Skocz do zawartości
Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

60 tys. zł z PROW - pomoc dla ASF.

marekfarmer    4525
7 minut temu, daron64 napisał:

Marek

To jak tam z tym miejscem, gdzie stwierdziłem, że popierasz?

Takie odniosłem wrażenie czytając twojego  posta

:D  :D  :D 

• Like 1

Ulman    275
17 minut temu, marekfarmer napisał:

W Polsce nie było Komuny.

Jak jakieś  Rozwiązania  są  dobre  to trzeba  je  chwalić.

Ja nie widzę  tam żadnej Manipulacji  Prawda  jest  taka że za Rządów  HGW  najwięcej  oddano majątku  w Warszawie.

No jak to na jakiej podstawie  Prawa. 

A tobie  się  podobają  te  regulacje  i  przepisy  Unijne ???

Mi  tam akurat  jest  wszystko jedno  czy   sprzedają  całą  noc alkohol  czy  nie.

Dziwię  się  że  UE  jeszcze nie  zakazała  sprzedaży  Alkoholu  i Papierosów .

Jak nie było komuny? Toż to sPISkowcy ciągle krzyczą że postkomuna. komuniści i złodzieje. Nie było komuny to jak ma być postkomuna:13_upside_down:

Może HGW oddała najwięcej majatku ale mniej kamienic jak pozostali. Jedno drugiego nie wyklucza

To komisja jest sądem? 

Socjaliści zawsze ograniczaja wybór i prawa - jak robią to ci z UE to płaczesz a jak ci z PIS to chwaliszO.o

6 minut temu, staszek131415 napisał:

Oglądam waśnie na TTv Kosakowski i KInga rUSIN  WIDAĆ JAKŁATWO LUDZMI MANIPULOWAĆ ZWASZCZA TAKIMI PSEUDO CELEBRYTAMI  Kobitka chce bronić Puszczy przed ministrem Szyszko  wspiera finansowo pseudo ekologów no ale kto bogatym zabroni:D

Jedni zmanipulowani płaca na ekologów a inni na Rydzyka 

Wiadomość z agroFakt.pl

marekfarmer    4525
Napisano (edytowany)
3 minuty temu, Ulman napisał:

Jak nie było komuny? Toż to sPISkowcy ciągle krzyczą że postkomuna. komuniści i złodzieje. Nie było komuny to jak ma być postkomuna:13_upside_down:

Może HGW oddała najwięcej majatku ale mniej kamienic jak pozostali. Jedno drugiego nie wyklucza

To komisja jest sądem? 

Socjaliści zawsze ograniczaja wybór i prawa - jak robią to ci z UE to płaczesz a jak ci z PIS to chwaliszO.o

Jedni zmanipulowani płaca na ekologów a inni na Rydzyka 

A podobają  ci się te  przepisy i  regulacje  UE  czy nie. ????

Twoim zdaniem UE  jest  największym zagrożeniem dla  Europy ???

Edytowano przez marekfarmer
  • Like 3

Zbyszko    675

Jak się patrze na opozycję totalną to mi ich szkoda . Występując w telewizji muszą bronić czegoś co nawet się z tym nie zgadzają . Ich wypowiedzi to eee uuuuuuuuuu eeei tak w kółko . Zwłaszcza broniąc KRS którzy nie przyjęli asesorów . Zaświadczenia lekarskie to nic . Najbliżej mnie ubawiło , że argument był taki jak wykroczenia i jedna kolizja i powinni być nieskazitelni .:D Gdy już będą sędziami już nie muszą być nieskazitelni :D 

• Like 1
  • Thanks 2

Bogdan675    1003
mirro    211

Poczekamy, zobaczymy. Jeżeli pójdzie do sądu to i tak zrobi więcej  niż straszenie sądem Piątka za książkę o Macierewiczu. 

marekfarmer    4525
Napisano (edytowany)

Komorowski  jeszcze  też  Sumlińskiego  nie pozwał  za  ,, Niebezpieczne Związki Bronisława Komorowskiego,, 

Ciekawe  co  donald zrobi  po Premierze  Książki  ,, Niebezpieczne Związki Donalda Tuska,,

"Jak kompromitował się prezydent Polski?" Dziwne morderstwa, agenci, rosyjskie służby i WSI!

Edytowano przez marekfarmer
  • Like 3

mirro    211

W zasadzie polemizowanie z tego typu publikacjami wymaga czasu i siły. To bardziej praca badawcza na dokumentach niż operowanie twardymi dowodami. Przy czym część dokumentów może być niejawna bądź niedostępna, patrz zawinięte przez Antoniego archiwum WSI. Czasami lepiej przeczekać, bo kto ma to przyjąć to i tak przyjmie, a kogo to mało obchodzi wzruszy ramionami. Z resztą u nas co jakiś czas następuje wysyp tego typu zdarzeń więc chyba trochę już nam powszednieją. Tym bardziej że z reguły nic z tego nie wynika. To taka znieczulica, a może reakcja obronna na rewelacje typu styk polityki i służb. Żyjemy w rzeczywistości gdzie stygmatyzowanie Rosji i jej służb już tak spowszedniało że można podać dowolną informację byle występował w nich polityk i służby Rosji. Jeżeli podamy że współdziałał ze służbami zachodnimi to jest cacy. Jesteśmy w stanie wybaczyć że nasz dyplomata działa operacyjnie na terenie Niemiec, jest wydalany a później jako krynica czysty wraca do Trybunału. Duży relatywizm.

BoskiEllwaro    12
Dnia 25.02.2016 o 11:44, Matey napisał:

W związku z brakiem odpowiedniego tematu na forum dotyczącego "codziennej polityki" zakładam nowy wątek. Tutaj bez obaw możecie poruszać tematy polityczne związane m. in. z dopłatami bezpośrednimi czy projektami ustaw

Tylko wiekszy balagan bedzie 

Ulman    275
Dnia 4.11.2017 o 08:41, Ulman napisał:

Marek,  Komu i z jakiej okazji mam życzenia składać na Św Huberta?

Dnia 4.11.2017 o 11:57, marekfarmer napisał:

No jak to  komu   75 lat twój JKM ulubiony skończył kilka dni  temu

Składać życzenia Januszowi w Huberta to jakaś nowa tradycjaO.o. Jeśli skończył 75 lat to raczej życzenia urodzinowe jubilatowi się należą

7 godzin temu, marekfarmer napisał:

W Polsce nie było Komuny.

Bardzo mnie ciekawi ta teoria. Jeśli to prawda to czemu PIS ciagle wini postkomunę? Kłamią?

Ty też nie raz pisałeś o komunie

6 godzin temu, marekfarmer napisał:

A podobają  ci się te  przepisy i  regulacje  UE  czy nie. ????

Twoim zdaniem UE  jest  największym zagrożeniem dla  Europy ???

Pytanie z cyklu wiecowych dla intelektualnie osłabionych. Na tak zadane odpowiadam  - i tak i nie. Mase jest głupot w UE ale regulacje umozliwiające swobodę przemieszczania się, łatwość przepływu kapitału czy nawet roaming są OK. Natomiast normy na wymiary ogórków , wysrubowane normy emisji spalin cała maszyna urzednicza to rzeczy kompletnie zbędne i szkodliwe.

Na pytanie drugie odpowiadam - i tak i nie

Roman176    1079
Dnia 4.11.2017 o 10:03, daron64 napisał:

TVP wczoraj w nocy przypominało dlaczego Axel Springer jest bee. To nie jest temat sprzed ładnych paru miesięcy(instrukcje)?

coś tam było nowego jakiś reporter bodajże z faktu przyznał się na fb ze mają instrukcje od górnie co i o kim piszą i jak i za tą są premiowani bo on napisał coś o pośle Nitrasie o załatwieniu jakiś tam egzaminów uwalili mu za to wynagrodzenie było to opisane wirtualne media 

• Like 1

marekfarmer    4525
15 minut temu, Ulman napisał:

1Składać życzenia Januszowi w Huberta to jakaś nowa tradycjaO.o. Jeśli skończył 75 lat to raczej życzenia urodzinowe jubilatowi się należą

2Bardzo mnie ciekawi ta teoria. Jeśli to prawda to czemu PIS ciagle wini postkomunę? Kłamią?

3Pytanie z cyklu wiecowych dla intelektualnie osłabionych. Na tak zadane odpowiadam  - i tak i nie. Mase jest głupot w UE ale regulacje umozliwiające swobodę przemieszczania się, łatwość przepływu kapitału czy nawet roaming są OK. Natomiast normy na wymiary ogórków , wysrubowane normy emisji spalin cała maszyna urzednicza to rzeczy kompletnie zbędne i szkodliwe.

1 Czy ja pisałem o życzeniach z okazji Huberta  dla Janusza ???

2 Kłamią

3  To napisze  jaśniej może  na to odpowiesz  tak/Nie. Czy w Referendum na Polexit zagłosujesz na Tak dla UE  czy  NIE

Roman176    1079
18 minut temu, Ulman napisał:

Składać życzenia Januszowi w Huberta to jakaś nowa tradycjaO.o. Jeśli skończył 75 lat to raczej życzenia urodzinowe jubilatowi się należą

Bardzo mnie ciekawi ta teoria. Jeśli to prawda to czemu PIS ciagle wini postkomunę? Kłamią?

Pytanie z cyklu wiecowych dla intelektualnie osłabionych. Na tak zadane odpowiadam  - i tak i nie. Mase jest głupot w UE ale regulacje umozliwiające swobodę przemieszczania się, łatwość przepływu kapitału czy nawet roaming są OK. Natomiast normy na wymiary ogórków , wysrubowane normy emisji spalin cała maszyna urzednicza to rzeczy kompletnie zbędne i szkodliwe.

ulman czy ty się nie masz za bardzo zadufanym człowiekiem ??

• Like 1

zetorki12    1938

Marek , a kiedy ma być to referendum ? Czy sądzisz że którykolwiek polityk byłby za ? A zresztą czy ludzie w Naszym kraju tego by chcieli ? Ja wątpię .

Ulman    275
7 minut temu, marekfarmer napisał:

1 Czy ja pisałem o życzeniach z okazji Huberta  dla Janusza ???

2 Kłamią

3  To napisze  jaśniej może  na to odpowiesz  tak/Nie. Czy w Referendum na Polexit zagłosujesz na Tak dla UE  czy  NIE

1.Kilka postów wyżej zacytowałem swoje pytanie i twoją odpowiedź która wydała mi sie dziwna. Widzę że nadal poruszasz się gdzieś pomiedzy zaprzeczeniem i abstrakcją więc raczej nie spodziewam się otrzymac konkretów. 

2. Zawsze twierdziłem że to łapciuchy

3. . Odpowiedanie  tak/nie na tak postawione pytanie jest dla ludzi którzy nie przewidują konsekwencji własnych działań nawet na krok naprzód.  Z przyjemnością odpowiem ci tak/nie jak napiszesz na jakich warunkach

Roman176    1079

po co komuś kraść konto ??     mnie też podobno jacyś lewicowce okradają :P

• Like 1

marekfarmer    4525
45 minut temu, zetorki12 napisał:

Marek , a kiedy ma być to referendum ? Czy sądzisz że którykolwiek polityk byłby za ? A zresztą czy ludzie w Naszym kraju tego by chcieli ? Ja wątpię .

Nie wiem kiedy  na pewno  nie za Rządów  PiS

Tak  JKM  byłby  za

Raczej by  chcieli  po coś  na JKM  głosowali. 

Do tego gdyby  zrobić  dobą  kampanie  wyborczą  to by może  się  udało  z niewoli  wyrwać.

Ja  jestem  przekonany że na dzień  dzisiejszy  ok 40% Polaków było za wyjściem. Coraz  więcej  ludzi ma dość   tego  narzucania UE  tego co my mamy w Polsce  Robić.

35 minut temu, Ulman napisał:

1.Kilka postów wyżej zacytowałem swoje pytanie i twoją odpowiedź która wydała mi sie dziwna. Widzę że nadal poruszasz się gdzieś pomiedzy zaprzeczeniem i abstrakcją więc raczej nie spodziewam się otrzymac konkretów. 

2. Zawsze twierdziłem że to łapciuchy

3. . Odpowiedanie  tak/nie na tak postawione pytanie jest dla ludzi którzy nie przewidują konsekwencji własnych działań nawet na krok naprzód.  Z przyjemnością odpowiem ci tak/nie jak napiszesz na jakich warunkach

Jednym słowem jesteś  z tych co są  ,,Za  a nawet  przeciw,,

:D  :D  :D  

mirro    211

W przypadku celebrytów to bardzo nośne przesłanie. Setki ludzi obserwujących, dziennikarze wyczekujący sensacji. Wybranie kogoś o ostrych  i znanych poglądach  było by mało rażące. A tu masz, niezaangażowana politycznie nie mogąc ścierpieć tego czy owego daje upust niezadowoleniu. 

Inna sprawa  że nikt nie zwraca uwagi na adres do konta. Jak zdjęcie Kowalskiego i nazwisko Kowalskiego to walimy jak w dym. Podobna sprawa przy przekierowaniu na fałszywe strony banków. Tylko że tam już można stracić kasę, a to boli.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się