Skocz do zawartości
Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

60 tys. zł z PROW - pomoc dla ASF.

jacus    100

jak czytam romus twoje posty to jestem za zakazem sprzedazy alkoholu a nawet i spozywania, oszczedzaj watrobe bo mozesz nie dociagnac do barborki a kasa czekaB|.

powspominajmy stare czasy-pewnie niedlugo wroca, slaski bard 

Kas    147

Dla twojej starej ten sam wykonawca poszukaj sobie och ! Ziuta . I w końcu powiedz jej to .

• Like 5
  • Haha 1

Wiadomość z agroFakt.pl

mirro    228

Ale jazda! To już chyba jawny atak stronników Macierewicza na Prezydenta.
"Mocne słowa o prezydencie. Napisał je Piotr Lisiewicz, zastępca redaktora naczelnego "Gazety Polskiej". Publicysta w swojej rubryce ogłosił koniec Andrzeja Dudy. – Urzędem prezydenta rządzi hybryda, będąca połączeniem jakichś chorych odjazdów Dudy oraz lobby komunistycznych trepów z BBN – napisał dziennikarz."
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/gazeta-polska-nie-ma-juz-dudy-jest-dudaczewski/5de2f0k

• Like 1

Roman176    1168
17 godzin temu, jacus napisał:

jak czytam romus twoje posty to jestem za zakazem sprzedazy alkoholu a nawet i spozywania, oszczedzaj watrobe bo mozesz nie dociagnac do barborki a kasa czekaB|.

jacuś podobne mam ale ja po twoich wypowiedziach jestem za eutanazją i aborcją no ale z drugiej strony potrzeba takich ludzi z dziwnym poczuciem humoru B|

agromatik    182
20 godzin temu, Roman176 napisał:

czy ciebie zawsze prawda kuje w oczy  byłeś partyjny dużo dawali ?? teraz nie radzisz sobie w Wielkopolsce ??

No, nawet chciałem wstąpić do sztafet pomocniczych tylko te brunatne gacie mi nie pasowały.

Gdzie ty masz tą Wielkopolskę u mnie, geografie z bożej łaski.

Bogdan675    1049

„Złapią cię ze świeczką - mów, że to nie twoja”. Internauci komentują słowa prof. Gersdorf

luc, ak 30.11.2017, 13:50 |aktualizacja: 16:50
Udostępnij:    

uid_7a3a58c67c1db69e3bd1d5e29fc857b01512

I prezes Sądu Najwyższego prof. Małgorzata Gersdorf (fot. PAP/twitter)

NAJNOWS

Nie milkną echa wczorajszej wypowiedzi I prezes Sądu Najwyższego. – Byłam pod Sądem Najwyższym. Miałam świecę, bo wszyscy mieli – powiedziała w czwartek w Radiu Zet prof. Małgorzata Gersdorf. Internauci i dziennikarze skomentowali tłumaczenia pani prezes.

uid_f13a843125c85301bc3028308dc7763d1511

Prezes Gersdorf: Sędziowie nie chodzili ze świeczkami. Internauci wskazują na kłamstwo

– Sędziowie Sądu Najwyższego nie chodzili z żadnymi świeczkami i ja też to mówię do pani minister Romaszewskiej – powiedziała I prezes Sądu...

zobacz więcej

– Oczywiście byłam pod Sądem Najwyższym, kiedy odbyła się ta demonstracja. Miałam świecę, bo wszyscy mieli – przyznała prof. Gersdorf w Radiu Zet. Jak tłumaczyła, „poszła tam, by podziękować wszystkim obywatelom” za ich wkład w walkę o niezawisłość sędziowską. 

– Nie chodziłam ze świeczkami, poszłam tam podziękować, a że dostałam od organizatorów świeczkę, to wzięłam tę świeczkę. Było ciemno – zaznaczyła. Internauci i dziennikarze skomentowali jej dzisiejsze tłumaczenia. 

Nie chodziłam ze świeczką, tylko stałam; jak dali to trzymałam. Oto opozycyjna wersja "nie cieszenia się" ;) 

• Like 3

ws71    38
1 godzinę temu, tedek2 napisał:

No i co z tego?Nie czepiaj się panie polonisto

Bo  bycie POLAKIEM, chyba zobowiązuje do szanowania własnego języka

tedek2    21
Napisano (edytowany)
2 godziny temu, ws71 napisał:

Ojej napisz na forum z błędem ortograficznym a juz nie bd Polakiem. Chyba jestem gorszego sortu. Jak juz jestes taki dokladny to gdzie w Twojej wypowiedzie kropka? To nie jest temat o języku polskim radze pomyśleć przed komentarzem

Edytowano przez tedek2

Ulman    288
Dnia 29.11.2017 o 11:42, marekfarmer napisał:

W Piśmie Świętym  masz napisane  6 dni do pracy   siódmy  do odpoczynku.

