Skocz do zawartości
Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce?

zetorki12    1932

Może i każdy bierze , ale przynajmniej nie każdy chwali ten chory system .

Zbyszko    675

A spotkałeś się na parkingu .Żul podchodzi i pyta się czy popilnować samochodu . Płacisz czy sam pilnujesz . 

Ulman    275
Napisano (edytowany)

Nie musiałem bo to słowa córki.  :)

Sprawa jest prosta  - czy spadła ilość kradzieży gdy zaczęto płacić by nie kradli? 

Biore bo za to płacę ale czemu ktoś kto nie płaci ma mieć płacone z moich pieniędzy by raczył nie kraść :blink:

Ty musisz zyć w jakiejś patologicznej okolicy. Zule cie atakują pod marketem, ochroniarze okradaja sklepy, kradnie sie wafelki. Wszelkie plagi świata. Zulom pod marketem jak mam humor to mówię że za pilnowanie nie dam, na jedzenie nie dam ale moge dać na piwo. Czasem daje ale to moja decyzja, moje pieniądze a nie przymus daniny by państwo nierobów wspierało

Edytowano przez Ulman

Wiadomość z agroFakt.pl

zetorki12    1932

Zmieniam parking :P;) . Masz rację - płacę , ale to jest właśnie patologia . Nikt by nie dawał , to szybko by zrezygnował .

Zbyszko    675

Płacić by nie kradli to twoje przekręcone słowa . Ja cały czas pisałem że gdy nie będą mieli z czego żyć będą zmuszeni kraść . Niektórzy są tak wykolejeni że do pracy się nie nadają .

Wpychanie słów  i przekręcanie czyich wypowiedzi to paliwo opozycji . Do bezrobocia się nie przyczepia do budżetu też to do bzdetów się czepiają 

Zmieniam parking :P;) . Masz rację - płacę , ale to jest właśnie patologia . Nikt by nie dawał , to szybko by zrezygnował .

Nie zapłacisz żulowi to zapłacisz cwaniakowi . Ja nieraz daję im bo się trochę lituje że przegrali swoje życie .

zetorki12    1932

Ja nie jestem opozycja . A ten rząd chwalę jak i ganię . Jak dla mnie to na razie mają więcej plusów niż minusów . Krytykować też trzeba , bo gdyby nikt nie krytykował , to skąd bym wiedział że zrobiłem coś źle ?

Ulman    275
Napisano (edytowany)

Jak nie będą mieli z czego życ to będą zmuszeni pracować. Inne wyjście to patologia.  '

Nie bede sie czepiać bzdetów jak nie bedziesz bzdetów opowiadał

Piszesz " Płacić by nie kradli to twoje przekręcone słowa . Ja cały czas pisałem że gdy nie będą mieli z czego żyć będą zmuszeni kraść "  czyli

1.nie będą mieli za co żyć to będą kraść

2,dasz pieniądze na życie to kraść nie będą

3,dawanie pieniedzy by uzyskac okreslony efekt nazywa sie płaceniem

4.Płacisz za to by nie kradli

Co ja niby przekręciłem? 

Edytowano przez Ulman

Zbyszko    675

Do pracy to są potrzebni zdrowi ludzie i wydajni . Nieraz się tak mówi (masz tu parę zł ale już nie śpiewaj.) Taki w robocie to może zrobić więcej szkody niż pożytku .  

Zbyszko    675

Jak nie będą mieli z czego życ to będą zmuszeni pracować. Inne wyjście to patologia.  '

Nie bede sie czepiać bzdetów jak nie bedziesz bzdetów opowiadał

To jest ta najniższa patologia a ta najwyższa to nie płaci ZUS a emeryturę może brać po miesiącu pracy . 

zetorki12    1932

Po miesiącu to chyba tylko polityk ,jak sobie tak w sejmie ustanowią :D :D .

Ulman    275

.......a ta najwyższa to nie płaci ZUS a emeryturę może brać po miesiącu pracy . 

Kto ma takie przywileje? Rządzący? ;)

jacek1296    63

Płacić by nie kradli to twoje przekręcone słowa . Ja cały czas pisałem że gdy nie będą mieli z czego żyć będą zmuszeni kraść . Niektórzy są tak wykolejeni że do pracy się nie nadają .

I takich wykolejeńców  szybko by na właściwe tory wprowadził: dostaje taki tira piachu, wiaderko i łopatkę i ma to przenieść 10m dalej. Jutro przenosi w pierwotne miejsce. Po wykonaniu roboty dostaje zasiłek w wysokości pozwalającej zjeść. Jak chce zasiłek np na dzieci, to liczbę tirów piachu mnożymy przez liczbę dzieci. To samo dotyczy skazańców: tir piachu dziennie do przerzucenia. Gwarantuję, że liczba jednych i drugich szybko spadnie.

PawelWlkp    326

O już słyszę tą debatę w parlamencie europejskim jak to w Polsce Pis łamie się prawa człowieka, zmusza do niewolniczej pracy, jeszcze okazało by się że połowe tego piachu to Po z Nowoczesną przerzuca.

Ulman    275
Napisano (edytowany)

No pewnie , lepiej płacić socjal za niekradzenie. PIS robi to samo co krytykowany przez nich socjalistyczny rząd Niemiec, a ty tego bronisz Socjaliści przeklęci......... ;[

Od kiedy PIS się przejmuje debatami w PE ?

Edytowano przez Ulman

Piotruś258    4

Nie rozumiem w ogóle, co PE do naszych spraw. Rozumiem, że grunt się spod nóg usuwa ostatnio całej UE, ale żeby ratować się tak nachalnie, na tyle ingerując w sprawy jakiegoś kraju? Przecież kiedy ktoś patrzy na to co się dzieje z boku i ma trochę rozumu traci resztki szacunku do PE.

jacek1296    63

Dodatkowo, a może przede wszystkim skazany powinien zostać pozbawiony wszelkich praw publicznych( pozostają widzenia z rodziną i ewentualnie adwokatem, pod warunkiem dobrego sprawowania) i wszelkich wygód.

Za gwałt-kastracja. Pedofilia i gwałt okrutny-kastracja bez znieczulenia tępym nożem. Kradzież-tir piachu dziennie razy wartość skradzionego mienia. itd.

staszek131415    2018

No pewnie , lepiej płacić socjal za niekradzenie. PIS robi to samo co krytykowany przez nich socjalistyczny rząd Niemiec, a ty tego bronisz Socjaliści przeklęci......... ;[

Od kiedy PIS się przejmuje debatami w PE ?

A kto ten socjal płaci ?Bo nie słyszałem oprócz dopłat dla rolników o innym socjalu

Ulman    275
Napisano (edytowany)

Ty nie słuchaj tylko myśleć zacznij. 500+ to nie socjal ?

Jak wam sie podoba idea centralnego portu lotniczego? 

Edytowano przez Ulman

zetorki12    1932

Brzmi dobrze . Każda tak potężna inwestycja powinna dać rozwój i ożywienie .

Ulman    275

Na razie mówią ile bedzie kosztować i ilu pasazerów obsłuży ale nikt nie mówi jaki biznes w tym mamy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się