Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agromatik    1029

KO! Prosto w czuły punkt, leżę i krwawię. Spiesz się, bo jak się ocknę, to jeszcze zamroczony mogę pozbawić Ciebie udziałów w darowiźnie.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Przeznacz te udziały na poszkodowanych w wichurze . Tylko nie przesadzaj i nie dawaj 20 gr.  :D

Edytowano przez Zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Martw się o swoje zbawienie, moje zostaw mnie.

Edytowano przez agromatik

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mam pytanie do przeciwników Szydło . Co sądzicie o jej reakcji na słowa prezydenta Francji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

wszystkie francuskie firmy powinny mieć wszystkie możliwe kontrole i tak co miesiąc, zobaczymy jak wtedy będą śpiewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No , jeszcze zaczekam aż Macierewicza i Pawłowicz wypierdzielą , to i ja zacznę ich popierać . B) No i jeszcze jakiegoś innego Jarka mogli by wybrać :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedek2    65

Popieram karolr2. Mozna byloby zastraszyc ich jak oni chcą żeby polacy, zarabiali tyle co francuzi, gdy sa oddelegowani to niech francuzi zarabiają tyle co polacy. W sumie i tak się nie przejmą skoro nie widza problemu z tym syfem w Paryzu i calej Francji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

Dlaczego Macron mógł zaatakować Polskę? Ponieważ wie, że przegrał bo z nikim nie dogadał się podczas swojego tourné!

 
macroneyt.jpg
 
Francuski dziennik „Le Figaro” pisze, że prezydent Francji Emmanuel Macrone, podczas swojej wizyty w Austrii i Rumunii gdzie spotkał się również z szefami rządów Czech i Słowacji, w zasadzie nie uzyskał zgody na zmianę dyrektywy unijnej o pracownikach delegowanych.



 
A przecież taki był główny cel jego podróży! Rumunia ma być zdecydowanie przeciwna pomysłom Paryża, sceptyczne są Czechy i Słowacja, a akceptuje go oczywiście tylko Austria, ale to było oczywiste od początku.
 
Ale jak pisze francuska gazeta, prezydent Francji mówi, że i tak jego pomysły „za jakiś czas” zostaną przeforsowane.
 
Czy my dobrze pamiętamy, że obiecywał w trzy miesiące załatwić sankcje na Polskę? I gdzie te sankcje?
 
Źródło: Le Figaro
fot: YouTube
 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kto by się tam przejmował jakimś Makaronem co sypia z babuleńka,pewnie wieczorami bawią sie w czerwonego kapturka
-babciu babciu dlaczego masz takie obwisłe piersi?
-ze starości mały,chory zboku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Mam pytanie do przeciwników Szydło . Co sądzicie o jej reakcji na słowa prezydenta Francji ?

Histeria starej baby 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

to raczej depresja-popatrz w puste oczy brozki-tylko smutek widac........

co tu ostatnio taka cisza na nowogrodzkiej sezon urlopowy w pelni i nie wiedza co pisac  B)  B)  B) .

 

bobienko -dawaj bajke o maciarewiczu i misku albo o prezesie i plaszczaku-to dopiero bedzie ciekawe :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domat1998    49

Co tam brożki u Szydła,wizyty kurdupla macrona.Merkel zapowiedziała chęć przyjęcia dodatkowo milion egmirantów (według wp.pl)  oj będzie działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1134

7ca722a5cc08262679b74364ff3349e5.jpg


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Wielbiciele dobrej zmiany! Net wam odcieli czy przelewów prezes nie zatwierdził z racji wakacji  :P  Macron nam się wtrąca, KE nietaktownie się wtrąca w  reformę sądów.  Waszczykowski radzi Timmermansowi  by zaprzestał konferencji prasowych co jest niezwykle taktowne. Na Antoniego był w Kijowie zamach , Misiewiczem zająć się ma prokuratura a tu taka cisza  :blink:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A ja powiem tak,jak ktos jest za pis,po,kukiz kod i ta cała reszta to jest normalne,jedni są za tymi druzy za tymi,ale jak ktoś jest za tym żeby jakas zasrana komisja wenecka,europejska czy ten piźnięty makaron wpiepszali sie w sprawy polski to jest j**anym niemieckim konfidentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Czemu niemieckim a nie rosyjskim ? Mamy podpisane takie traktaty i zależności że niestety moga się nam wtrącać. Macron coś tam gada to niech gada . Macierewicz jak głupek ciągle publicznie gada albo o agresji Putina czy o Mistralach i nikt nie traktuje go poważnie i nie robi awantury. Nasz rząd to frustraci i kutwy i z byle powodu robią raban. Dyplomacja jest na poziomie mułu


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

ulman nie przesadzaj ,lepszego rządu polska nie miała jak ma teraz. i ty doskonale o tym wierz .owszem można się przyczepić do paru polityków czy ministrów .jak np. pawłowicz czy macierewicz.  osobiście jurgiela bym wywalił ,ale niema ludzi idealnych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Czemu niemieckim a nie rosyjskim ? Mamy podpisane takie traktaty i zależności że niestety moga się nam wtrącać. Macron coś tam gada to niech gada . Macierewicz jak głupek ciągle publicznie gada albo o agresji Putina czy o Mistralach i nikt nie traktuje go poważnie i nie robi awantury. Nasz rząd to frustraci i kutwy i z byle powodu robią raban. Dyplomacja jest na poziomie mułu

 

Niestety dla ciebie musisz z tym żyć i to prawdopodobnie długo,bo następne wybory też wygra dobra zmiana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

A Ty Merlinku to skąd to wyczytałeś? Z chińskiej szklanej kuli, czy też z szumowiny z dna butelki. Wyhamuj ogierze. Łaska wyborcy na pstrym koniu jeździ o czym boleśnie przekonali się platforma, pesel i wcześniej sld mając po swojej stronie sondaże. 


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wygra chociażby dlatego , że nie ma absolutnie żadnego godnego przeciwnika , czy też alternatywy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj