Skocz do zawartości
Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

WHATEVER
Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce?

marekfarmer    4671

hubertuss -  przeczytaj  ten  tekst    jeszcze  raz  może  zrozumiesz co tam  jest  napisane.

Każdy  wie  że  Prezes  Steruje   Szydło  z tylnego  fotela  i  taka   rola   jest dla  niego  odpowiednia.

Tak  samo  jak  każdy  wiedział  że  za  Donaldem  stoi  Merkel   i jak donaldowi  się  zapalił grunt pod dupskiem to  go  ewakuowała  do  Brukseli  choć  do  ostatnich  dni   przed  aferą z Taśmami Prawdy  zarzekał  się  że  Polska  ważniejsza  od jakiegoś  tam  mało znaczącego  żyrandola   w Brukseli

staszek131415    2032

równie dobrze można powiedzieć,  że nic głupszego nie mogłeś już wypocić  ;)

MASZ rację Tusk to by mógł co najwyżej kuwetę sprzątać po kocie Prezesa :P :P :P

A gdzieś ty był przez ostatni rok? Nie widziałeś c się działo? Logicznych faktów nie umiesz w całość poukładać? Rozumiem, że to pytanie o dowody strzeliłeś od tak z braku innych pomysłów. Bo jakich chcesz dowodów na fakty o których cały rok trąbiły media?

Pis szuka nowych pół do konfliktu i podałem ci konkretny przykład. Zakończona wojna z Rzeplińskim w TK to szukają nowych pretekstów roztrząsając wybór sędziów z 2010 roku. Lepszego dowodu nie ma.

Gospodarka rośnie w siłę inne kraje przejżały na oczy i założę się że do wiosny ten cały kwik ucjchnie opozycji kończy się paliwo podobno kodziarze niezły łomot dziś dostali ;)

Widać że się świnki o korytko pogryzą http://newsweb.pl/2017/01/14/w-kod-zie-klotnia-o-50-zl-szefowa-do-zastepcy-chju-na-resorach-nie-potrzebuje-cie-znac-screeny/  :P :P

Wiadomość z agroFakt.pl

karolr2    180

Bo go jeszcze nie znali ;[ ale to na szczęście się zmieniło  :) 

Ulman    288

Piszesz oczywiście o Jarosławie....... 100% się zgadzam!

marko-kolo    220

ten obrazek to oczywista manipulacja bo on tego nie powiedział 

no ale wiadomo pisuary muszą jakoś atakować ..najlepiej kłamstwem  ;)

MasterRoj    81
Napisano (edytowany)

o Zagłębie Dąbrowskie na obrazku :)

się pochowali bo już sami nie wiedzą o co chodzi  i chyba zauważyli że ich ktoś wydymał :lol:

Edytowano przez MasterRoj

marekfarmer    4671

Zdziwisz się jeszcze. . 5 czy 6 razy Tusk  JK wydymał w róznych wyborach to wróci i wydyma poraz kolejny a Jarosław zawsze dziewica bardzo się tego boi.

Skoro  z niego  taki   chojar  to  czemu  do  Brukseli  czmychnął  jak tchórz co  ?????  Przecież  zarzekał  się  że   Polska  jest  ważniejsza  od  żyrandola  w Brukseli  ????

Jak tylko  Taśmy  Prawdy  wypłynęły   zrezygnował  z  Polski  Polaków  dla  żyrandola  w Brukseli

Myślisz  że  ludzie  zechcą  glosować  na kogoś  kto  straszy  Polaków   odebraniem  subwencji z UE  zamiast  myśleć  jak  pomóc  Polsce  zdobyć  więcej  to  on  myśli  jak zabrać  ciekawe  co  za  matoł i  ciemnota  by na niego  zagłosowała.

Nie  zapominaj  że  najpierw   to  Bracia  Kaczyński   ograli  Tuska

B3Agro    85

Czmychnął? Kolego , on w tej chwili pełni jedną z najważniejszych funkcji w Europie. Rozumiem że to pisdzielców boli bo w "kadrach" pissowców są elity które nadaja się do pełnienia funkcji co najwyżej w San Escobar ;).

A jak tam prezes z Pcimia? Ciekawe czy doczeka końca kadencji czy pójdzie siedzieć? Czyli można śmiało mówić że pis to oszuści i złodzieje !

staszek131415    2032

Pełni pełni dostał to stanowsko za rzucił na kolana 40 milionowy nic nie znaczący kraj faktycznie nikt inny bytaknie potrafił a teraz wraz z gajowym nawołuje do wojny domowej we własnym kraju :P :P :P :P

B3Agro    85

Nie wiem co wy pisiaki macie z tym "rzucaniem na kolana". To chyba jakieś złe wspomnienia z zakrystii macie z tym klękaniem - zły dotyk boli długo ;).

Naród to teraz jest czołgany - rozumiem że datki comiesięczne wystarczają ci żeby nie myśleć o tym że szeroko pojęta wolność staje się w Polsce dobrem reglamentowanym. To się nie stanie w ciągu tygodnia ale obserwując co się dzieje można spodziewać się tylko jednych efektów.

marekfarmer    4671
Napisano (edytowany)

staszek131415 -   psycholudowcy i  POpaprańcy   nie rozumieją  że  stanowisko Przewodniczący Rady Europejskiej    jest   to  żyrandol   Reprezentujący  tylko  UE  nic  więcej  niema do  powiedzenia.  Zresztą  sam  Tusk  to  mówił  jeszcze na początku   2014  roku  jak go pytali  czy  pojedzie do  Brukseli  to  sie  zarzekał  że  nie  bo  Polska  ważniejsza. Ale  potem  przyszedł  Rozkaz  z Berlina  i pojechał.  W UE  ważne stanowiska  to  Przewodniczący Komisji Europejskiej    i   Przewodniczący Parlamentu Europejskiego .    W sumie  to  może  się  Donaldowi  podobać  bo  chciał  zostać  Prezydentem  Polski  ale  Bracia  Kaczyński  spuścili  mu  manto  i  musiał  obejść  się  smakiem :D   Wiec  został  Prezydentem  UE  nie wybranym  przez    obywateleli UE  ale  przez   Andzie  :D :D

Edytowano przez marekfarmer

lukasz7604    96

Doznałem tej "wolności" na własnych plecach będąc na marszu Niepodległości w 2014r., oglądając akcje we Wprost, czytając Rzeczpospolitą w 2011r. (doczytaj więcej w internecie), wycinając drzewo na własnej działce o średnicy 6cm, kupując na fakturę ON od firmy która nie zapłaciła akcyzy, płacąc 100 tys. kary za przejazd drogą z uszkodzonym Viatolem ,po oszacowaniu szkód w uprawach wyrządzonych przez dziki i jeszcze kilka razy.

B3Agro    85

Dużo nieszczęść cię spotkało - teraz jak jeszcze zabiorą dopłaty to chyba już postronek szykować :)

A co do marszu  - jak poszedłeś z bandytami w kominiarkach nie dziw się że dostałeś po łbie, 

lukasz7604    96
Napisano (edytowany)

Jakbym taki tekst napisał dwa lata temu, to by mi dopłaty pewnie zabrali.

Jedyni bandyci na marszu Niepodległości to podobno koledzy ministra Sienkiewicza.(pradziad się w grobie przewraca)

Postronek to musisz sobie szykować jak tobie lub twojemu tatusiowi obniża zasłużoną ubecką emeryturę - jak żyć za dwa tysiące?

Jeszcze wolności poczułem jak wszystkie "obiektywne i wolne " telewizje przerwały  program by nadać przesłuchanie prezydenta Komorowskiego w aferze marszałkowskiej. 

Edytowano przez lukasz7604

Ulman    288

Skoro  z niego  taki   chojar  to  czemu  do  Brukseli  czmychnął  jak tchórz co  ?????  Przecież  zarzekał  się  że   Polska  jest  ważniejsza  od  żyrandola  w Brukseli  ????

Jak tylko  Taśmy  Prawdy  wypłynęły   zrezygnował  z  Polski  Polaków  dla  żyrandola  w Brukseli

Myślisz  że  ludzie  zechcą  glosować  na kogoś  kto  straszy  Polaków   odebraniem  subwencji z UE  zamiast  myśleć  jak  pomóc  Polsce  zdobyć  więcej  to  on  myśli  jak zabrać  ciekawe  co  za  matoł i  ciemnota  by na niego  zagłosowała.

Nie  zapominaj  że  najpierw   to  Bracia  Kaczyński   ograli  Tuska

Masz mu za złe że chce się rozwijać a nie siedzi w kurwidołku na Nowogrodzkiej? Gdyby komuś z PIS dali taką fuchę to  nie pogardził by pod pretekstem naprawy unii od środka. Co do straszenia to przestrzega głównie rząd by zagraniczni inwestorzy nie mieli wątpliwości co do legalnosci budzetu. Co do ciemnoty to sie nie martw - jeśli znalazło sie ich tyle by wygrał PIS to i Tuska wybiorą.

staszek131415 -   psycholudowcy i  POpaprańcy   nie rozumieją  że  stanowisko Przewodniczący Rady Europejskiej    jest   to  żyrandol   Reprezentujący  tylko  UE  nic  więcej  niema do  powiedzenia.  Zresztą  sam  Tusk  to  mówił  jeszcze na początku   2014  roku  jak go pytali  czy  pojedzie do  Brukseli  to  sie  zarzekał  że  nie  bo  Polska  ważniejsza. Ale  potem  przyszedł  Rozkaz  z Berlina  i pojechał.  W UE  ważne stanowiska  to  Przewodniczący Komisji Europejskiej    i   Przewodniczący Parlamentu Europejskiego .    W sumie  to  może  się  Donaldowi  podobać  bo  chciał  zostać  Prezydentem  Polski  ale  Bracia  Kaczyński  spuścili  mu  manto  i  musiał  obejść  się  smakiem :D   Wiec  został  Prezydentem  UE  nie wybranym  przez    obywateleli UE  ale  przez   Andzie  :D :D

W ciekawym świecie żyjesz......

Skoro nic wiecej nie ma do powiedzenia, to jak można go oskarżać o to że nie sprzyja naszym interesom i nie dba o Polskę? Gdyby Jaruś panicznie nie bał się wydymania przez Donka w kolejnych wyborach to takiej nagonki by nie stosowali i nie pchali do głowy takim jak ty(piszę to z ciężkim sercem) wszystkich tych częto nielogicznych poglądów

B3Agro    85

Jakbym taki tekst napisał dwa lata temu, to by mi dopłaty pewnie zabrali.

Jedyni bandyci na marszu Niepodległości to podobno koledzy ministra Sienkiewicza.(pradziad się w grobie przewraca)

Postronek to musisz sobie szykować jak tobie lub twojemu tatusiowi obniża zasłużoną ubecką emeryturę - jak żyć za dwa tysiące?

Jeszcze wolności poczułem jak wszystkie "obiektywne i wolne " telewizje przerwały  program by nadać przesłuchanie prezydenta Komorowskiego w aferze marszałkowskiej. 

Oj bido intelektualna , nie wiesz jak mnie "ukąsić" to w rodzinę "bijesz". Nie trafione ciosy. 

marekfarmer    4671

Masz mu za złe że chce się rozwijać a nie siedzi w kurwidołku na Nowogrodzkiej? Gdyby komuś z PIS dali taką fuchę to  nie pogardził by pod pretekstem naprawy unii od środka. Co do straszenia to przestrzega głównie rząd by zagraniczni inwestorzy nie mieli wątpliwości co do legalnosci budzetu. Co do ciemnoty to sie nie martw - jeśli znalazło sie ich tyle by wygrał PIS to i Tuska wybiorą.

W ciekawym świecie żyjesz......

Skoro nic wiecej nie ma do powiedzenia, to jak można go oskarżać o to że nie sprzyja naszym interesom i nie dba o Polskę? Gdyby Jaruś panicznie nie bał się wydymania przez Donka w kolejnych wyborach to takiej nagonki by nie stosowali i nie pchali do głowy takim jak ty(piszę to z ciężkim sercem) wszystkich tych częto nielogicznych poglądów

Ale jak rozwijać ?????

Wymienisz  co  takiego   wielkiego co tusk  zrobił  w UE

Sam tusk  przed  Aferą  z Taśmami  Prawdy  śmiał  się  z tej  propozycji  więc  przeczysz  sam  sobie.

