Skocz do zawartości
Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

60 tys. zł z PROW - pomoc dla ASF.

marekfarmer    4686
2 godziny temu, Ulman napisał:

Już ci pisałem - jedni płaca na Kijowskiego a inni na Rydzylka. Jedni i drudzy  mają coś z głową . 

Jak z  podatków płacisz na dzieci Kijowskiego to jest źle a jak dajesz ze swoich podatków  gamoniom 500+ to już jest działanie pożądane? Jedno i drugie to głupota i zidiocenie 

Ni porównuj  Kijowskiego z Rydzykiem  bo to wie różne sprawy.

Kijowskiemu chcą  płacić  bo  jest ofermą  i nie może  znaleźć  roboty. A  Rydzyk  zbiera  kasę na jakiś cel  na Radio  Telewizję. Rydzyk  daje  pracę  innym  nie zbiera  tych  pieniędzy na  własne  przeżycie.  Pojedź  zobacz  co zrobił  Rydzyk  z tych  pieniędzy.  Bo  widać  g*wno  wiesz  i  g*wno  widziałeś.

Kto  jest  tym ,,Gamoniem,,  biorąc 500 +  bo z tego co wiem to ty  także  jesteś  beneficjentem tego  programu 

• Like 5

tedek2    21
Napisano (edytowany)
Dnia 30.11.2017 o 23:08, tedek2 napisał:

Roman

Jesli nie beda pracowac w ndz to zarobia albo mniej albo ktos straci prace. Tego ile ludzie zarabiaja i co za te pieniadze moga kupic prezes nie zmieni na lepsze

Edytowano przez tedek2

Roman176    1168
3 godziny temu, marekfarmer napisał:

Kijowskiemu chcą  płacić  bo  jest ofermą  i nie może  znaleźć  roboty. A  Rydzyk  zbiera  kasę na jakiś cel  na Radio  Telewizję. Rydzyk  daje  pracę  innym  nie zbiera  tych  pieniędzy na  własne  przeżycie.  Pojedź  zobacz  co zrobił  Rydzyk  z tych  pieniędzy.  Bo  widać  g*wno  wiesz  i  g*wno  widziałeś.

Kto  jest  tym ,,Gamoniem,,  biorąc 500 +  bo z tego co wiem to ty  także  jesteś  beneficjentem tego  programu 

gadałem ze ulman śmierdzi Balcerowiczem...

Wiadomość z agroFakt.pl

Ulman    288
Napisano (edytowany)
4 godziny temu, lukejro napisał:

Tak ulga z PIT, czyli tylko dla wybranych bo nie każdy płaci PIT... Np rolnicy albo bezrobotni. A tak pompują te 500 zł z czego z automatu wraca do nich 23% w postaci VAT. Reszta najczęściej napędza handel i usługi. Tak naprawdę znaczna część tych pieniędzy wraca do budżetu. Proste,  Identyczny system działa w Anglii czy Irlandii w których mieszkałem i nikt tam nie narzeka, że kasę dostają np. bezrobotni.

Zgodnie z twoim tokiem myślenia można powiedzieć że z publicznej służby zdrowia czy edukacji korzystają gamonie...

Jak mamy takich speców że odnoszą same sukcesy to z pewnością dadzą radę to przeprowadzić. Pierwszy pomysł jaki mi do głowy przychodzi to tym co nie są płatnikami PIT dać 500+ do łapy tak jak teraz.  Widzisz jakie to proste

Pompują 500+ ale niekoniecznie 23% wraca do budżetu. Cżęść jest opodatkowana niżej , vat się nalicza i odlicza więc to nie jest tak do końca oczywiste. Z drugiej strony jak wydadzą na wódę i fajki to jeszcze akcyza dojdzie i może ok.20% wróci. Jakaś część trafi też do szarej strefy.  Pomysł by wydać 100 a odzyskać 20 nie jest zbyt błyskotliwy

Bezrobotni jakby dostawali 500+ pod warunkiem że pracują to jeszcze bardziej bezrobocie by zmalało . To byłby dopiero bodziec do pracy i UPAińców nie trzeba by sprowadzać Jakbyś miał niższe podatki to też ludzie mieliby więcej pieniędzy co pobudziłoby konsumpcję  

500+ w znakomitej części zasila zachodnią gospodarkę https://wpolityce.pl/gospodarka/369202-na-co-polacy-wydawali-pieniadze-z-500-dgp-przedstawia-wyniki-badan-zakupy-elektroniki-drugi-samochod-powazny-remont

A może pójść najprostszą drogą i wprowadzić PIT w rolnictwie?

3 godziny temu, marekfarmer napisał:

Kijowski to taki sam szemrany typ jak Rydzyk tylko jest gamoniem i nie ma takiego rozmachu i ilości wyznawców jak Ojciec Tadeusz. Może jak zgromadził by więcej funduszy to też  jakieś dziwadło by stworzył:D

Jak Kijowski zbierał by na radio  telewizje i dawał  pracę  to byłoby ok?

Gamonie to ci co nie wnoszą nic do budzetu i inni do nich dokładają

Gówno wiem i gówno widziałem ale to ty broniąc socjalizmu raz po raz dostajesz intelektualne baty:o

Romanek - ty głównie pierdoły pociskasz więc nie dziwne że kojarzysz mnie z Balcerowiczem

Edytowano przez Ulman

mirro    228

Ulman mam tu coś do Twojego ogródka. Można powiedzieć że ściema na bardzo niskim poziomie. xD
https://holicin.livejournal.com/14110625.html
"W odpowiedzi na zapytanie portalu Kresy.pl ws. usunięcia Birczy z tablicy przy Grobie Nieznanego Żołnierza, MON tłumaczy, że zadecydowano o tym z powodu „konieczności wyboru spośród 200 miejscowości o podobnym charakterze”. – Takie stanowisko jest infantylne i nie do zaakceptowania – mówi portalowi Kresy.pl dr hab. Andrzej Zapałowski."

lukejro    155
1 godzinę temu, Ulman napisał:

Jak mamy takich speców że odnoszą same sukcesy to z pewnością dadzą radę to przeprowadzić. Pierwszy pomysł jaki mi do głowy przychodzi to tym co nie są płatnikami PIT dać 500+ do łapy tak jak teraz.  Widzisz jakie to proste

Pompują 500+ ale niekoniecznie 23% wraca do budżetu. Cżęść jest opodatkowana niżej , vat się nalicza i odlicza więc to nie jest tak do końca oczywiste. Z drugiej strony jak wydadzą na wódę i fajki to jeszcze akcyza dojdzie i może ok.20% wróci. Jakaś część trafi też do szarej strefy.  Pomysł by wydać 100 a odzyskać 20 nie jest zbyt błyskotliwy

Bezrobotni jakby dostawali 500+ pod warunkiem że pracują to jeszcze bardziej bezrobocie by zmalało . To byłby dopiero bodziec do pracy i UPAińców nie trzeba by sprowadzać Jakbyś miał niższe podatki to też ludzie mieliby więcej pieniędzy co pobudziłoby konsumpcję  

500+ w znakomitej części zasila zachodnią gospodarkę https://wpolityce.pl/gospodarka/369202-na-co-polacy-wydawali-pieniadze-z-500-dgp-przedstawia-wyniki-badan-zakupy-elektroniki-drugi-samochod-powazny-remont

A może pójść najprostszą drogą i wprowadzić PIT w rolnictwie?

Kijowski to taki sam szemrany typ jak Rydzyk tylko jest gamoniem i nie ma takiego rozmachu i ilości wyznawców jak Ojciec Tadeusz. Może jak zgromadził by więcej funduszy to też  jakieś dziwadło by stworzył:D

Jak Kijowski zbierał by na radio  telewizje i dawał  pracę  to byłoby ok?

Gamonie to ci co nie wnoszą nic do budzetu i inni do nich dokładają

Gówno wiem i gówno widziałem ale to ty broniąc socjalizmu raz po raz dostajesz intelektualne baty:o

Romanek - ty głównie pierdoły pociskasz więc nie dziwne że kojarzysz mnie z Balcerowiczem

Ja Ci powiem tak, byłem przeciwnikiem 500+ ale teraz po upływie roku zmieniłem zdanie. Nie jest to takie złe, a obecny system wypłacania tych pieniędzy jest prosty i o to chodzi. Zresztą tak naprawdę ten system bardziej pobudza gospodarkę niż dzietność, chociaż nie da się ukryć, że ostatnio coraz więcej znajomych spaceruje z wózkami... Jak matka ma chodzić do roboty za 1500 zł to niech lepiej siedzi w domu i wychowuje dzieci bo na pewno zrobi to lepiej niż żłobek czy przedszkole...

A na co wydają pieniądze Polacy to już inna bajka. To już takie trochu "buractwo" albo piętno komuny bo najczęściej jest to "fura, skóra i komóra".  Ale tu raczej trzeba edukować i szybko się takiego stanu rzeczy nie zmieni...

A nad opodatkowaniem rolników trwały już prace za poprzedniej koalicji i upadły na kwiatkach typu "amortyzacja krowy"...

I pamiętaj Ulman, taki jak ty to mówisz gamoń, a najlepiej jeszcze alkoholik często więcej wnosi do budżetu niż ja czy Ty...

• Like 1

Ulman    288
13 minut temu, WschodPolskiPany napisał:

Za komuny bylo lepiej i ropa tania 

No co ty , teraz jest lepiej  http://demotywatory.pl/4742159/Rekordowa-liczba-urzednikow-w-Polsce

Mirro - poziom tłumaczenia adekwatny do poziomu MON:S. Strach pomyśleć że tacy tytani intelektu  czuwają nad naszym  bezpieczeństwem. 

Tak zasadniczo to takie tłumaczenie jest obraźliwe dla ludzi średnio zaawansowanych intelektualnie ale jak widać wiekszości nie przeszkadza. Jak się profesorki będą wychylać to MON ogłosi że to ruscy agenci wpływu i się proletariatowi wyjaśni:D

Lukejro,  Zawsze jak obywatel ma więcej pieniędzy jest dla gospodarki lepiej ale jakby władza nie zabierała to czuła by się mało ważna i nie mogliby lewizny i nepotyzmu uprawiać. Może  system wypłat nie jest specjalnie wyrafinowany  ale jakby w PIT było dodatkowych kilka okienek na wpisanie ulgi to już prościej i taniej się nie da. Niestety świadomość ekonomiczna ludu jest żadna bo im się wydaje że rząd im nic nie zabiera a tylko dajexD Zresztą widać to bardzo wyraźnie na tym forum

Czy matka lepiej wychowa jak  przedszkole,  to zależy jaka matka.

Ulman    288
Napisano (edytowany)

Toż to stare i nawet  5 lat temu  nie było sensacją

Jak będziesz miał żonę to też cie to może spotkać . Jedynie prezesowi żadna seks afera  nie groziO.o

Dziś cała władza siedzi w szeregu u swojego mocodawcy w Toruniu. Może zasalutują?:D

Edytowano przez Ulman

marekfarmer    4686

Wiedziałem że  zaraz z Prezesem wyjedziesz.xDxDxD

Dziwne  że za każdym razem jak się  coś na Tuska wklei  czy napisze  to ty  zaraz w Prezesa uderzasz.

Taki z ciebie JKM  że  ciągle w obronie  PO i Tuska stajesz. :D:D:D

• Like 4

Ulman    288

Wcale nie dziwne bo jedni drugich warci i trzeba całość pokazywać  a nie tak jak ty przygłupów z PO  opluwasz a przygłupów z PIS usprawiedliwiasz. Pokaż mi gdzie ja bronię Tuska

mirro    228

E tam. Jak to było w piosence? "Przewróciło się, niech leży". :D

extrabyk    840
3 godziny temu, Ulman napisał:

Toż to stare i nawet  5 lat temu  nie było sensacją

Jak będziesz miał żonę to też cie to może spotkać . Jedynie prezesowi żadna seks afera  nie groziO.o

Dziś cała władza siedzi w szeregu u swojego mocodawcy w Toruniu. Może zasalutują?:D

Chyba,że kiedyś kot zdradzi co w zaciszu domowym robi z nim prezes xD

extrabyk    840
1 godzinę temu, Ulman napisał:

Ameryka to kraj analfabetów i debili. Głównie tacy ludzie trafiają do armii zawodowej bo nigdzie indziej nie mają szans na zatrudnienie na pełny etat. Podpisze taki imbecyl kontrakt z US Army i przez kilka lat nie musi myśleć ani o nic się martwić bo robi to za niego wujek Sam. Taki system.

Wszystkie pojazdu US Army są tak skonstruowane, że nawet debil tym pojedzie. Skrzynie biegów automatyczne i już mamy dwa pedały a nie trzy bo z trzema amerykański żołnierz mający dwie nogi by sobie nie poradził...wszystkie dźwignie i przełączniki sprowadzone do minimalnej ilości ale bardzo duże żeby debil mógł zobaczyć co gdzie jest i mógł za to chwycić swoją nieporadną łapą ale to dla nich i tak za mało więc wpadek z ich udziałem coraz więcej.

Przeciętny 10-15 latek z polskiej wsi bez przeszkolenia pojechałby wszystkim co jest na wyposażeniu US Army.

Trzeba też dodać,że większość ludzi idących do armii zawodowej to ludzie bez ambicji i nie nie potrafiących samodzielnie myśleć tak więc z wygody idą tam gdzie myśleć nie trzeba. Po kilku latach ciepła emeryturka i jajca wywalone na wszystko. Są oczywiście tacy co idą szukając przygody lub z pobudek nazwijmy to patriotycznych ale zdecydowana większość to jak wyżej...

• Haha 1

Ulman    288
1 godzinę temu, mirro napisał:

E tam. Jak to było w piosence? "Przewróciło się, niech leży". :D

Pewnie przysłali  na odczepnego największe niemoty i teraz na prostej drodze w biały dzień nawet wypadki im się przydarzają . Moze po andrzejkach byli?  

