przykład z dzisiaj.

Edytowano przez hubertuss

hubertuss    483

Napisałem co myślę. Czego się spodziewałeś, że będę wyzywał czy jak?

PRIMO    179

Tylko zabite dechami lewaki wyzywają innych

Roman176    1079

Roman nie wiedziałem, że cię Bogdan jako lewatywę zaorał. Wasza sprawa co wy tam robicie. Ale skoro obaj na lewatywę głosowaliście i lewatywy tutaj bronicie. To się tam osrajcie ze sobą. Dodatkowo Bogdan już któryś raz z rzędu sam się zaorał nie umiejąc poprawnie wkleić tekstu, który chce zacytować.

Co do kolumn innych polityków w tym tych z PO. Nikt tutaj nie pisał, że jeździli jak trzeba. Z tym, że żaden z nich takiego dzwona nie zaliczył. A za pisu najpierw Duda. Potem Macierewicz. A o mały włos i Gowin by źle skończył. Bo go z uszkodzoną oponą wieźli.

Co do sędziów to my żyjemy w Polsce. Mamy polską konstytucję. No i nie zawisłe sądy. Ja wiem, że pisowi to nie pasuje. Bo wyroki się nie podobają.

Dobra zmiana przynosi efekty.

widać ze lewatywa mocno na ciebie działa a inteligencja poniżej 0

brak środków unijnych

koniec z wyłudzeniem vat co napędzało gospodarkę

planowany deficyt z 56 na 46mil  

nawet twoje lewactwo powiedziało ze jak wygra wybory to zostawi 500+ bo napędza gospodarkę 

Tylko zabite dechami lewaki wyzywają innych

czyli ty  :D  :lol:

szkoda ze nawęd do zdanego źródła nie podasz gdzie podają ze pis to lewactwo  tylko wszystkie źródła wskazują na co innego nawet gw

kandydata PIS rosło wraz ze wzrostem deklaracji prawicowych (lewica 13 proc., centrum 22 proc., prawica 49 proc.). Poparcie dla kandydata PO było tym większe, im bardziej lewicowe były poglądy wyborców (prawica 25 proc., centrum 40 proc., lewica 51 proc.). Z tego schematu wyłamał się Paweł Kukiz – największe poparcie zanotował wśród centrowców (30 proc.), mniejsze na lewicy (23 proc.), a najniższe wśród Polaków o przekonaniach prawicowych (17 proc.).

tu nawet tak podaje pkw cebos

i co lewacy łyso wam ???? :lol:  :lol:  :D

Clipboard04.jpg

http://planktonpolityczny.blox.pl/t/11093/prawica-rzeczypospolitej/page/4.htmlpenta.jpg

zetorki12    1938

W Rosji rządzi Putin i jest mu obojętne kto prawy , a kto lewy . B)

Ulman    275

Pytanie było do Romanka.  ;)

Putin jest bardziej lewicowy czy prawicowy w tym co robi? 

Roman176    1079

Pytanie było do Romanka.  ;)

Putin jest bardziej lewicowy czy prawicowy w tym co robi? 

dyktatorski coś ani wy nie których postach 

Ulman    275

Że co? :blink:

Jak żeś jest znawcą polityki to odpowiedz w jaki nurt wpisuje się Putin? Lewak, centrowiec czy prawicowiec? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się