Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Gość lukejro   
Gość lukejro
5 godzin temu, Agrest napisał:

Plus dla PSL-u za zbojkotowanie głosowania w PE.

Taki to plus jak głosowanie Gowina w sprawie reformy sądownictwa w którym głosował za, ale się nie cieszył.... PSL zarządzany przez takich ludzi jak Piechociński czy teraz Kosiniak-Kamysz idzie na dno, odchodzi od swoich wiejskich korzeni a na elektorat wielkomiejski nie ma co liczyć.... Żal patrzeć jak się stał satelitą PO i razem z nią, Timmermansem, Verhofstadem i resztą pracuje na kolejny sukces PiS-u...

Edytowano przez lukejro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Wiarygodność Komisji Millera

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25256

Wiem, że PSL sięgnął dna, niemniej zawsze to jakieś światełko w tunelu - wybory się zbliżają, rozum wraca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Tylko jest pytanie, czy rozum wraca w trosce o wyborców, o Polskę czy w trosce o uratowanie ostatnich stołków w samorządach??? PSL-owi przydała by się porażka w tych i następnych wyborach co pozwoliło by odsiać wszystkich karierowiczów którą ta ludowa partia jest przesiąknięta... A potem można zacząć odbudowywać partię na ideałach Witosa a nie liberalnych jak ma to miejsce teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz7604    238

Może Kosiniak zrozumiał, ze podskakiwanie na marszach Kod dla potencjalnego elektoratu PSL nie jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25256

Jeśli chodzi o najbliższe wybory to refleksja przyszła (jeśli przyszła) za późno. 

A o cud nad urną będzie trudno. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Tylko czy Kosiniak rozumie elektorat PSL, czy tak jak Piechociński już w myślach rozdaje karty i buduje koalicje po nadchodzących wyborach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25256

Nie wiem czy rozumie - ale wydaje mi się, że wyjdą z siebie i staną obok, aby tylko zdobyć jak najwięcej głosów. Będzie festiwal obietnic.  Mają wiele do stracenia - zważywszy, że mieli długie lata spokoju i beztroski w samorządach.

Też chciałbym, aby dostali zimny prysznic (to raczej pewne), a gdy powstaną z popiołów i przypomną sobie o korzeniach to i elektorat  się znajdzie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535
11 minut temu, lukejro napisał:

Tylko czy Kosiniak rozumie elektorat PSL, czy tak jak Piechociński już w myślach rozdaje karty i buduje koalicje po nadchodzących wyborach???

Jest dokładnie odwrotnie. Czy na tyle dużo z elektoratu PSL  rozumie Kosiniaka by pozwoliło to przejść ponad progiem. 

Po wyborach wszystko będzie wiadomo ale zastanawia mnie ta nieustanna troska sPISkowców o wyniki innych ugrupowań.  Co się tak zamartwiacie? 

No to panowie patrioci lepszego sortu , rozp.....ć ten pałac kultury jak chce jedynie słuszna władza czy nie?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A czemu tylko tacy mogą się wypowiedzieć ? Ja tam uważam że powinni rozdupcyć w drobny mak . Tyle lat , a ruski pałac nadal góruje nad Polską . Olać sentyment i koszty . I tak za długo stoi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

 Akurat jak wygląda sytuacja PSL wiem lepiej od ciebie. I to nie elektorat ma rozumieć prezesa tylko prezes elektorat. To nie prezes wybiera elektorat, tylko elektorat wybiera prezesa. I nie może być tak, że ludzie na dole zapieprzają na sukces partii a "warszawski" prezes cały ten wysiłek niweczy... Nie może być tak, że na zarządach wojewódzkich głównym tematem jest to kto komu jaki stołek załatwił a komu nie załatwił...Bo później przychodzą wybory i jest lament

A te teksty o sPiSkowcach możesz sobie darować. I wbij sobie do pustej główki, że jeśli ktoś krytykuje patologie w PSL czy innej partii to nie oznacza, że jest zwolennikiem PiS-u...

Edytowano przez lukejro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535
47 minut temu, lukejro napisał:

 Akurat jak wygląda sytuacja PSL wiem lepiej od ciebie. I to nie elektorat ma rozumieć prezesa tylko prezes elektorat. To nie prezes wybiera elektorat, tylko elektorat wybiera prezesa. I nie może być tak, że ludzie na dole zapieprzają na sukces partii a "warszawski" prezes cały ten wysiłek niweczy... Nie może być tak, że na zarządach wojewódzkich głównym tematem jest to kto komu jaki stołek załatwił a komu nie załatwił...Bo później przychodzą wybory i jest lament

A te teksty o sPiSkowcach możesz sobie darować. I wbij sobie do pustej główki, że jeśli ktoś krytykuje patologie w PSL czy innej partii to nie oznacza, że jest zwolennikiem PiS-u...

Skąd ty wiesz co ja wiem i skąd ta pewność że wiesz lepiej? Lepszy sortO.o?

Jak elektorat nie będzie rozumiał prezesa to przestanie być jego  elektoratem i zagłosuje na kogoś innego. Skoro nie może być tak ........ co tam wymieniłeś to jest to problem wewnątrz partyjny. Niech sobie wybiorą inny zarząd , nowego prezesa, zmienią radę programową albo odejda z partii.

Jesli drażnią cie sPISkowcy (dowód na sPISek dziś wkleił Marek), piszesz o patologii i pustej główce to z pewnością nie jesteś sympatykiem PIS ;)

 

Marek  -   ........... eee tam , szkoda słów

 

My tu gadu gadu na pałac kultury chcą zburzyć ! Macie jakieś własne opinie zanim przyjdzie  przekaż oficjalny?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Oj  łykasz  wszystko jak młody  Pelikan

Sikorski już w 2009  chciał go zburzyć  i  jeszcze  stoi   także  jeszcze  pewnie  trochę  postoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Ale jak Morawiecki i Gliński mówią to coś chyba znaczy . Sikorski to był pomiot szatański i ściemniacz ale ci to poważni goście , twarze dobrej zmiany i do tego lepszy sort:D

Zasadniczo to interesuje mnie co TY myślisz na ten temat Burzyć czy nie ?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

To zależy  co  miało by  tam stać  w zamian???

 

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

No na przykład pomnik smoleński albo 100 metrowy Lechu Kaczyński. 

Jaki miałby być powód zniszczenia budynku o olbrzymiej wartości? Rozpierniczyć to jedne koszty i wybudować coś od nowa kolejne koszty


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Jak  by tak  zliczyć  Straty  jakie  Polska poniosła  na  Prywatyzacjach  Lewandowskiego i  spółki  to  zburzenie  Pałacu Stalina   to  grosze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

Po tym, co dzisiaj o Polkach, Polakach i ich dzieciach powiedział przed kamerami Przewodniczący Platformy Obywatelskiej, jestem przekonany że wybrał najkrótszą drogą do kaftana bezpieczeństwa 1f642.png:)

Nawet staram się zrozumieć takie zachowanie, bo jak tu nie dostać fiksum dyrdum jak wszystko się sypie, nic nie wychodzi.

Bo jak tu nie dostać pomieszania zmysłów kiedy, podkręcany przez PiS ciemny lud, od dwóch lat nie popiera już totalnej opozycji, nie płacze po "teoretycznym państw...

Zobacz więcej
Zdjęcie użytkownika Mariusz Jankiewicz.
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Czemu mielibyśmy stracić jeszcze więcej i do tego świadomie, na własne zyczenie?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
13 minut temu, Ulman napisał:

Czemu mielibyśmy stracić jeszcze więcej i do tego świadomie, na własne zyczenie?

Można by  sprzedać  ten  Pałac  jakiemuś  Szejkowi    rozbierze  sobie  go  i  zbuduje  u siebie. Zapłaci  Petrudolarami .

A  w tym miejscu  zbudują np  Wieżowce  w Ramach  Mieszkanie +

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ulman , sądzisz że jest już wizja zagospodarowania terenu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj