Skocz do zawartości
Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce?

Ulman    344

Jakie wasze zdanie na temat prezesa z atlasem kotów w sejmie . Ocieplanie wizerunku czy szczyt buractwa?

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

marekfarmer    4961

Czego  się Jarosław  Dotknie  Zamienia  się  w złoto  :D  :D  :D 

Zwykły Atlas za 10zł   Tera na alledrogo  kosztuje  kilkadziesiąt  niektóre kilkaset  złoty

A  Atlas  Jarosława  Bije  Rekordy   Widać  jak  Polacy  Szanują  Jarosława ubierze się  w pelerynę   to  po chwili  producent nie nadąnża z produkcją  każdy chce  ją mieć

https://wiadomosci.wp.pl/juz-ponad-25-tys-zlotych-za-atlas-kotow-prezesa-pis-a-to-nie-koniec-6191848899299457a

• Like 2

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

mirro    287

Podobno szukał zdjęcia Caracala. Antonii już dawno mu obiecał takiego, a dostawa się spóźnia.

Wiadomość z agroFakt.pl

Ulman    344
13 minut temu, marekfarmer napisał:

Czego  się Jarosław  Dotknie  Zamienia  się  w złoto  :D  :D  :D 

Zwykły Atlas za 10zł   Tera na alledrogo  kosztuje  kilkadziesiąt  niektóre kilkaset  złoty

A  Atlas  Jarosława  Bije  Rekordy   Widać  jak  Polacy  Szanują  Jarosława ubierze się  w pelerynę   to  po chwili  producent nie nadąnża z produkcją  każdy chce  ją mieć

https://wiadomosci.wp.pl/juz-ponad-25-tys-zlotych-za-atlas-kotow-prezesa-pis-a-to-nie-koniec-6191848899299457a

Celebryta się znalazł. Może wzrośnie popyt na koty?:D

Wśród ciemnoty to wcale nie jest dziwne . Jak sie nie wie co robić, to trzeba robić to co  robi guru. Jak się nie wie co mówić to sie mówi co mówi guru ijak się czyta książke to taka jak guru itd itd,  

U nas rezimówka twierdziła że to ocieplanie wizerunku ale tak na zdrowy rozum to jest chamstwo w czystej  formie. Zagraniczne telewizje pokazywały to dlatego że normalni ludzie nie wierzyli że to nie jest fotomontaż 

marekfarmer    4961

Chamstwo to było jak  Posłowie  PO i nowośmiesznej  chodzili i grzebali  w rzeczach  Posłów  PiS

Albo  Rzucanie  Projektem ustawy  z mównicy Sejmowej

• Like 2

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

mirro    287

A to ładne jaja. Księża uwalili na studiach pogromcę lokalnych układów. Jak widać jednym do drugich było bliziutko. 

RafaKdziela    151
2 godziny temu, marekfarmer napisał:

Odszkodowanie dostałem kilka  dni po wydaniu decyzji.  na  oględziny czekałem  ponad 3 tygodnie w kukurydzy bo zgłoszone 14.08 przyjechali  3.09  po moich Telefonach  że chce  kosić  i im nie zostawię nic  do oględzin bo  jest to nierealne.

Gdyby to była  kukurydza na Ziarno  nie dostał bym  ani  1zł  a że  na Kiszonkę  to  odszkodowanie dostałem.

Jak było w przypadku  zbóż  nie będę  się wypowiadać  bo miałem wszystko skoszone na dzień 11.08  także.

Nie będę  wszystkim publikował  ile  dostałem odszkodowania bo to moja prywatna  sprawa. Ale   zapłacili  bardzo  dobrze.

Tak samo jak Rzepak 2016 roku Wymarzł  zapłacili 25%  Rzepak zostawiłem  przyszedł Grad w lipcu  i jeszcze dostałem  za Grad. :)  

Ja nie narzekam na PZU

O Panie szanowny takie cuda to tylko u Ciebie .U mnie znany gość z Tucholskich władz,który ma ziemię''hobby '' obok moich hektarów w 2016 roku miał identyczną sytuację .Czyli plantacja rzepaku zgłoszona do odszkodowania na wymarznięcie .Odszkodowanie wypłacone .Sąsiad zostawił rzepak i 2 tygodnie przed żniwami grad wykosił 100 % ten rzepak i wszystkie inne sąsiadów .Za grad nic nie dostał odszkodowania .To jakim cudem kolego Ty dostałeś ???

Pytam się ,bo też mam ubezpieczone pola w pzu i nic mi nie dali odszkodowania ,a te działki,które miałem ubezpieczone to  całymi pakietami czyli ;

grad ,pakiet pięciu klęsk plus ogień plus zniesienie udziału .

I love salsa

marekfarmer    4961

Przecież  pisałem już  pytał  Sołtys  oto 

Jak rzepak  uznali 25%  też  miałem Pakiet   wygasł  on z chwilą  wypłacenia  odszkodowania

ubezpieczyłem Rzepak 2 raz

Opłaciłem składkę  w 100%   bez  dotacji Państwa bo nie przysługuje

i to tylko na 50%  tego  co na jesieni

Na jesieni  miałem 4x1750zł

Na wiosnę w kwietniu  2x1750zł  i do tego  lustracja  Pola 

• Like 1

Ulman    344
15 minut temu, marekfarmer napisał:

Chamstwo to było jak  Posłowie  PO i nowośmiesznej  chodzili i grzebali  w rzeczach  Posłów  PiS

Albo  Rzucanie  Projektem ustawy  z mównicy Sejmowej

Oczywiście że to było chamstwo  ale teraz jest dobra zmiana mieli być na zupełnie innym poziomie , wyzszym, lepszym, patriotycznym, szanującym wartości a tu bydła narobił i gawiedź się cieszy.

PIS zawarł z chamami swoisty pakt. Chamy stanowią znaczna część  elektoratu, , potrzebują być aprobowani, są roszczeniowi, nieudolni życiowo nie myślący. Chamom w życiu najczęściej nie wyszło więc obwiniają wszystkich dokoła oprócz siebie. Chamy co dla nich naturalne  wyśmiewają i opluwają wiekszość dokoła bo to poprawia im samoocenę. Jak nie można być lepszym to trzeba wykazać że inn są gorsi.  Chamy będąc od zawsze marginesem teraz przeżywają renesans i z wdzięczności za możliwość poprawy samooceny są najzagorzalszymi zwolennikami władzy która im tę szanse dała. Chamom podoba sie obecny język i zachowanie władzy bo jest dla nich naturalny i oczywisty.

A wracając do sedna -  Marek - było to chamstwo czy nie?

Słuchałem w radio ciekawego  komentarza do naszego wzrostu PKB. Szacuje się że 0,5-0,6%    jest wygenerowane przez rozpoczęte inwestycje samorządowe. Za rok mamy wybory a jak wiadomo na rok przed , robi się najwięcej inwestycji by elektorat miał świeżo w pamięci i zagłosował jak trzeba

marekfarmer    4961

Ja widzę  chamstwo  w elektoracie  Łopozycji co widać  nawet  po wypowiedziach tutaj  niektórych.

A w szczególności na tych wszystkich  pseudo  protestach 

A kiedy  on to  przeglądał  kto  wtedy  przemawiał  na mównicy  opowiedz coś  więcej bo ja nie jestem w temacie  zbytnio

Ulman    344

Nie jesteś w temacie  a bronisz prezesika?O.o

Chamy z opozycji to złe chamy a chamy z PIS to dobre , swoje chamy. 

Tak jak napisałem - chamy muszą opluwać wszystkich wokół a dodatkowo konsoliduje ich syndrom oblężenia przez złe siły. Telewizja swoim poziomem usprawiedliwia chamstwo, sankcjonuje prymitywny poziom przekazu. Chamstwo przeżywa renesans i jest w rozkwicie

Edytowano przez Ulman

marekfarmer    4961
tylko że tam 90% posłów coś czyta czy przegląda telefonie

Roman176    1351

to umlan niby ma być chamstwo ?? przecież on wie o czym czytają 2 raz nie musi ty lepiej zapytaj gdzie posłowie po była 

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Ulman    344

Czyli chamstwem to nie zalatuje?

