Skocz do zawartości
Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

60 tys. zł z PROW - pomoc dla ASF.

marekfarmer    4672
5 minut temu, zetorki12 napisał:

Pewno i tak tylko na gadaniu się skończy , ale moim zdanie już i tak długo "góruje" nad Polską . Mi aż tak bardzo nie przeszkadza , ale jakoś tak cieplej na sercu by było , a jeszcze jak w to miejsce powstała by piękna budowla ... , byleby tylko bez politycznych nazw była .

Dlatego  Prezydent  Mówił dziś w RMF  żeby  zbudować  coś  większego  od pałacu  Stalina  żeby nie górował  już nad Polską

mirro    225

A to już krzyż na Giewoncie nie wystarczy?

Wiadomość z agroFakt.pl

Ulman    288

Pomnik smoleński zbudować na 300m wysokie to bedzie górować. No ewentualnie jeszcze Lecha na 400m w górę

mirro    225

No tak, bo przecież pozwolenia na meczet nie dadzą.

marekfarmer    4672

Ja bym  proponował  dwa  wieżowce  Lech  i  Jarosław   a w nich mieszkania  +

mirro    225

To ma być wersja soft czy raczej coś na modłę francuską? 

staszek131415    2032

Ja tam dziś si e dowiedziałem że mogą nam sankcje nałożyć bo Rząd nie gwarantuje naszym matkom ,żonom i córkom darmowej antykonepcji:D:D

• Like 2

jacus    100

pisowcom tak potrzebne srodki anty jak samemu prezesowi- przeciez prawdziwy katolik nie powinien tego do rak brac, wiec nie moga byc darmowe bo prawdziwy narod polski nie moze finansowac zboczencow:D.tym bardziej ze przez te 2 lata wyjechalo do pracy za granice juz 500 tys obywateli a dane statystyczne za 2016 rok pokazuja ze o ponad 11 tys ludzi zmarlo niz sie urodzilo, wiec powinniscie sie mnozyc -jak kaze wladza-czyli kroliki waszym wzorem.........

zlapali rybaka w siec - napisal pare slow na temat pani prezydentowej i jej przodkow a nawet zahaczyl o prezesa i go zwineli nagle i niespodziewanie.

https://wroclaw.onet.pl/piotr-rybak-trafi-do-wiezienia-sad-zmienil-decyzje/6nt34mv

staszek131415    2032
10 godzin temu, Ulman napisał:

Kto takie newsy podaje?

Wielgus coś tam coś B| ale nie wiem czy to chłop czy kobitka bo u nich trudno teraz poznać

• Like 1

staszek131415    2032
9 godzin temu, jacus napisał:

pisowcom tak potrzebne srodki anty jak samemu prezesowi- przeciez prawdziwy katolik nie powinien tego do rak brac, wiec nie moga byc darmowe bo prawdziwy narod polski nie moze finansowac zboczencow:D.tym bardziej ze przez te 2 lata wyjechalo do pracy za granice juz 500 tys obywateli a dane statystyczne za 2016 rok pokazuja ze o ponad 11 tys ludzi zmarlo niz sie urodzilo, wiec powinniscie sie mnozyc -jak kaze wladza-czyli kroliki waszym wzorem.........

zlapali rybaka w siec - napisal pare slow na temat pani prezydentowej i jej przodkow a nawet zahaczyl o prezesa i go zwineli nagle i niespodziewanie.

https://wroclaw.onet.pl/piotr-rybak-trafi-do-wiezienia-sad-zmienil-decyzje/6nt34mv

A czemu mają być darmowe ? Przecież ciąża to nie choroba jak ktoś chce niech sobie kupuje za swoje toż toczysty socjalizm w wykonaniu łopozycji  może jeszcze  darmowe dziwki raz w miesiącu sobie wymyślą ;) dla odstresowania?

• Thanks 2

Ulman    288
Napisano (edytowany)

Jak się daje 500 miesięcznie za darmo to nie socjalizm a jak miały by to być antykoncepty za darmo  to już jest  socjalizmO.o. Weź to jakoś objaśnij bo nie widzę różnicy.. 

Maja już 500+ i jeszcze darmowe dziewczynki? Nie no nie przesadzaj, i tak się zwiększył ruch w burdelach po wprowadzeniu 500+

Edytowano przez Ulman

Ulman    288
Napisano (edytowany)

To ma być śmieszne , jest  jakimś dowodem na coś  czy po prostu zrobione przez prostaków ku  uciesze  głupków?

Edytowano przez Ulman

marekfarmer    4672

Nie  spodobało  ci  się  ???

Pszesłanki  i Posłowie  :D  :D 

A  Ucho  Prezesa  jest robione przez  prostaków dla głupków?

Ulman    288

Ucho prezesa jest z założenia satyrą robiona przez bardzo dobry kabaret i czołowych aktorów. Tu jest  jakiś gamoń  z intelektualnie uproszczonym  przekazem i gestami trafiajacymi w gust proletariatu. Wyrwane z kontekstu słowa, lapsusy językowe czy dziadek z wermachtu na scianie to rozrywka zaspokajajaca  najnizsze potrzeby intelektualne. Zapewne taki przekaz trafia do gustu wielu bo robienie sobie podśmiechujek pozwala się poczuć lepiej.

marekfarmer    4672

A to żeś laurkę  TVNowi  wystawił  :D  :D  :D   

A gdzie ty w uchu  prezesa  widzisz czołowych aktorów ???

Borys  Budka  z PO  ma  inne  zdanie jak twoje na tematu  Ucha  Prezesa

Ulman    288

Opania  Zborowski, Żak z żoną, , Seweryn, Bończak, Sapryk,  Orzechowski. Wiem że może ci to nic nie mówić jak tylko się zna aktorów z Pitbulla i Bogusia Linde ale z wiekiem ich docenisz. 

Budka ma inne zdanie - no i co w związku z tym?

marekfarmer    4672

To mają  być  czołowi  Aktorzy  Dobre 

xDxDxD

:D  :D  :D

Czołowi  Aktorzy  nie mieszają  się  do  Polityki   i takich  podrzędnych Seriali.

A to  jest  też  podrzędne

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez stojanow
      witam chciałbym przedstawic film o funduszach unijnych nie wszystko wyglada tak fajnie jak by sie moglo wydawac
    • Przez manko
      czy ktoś z was koledzy agrofotowicze interesuje się tzw. teoriami spiskowymi?? np. atakiem z 11 września??
    • Przez zarzeckimichal
      Takiego tematu nie widziałem, a myślę że warto wiedzieć kto według nas ma największe szanse w wyborach parlamentarnych w 2019 roku.
      Na którą partię polityczną lub ruch społeczny oddał(a)byś swój głos w najbliższych wyborach parlamentarnych? (wpisujemy w komentarzu) 
      1. Inicjatywa Polska 
      2. Kongres Nowej Prawicy 
      3. Kukiz'15 
      4. Nowoczesna
      5. Partia Razem 
      6. Partia Zieloni 
      7. Platforma Obywatelska 
      8. Polskie Stronnictwo Ludowe
      8. Porozumienie
      10. Prawica Rzeczypospolitej 
      11. Prawo i Sprawiedliwość 
      12. Ruch Narodowy 
      13. Samoobrona
      14. Sojusz Lewicy Demokratycznej 
      15. Twój Ruch 
      16. Unia Europejskich Demokratów 
      17. Wolni i Solidarni 
      18. Wolność 
      19. Inny komitet 
      Pozwoliłem sobie pójść krok dalej i zrobić ankietę  
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      jak modzi nie mogą to ja temat założę
      aby wszystkim żyło się lepiej... nie tylko tym z PO

czytał ktoś książkę "Czy mogliśmy przetrwać" R Szeremetiewa?
    • Przez samex69
      Patrząc na to co Rosja i putin robią na Krymie pomyślałem że warto byłoby mieć coś pod ręką - tak na wszelki wypadek.Jak legalnie uzyskać dostęp do broni palnej.