Skocz do zawartości
Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

60 tys. zł z PROW - pomoc dla ASF.

Ulman    275

Niech zyje manipulacja.:D Trzaskowski powiedział że więcej kamienic zwrócono przed Gronkiewiczową niż za niej a TVPis pokazuje wykresy w rozbiciu na kadencje i nie zwroty kamienic a wszystkich nieruchomości. Tak wiec każdy mówi prawdę tyle ze o róznych rzeczach a jednoczesnie mogą sobie zarzucać kłamstwo na potrzeby swoich elektoratów.

Marek,  Komu i z jakiej okazji mam życzenia składać na Św Huberta?

daron64    106

TVP wczoraj w nocy przypominało dlaczego Axel Springer jest bee. To nie jest temat sprzed ładnych paru miesięcy(instrukcje)?

marekfarmer    4525
Napisano (edytowany)
3 godziny temu, Ulman napisał:

Niech zyje manipulacja.:D Trzaskowski powiedział że więcej kamienic zwrócono przed Gronkiewiczową niż za niej a TVPis pokazuje wykresy w rozbiciu na kadencje i nie zwroty kamienic a wszystkich nieruchomości. Tak wiec każdy mówi prawdę tyle ze o róznych rzeczach a jednoczesnie mogą sobie zarzucać kłamstwo na potrzeby swoich elektoratów.

Marek,  Komu i z jakiej okazji mam życzenia składać na Św Huberta?

To  co  powie trzaskowski to  Prawda  Objawiona ????

No jak to  komu   75 lat twój JKM ulubiony skończył kilka dni  temu

Edytowano przez marekfarmer
  • Like 2

Wiadomość z agroFakt.pl

zetorki12    1938
Napisano (edytowany)

Sądzisz że tylko ktoś z problemami potrzebuje alkoholu ?

A czy to nie Ty przypadkiem , tak się denerwowałeś na te różne - nakazy i zakazy ???

Edytowano przez zetorki12

Agrest    356
10 minut temu, zetorki12 napisał:

Zus odpowiedziałby do 65 r pracowicie, a po 65 krótko..

Sprzedaż destylatorów się zwiększy. Na  pewno do abstynencji to nie doprowadzi.

Ale to nic. Powiedz jak takie osoby mają żyć http://niezalezna.pl/207696-to-sie-dzieje-naprawde-psychologowie-prowadza-terapie-obywatelska-dla-ludzi-ktorzy-nie-radza-sobie-z-rzadami-pis

• Like 1
  • Haha 1

Agrest    356

Na Madagaskar? - Król Julian nie był by zachwycony.

marekfarmer    4525

Na  Madagaskar   Rysia  i  Grzenia  też  jeden został by  Premierem drugi  Prezydentem  i  żyli  by  tam sobie  szczęśliwie.

Albo  powinni wyjechać  tam  gdzie  córka  Kopaczowej

http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/tak-wygladal-grob-edwarda-gierka-po-wszystkich-swietych-bedziecie-zaskoczeni-zdjecia_1025785.html

mirro    211

Marek nie wiesz że wrogów zawsze należy mieć blisko siebie?

Ulman    275
7 godzin temu, marekfarmer napisał:

To  co  powie trzaskowski to  Prawda  Objawiona ????

No jak to  komu   75 lat twój JKM ulubiony skończył kilka dni  temu

Czytaj co napisałem - Trzaskowski mówi o kamienicach a TVPis mówi o nieruchomościach. Dla twej wiadomości - nieruchomość to nie zawsze kamienica

27 minut temu, marekfarmer napisał:

No w nocy  raczej  tak  głównymi klientami  są  tam alkoholicy.

Prostota jest szczytem wyrafinowania ale prostactwo jest  zawsze prostactwem

13 minut temu, marekfarmer napisał:

Na  Madagaskar  ich  wysłać  albo na  Marsa

Władek Gomułka takie wizje miał i jakoś się nie dziwie że je podzielasz,

• Haha 1

Kas    138

Ale Władek był Polakiem co prawda bez czupryny ale był! 

• Thanks 1

Ulman    275

Jak Rumuni chcą to niech sobie takim byle czym latają. My w obliczu wielkiego zagrożenia ze strony Rosji potrzebujemy czegoś innego. Winien to być śmigłowiec i szczególnych możliwościach najnowszej generacji i dopasowany do naszych tak tajnych potrzeb że nawet producentowi ich nie zdradzimy. .

Wiecie co robi ten smigłowiec?On odpowiada  żywotnym potrzebom naszej armii. Wiecie co my robimy tym smigłowcem? My otwieramy oczy niedowiarkom! Patrzcie - mówimy , to nasze przez nas wymyślone i to nie jest nasze ostatnie słowo:13_upside_down:

daron64    106
11 godzin temu, marekfarmer napisał:

Na  Madagaskar  ich  wysłać  albo na  Marsa

Chyba do zoo w Hoboken :)

12 godzin temu, marekfarmer napisał:

No w nocy  raczej  tak  głównymi klientami  są  tam alkoholicy.

Teraz może w nocy nie każe do sklepu, ale na miejscu studentów już bym protestował :)

Nie tylko alkoholicy-czasem ktoś nie doceni swoich możliwości, poczyni za małe zakupy i co wtedy?

Wczorajsza akcja-23latka nachlala się wódy i połączyła ja z jakimiś tabletkami-chciala skakać z dachu, groziła siekiera, nożem, łamała krzyż i takie tam. Jej koleżanki od chlania aż się trzęsły jak zaczynało je puszczac-moze ograniczmy sprzedaż w dzień? Przecież wszyscy pewnie tak piją, co marek?

A co do śmigłowców to wczoraj pisali o remontach starych ratunkowych. Coś tam było, że Rosjanie planowali je na dwa serwisy i na złom, nasze już miały 3 i jeszcze jeden się szykuje, który 400 godzin bodajże może ich żywotność przedluzyc.

marekfarmer    4525
11 godzin temu, Ulman napisał:

Czytaj co napisałem - Trzaskowski mówi o kamienicach a TVPis mówi o nieruchomościach. Dla twej wiadomości - nieruchomość to nie zawsze kamienica

Prostota jest szczytem wyrafinowania ale prostactwo jest  zawsze prostactwem

Władek Gomułka takie wizje miał i jakoś się nie dziwie że je podzielasz,

A co to ma wspólnego  Komisja nie zajmuje się tylko  Kamienicami  a Nieruchomościami  oddanymi  niezgodnie z prawem.

1&srcw=470&srch=246&dstw=470&dsth=246

Z tego co ja wiem to  Piłsudski  chciał  kupić  Madagaskar.  Ja tam wizji  Gomułki  nie znam  ale ty widzę  jesteś  dobrze  obeznany w temacie  :D  :D 

daron64 -   a w skaż mi gdzie  napisałem że  popieram ten zakaz ????

• Like 2

daron64    106

Marek

Z Twojej wypowiedzi to niby nie wynika? Jak sugerujesz, że ktoś musi być alkoholikiem jak korzysta z tych sklepów?

A jak juz tak chcesz się "bawić", to wskaż miejsce, gdzie napisałem że popierasz ten zakaz?

Ulman    275

Wysyłając Rysia i Grzenia na Madagaskar kopiujesz Gomułkowski pomysł izolacji żydów w 68. Jakoś mnie nie dziwią takie pomysły z twojej strony bo rozwiązania z komuny często chwalisz jak na prawicowca przystało.

PIS i Trzaskowski mówią o dwóch różnych sprawach ale na potrzeby polityczne trzeba mnipulować. Swoją drogą średni widz TVPis musi byś niezbyt spostrzegawczy jak w ciągu 20 sekund jeden mówi o kamienicach , drudzy o nieruchomościach ii mówiąc o 2 różnych rzeczach zarzucają kłamstwo.

Na jakiej podstawie ta komisja orzeka co jest zgodne lub niezgodne z prawem?

Regulacje unijne ci się nie podobają bo przepisy decydują co masz robić i ograniczają twoje wybory i decyzje. Czy propozycje zmian w handlu alkoholem ci nie przeszkadzają?

zetorki12    1938

No co to za pytanie ? Przecież wiadomo że jak PiS wprowadza zakaz , to tylko i wyłącznie dla Naszego dobra i co najwyżej możemy podziękować , a nie pytać w jakim celu .9_9

marekfarmer    4525
37 minut temu, Ulman napisał:

Wysyłając Rysia i Grzenia na Madagaskar kopiujesz Gomułkowski pomysł izolacji żydów w 68. Jakoś mnie nie dziwią takie pomysły z twojej strony bo rozwiązania z komuny często chwalisz jak na prawicowca przystało.

PIS i Trzaskowski mówią o dwóch różnych sprawach ale na potrzeby polityczne trzeba mnipulować. Swoją drogą średni widz TVPis musi byś niezbyt spostrzegawczy jak w ciągu 20 sekund jeden mówi o kamienicach , drudzy o nieruchomościach ii mówiąc o 2 różnych rzeczach zarzucają kłamstwo.

Na jakiej podstawie ta komisja orzeka co jest zgodne lub niezgodne z prawem?

Regulacje unijne ci się nie podobają bo przepisy decydują co masz robić i ograniczają twoje wybory i decyzje. Czy propozycje zmian w handlu alkoholem ci nie przeszkadzają?

W Polsce nie było Komuny.

Jak jakieś  Rozwiązania  są  dobre  to trzeba  je  chwalić.

Ja nie widzę  tam żadnej Manipulacji  Prawda  jest  taka że za Rządów  HGW  najwięcej  oddano majątku  w Warszawie.

No jak to na jakiej podstawie  Prawa. 

A tobie  się  podobają  te  regulacje  i  przepisy  Unijne ???

Mi  tam akurat  jest  wszystko jedno  czy   sprzedają  całą  noc alkohol  czy  nie.

Dziwię  się  że  UE  jeszcze nie  zakazała  sprzedaży  Alkoholu  i Papierosów .

• Like 1

daron64    106

Marek

To jak tam z tym miejscem, gdzie stwierdziłem, że popierasz?

staszek131415    2020
54 minuty temu, zetorki12 napisał:

No co to za pytanie ? Przecież wiadomo że jak PiS wprowadza zakaz , to tylko i wyłącznie dla Naszego dobra i co najwyżej możemy podziękować , a nie pytać w jakim celu .9_9

Oglądam waśnie na TTv Kosakowski i KInga rUSIN  WIDAĆ JAKŁATWO LUDZMI MANIPULOWAĆ ZWASZCZA TAKIMI PSEUDO CELEBRYTAMI  Kobitka chce bronić Puszczy przed ministrem Szyszko  wspiera finansowo pseudo ekologów no ale kto bogatym zabroni:D

• Like 1
  • Thanks 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się