Roman176    1351

gdy czytasz i nie przeszkadzasz nikomu to jesteś chamem ??

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

lukasz222    2365

Może Ty w robocie zamiast fedrować najdroższy węgiel siądziesz i poczytasz, zobaczymy czy szefostwo Ci to policzy za dobry uczynek B|

Roman176    1351

3ba091feaccc22c7dc8602c12190.jpeg

Roman176    1351
2 minuty temu, lukasz222 napisał:

Może Ty w robocie zamiast fedrować najdroższy węgiel siądziesz i poczytasz, zobaczymy czy szefostwo Ci to policzy za dobry uczynek B|

nic nie powiedzą bo ta książka by nabrała koloru czarne parę sekund xD

Roman176    1351

ty do basenu wchodzisz z książkami ?? 

Ulman    344

Romanku, gdy lekceważysz obrady, mówców, parlament czy nawet normalnych obywateli którzy płacą twoją  pensje. to jesteś chamem. Na UPAine w parlamencie leją się po pyskach u nas czytają o kotach w trakcie obrad.  Ostentacyjne , bezczelne lekceważenie zdania, opinii innych  jest typowym chamstwem . Jest to tym bardziej bolesne że to szef partii która ma ponoć 40% poparcia i powinien jakiś poziom prezentować. 

Obrazek z szubienicami to jest właśnie chamstwo w najczystszej postaci a powielanie go jest ......hmmm jak by ci to delikatnie przekazać?  Powiedzmy  że w pełni wpisuje się w poziom  chamstwa autorów tego zdjęcia

Edytowano przez Ulman

lukasz222    2365

Widzę że z kumaniem masz ciężko, więc rozwinę Ci sytuacje tak, żeby było mniej na myślenie.  Nie zjechał byś na dół, skoro i tak masz czytać, co wtedy?

marekfarmer    4961
ludzie z trochę wyższym poziomem inteligencji mają coś takiego jak podzielność uwagi.

lukasz222    2365

Podzielność uwagi to i debil z naturalnymi instynktami może wykazywać, ludzie inteligentni prezentują sobą przede wszystkim kulturę osobistą.

Ulman    344

Chamy takich cech nie wykazują

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      jak modzi nie mogą to ja temat założę
      aby wszystkim żyło się lepiej... nie tylko tym z PO

czytał ktoś książkę "Czy mogliśmy przetrwać" R Szeremetiewa?
    • Przez manko
      czy ktoś z was koledzy agrofotowicze interesuje się tzw. teoriami spiskowymi?? np. atakiem z 11 września??
    • Przez stojanow
      witam chciałbym przedstawic film o funduszach unijnych nie wszystko wyglada tak fajnie jak by sie moglo wydawac
    • Przez zarzeckimichal
      Takiego tematu nie widziałem, a myślę że warto wiedzieć kto według nas ma największe szanse w wyborach parlamentarnych w 2019 roku.
      Na którą partię polityczną lub ruch społeczny oddał(a)byś swój głos w najbliższych wyborach parlamentarnych? (wpisujemy w komentarzu) 
      1. Inicjatywa Polska 
      2. Kongres Nowej Prawicy 
      3. Kukiz'15 
      4. Nowoczesna
      5. Partia Razem 
      6. Partia Zieloni 
      7. Platforma Obywatelska 
      8. Polskie Stronnictwo Ludowe
      8. Porozumienie
      10. Prawica Rzeczypospolitej 
      11. Prawo i Sprawiedliwość 
      12. Ruch Narodowy 
      13. Samoobrona
      14. Sojusz Lewicy Demokratycznej 
      15. Twój Ruch 
      16. Unia Europejskich Demokratów 
      17. Wolni i Solidarni 
      18. Wolność 
      19. Inny komitet 
      Pozwoliłem sobie pójść krok dalej i zrobić ankietę  
    • Przez samex69
      Patrząc na to co Rosja i putin robią na Krymie pomyślałem że warto byłoby mieć coś pod ręką - tak na wszelki wypadek.Jak legalnie uzyskać dostęp do broni palnej.