Skocz do zawartości
Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce?

daron64    105
Napisano (edytowany)

W TVP info nie poszło dla klarenbacha z przedstawicielem ZNP. Ostatnie pytanie prowadzącego, po tym jak gość pojechał po "podwyżkach"- "ale powie pan, tak wyprzedzając fakty, to chyba pierwszy rząd, który dobrowolnie daje podwyżki"(sens wypowiedzi zachowany) no ale tu też mu nie poszło :) a jeszcze jego w miarę trawiłem.

Drugi temat-kary dla legii i pokazane dla kontrastu co tam Niemcy na meczu skandowali i że brak reakcji na to. Jaki gość jest odpowiedni do rozmowy o tym temacie? Ktoś z władz legii? Ktoś z władz związku? Ktoś z władz ligi(chyba ma jakieś władze? Nie jestem w temacie)? Nieeee - duszpasterz środowisk "kibicowskich"(uciekło mi slowo).

Edytowano przez daron64

mirro    209

Jasne że duszpasterz, przecież nikt się człowieka nie czepi bo wiadomo że nic nie może i na niczym się nie zna. W razie czego można zasłonić się obrazą uczuć i pozamiatane. Taki gość w każdej dyskusji skazany jest na sukces.

Zbyszko    675

Oglądałem to ale przedstawiciel ZNP mówił ogólnikowo . Co on chciał nowoczesnego w książkach ? Instrukcje obsługi prezerwatywy albo jak zrozumieć homo czy lezby . Najgorszy jest ten co dobrze życzy ale mówi , że to się nie uda . Pewnie jak by powiedzieli że dadzą 30% podwyżki to by buzie zamknął . Jak on nie widzi pozytywnych rzeczy to ja powiem że po podstawówce o rok wydłużą się technika i licea . Przerażające jest to że przeciwnicy reformy nauczyciele sami mówili że technika i licea są za krótkie ale pozytywu w reformie nie widzą .

Dlaczego nie widzą bo bardziej przejmują się o swoje stołki jak o dzieci i młodzież .  

Wiadomość z agroFakt.pl

daron64    105

Kolejni goscie już mniej problemowi. A teraz o tym jak PiS dotrzymuje słowa i o reformie szkolnictwa. Pokazano jacyś debile żeby pokazac, że reforma była potrzebna. Pomijając już czy robią dobrze, czy źle to ta propaganda jest wręcz chamska. Klarenbach niestety coraz bardziej stylem przypomina rachonia.
@zbyszko
Ale to tylko element reformy i to nie sztandarowy. Paru nauczycieli mam w rodzinie i raczej negatywnie się wypowiadają o reformie(szkoła podstawowa/gimnazjum). Ale pewnie bez problemu znajda się tacy, którzy jej przyklasna. Sprawa złożona, nie chodzi mi o samą słuszność reformy, tylko i to jak jest przedstawiana. O te, przykra do oglądania, propagandę. Jeden plys, że zaprosili gościa, który chyba wiedzieli że łatwy nie będzie.

Zbyszko    675

Lepiej popatrzcie na mecz bo polityka powoduje że człowiek dostaje głupawki .

mirro    209

Oglądałem to ale przedstawiciel ZNP mówił ogólnikowo . Co on chciał nowoczesnego w książkach ? Instrukcje obsługi prezerwatywy albo jak zrozumieć homo czy lezby . 

Nie musi próbować nikogo zrozumieć. Pozwól im tylko przeżyć życie tak jak chcą. Jak to mówił Bond, żyj i pozwól umrzeć.

daron64    105

Naprawdę to co oni pokazują w TVP, to jakaś masakra. Jakby jakaś północnokoreańska tv oglądał. Tylko czekać jak będzie materiał, że dzięki PiS wyładowano na słońcu..
Dla twardego elektoratu raczej taka propaganda niepotrzebna, przeciwników nie przekonają, a tych którzy się wachaja tylko zraża.

Zbyszko    675

Niech sobie żyją tylko zaczynają żądać coraz więcej ,   

Zbyszko    675

Jakby w info powiedzieli , ze 2+2 jest 4 to byś powiedział ze to nie prawda . Ale cóż nieprzekonanych się nie przekona . Tych co się wahają jest coraz mniej bo tak pokazują sondaże .  

Ulman    275

Oglądałem to ale przedstawiciel ZNP mówił ogólnikowo . Co on chciał nowoczesnego w książkach ? Instrukcje obsługi prezerwatywy albo jak zrozumieć homo czy lezby . Najgorszy jest ten co dobrze życzy ale mówi , że to się nie uda . Pewnie jak by powiedzieli że dadzą 30% podwyżki to by buzie zamknął . Jak on nie widzi pozytywnych rzeczy to ja powiem że po podstawówce o rok wydłużą się technika i licea . Przerażające jest to że przeciwnicy reformy nauczyciele sami mówili że technika i licea są za krótkie ale pozytywu w reformie nie widzą .

