Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

hubertuss    4653

Bogdan a co to ma do rzeczy. Tamten rząd nie był posądzany o łamanie demokracji bo nie robił tak wiele w tym temacie jak obecny. Zabawne jest, że pis tłumaczy, że powołuje Morawieckiego by poprawiał wizerunek Polski za granicą i od razu rzuca mu takie kłody pod nogi. A potem będą się dziwić, że świat Morawieckiemu nie wierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Znaczy się że Szydło o ten wizerunek zadbać nie potrafiła ? Tak sobie myślę , że baba ma albo stalowe nerwy , albo honoru jej brak . Który  Was nie poczuł by się urażony , po tak bezsensownej degradacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Błędne podejście. Wizerunek to wypadkowa działań na wielu polach. Oczywiście można komuś przypisać dbanie o wizerunek, ale raczej to pobożne życzenia niż oczekiwanie konkretnych działań. Kolejna kwestia to na ile obłożony tym zadaniem potrafi wznieść się ponad grupowy interes i partyjne bagno. A sprawą fundamentalną jest określenie priorytetów i jakiejkolwiek ścieżki działania. Jak widać na bieżącym przykładzie dbanie o wizerunek państwa to zwykle mówienie przy wszystkich możliwych okazjach że się to robi, ale cóż można zrobić skoro nie wiadomo co powinno się robić. Ja już dawno przestałem się nad tym pastwić bo szkoda czasu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Nie ma nowych  na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Bzdury  Napisali  tam.  Nowa  ustawa  nic  nie   likwiduje.  Bo  Ustawa z 2012 roku  Dawała ten  przywilej tylko do  31.12.2017 roku  więc  stek  kłamstw  i  bzdur  z resztą  ta  wcześniejsza  emerytura  to  też   szału  nie robi.  A chyba  nikt  normalny  nie wierzy w to  żeby  PO  przedłużyło  ją  na kolejne lata  :D  :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedek2    65

Tego nikt nie wie, jedno jest pewne jest Pis nie ma szybszej emerytury. Na temat jej wielkosci skoro zwykla jest mala to jaka ma byc wczesniejsza - jeszcze mniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Wcześniejsza to tylko 750zł  xDxDxD

A tak Teraz po 60 latach Kobieta  ma 1000zł  a Za PO-PSL  po 67 latach  to chyba spora obniżka  co ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedek2    65

Tak? Jedna kobieta u mnie we wsi mowila ze ma 650 kilka miesiecy temu przeszla. Czyli mnie oklamala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Ja słyszałem o 750zł. że tyle   ta  Tuskowa  wcześniejsza  wynosi   ty mówisz  że jeszcze  mniej  to naprawdę   sukces  Tuska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedek2    65

Dla jasności, co do kwoty to mialem na myśli odp na Twoj tekst ze wczesniejsza jest bez szału. Napisalem ze zwykla jest mala czyli wczesniejsza jest jescze mniejsza niewazne czy pis czy po. Co to dzis 1000 zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Lepsze  1000zł  jak  750 zł czy   650zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Weź przestań , toż teraz platforma mówi że jeszcze więcej da jak wygra B|.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Taaa  Platforma  da  dobre  :D  :D  :D 

Hyba  zapomniałeś  jak Tusk w ekspoze  mówił  że  Polski Chłop ma tyle kasy pod  poduchą  żeby  uzdrowiła  finanse publiczne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To się nazywa siła sugestii . Jak wszyscy będą mówić , że ma , to w końcu chłop uwierzy .:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
7 minut temu, szymon09875 napisał:

A tam PO :o Morawiecki zrobi tak ze będą wszyscy piekni mlodzi zdrowi i bogaci xD

oby  mu  się  udało 

trzymam kciuki :):)

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029
24 minuty temu, marekfarmer napisał:

Lepsze  1000zł  jak  750 zł czy   650zł

Masz i nie masz racji. Te tysiąc to brutto a te siedem i pół sety to po zdjęciu podatków.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

https://krakow.onet.pl/krakow-lesnicy-chca-zasiedziec-cmentarz/k26zg40  trzeba chyba nowa komisje sledcza powolac........

nie wiem co bylo smieszniejsze-rekonstrukcja rzadu czy to 

 http://joemonster.org/art/41651/15_najdzikszych_newsow_tygodnia_szokujace_badania_o_imigrantach_w_Szwecji

ogladalem chwile expose -ciagle przewijalo sie slowo -piekne i przypomniala mi sie piekna katastrofa z filmu grek zorba- od wielu lat idziemy wytrwale w strone grecjii wiec tak to sie moze skonczyc..

polska juz cos podobnego niedawno przezyla-to sie nazywalo -drugi etap reformy gospodarczej,:D

https://pl.wikipedia.org/wiki/II_etap_reformy_gospodarczej

w sumie powinienem sie cieszyc -wracaja lata mlodosci:11_blush:, wiadomosci jak dziennik, dziennikarze tvp jak ci w mundurach od jaruzelskiego, ludziom zyje sie dostatniej a polska rosnie w sile9_9, jutro 13  grudzien- tez pewnie sie doczekamy ze ktorejs niedzieli nie bedzie teleranka pardon -ziarna.......

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443
1 godzinę temu, marekfarmer napisał:

Wcześniejsza to tylko 750zł  xDxDxD

A tak Teraz po 60 latach Kobieta  ma 1000zł  a Za PO-PSL  po 67 latach  to chyba spora obniżka  co ???

Teraz z Krusu jest 1000zł z groszami ,lecz brutto !!!.


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Tak  wychodzi  coś  ponad  900zł  a ta  wcześniejsza to 75%  tej sumy.

Emerytura w KRUS  jest  niska  ale nie oszukujmy się  mało  się  płaci  mało  się  dostaje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

"Nie oszukujmy się mało się płaci mało dostaje". No usprawiedliwienie jak ta lala. Czyli jednak można żyć za 900 PLN po przepracowaniu większości życia ? Tego działu nie dotyczy sprawiedliwość społeczna? To poco te pozorne ruchy? Zlikwidować KRUS niech każdy płaci po tyle żeby potem dostał 1500 PLN tej super ZUS owskiej emerytury. Przy okazji rozwiąże się problem większości gospodarstw, bo i tak nie będzie ich stać na zapłacenie ZUS. Czyli same korzyści. Restrukturyzacja gospodarstw, likwidacja KRUS, Przybędzie rąk do pracy bo każdy będzie na gwałt szukał etatu, no i ziemi przybędzie do sprzedaży. 
Albo nie, niech wszyscy zostaną myśliwymi. Wybiją dziki a jak skończą wstąpią do WOT i rozrośnie nam się armia.  Ruscy po wielkim głodzie na Ukrainie w 1938 też pisali że była to tragedia bo nagle przyszedł głód. Sam przyszedł?
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj