Skocz do zawartości
Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

60 tys. zł z PROW - pomoc dla ASF.

Ulman    295

Mirro, wczoraj o tym pisaliśmy. Mali ludzie, swą małość okazują. Fakty historyczne nie pasowały do ich historii więc skończyło się to źle dla faktów. Swołocz, swołocz i po stokroć swołocz. Tffuuu!!!

Mareczku - ustrojem winien być oświecony autorytaryzm. KRUS, ZUS musi zostać bo umów trzeba dotrzymywać a prawa nabyte są święte ale powinno sie uwolnić rynek emerytalny by każdy miał wybór co do funduszu.  ARIMR i KOWR  redukcja do 5% niezbednych działań lub całkowita likwidacja.

Jak Kaczyński spowodował wybór Tuska na drugą kadencję przewodniczacego RE?

Ja się nie pytam co miał Tusk gdzieś tylko czy się cieszysz że go wygwizdali. To chyba jest proste pytanie?

mirro    245

Niestety fakty nie pasują do historii pisanej na nowo przez Cenckiewicza i Macierewicza. Jakby im jeszcze przypomnieć porozumienie polskich partyzantów i UPA, a potem wspólny atak na organa UB i MO w Hrubieszowie to już całkiem chłopaki zadławili by się ze złości.
http://podziemiezbrojne.blox.pl/2006/12/Por-Henryk-Lewczuk-Mlot-czesc-1.html
Jeżeli zaś jest to zwrot pod wpływem Wiatrowycza, to jednak wpisuje się w krzyki Kaczyńskiego na Majdanie.:D

marekfarmer    4738
9 minut temu, Ulman napisał:

Mirro, wczoraj o tym pisaliśmy. Mali ludzie, swą małość okazują. Fakty historyczne nie pasowały do ich historii więc skończyło się to źle dla faktów. Swołocz, swołocz i po stokroć swołocz. Tffuuu!!!

Mareczku - ustrojem winien być oświecony autorytaryzm. KRUS, ZUS musi zostać bo umów trzeba dotrzymywać a prawa nabyte są święte ale powinno sie uwolnić rynek emerytalny by każdy miał wybór co do funduszu.  ARIMR i KOWR  redukcja do 5% niezbednych działań lub całkowita likwidacja.

Jak Kaczyński spowodował wybór Tuska na drugą kadencję przewodniczacego RE?

Ja się nie pytam co miał Tusk gdzieś tylko czy się cieszysz że go wygwizdali. To chyba jest proste pytanie?

Oświecony Autorytaryzm  :D:D

Nie  odpowiada się  pytaniem na pytanie

Tak jak się  ciesze  że  pokazali mu   Polacy  co myślą  o ,, Niemieckim,, Polityku składającym  wieniec.

• Like 2

Wiadomość z agroFakt.pl

mirro    245

Bohaterami tej uroczystości są Ci co oddali życie abyś mógł gwizdać na Tuska składającego wieniec, czasem, na symbolicznej mogile bo do dziś nikt ich z szacunkiem nie pogrzebał. Składanie wieńców to element pamięci zbiorowej społeczeństwa i narodu . Na ten element liczy żołnierz idący do boju, bo nie wie gdzie i jak zakończy się jego walka. Ja to rozumiem, ale ty chyba nie jesteś w stanie tego pojąć tego subtelnego niuansu. Dla Was liczy się tylko wygwizdywany i frajda z wygwizdania. Nie liczą się polegli. 
Niniejszym staram się dać Ci do zrozumienia że przeginasz.

• Thanks 1

marekfarmer    4738
Napisano (edytowany)

Niniejszym staram się dać Ci do zrozumienia  że nie ja gwizdałem.

A Wygwizdanie  ,,Niemieckiego,, Polityka   nie widzę  nic  złego.

Nikt mu nie przeszkadzał w tym tylko ludzie  wyrazili  swoje  zdanie.

Kaczyńskiemu jak co miesiąc  składa kwiaty na Wawelu   ,,KODomici ,, przeszkadzają  protestują  i to ci nie przeszkadza.

Nie wspominając już  o tym co  robią  10 każdego miesiąca ,, Obywatele  PRL,,

Edytowano przez marekfarmer
  • Like 2
  • Sad 1

Bogdan675    1061

Wszyscy na świecie skupili się na Marszu Niepodległości w Polsce. Właściwie trwa zmasowany atak europejskich lewackich mediów na ten Marsz, a spokojnych uczestników nazywa się faszystami. 
A tymczasem tego samego wieczoru w Paryżu, Brukseli i wielu miastach na zachodzie TRWAŁA WALKA tunezyjskich i marokańskich imigrantów z policją. ZDEWASTOWANE ulice, sklepy, TOTALNY CHAOS i ANARCHIA! WIELE RANNYCH! 
Niedługo Fakty TVN, ciekawe czy wspomną o wczorajszych wieczornych incydenta...

Zobacz więcej

• Like 1

mirro    245
4 minuty temu, marekfarmer napisał:

Niniejszym staram się dać Ci do zrozumienia  że nie ja gwizdałem.

A Wygwizdanie  ,,Niemieckiego,, Polityka   nie widzę  nic  złego.

Nie ten czas, nie to miejsce. Pochwalasz czyli nie widzisz sprzeczności ani niestosowności. 

marekfarmer    4738
Napisano (edytowany)

A pod Wawelem  jest  miejsce  na urządzenie  Burd ????

Ulman    295
Napisano (edytowany)
32 minuty temu, marekfarmer napisał:

Oświecony Autorytaryzm  :D:D

Nie  odpowiada się  pytaniem na pytanie

Tak jak się  ciesze  że  pokazali mu   Polacy  co myślą  o ,, Niemieckim,, Polityku składającym  wieniec.

Lepszy autorytaryzm oświecony jak demokracja ciemnoty. Co niby miałeś na mysli  pisząc "Oświecony Autorytaryzm :D:D" ?

Nie bedę odpowiadał pytaniem na pytanie tylko wprost pytam Jak Kaczyński spowodował wybór Tuska na drugą kadencję przewodniczacego RE?o 

Jesli gwizdy cie cieszą to widać adekwatne do twego poziomu. Typowy kulturalny empatyczny i katolicki zwolennik PIS

Marek to wy nie jesteście lepsi  od tych pod Wawelem?:13_upside_down:

Edytowano przez Ulman

Ulman    295

Jak się nie umie odpowiedzieć to się nie odpowiada na żadne z pytań.......

zetorki12    2039
Napisano (edytowany)

A dlaczego pytaniem nie można  ?

Edytowano przez zetorki12

mirro    245
Napisano (edytowany)

Tego też nie pochwalam. Ale dziwne że nikt nie idzie gwizdać na mszę z udziałem nie lubianych. Jednak tego tabu boją się przekroczyć. Za to na placu,  podczas oficjalnych uroczystości już można?

Post dotyczy Wpisu Marka trochę wyżej. Tak wyszło.

Edytowano przez mirro

marekfarmer    4738
Napisano (edytowany)
2 minuty temu, Ulman napisał:

Jak się nie umie odpowiedzieć to się nie odpowiada na żadne z pytań.......

Dlatego  czekam na twoją  odpowiedź

Chyba na proste pytanie  umiesz  odpowiedzieć ???

Ulman    295

Odpowiem ci tak głupiomjak ty mi ostanio - odpowiem jak mi odpowiesz :D

Tak na serio to na co ci niby nie odpowiedziałem.? Z drugiej strony jak cie pytam o to co miałec na mysli pisząc "Oświecony Autorytaryzm :D:D"  to też odpowiedzi brak.

marekfarmer    4738
2 godziny temu, marekfarmer napisał:

A Tusk  Został wybrany na drugą  Kadencję   dzięki  Kaczyńskiemu  czy  nie ??

Ty  pisałeś  o  ,, Oświeconym  Autorytaryźmie ,,   Ja tylko zrobiłem na to :D  :D 

59 minut temu, Ulman napisał:

Mareczku - ustrojem winien być oświecony autorytaryzm

Ulman    295
Napisano (edytowany)

Tusk nie został wybrany dzieki Kaczyńskiemu. Czy to ci wystarczy?

Co w twojej logice oświecony autorytaryzm :D:D da się jakoś rozwinąć na kilka zdań.?

Edytowano przez Ulman

marekfarmer    4738
Napisano (edytowany)

Tak  W końcu  jakaś  Jasna odpowiedź  twoja :1300_clap_tone1:

mirro    245
Napisano (edytowany)

Gdybym był Angelą M. to jednak robiłbym wszystko aby jednak Tusk został wybrany. Dla prostej zasady. A niech się kopie ze sobą dwu Polaków. Tym bardziej że po stronie Polskiej chętny do kopania był zdeklarowany od dawna. Tak że chyba sprawstwo wyboru Tuska, może pośrednio ale należy się Kaczyńskiemu.:D
To tak w uproszczeniu.

