Skocz do zawartości
Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce?

Ulman    288

Poparcie dla niej oznacza brak poparcia dla Morawieckiego  i sprzeciw wobec decyzji partii czy w PIS działa to inaczej?

jacus    100
Napisano (edytowany)

dymisja musi nastapic  ustapil premier- rzad odchodzi, bylo kilku sensownych ministrow, pewnie oni nie wejda do nowego rzadu-strezynska, adamczyk,banka.......

dymisja brozki nastapila w idealnym momencie- wlasnie zaczela sie wystawa szopek krakowskich, po studiach etnograficznych tym w muzeum  sie zajmowala. chyba ze wroci do poczatkow swojej kariery politycznej.

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/408646,beata-szydlo-chciala-do-platformy.html.

juz dawno prezes namascil  bankstera[rychu przy nim to dziecko] morawieckiego na swojego nastepce- kiedys byl nim zero ale zdradzil, prezes to tylko taktycznie wybaczyl, teraz czas na wykonczenie zera i antka- a do tego brozka byla za cienka w agrafce, juz niedlugo zacznie sie wojna bulterierow pod dywanem,krew sie poleje,

tym bardzie ,ze wbrew pozorom to nie sa idioci, widza ze koniunktura gospodarcza sie odwraca, wystarczy maly kryzys i po dobrej zmianie, kasy brak trzeba pozyczyc a tu zla unia zabrania nadmiernego wzrostu zadluzenia i trzeba bedzie znowu strzelac do gornikow ,rolnikow, nauczycieli.strazakow, lekarzami sie nie przejmuja -maja swoich w rzadowych klinikach. a wtedy matka-polka bedzie za slaba.

historia lubi sie powtarzac jako parodia- pamietacie rekonstrukcje rzadu za 1 pis-u ,poszukajcie jakie jaja wtedy byly- podpisanie umowy koalicyjnej w tv trwam i radiu maryja, trzech muszkieterow-w tym tylko jeden slusznego wzrostu:D, jak biegali po korytarzach i przekonywali ze wszystko bedzie dobrze a potem duppppppp i wszystko sie skonczylo-czego sobie i wam zycze,

wlasnie ogladam tvp-info i wedlug "ekspertow" i kondoma to zla unia europejska stoi za odwolaniem brozki . bankster mateuszek zostal premierem zeby ocieplic wizerunek polski, jako byly doradca tuska i czlonek komitetu honorowego komorowskiego a do tego dlugoletni prezes irlandzkiego, a potem hiszpanskiego banku, swietnie znajdzie sie na europejskich salonach-:11_blush::11_blush:9_9

jak chcecie sie posmiac to poszukajcie sobie tego programu-normalnie ubaw po pachy, jak probuja wytlumaczyc dymisje9_9

Edytowano przez jacus

nie    571

z prawnego punktu widzenia nic się jeszcze nie zmieniło :)

Wiadomość z agroFakt.pl

lukejro    155
Napisano (edytowany)

Podobno Tusk otworzył dzisiaj najdroższego szampana.... Toż to jego doradca został premierem w rządzie PiS... hehhehe Szydło może i była "marionetką" Kaczyńskiego ale budziła sympatię u ludzi, miała duże poparcie u zwykłych Polaków, taka matka Polka. A teraz premierem został bankster którego bank rozdawał na prawo i lewo kredyty we frankach, doradca Tuska i niedoszły następca Rostowskiego (ostatecznie Donek postawił na innego bankstera Szczurka)....

Kaczyński jak zwykle kiedy szło mu dobrze musiał coś spier....ić.  heheheh  :D

Edytowano przez lukejro
  • Like 1

Przem00    2

Największy socjalista gospodarczy dekady został awansowany... Nic dobrego nie będzie jak takie rzeczy się docenia...

hubertuss    492
7 godzin temu, nie napisał:

myślę, że dymisja obecnego rządu to będzie kiepski ruch, ciekawe czy nastąpi czy tylko grają

jedyny sens zmiany jest taki, że lewakom z ue trudniej będzie krytykować

(nawiasem mówiąc, Beata ma bardzo duże poparcie wśród ludzi i już się namawiają na jutrzejszy wiec poparcia dla niej pod sejmem)

Dlaczego uważasz, że będzie trudniej krytykować. Myślisz, że tam takie głupki, że nie widzą co się u nas dzieje a tylko słuchają co rząd mówi? Jeśli dalej będą przez nasze ulice maszerowali faszyści a rząd i pis zajmie się demontażem niezawisłego sądownictwa to ktoś uwierzy w UE Morawieckiemu, że tak nie jest. To mrzonka. Po prostu już piszesz to co ci propaganda pis wciska. Że Morawiecki to jest po to by w Europie nas lepiej postrzegano. Ale tam nikt nie da się nabrać na jego picowanie tak jak kituje o naszej gospodarce wam w Polsce.

