Skocz do zawartości
Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

60 tys. zł z PROW - pomoc dla ASF.

mirro    244

Sędziowie nie chodzili. Chodziła prezes sądu. Jeśli już to jeden sędzia czyli Ona. Jakiś matoł specjalnie te tytuły tak tworzy? 

marko-kolo    223
Napisano (edytowany)

Wiesz co to kompromitacja ?  Pewnie kopanie kobiety w plecy to chwala,  bo tak czynia zakapturzeni na marszach ....dlatego takie to  straszne jak ktos pali swieczke ?  

Teraz sedziowie to maja chodzic na konsultacje do ministra  w sprawie wyroku  a nie palic swieczki ...haha 

Edytowano przez marko-kolo

Wiadomość z agroFakt.pl

marko-kolo    223

Co konkretnie zalatwiano ? Podajesz prowokacje za fakt ? Co konkretnie i kto tu zalatwil ? 

czlowiek ulegl prowokacji i  zostal ukarany i przyznal ze zle zrobil .....czego niby to dowodzi ? Dostal stanowisko jak ten sluga z Suwalk ? 

mirro    244
1 godzinę temu, dddddddddddddddddd napisał:

Mirro chłopie nie kompromituj się ! 

Obejrzałem materiał porównałem z tytułem i wyszło że chyba ktoś przedobrzył. Chyba że jest tam jakiś ukryty przekaz co do ilości sędziów? Wyczytałeś coś więcej?

• Sad 1

marko-kolo    223

Ilosc,  iloscia ale na materiale widac tylko ze stala ...wiec z tym chodzeniem to trzeba by komisję powolac  aby wykasnic jak  w koncu  bylo ...bo ten material nie dowodzi ze chodzila a tak sugeruje tytul ....hehe 

mirro    244

A tyle tu się mówi o rzetelności, materiał  to materiał. Przedstawia to co przedstawia a nie to co chciałoby się zobaczyć.  No chyba że to jakaś alternatywna rzeczywistość. 
Z resztą obie strony popisują się w kwestii tworzonych materiałów bardzo podobnie. 

Kas    147

Ulmanku no prosimy ! Mikrocefalia w natarcu jak tam twoje teorie ? Przemyśl  to .

• Like 1

Alamo    889

Gospodarka w najlepszej kondycji od zmiany ustroju w 89 roku a ideologistom-lewicowo-liberalnym dalej pada na pałe.Nie obchodzi ich pozytywny stan naszej gospodarki,Oni chcą popedałować na lewo,wypromować gejostwo,sprzedać do reszty co Polskie,oraz wpakować imigrantów z Afryki.

"by żyło się lepiej"

• Like 4

agromatik    182

@alamo przestań już zaczytywać się  "Kapitałem" Marksa, bo tracisz kontakt z rzeczywistością.

Alamo    889

Wasza ideologia,jak i ty nie masz nic rozsądnego do powiedzenia w tej materii,jak widać zostają wam wyłącznie histerycznie pokrzykiwania

• Like 4

marko-kolo    223

Gdzie tu widzisz klamstwo ...przecież widać wyraznie ze stala ze swieczka haha

tak na pisowska logike to mowi prawde ...prosze dowody ze szla ....haha 

Zreszta co to za afera ?  Zlamla prawo ? Czy jak ? Bo nie popiera slusznej opcji ? Bo mowila w prost ze prezydent łamie konstytucję ?

Alamo    889

Bogdan675--Właśnie,temat dla psychiatrii do opracowania, z którego należałoby wyodrębnić kolejną fazę stanu zdrowia psychicznego.Śmiem twierdzić że ten kto tego dokona będzie miał zaszczyt znaleźć się wśród nominowanych do nagrody Nobla

• Like 2

mirro    244

Posłuchałem tego Gadowskiego i trochę mi się tu coś nie zgadza. W zasadzie poza Leopardami nie planowaliśmy zakupów grubszego uzbrojenia od Niemiec, czyli argument o uzależnieniu armii leży. Sami Niemcy prowadzą prace nad Leopardem kolejnej generacji a nasz przemysł buduje prototypy z kartonu, więc technologii nam nie ukradną.
Co do węzła łączności to chcę przypomnieć że kolejny jest bodaj w Norwegii gdzie nasi sojusznicy a USA ciągną dane jak nowy odkurzacz. Tam to się nawet z tym nie kryją. A Norwegowie mówią oficjalnie że pozwalają bo to w ich interesie, Kolejna sprawa to co oni właściwie ciągną z tych węzłów. Ano ciągną strumienie danych a nie konkretnego gościa. Dopiero potem jest to obrabiane. No i ta uwaga że więcej nie powie bo służby będą się mu przyglądać. Poza tym co to za wywiad którego działanie jest w stanie ogarnąć jeden facet przyglądając się temu z boku.

Kas    147

Tak Alamo to będzie coś na miarę psychoanalizy.

• Like 2

Roman176    1182
Napisano (edytowany)
22 godziny temu, Ulman napisał:

W tej konkrencji nikt ci  koszulki lidera nie odbierze

Pytania nie są dziwne tylko ty nie rozumiesz co tam napisali. Znasz 100% ludzi z Carrefoura? O.o

Ja słyszałem ze w Tesco to nawet 112% jest za zakazem handlu:S. Jak z 10% obsady wyrzucą na pysk bo nie będzie roboty w niedzielę to im rozum wróci

Niektóre kraje rozwinięte tak mają ale absolutnie nie wszystkie . Pytasz " a my co?" A my nie jesteśmy krajem rozwiniętym

Oprócz krajów faszystowskich nikt nie zakazuje całkowicie handlu a niektóre obostrzenia jak zakaz sprzedaży alkoholu albo jak angole są banalnie śmieszne.

Żaden z naszych sąsiadów od bałkanów po Łotwę nie ma zakazu handlu   http://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/545469,zakaz-handlu-w-niedziele-w-europie-w-ktorych-krajach-sklepy-sa-otwarte-przez-caly-tydzien.html

moja zona jest kierowniczką paru sklepach znowu świadczy o twojej patologi ty byś wysyłał ludzi do pracy brew ich woli bo ciebie pasuje, pewnie na wsi za twoje myślenie kamieniami rzucają 

Edytowano przez Roman176
  • Like 1

Roman176    1182
Napisano (edytowany)
1 minutę temu, Roman176 napisał:

Oprócz krajów faszystowskich nikt nie zakazuje całkowicie handlu a niektóre obostrzenia jak zakaz sprzedaży alkoholu albo jak angole są banalnie śmieszne.

doczytaj co jest w norwegi Szwecji lub spróbuj kupić alkohol zapomogi w starej uni 

Edytowano przez Roman176
  • Like 1

Roman176    1182
3 godziny temu, agromatik napisał:

@alamo przestań już zaczytywać się  "Kapitałem" Marksa, bo tracisz kontakt z rzeczywistością.

czy ciebie zawsze prawda kuje w oczy  byłeś partyjny dużo dawali ?? teraz nie radzisz sobie w Wielkopolsce ??

• Like 2

Roman176    1182
22 godziny temu, Ulman napisał:

Ja słyszałem ze w Tesco to nawet 112% jest za zakazem handlu:S. Jak z 10% obsady wyrzucą na pysk bo nie będzie roboty w niedzielę to im rozum wróci

hehe 10% to brakuje załogi bo tam nie chce nikt robić ulman obudź się 

• Like 1

Roman176    1182
13 minut temu, Roman176 napisał:

Żaden z naszych sąsiadów od bałkanów po Łotwę nie ma zakazu handlu

no i pracują 35godz tygodniowo  stara unia 26godz a my Polacy 45xD

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      jak modzi nie mogą to ja temat założę
      aby wszystkim żyło się lepiej... nie tylko tym z PO

czytał ktoś książkę "Czy mogliśmy przetrwać" R Szeremetiewa?
    • Przez stojanow
      witam chciałbym przedstawic film o funduszach unijnych nie wszystko wyglada tak fajnie jak by sie moglo wydawac
    • Przez manko
      czy ktoś z was koledzy agrofotowicze interesuje się tzw. teoriami spiskowymi?? np. atakiem z 11 września??
    • Przez zarzeckimichal
      Takiego tematu nie widziałem, a myślę że warto wiedzieć kto według nas ma największe szanse w wyborach parlamentarnych w 2019 roku.
      Na którą partię polityczną lub ruch społeczny oddał(a)byś swój głos w najbliższych wyborach parlamentarnych? (wpisujemy w komentarzu) 
      1. Inicjatywa Polska 
      2. Kongres Nowej Prawicy 
      3. Kukiz'15 
      4. Nowoczesna
      5. Partia Razem 
      6. Partia Zieloni 
      7. Platforma Obywatelska 
      8. Polskie Stronnictwo Ludowe
      8. Porozumienie
      10. Prawica Rzeczypospolitej 
      11. Prawo i Sprawiedliwość 
      12. Ruch Narodowy 
      13. Samoobrona
      14. Sojusz Lewicy Demokratycznej 
      15. Twój Ruch 
      16. Unia Europejskich Demokratów 
      17. Wolni i Solidarni 
      18. Wolność 
      19. Inny komitet 
      Pozwoliłem sobie pójść krok dalej i zrobić ankietę  
    • Przez samex69
      Patrząc na to co Rosja i putin robią na Krymie pomyślałem że warto byłoby mieć coś pod ręką - tak na wszelki wypadek.Jak legalnie uzyskać dostęp do broni palnej.