Dlaczego nie widzą bo bardziej przejmują się o swoje stołki jak o dzieci i młodzież .  

Teraz też nauczyciele dołączyli do sPISku? Co to za róznica czy będzie 6+3+3 czy 8+4? To wszystko kwestia programu a nie zmian w strukturze. Od mieszania herbata sie słodsza nie zrobi, Jak się program nie zmieni  to i wyniki zostana takie same i cała reforma psu na budę

Każdy kto się nie zgadza albo działa na rzecz Niemiec albo starego układu 

albo dba o swój stołek. Nie można miec innego zdania  tak jak w PIS. 

Zbyszko    675

Po prostu nauczyciele nie byli przygotowani do gimnazjów . Uczyli przez 9 lat to co robili przez 8 a w szkołach ponad gimnazjalnych to co uczyli przez 4 czy pięć lat zabrali im rok. Czy to takie trudne do zrozumienia . Lepiej by było jakby PO nie robiło reformy bo to było nie potrzebne .

daron64    105

@zbyszko
Czy ja napisałem, że kłamią? Napisalem, że ich propaganda pro rządowa jest chamska wręcz. Program po klarenbachu-caly poświęcony na pokazywaniu jaki PiS jest cudowny. Nawet jak o 500+ mówili to wklejona wypowiedź szydło, w której mówi że kasa będzie dopiero na 2dziecko.
A co do gimnazjów to mi się wydawalo, że w rankingach polscy uczniowie znacznie podskoczyli?

Zbyszko    675

A co oczekiwałeś ? Każdy rząd robiłby podobnie . Wszystkie chwyty dozwolone . A to co robi opozycja to ci się podoba ?

Zbyszko    675

Jak w polu zrobisz inaczej jak zawsze i nie da ci to rezultatu to co robisz ? Dalej tak robisz czy wracasz do starej metody .

daron64    105

Nie podoba mi się min ich bezradność. Nie podoba mi się to, że chcą przyjmować uchodźców. Nie podoba mi się to jak się miotają bez pomysłu.
Dla ciebie opozycja jest usprawiedliwieniem? Poza tym, ja pisałem o tym jak TVP przedstawia rzeczywistość. Sorry, ale TVN to przy tym mega obiektywna stacja w subtelny sposób przekazująca dla widza informacje.
Najpierw to analizuje dlaczego coś nie wyszło. Szukam rozwiązania. Poza tym odnosiłem się do twojego "Lepiej by było jakby PO nie robiło reformy bo to było nie potrzebne"

Zbyszko    675

Gdyby ci na forum nie korzystali z daru internetu i te posty napisali od siebie z głowy to by było fenomenalne . Ale znaleźć w internecie to też trzeba skończyć parę klas . :D  

Ulman    275

Po prostu nauczyciele nie byli przygotowani do gimnazjów . Uczyli przez 9 lat to co robili przez 8 a w szkołach ponad gimnazjalnych to co uczyli przez 4 czy pięć lat zabrali im rok. Czy to takie trudne do zrozumienia . Lepiej by było jakby PO nie robiło reformy bo to było nie potrzebne .

I właśnie dlatego nalezało zmienić program i przenieść ten jeden rok ze szkoły sredniej do gimnazjum i po kłopocie. Czy to takie trudne do zrozumienia  :lol:

Jak juz PO zrobiło reformę i ponieśliśmy koszty to nie ponośmy tych kosztów drugi raz tylko po to by zanegować PO.a maprawmy co złe. 

daron64    105
Napisano (edytowany)

A teraz wytłumacz zbychu do czego pijesz

Edytowano przez daron64

Zbyszko    675

Nie rozumiem pytania .

Ulman . Gdyby zależało na dobru dziecka to zamiast likwidować gimnazja jak już są powinni dołożyć ten rok do średniej szkoły . Lecz ani jeden rząd tego nie zrobił ani drugi . 

Ulman    275
Napisano (edytowany)

Chyba dlaczego pije? :blink:

Zbychu, co ma jeden rok wiecej czy mniej w szkole do dobra dzieci? Jeśli całość programu szkolnego przyjmiesz jako 100% to co za róznica jak podzielisz? Jeśli za dużo programu w szkołach srednich  to przesunąć część do gimnazjum i oto całe dzieło. A teraz cała zmiana struktur, nazw tabliczek, pieczątek pracowni, budynków, nauczycieli podręczników, naboru do szkół średnich bo za 2 lata do liceum pójdzie 8 klasa i 3 gimnazjum więc 2 roczniki razem. To wszystko jest oparte na negacji poprzedników  PIS po prostu chce by było jak było :lol:

Edytowano przez Ulman

Zbyszko    675

Piję bo oglądam mecz . I z dobrej zmiany piję . A wy co . Na wasze smutki napijcie się wódki  :D  :D  :D

Zbyszko    675

A co nie prawda ? Jakby uczniowie mogli by korzystać z internetu na klasówkach to większość miała by piątki . 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się