Extrabyk - podobno w modzie jest odwracanie kota ogonem:D

extrabyk    840

W odwracaniu kota i nie tylko oraz wywracaniu do góry nogami wszystkiego co się da to obecna władza jest nie kwestionowanym mistrzem Europy a widać,że uparcie dążą do zdobycia mistrzostwa świata :S

• Haha 1

mirro    228

A to wypadek był? Ktoś ucierpiał, poszkodowani? Jakieś obrażenia ciała? 

marekfarmer    4686
Napisano (edytowany)

WPR po 2020 roku

„WPR ma zapewnić, aby wsparcie trafiało do prawdziwych rolników, koncentrując się na tych, dla których działalność rolnicza stanowi podstawowe źródło utrzymania, ale jednocześnie musi odgrywać tę rolę zgodnie z zasadą równości między państwami (...)” – brzmi zapowiedź.

http://www.agrofoto.pl/finanse/unijne-wsparcie-bedzie-tylko-dla-prawdziwych-rolnikow,75263,1.html

Edytowano przez marekfarmer

Ulman    288
2 godziny temu, marekfarmer napisał:

Najlepszy dowód  na POrażkę   POprzedniej władzy w budowie  dróg 

Jest to bezsprzecznie najlepszy dowód na zidiocenie. Zawsze i wszystko jest winą Tuska i PO. Amerykanie zostali podstępnie zaatakowani przez grząskie pobocze na drodze krajowe Teraz należy przystosować naszą infrastrukturę do ich wymagań a  w razie czego to też przystosujemy warunki bojowe do ich wymagań xD

Czerpiesz z tego inspirację ? O.o 

Najkrótsze wytłumaczenie kogo nam tu przysłali poniżej

marekfarmer    4686

Dawiej budowano  szerokie  drogi  Krajowe  z poboczami na których spokojnie może  jechać  np. ciagnik a samochody go  swobodnie  wymijają. Za czasów  POgardy Obywatelskiej budowano wszystko byle  jak byle   było  nie  jakość  a ilość  kopane  rowy  dwu metrowe   wąskie drogi  nie utwardzone pobocza.

Jedna wielka Lipa.

• Like 1

mirro    228

Ludzie powoli. Trzemeszno i okolice to tereny przylegające do poligonu w Wędrzynie. Drogi w tamtym terenie są dość wąskie. Z resztą przebiegają w dość specyficznym choć malowniczym terenie. W większości to drogi poniemieckie.  modernizacja i tak poszerzyła pobocza. Trzemeszno to zaś rampa kolejowa na której rozładowuje się transporty wojskowe i nie takie cyrki te drogi już widziały. Ktoś nie bez powodu wymalował linię ciągłą wzdłuż krawędzi jezdni. Problemem są jak zwykle ludzie i mniej lub bardziej nieprzemyślane działania.

marko-kolo    221

No patrz i dalej tak buduja ..  Haha co za idioci wiedza ze zle i robia tak jak za PO hahhaaaaa  

Ty chlopie szyny idz lepiej prostowac bo takie glupoty walisz ze normalnie zal czytac 

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez stojanow
      witam chciałbym przedstawic film o funduszach unijnych nie wszystko wyglada tak fajnie jak by sie moglo wydawac
    • Przez manko
      czy ktoś z was koledzy agrofotowicze interesuje się tzw. teoriami spiskowymi?? np. atakiem z 11 września??
    • Przez zarzeckimichal
      Takiego tematu nie widziałem, a myślę że warto wiedzieć kto według nas ma największe szanse w wyborach parlamentarnych w 2019 roku.
      Na którą partię polityczną lub ruch społeczny oddał(a)byś swój głos w najbliższych wyborach parlamentarnych? (wpisujemy w komentarzu) 
      1. Inicjatywa Polska 
      2. Kongres Nowej Prawicy 
      3. Kukiz'15 
      4. Nowoczesna
      5. Partia Razem 
      6. Partia Zieloni 
      7. Platforma Obywatelska 
      8. Polskie Stronnictwo Ludowe
      8. Porozumienie
      10. Prawica Rzeczypospolitej 
      11. Prawo i Sprawiedliwość 
      12. Ruch Narodowy 
      13. Samoobrona
      14. Sojusz Lewicy Demokratycznej 
      15. Twój Ruch 
      16. Unia Europejskich Demokratów 
      17. Wolni i Solidarni 
      18. Wolność 
      19. Inny komitet 
      Pozwoliłem sobie pójść krok dalej i zrobić ankietę  
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      jak modzi nie mogą to ja temat założę
      aby wszystkim żyło się lepiej... nie tylko tym z PO

czytał ktoś książkę "Czy mogliśmy przetrwać" R Szeremetiewa?
    • Przez samex69
      Patrząc na to co Rosja i putin robią na Krymie pomyślałem że warto byłoby mieć coś pod ręką - tak na wszelki wypadek.Jak legalnie uzyskać dostęp do broni palnej.