Tak Beta ma duże poparcie i Jarek postanowił je zniszczyć oddając ją pod komendę Morawieckiego. Szefowa zostaje podwładną swojego dotychczasowego podwładnego. Pięknie chcą ją upokorzyć. Brawko Kaczyński.

• Like 1

extrabyk    840

@ Lukejro Szydło "budziła sympatię u ludzi" ??? O.o xD

Według mnie ciężko o drugą tak antypatyczną kobietę w polityce no ale ja jak z tego wynika nie jestem "ludziem"...zresztą oni wszyscy maja jakieś takie kwaśne gęby i jedni warci drugich.

extrabyk    840

No na pewno coś się znajdzie ale w moim osobistym odczuciu Szydło jest na pewno w czołówce nie sympatycznych bab w polityce...a o jakiej Ewci myślisz ? Kopacz ? Jeśli tak to faktycznie też nie była zbyt sympatyczna.

szymon09875    108

"Za co chcecie mnie odwolac!?! Za co ?! Ze zrobilam tyle dobrego dla Polski ?!?!?!"

Dwie godziny później w tv: Premier Beata Szydlo zlozyla rezygnacje

Widać kto rządzi xD

Ps.: Obejrzalem o 19 wypowiedz Beaty dlatego 2 h

Edytowano przez szymon09875

marekfarmer    4686

16 minut temu, extrabyk napisał:

No na pewno coś się znajdzie ale w moim osobistym odczuciu Szydło jest na pewno w czołówce nie sympatycznych bab w polityce...a o jakiej Ewci myślisz ? Kopacz ? Jeśli tak to faktycznie też nie była zbyt sympatyczna.

Tak   o tej co na 1m ziemie w Smoleńsku  przekopała  i  dopilnowała  Sekcji zwłok

10 minut temu, szymon09875 napisał:

"Za co chcecie mnie odwolac!?! Za co ?! Ze zrobilam tyle dobrego dla Polski ?!?!?!"

Dwie godziny później w tv: Premier Beata Szydlo zlozyla rezygnacje

Widać kto rządzi xD

Co to za brednie  piszesz

xDxDxD

W sejmie  była  przed  połódniem a  Rezygnacja  podana do wiadomości publicznej po 21   więc  jakie 2h ????

Edytowano przez marekfarmer
  • Like 1

szymon09875    108

@extrabyk Wiesz niech sie odwoluja, zmieniają, takie maja prawo, ale ona tak sie już ladnie nauczyla mówić "przez 8 lat poprzednich rządów " przed każdym zdaniem, ze boje sie jak sobie poradzi teraz xD

Dnia 8.12.2017 o 07:29, marekfarmer napisał:

Tak   o tej co na 1m ziemie w Smoleńsku  przekopała  i  dopilnowała  Sekcji zwłok

Co to za brednie  piszesz

W sejmie  była  przed  połódniem a  Rezygnacja  podana do wiadomości publicznej po 21   więc  jakie 2h ????

Nie jestem takim fanatykiem ze sledze każdy jej krok w tv... Ogladalem akurat kolo 19 ta wypowiedz. Zaraz edytuje

marekfarmer    4686
10 godzin temu, hubertuss napisał:

A biedaczkę jeszcze w przyszłości TS czeka. Bo już są zeznania, że to ona nie kazała drukować orzeczeń TK.

A kto  ją  tam  postawi 

Rysio  co  szuka  gdzie  leży  Chetyn

szymon09875

Nie trzeba  być fanatykiem tylko  słuchać  co mówią  w TV  chyba że  się  TVN słucha to nie dziwota  że sieczka  zamiast  informacji

• Like 1

marekfarmer    4686

Protest    Rolników  Przemilczany  w  Mediach O.oO.o

Wszyscy mają sraczke  o zmianie Premiera   a o strajku  cicho

Nawet  trolle  nic nie wspominają  o tym  pewnie  instrukcje były  inne

• Like 1

agromatik    182

@marek a Tobie co, rozdwojenie jaźni czy miesiączka ?

Protest był przeciwko polityce rolnej (a raczej jej braku w niektórych sektorach), obecnej władzy, którą ty bezgranicznie hołubisz i twierdzisz o jej nieomylności. Jednocześnie coś tam wspominasz o trollach, no chyba że to oni są winni wszystkiemu. W takim razie Tolkien powinien oberwać po pysku. 

Edytowano przez agromatik
  • Like 2
  • Haha 1

szymon09875    108

Marek przecież uważa ze miłościwie nam rządzący prezes nas wybawi xD i się nie przejmuje polityka rolna bo rolnik jest dla nich bardzo ważny, szkoda ze tylko przed wyborami. Widać jednak ze udalo im się zrobić ludzia wodę z mozgu. Pewnie zaraz naskoczysz na mnie w stylu POprzednicy nie lepsi jak to na 100% pisiora przystalo... Jak brak argumentu to "totalna opozycja" i "8 poprzednich lat rządów" xD Dla mnie jedni i drudzy sa nic nie warci, ale to sie nie zmieni dopóki tacy ludzie jak Marek beda powtarzać jak otumanieni co prezesina wymlaska....

• Like 2
  • Haha 1

PawelWlkp    333

Za rok poparcie pisu ponad 50 %. Wiadomo Beatke troche lubili, troche ponarzekaja, ale i tak zagłosują na pis. A troche elektoratu Morawiecki przyciągnie. Jak by się gospodarka nadal tak rozkręcała to tym bardziej. Krzykacze z totalnej co plują jadem, jeszcze parę dni temu  mówili że żadnej rekonstrukcji nie będzię, teraz sami nie więdzą jak to komentować. Podobnie jak większość popierających pis. Tylko to ci pierwsi mają problem z przekroczeniem progu wyborczego i światełko w tunelu gaśnie..

• Like 2

marko-kolo    221

Krzywousty klamca niczego nie dokona ...potrafi tylko opowiadac zwidy i jednoczesznie gnebi polskich przetsiebiorcow ....

marekfarmer    4686
2 godziny temu, szymon09875 napisał:

Marek przecież uważa ze miłościwie nam rządzący prezes nas wybawi xD i się nie przejmuje polityka rolna bo rolnik jest dla nich bardzo ważny, szkoda ze tylko przed wyborami. Widać jednak ze udalo im się zrobić ludzia wodę z mozgu. Pewnie zaraz naskoczysz na mnie w stylu POprzednicy nie lepsi jak to na 100% pisiora przystalo... Jak brak argumentu to "totalna opozycja" i "8 poprzednich lat rządów" xD Dla mnie jedni i drudzy sa nic nie warci, ale to sie nie zmieni dopóki tacy ludzie jak Marek beda powtarzać jak otumanieni co prezesina wymlaska....

Taki z ciebie wygadany  krzykacz   ale jak widać tylko w gadce.

Taki z ciebie  przeciwnik Jurgiela   i Zakazu uboju  a siedzisz na d*pie  przed  komputerem  zamiast  strajkować.  Jesteś  jednym z tych  co dużo  bredzą  a  nic nie robią  bo  odważny tylko  przed komputerem xDxD

szymon09875    108

Ja jestem krzykaczem ?? Chyba stales przed lustrem jak ukladales ta przemowę i Ci się odbiorca pomylił :)

• Haha 1

marekfarmer    4686

No  a kto  tyle  krzyczał  o Zakazie uboju  a teraz  siedzisz na d*pie  przed kompem zamiast protestować

W  pisaniu  przed  kompem jesteś  odważny  i cwany  ale  w działaniu  potulna trusia  widać xDxDxD

zetorki12    2007

No ale po co każesz strajkować , jak twierdzisz że PiS takiego zakazu nie wprowadzi ?

• Like 1
  • Haha 1

marekfarmer    4686

Nie wprowadzi 

ale  on twierdził co  innego  więc  będąc konsekwentnym i  poważnym powinien Strajkować  skoro  nie chce  uboju  a uważa że PiS  go wprowadzi

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez stojanow
      witam chciałbym przedstawic film o funduszach unijnych nie wszystko wyglada tak fajnie jak by sie moglo wydawac
    • Przez manko
      czy ktoś z was koledzy agrofotowicze interesuje się tzw. teoriami spiskowymi?? np. atakiem z 11 września??
    • Przez zarzeckimichal
      Takiego tematu nie widziałem, a myślę że warto wiedzieć kto według nas ma największe szanse w wyborach parlamentarnych w 2019 roku.
      Na którą partię polityczną lub ruch społeczny oddał(a)byś swój głos w najbliższych wyborach parlamentarnych? (wpisujemy w komentarzu) 
      1. Inicjatywa Polska 
      2. Kongres Nowej Prawicy 
      3. Kukiz'15 
      4. Nowoczesna
      5. Partia Razem 
      6. Partia Zieloni 
      7. Platforma Obywatelska 
      8. Polskie Stronnictwo Ludowe
      8. Porozumienie
      10. Prawica Rzeczypospolitej 
      11. Prawo i Sprawiedliwość 
      12. Ruch Narodowy 
      13. Samoobrona
      14. Sojusz Lewicy Demokratycznej 
      15. Twój Ruch 
      16. Unia Europejskich Demokratów 
      17. Wolni i Solidarni 
      18. Wolność 
      19. Inny komitet 
      Pozwoliłem sobie pójść krok dalej i zrobić ankietę  
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      jak modzi nie mogą to ja temat założę
      aby wszystkim żyło się lepiej... nie tylko tym z PO

czytał ktoś książkę "Czy mogliśmy przetrwać" R Szeremetiewa?
    • Przez samex69
      Patrząc na to co Rosja i putin robią na Krymie pomyślałem że warto byłoby mieć coś pod ręką - tak na wszelki wypadek.Jak legalnie uzyskać dostęp do broni palnej.