Skocz do zawartości
Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

60 tys. zł z PROW - pomoc dla ASF.

staszek131415    2020

W województwie pomorskim samochód Biura Ochrony Rządu wiozący byłego prezydenta Lecha Wałęsę miał kolizję z innym pojazdem. Jak powiedziała rzeczniczka BOR major Katarzyna Kowalewska, nikomu nic się nie stało. Sprawcą kolizji był kierowca samochodu cywilnego, który został ukarany mandatem.

kiedy zbiórka na sejczento :)

A jeszcze zapomniałeś dodać że Wałęśa z kierowcą zbiegli z miejsca wypadku :P :P

a kto Ci broni być bogatym ? co to przestępstwo ? 

ojciec za dolary kupował , a ty co ? kartoflany wypierdek :D

mój ojciec dostał przydział w 81 roku na c 330  i w żadnej partii nie był i nikomu nic nie dawał 

była lista przydziałów,  był w czołówce i jak  rzucili parę traktorów to dostał  

więc kto tu kim jest oszołomie od siedmiu boleści ? nie dajesz rady to pluć tylko potrafisz ? dlaczego inni się wybili a ty się cofnąłeś bo widać ojciec radził sobie  nie najgorzej 

poszedłeś na łatwiznę i co ? teraz tylko patrz jak bogacze żyją  :D  :D  :D

A któż to taki się wybił ??Że nabrali kredytów i ziemi nakupowali zapieprzają świątek piątek i niedziela? Ja tam nie widzę by tym obszarowcom dobrze szło skoro zasuwają dzień i noc

Zbyszko    675

@Zbyszko to w końcu kto ma uważać skoro propozycja była dla Ciebie? Ja tam nikomu nie zazdroszczę kolizji z "państwem polskim" bo jakbyś się w tej sytuacji nie obrócił, to zawsze będziesz od d*py strony.

Skąd wiesz jakim samochodem jeżdżę ? Może by mi gorszy kupili . Dobre rady zawsze powinno się zachować dla siebie .

Wiadomość z agroFakt.pl

Ulman    275

A któż to taki się wybił ??Że nabrali kredytów i ziemi nakupowali zapieprzają świątek piątek i niedziela? Ja tam nie widzę by tym obszarowcom dobrze szło skoro zasuwają dzień i noc

Ci co coś mają i do czegoś dążą muszą zapierniczać , za to lenie  i bezrobotni  nie mają kredytów , nie muszą pracować ani we dnie ani w nocy a na koniec im PIS da w ramach solidarności społecznej i wyrównania szans

Zbyszko    675

Jestem altruistą.

To znaczy , że kolizję weźmiesz na siebie a zebrane pieniądze na nowy samochód oddasz innym . Czy dobrze rozumiem .  :)   

A ty składałeś się dla chłopaka na seicento  :rolleyes:  :rolleyes:

agromatik    175

KO! Prosto w czuły punkt, leżę i krwawię. Spiesz się, bo jak się ocknę, to jeszcze zamroczony mogę pozbawić Ciebie udziałów w darowiźnie.

Zbyszko    675
Napisano (edytowany)

Przeznacz te udziały na poszkodowanych w wichurze . Tylko nie przesadzaj i nie dawaj 20 gr.  :D

Edytowano przez Zbyszko

agromatik    175
Napisano (edytowany)

Martw się o swoje zbawienie, moje zostaw mnie.

Edytowano przez agromatik

zetorki12    1932

Mam pytanie do przeciwników Szydło . Co sądzicie o jej reakcji na słowa prezydenta Francji ?

nie    570

wszystkie francuskie firmy powinny mieć wszystkie możliwe kontrole i tak co miesiąc, zobaczymy jak wtedy będą śpiewać

zetorki12    1932

No , jeszcze zaczekam aż Macierewicza i Pawłowicz wypierdzielą , to i ja zacznę ich popierać . B) No i jeszcze jakiegoś innego Jarka mogli by wybrać :D .

tedek2    20

Popieram karolr2. Mozna byloby zastraszyc ich jak oni chcą żeby polacy, zarabiali tyle co francuzi, gdy sa oddelegowani to niech francuzi zarabiają tyle co polacy. W sumie i tak się nie przejmą skoro nie widza problemu z tym syfem w Paryzu i calej Francji

Bogdan675    997

Dlaczego Macron mógł zaatakować Polskę? Ponieważ wie, że przegrał bo z nikim nie dogadał się podczas swojego tourné!

macroneyt.jpg

Francuski dziennik „Le Figaro” pisze, że prezydent Francji Emmanuel Macrone, podczas swojej wizyty w Austrii i Rumunii gdzie spotkał się również z szefami rządów Czech i Słowacji, w zasadzie nie uzyskał zgody na zmianę dyrektywy unijnej o pracownikach delegowanych.

A przecież taki był główny cel jego podróży! Rumunia ma być zdecydowanie przeciwna pomysłom Paryża, sceptyczne są Czechy i Słowacja, a akceptuje go oczywiście tylko Austria, ale to było oczywiste od początku.

Ale jak pisze francuska gazeta, prezydent Francji mówi, że i tak jego pomysły „za jakiś czas” zostaną przeforsowane.

Czy my dobrze pamiętamy, że obiecywał w trzy miesiące załatwić sankcje na Polskę? I gdzie te sankcje?

Źródło: Le Figaro
fot: YouTube

bobienko    140

Kto by się tam przejmował jakimś Makaronem co sypia z babuleńka,pewnie wieczorami bawią sie w czerwonego kapturka
-babciu babciu dlaczego masz takie obwisłe piersi?
-ze starości mały,chory zboku

Ulman    275

Mam pytanie do przeciwników Szydło . Co sądzicie o jej reakcji na słowa prezydenta Francji ?

Histeria starej baby 

jacus    95

to raczej depresja-popatrz w puste oczy brozki-tylko smutek widac........

co tu ostatnio taka cisza na nowogrodzkiej sezon urlopowy w pelni i nie wiedza co pisac  B)  B)  B) .

bobienko -dawaj bajke o maciarewiczu i misku albo o prezesie i plaszczaku-to dopiero bedzie ciekawe :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:

domat1998    44

Co tam brożki u Szydła,wizyty kurdupla macrona.Merkel zapowiedziała chęć przyjęcia dodatkowo milion egmirantów (według wp.pl)  oj będzie działo

Ulman    275

Wielbiciele dobrej zmiany! Net wam odcieli czy przelewów prezes nie zatwierdził z racji wakacji  :P  Macron nam się wtrąca, KE nietaktownie się wtrąca w  reformę sądów.  Waszczykowski radzi Timmermansowi  by zaprzestał konferencji prasowych co jest niezwykle taktowne. Na Antoniego był w Kijowie zamach , Misiewiczem zająć się ma prokuratura a tu taka cisza  :blink:

bobienko    140

A ja powiem tak,jak ktos jest za pis,po,kukiz kod i ta cała reszta to jest normalne,jedni są za tymi druzy za tymi,ale jak ktoś jest za tym żeby jakas zasrana komisja wenecka,europejska czy ten piźnięty makaron wpiepszali sie w sprawy polski to jest j**anym niemieckim konfidentem

Ulman    275

Czemu niemieckim a nie rosyjskim ? Mamy podpisane takie traktaty i zależności że niestety moga się nam wtrącać. Macron coś tam gada to niech gada . Macierewicz jak głupek ciągle publicznie gada albo o agresji Putina czy o Mistralach i nikt nie traktuje go poważnie i nie robi awantury. Nasz rząd to frustraci i kutwy i z byle powodu robią raban. Dyplomacja jest na poziomie mułu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się