,,Pamiętaj  abyś  dzień Święty Święcił,,

Na zakupach nie można odpoczywać? Odpoczywa się od pracy co nie znaczy że należy leżeć do góry wentylem. Dodatkowo , jak nie pracujesz w sobotę to w niedziele już nie musisz świętować. Nigdzie nie jest napisane żebyś cały dzień  święty świecił. 

Dnia 29.11.2017 o 17:48, marekfarmer napisał:

Co mam powiedzieć i czemu komentować? 

Dnia 29.11.2017 o 19:34, Alamo napisał:

Wasza ideologia,jak i ty nie masz nic rozsądnego do powiedzenia w tej materii,jak widać zostają wam wyłącznie histerycznie pokrzykiwania

No to czemu jest według ciebie tak dobrze tylko nie slogany a jakiś konkret. Czemu za rok zapowiadają spadek pkb?

Dnia 29.11.2017 o 22:23, Roman176 napisał:

moja zona jest kierowniczką paru sklepach znowu świadczy o twojej patologi ty byś wysyłał ludzi do pracy brew ich woli bo ciebie pasuje, pewnie na wsi za twoje myślenie kamieniami rzucają 

Pracuje dla obcego kapitału? Dla tych złodziei i wyzyskiwaczy? Hańba!O.o

Praca jest zawsze wbrew w woli bo człowiek z natury jest leniwy . Ot taki atawizm.

Jeśli człowiek podejmuje pracę to akceptuje warunki zatrudnienia. Jak się nie zgadza niech nie podejmuje się pracy . U mnie na wsi ci co mają socjalne poglądy to najgorsze łapciuchy i tylko widzą że ktoś ma ale że pracuje i myśli to nie. Do tego oczywiście są teorie sPISkowe o moich bliżej nieokreślonych  układach. Praktycznie zawsze jak śię na jakiejś imprezie grubo napijemy to mnie podpytują jak mi się wszystko tak udaje i kto mi załatwia. Że  nie ma żadnych tajemnic to mówie że mam szczęście bo przecież im nie powiem że trzeba porzucić socjalistyczne nawyki i najpierw mysleć  a potem robić   

Dnia 29.11.2017 o 22:25, Roman176 napisał:

doczytaj co jest w norwegi Szwecji lub spróbuj kupić alkohol zapomogi w starej uni 

Cała skandynawia miała potężny problem z alkoholem.  Wikingowie już tak mają że piją jak smoki. W tym klimacie to całkiem normalne. Aby społeczeństwo normalnie funkcjonowało zaczeli z tym walczyć w latach 50tych. Likwidacja bimbrowni wysokie kary, ograniczenia w dostępie do gorzały i ekstremalnie wysokie jej ceny.  Szwedzi swojego czasu praktykowali weekendy na naszych promach . Płyneli do Gdyni i nawet nie schodzili na ląd tylko przez 2 dni pili. 

Dnia 29.11.2017 o 22:38, Roman176 napisał:

no i pracują 35godz tygodniowo  stara unia 26godz a my Polacy 45xD

Kto w starej unii pracuje 26 godzin? Daj moze jakieś źródło W Polsce jest 40 godzinny tydzień pracy jakbyś  nie wiedział

Wg tego źródła jest zgoła inaczej https://businessinsider.com.pl/strategie/zarzadzanie/tygodniowy-czas-pracy-w-krajach-europy/fcekjjs

Dnia 30.11.2017 o 13:33, mirro napisał:

Ale jazda! To już chyba jawny atak stronników Macierewicza na Prezydenta.
"Mocne słowa o prezydencie. Napisał je Piotr Lisiewicz, zastępca redaktora naczelnego "Gazety Polskiej". Publicysta w swojej rubryce ogłosił koniec Andrzeja Dudy. – Urzędem prezydenta rządzi hybryda, będąca połączeniem jakichś chorych odjazdów Dudy oraz lobby komunistycznych trepów z BBN – napisał dziennikarz."
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/gazeta-polska-nie-ma-juz-dudy-jest-dudaczewski/5de2f0k

Kto nie z nami ten przeciwko nam!  Wola partii wolą narodu! 