Edytowano przez mirro

Ulman    295

Nie zgadzam sie z Korwinem. Kaczyński nie jaest az takim dalekowzrocznym wyrachowanym strategiem. 

jacus    102
1 godzinę temu, marekfarmer napisał:

A pod Wawelem  jest  miejsce  na urządzenie  Burd ????

krakow nie takie rzeczy widzial- zadymy obywateli rp to kulturalne wydarzenie w porownaniu z walkami kiboli cracovii i jakiegos bylego milicyjnego klubu, na ulicach krakowa co roku leje sie krew,gina mlodzi ludzie, hordy kiboli ganiaja sie i morduja na osiedlach, podobnie jak na zachodzie europy...

tego na antenach tvp i tvn tez nie zobaczycie;)

burdy zaczely sie wtedy gdy kaczynski zaczal przyjezdzac ze swita przydupasow, wykorzystujac panstwowe sluzby i sprzet do ktorych jako zwykly posel nie ma prawa. wczesniej tez przyjezdzal i nikt nie robil problemow. 

grob nieznanego zolnierza naprawde jest grobem nn zolnierza ktory zginal w walce za wolna polske ,znajduje sie tam takze ziemia z pol walk polakow na calym swiecie. a ulica podzamcze jest normalna droga na ktorej co prawda tez mozna zginac na pasach ale chyba dawno nie bylo takiego przypadku.

marekfarmer    4738
10 godzin temu, Ulman napisał:

No i co z tego dla ciebie wynika?

Na razie  niestety  nic.

A ty  popierasz  JKM  w działaniu do  rozpadu UE  podzielasz  jego  zdanie że  tracimy na obecności  w UE ??

Co do twojego  ostatniego  Posta  i artykułu  redaktura. To  nie wiem czy on wie  ale   Minister  Rolnictwa  jest  temu  przeciwny. Pani  Premier  z resztą  też.

A to  że grupa  ,,idiotów ..  wymyśliła  idiotyczną  ustawę  zakazującą  Hodowli  zwierzą  futerkowych  i  Zakazie  Uboju rytualnego   nie oznacza  że   to przejdzie.

Nie  po to  Jurgiel  jeździ  i  załatwia  Rynki  zbytu  w krajach  Arabskich  żeby  teraz  Zakazywać  u nas  Zabijać  Bydło   Rytualnie.

Ale  niema co się  im dziwić  bo  takie  ,,idiotyczne,,  myślenie  narzuca  UE  dla której  żabka  jest  ważniejsza od  człowieka.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      jak modzi nie mogą to ja temat założę
      aby wszystkim żyło się lepiej... nie tylko tym z PO

czytał ktoś książkę "Czy mogliśmy przetrwać" R Szeremetiewa?
    • Przez stojanow
      witam chciałbym przedstawic film o funduszach unijnych nie wszystko wyglada tak fajnie jak by sie moglo wydawac
    • Przez manko
      czy ktoś z was koledzy agrofotowicze interesuje się tzw. teoriami spiskowymi?? np. atakiem z 11 września??
    • Przez zarzeckimichal
      Takiego tematu nie widziałem, a myślę że warto wiedzieć kto według nas ma największe szanse w wyborach parlamentarnych w 2019 roku.
      Na którą partię polityczną lub ruch społeczny oddał(a)byś swój głos w najbliższych wyborach parlamentarnych? (wpisujemy w komentarzu) 
      1. Inicjatywa Polska 
      2. Kongres Nowej Prawicy 
      3. Kukiz'15 
      4. Nowoczesna
      5. Partia Razem 
      6. Partia Zieloni 
      7. Platforma Obywatelska 
      8. Polskie Stronnictwo Ludowe
      8. Porozumienie
      10. Prawica Rzeczypospolitej 
      11. Prawo i Sprawiedliwość 
      12. Ruch Narodowy 
      13. Samoobrona
      14. Sojusz Lewicy Demokratycznej 
      15. Twój Ruch 
      16. Unia Europejskich Demokratów 
      17. Wolni i Solidarni 
      18. Wolność 
      19. Inny komitet 
      Pozwoliłem sobie pójść krok dalej i zrobić ankietę  
    • Przez samex69
      Patrząc na to co Rosja i putin robią na Krymie pomyślałem że warto byłoby mieć coś pod ręką - tak na wszelki wypadek.Jak legalnie uzyskać dostęp do broni palnej.