Jakoś  dwie  największe  Agencje  Reitingowe  nie mają  wątpliwości  co do  legalności  Budżetu :D :D :D

Pamiętaj  że  najpierw  to  Jarek   wykolegował  2 razy  TUSKA      a  Tusk  2 razy  ograł  Jarka   i teraz  znów  Jarek  ograł  2 razy PO

mirro    225

Jak się ma legalność budżetu do działania przedsiębiorców? Po co w ogóle mieszać w to agencje rattingowe?

Sprawy legalności są ważne dla sfery budżetowej. Myślę że analitycy i tak już powoli położyli pałę na całej otoczce prawnej w naszym kraju. Nauczyli się że trzeba sięgać po weryfikowalne dane a nie deklaracje chciejstwa rządzących.

jacus    100

Bo to jest taki jacuś którego w szkole każdy lał żeby się odstresować :) to ze strachu przed wyjściem na podwórko po cichu sobie necie grzebał no i trafił naczytał się i fantazjuje. 

karolku-niech zgadne -na drugie imie masz ryszard  :D ,  dziecko jpII - zapytaj rodzicow jak wygladalo zycie  w latach 70 i 80 bo ja wtedy chodzilem do szkoly, komputerami zaczalem sie rzeczywiscie bawic w  VII klasie podstawowki[ przeczytaj ze zrozumieniem -7- klasa szkoly podstawowej] ale wtedy o internecie jeszcze nikt nie slyszal

Zbyszko    682

w związku z czym przypominasz  ?  w związku z bzdurami które napisałeś ? jesteś aż tak ślepy że nie widzisz że nie tylko jarek rządzi   ale i myśli za wszystkich bo tylko jego przekaz obowiązuje  :D  :D  :D

Przypominam , że forum jest od pisania swoich opinii a nie komentowania czyich postów . Można się nie zgadzać ale obrażanie kogoś ?

Ten post który przytoczyłem pokazuje Pana zachowanie . Po komentarzach można poznać kogo na ile stać .

marko-kolo    220

wiem żeś się obraził bo wytknąłem ci bzdury których nie możesz obronić 

co ja winien żeś taki obrażalski 

osoba do której to pisałem obraża nagminne wszystkich w koło , mało tego co rusz pisze o swoich wyczynach w kiblu 

nikt za bardzo się na to  nie obraża  tyko każdy broni się sam adekwatnie do przeciwnika 

przypominam że to bzdura bo każdy może skomentować co piszemy  

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez stojanow
      witam chciałbym przedstawic film o funduszach unijnych nie wszystko wyglada tak fajnie jak by sie moglo wydawac
    • Przez manko
      czy ktoś z was koledzy agrofotowicze interesuje się tzw. teoriami spiskowymi?? np. atakiem z 11 września??
    • Przez zarzeckimichal
      Takiego tematu nie widziałem, a myślę że warto wiedzieć kto według nas ma największe szanse w wyborach parlamentarnych w 2019 roku.
      Na którą partię polityczną lub ruch społeczny oddał(a)byś swój głos w najbliższych wyborach parlamentarnych? (wpisujemy w komentarzu) 
      1. Inicjatywa Polska 
      2. Kongres Nowej Prawicy 
      3. Kukiz'15 
      4. Nowoczesna
      5. Partia Razem 
      6. Partia Zieloni 
      7. Platforma Obywatelska 
      8. Polskie Stronnictwo Ludowe
      8. Porozumienie
      10. Prawica Rzeczypospolitej 
      11. Prawo i Sprawiedliwość 
      12. Ruch Narodowy 
      13. Samoobrona
      14. Sojusz Lewicy Demokratycznej 
      15. Twój Ruch 
      16. Unia Europejskich Demokratów 
      17. Wolni i Solidarni 
      18. Wolność 
      19. Inny komitet 
      Pozwoliłem sobie pójść krok dalej i zrobić ankietę  
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      jak modzi nie mogą to ja temat założę
      aby wszystkim żyło się lepiej... nie tylko tym z PO

czytał ktoś książkę "Czy mogliśmy przetrwać" R Szeremetiewa?
    • Przez samex69
      Patrząc na to co Rosja i putin robią na Krymie pomyślałem że warto byłoby mieć coś pod ręką - tak na wszelki wypadek.Jak legalnie uzyskać dostęp do broni palnej.