Komunizm przeżywa renesans. :S

Ciekawe że jak tylko coś im nie po mysli to opluć i obsobaczyć trzeba. Prymitywy piszą dla prymitywów i jest co jest

22 godziny temu, Roman176 napisał:

jacuś podobne mam ale ja po twoich wypowiedziach jestem za eutanazją i aborcją no ale z drugiej strony potrzeba takich ludzi z dziwnym poczuciem humoru B|

Ty masz panie katoliku jakieś  załamanie intelektualne oby nie chroniczne  Poziom zajadłego wyznawcy PIS pozostawiam bez polemiki:o:(:S

18 godzin temu, ws71 napisał:

To większość z forumowych patriotów nie jest POLAKAMI?

ws71    38
Napisano (edytowany)

Jeżeli przeglądasz forum i w 3 wyrazowej wypowiedzi są 2 proste błędy i po uwadze jeszcze się oburza.Dawno,dawno temu mi wbijano do główki ,że należy starać się poprawnie pisać bo to świadczy o autorze,po drugie przelano dużo krwi abyśmy mogli mówić i pisać polsku. Trochę myślenia podczas pisania też nie zaszkodzi:222_hear_no_evil: ,,Forumowy Patriota" powinien przede wszystkim używać poprawnej polszczyzny i ogromna większość  stara się temu sprostać[ polska ortografia do łatwych nie należy]:D

Edytowano przez ws71

Ulman    288

Co do myślenia podczas pisania to absolutna zgoda ale nie należy myśleć tylko o ortografii ale i merytoryce. Często wygląda to tak że nie ma ani tego ani tegoO.o

mirro    228

Wczoraj było grilowanie pani ze świeczką, a dziś mam przykład rozdwojenia jaźni na poziomie mistrzowskim.
"Wiceminister obrony narodowej Bartosz Kownacki stwierdził, że fakt pełnienia służby wojskowej przed rokiem 1989 nie może obecnie nikogo dyskwalifikować. Współpracownik Antoniego Macierewicza nie widzi tym samym nic złego w fakcie, że 13 z 14 oficerów, których do awansu generalskiego przedłożono prezydentowi, ma przeszłość w Siłach Zbrojnych PRL"
https://wiadomosci.wp.pl/kownacki-fakt-ze-ktos-byl-w-armii-przed-1989-r-nie-moze-nikogo-dyskwalifikowac-6193644468279425a
Ciekawe czy uzgodnił tak sensacyjną i porażającą wypowiedź z Antonim , jeszcze ministrem? 
Bo Antonii ma chyba inne zdanie na ten temat, dotychczasowa czystka w szeregach generalicji miała tego typu ludzi wysłać w niebyt.

ws71    38

Sensowne wypowiedzi w obecnych czasach mało spotykane a u polityków wręcz niemożliwe co potwierdza powyższy post

marko-kolo    221

A do OT przyjmuja jak ktos pelnil sluzbe przed 89 r? 

Bo nie wiem czy sie zglaszac ..mam blisko jednostke w ktorej sluzylem ....pare zl za friko by wpadlo haha 

marko-kolo    221
Napisano (edytowany)

Czyli biora tylko nienormalnych ...haha 

A zem sie napalil na darmowo kase a tu nici ....

Edytowano przez marko-kolo

mirro    228

Tam nikt nikogo nie bierze, zaciąg jest ochotniczy. Mogą przyjąć albo nie, a podstawowym kryterium jest komisja lekarska i jej orzeczenie.

Ty tam makro pod radziecko granico mieszkasz to wrazie w to nie zdarzyl bys sie wychylic jak by ci chalupe zdmuchneli z powieszchni ziem,,

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez stojanow
      witam chciałbym przedstawic film o funduszach unijnych nie wszystko wyglada tak fajnie jak by sie moglo wydawac
    • Przez manko
      czy ktoś z was koledzy agrofotowicze interesuje się tzw. teoriami spiskowymi?? np. atakiem z 11 września??
    • Przez zarzeckimichal
      Takiego tematu nie widziałem, a myślę że warto wiedzieć kto według nas ma największe szanse w wyborach parlamentarnych w 2019 roku.
      Na którą partię polityczną lub ruch społeczny oddał(a)byś swój głos w najbliższych wyborach parlamentarnych? (wpisujemy w komentarzu) 
      1. Inicjatywa Polska 
      2. Kongres Nowej Prawicy 
      3. Kukiz'15 
      4. Nowoczesna
      5. Partia Razem 
      6. Partia Zieloni 
      7. Platforma Obywatelska 
      8. Polskie Stronnictwo Ludowe
      8. Porozumienie
      10. Prawica Rzeczypospolitej 
      11. Prawo i Sprawiedliwość 
      12. Ruch Narodowy 
      13. Samoobrona
      14. Sojusz Lewicy Demokratycznej 
      15. Twój Ruch 
      16. Unia Europejskich Demokratów 
      17. Wolni i Solidarni 
      18. Wolność 
      19. Inny komitet 
      Pozwoliłem sobie pójść krok dalej i zrobić ankietę  
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      jak modzi nie mogą to ja temat założę
      aby wszystkim żyło się lepiej... nie tylko tym z PO

czytał ktoś książkę "Czy mogliśmy przetrwać" R Szeremetiewa?
    • Przez samex69
      Patrząc na to co Rosja i putin robią na Krymie pomyślałem że warto byłoby mieć coś pod ręką - tak na wszelki wypadek.Jak legalnie uzyskać dostęp do broni palnej.