Skocz do zawartości
Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

WHATEVER
Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

60 tys. zł z PROW - pomoc dla ASF.

jacus    100

a dlaczego myslisz ze komukolwiek bilem??? zawsze uwazalem ze to wszystko jedna banda, tylko ze zawsze wole oszusta i zlodzieja niz glupka, bo wiem co pierwszy zrobi i moge sie na to przygotowac. co zrobi glupek -tego nawet on sam nie wie.

zreszta ci wszyscy I sekretarze,naczelnicy gminy,czlonkowie rady narodowej ktorych znam osobiscie dzisiaj -w odroznieniu odemnie -stoja w pierwszym rzedzie przed glownym oltarzem-tak im sie odmienilo.

Roman176    1159

a dlaczego myslisz ze komukolwiek bilem??? zawsze uwazalem ze to wszystko jedna banda, tylko ze zawsze wole oszusta i zlodzieja niz glupka, bo wiem co pierwszy zrobi i moge sie na to przygotowac. co zrobi glupek -tego nawet on sam nie wie.

zreszta ci wszyscy I sekretarze,naczelnicy gminy,czlonkowie rady narodowej ktorych znam osobiscie dzisiaj -w odroznieniu odemnie -stoja w pierwszym rzedzie przed glownym oltarzem-tak im sie odmienilo.

wymieniłeś 90 % lewactwa chodzi do kościoła co tydzień pierwsza ławka a wychodząc z kościoła pluje na innych księży i chrześcijaństwo 

właczta tvn pociera się wyborczą      wytłumacz mi to 

Wiadomość z agroFakt.pl

jacus    100

nie wiesz ze sie nie cytuje poprzedniego posta- kiedys za to i uzywanie duzych liter juz by cie nie bylo na forum , ale swiat i af zeszlo na psy a moderatorzy wymarli- znaczy dorosli...

kasa,misiu kasa i do tego wladza -jak mowia starzy gorale szlachetna ryba plynie pod prad a z pradem to tylko gowno plynie.

sa tacy co zawsze wiedza jak sie ustawic-taki duda, piotrowicz, zaradkiewicz, kurski, jasiewicz, krasulski i tysiace innych zawsze wyczuja skad wieje wiatr,

pokazywaliscie szopke noworoczna-tworcy to starzy sprawdzeni towarzysze zarowno za tow. gierka jak i tow. kaczynskiego. zarowno wtedy jak i teraz mozna ich oklaskiwac, niewazne czy opole 83 czy tvpis 2016-wszystko jedno wazne ze przy korycie......

niedawno umarl ostatni I sekretarz gminnej pzpr-[uczyl mnie w szkole] pogrzeb z honorami, starszy posterunkowy mo-mielismy z nim pare razy problemy-tez go pochowali, ostatni naczelnik gminy -przykladnie z zona co niedziela, jedna z jego dawnych podwladnych niedawno ufundowala nowy zyrandol do kosciola , pulkownik lwp- reprezentacyjny pomnik, partyzanci armii ludowej tez w centrum cmentarza z odpowiednimi inskrypcjami...

ty mylisz podstawowe pojecia wg twojej definicji najwieksze lewactwo to pis i kukiz a prawica to na sali sejmowej protestuje-przeczytaj dokladnie i ze zrozumieniem to co masz w sygnaturce napisane i to pare razy przeloz to na dzisiejsza sytuacje polityczna.

master20002    157

Teraz to pojechałes ze swoimi mądrosciami daleko poza wykreowane przez siebie ramy głupoty... To prawica urządza sobie szopkę na mównicy sejmowej spiewając, robiąc sobie zdjęcia i inne rzeczy których nie wypada robić na tych stanowiskach? Przez tych pajaców niektórzy pracownicy sejmu nie mogli spędzić swiąt czy sylwestra z rodziną, podczas gdy petruszenko pojechał na lewizne do Portugalii, a schetynowicz na narty. Nałapali głupków którzy slepo wierzą w idee głoszone przez liderów, którzy swietnie się bawią za pieniądze ich wyznawców i sorosa. Błagam,nie pogrążaj się już... 

hubertuss    492

Sam nie wiem czy lepiej spędzić sylwestra z w sumie niezłą laską czy z kotem. Medialnie to może dobrze nie wypadło. Ale ciekawostką jest, że pis się przed tymi pajacami cofnął. Cofnięto ograniczenia wstępu dla dziennikarzy do sejmu. Teraz Kaczyński tych pajaców na rozmowy zaprasza. Ciekawe? Pajace, szopka a pis w jednym miejscu ustąpił a w drugim chce rozmowy prowadzić.

Rydzyk też się świetnie bawi za pieniądze swoich wyznawców i jakoś z tego tytułu nie lamentujesz tutaj. 

staszek131415    2032

Co ty za bajki piszesz nie było ograniczenia dostępu dziennikarzy :P ciekawe czy wyprowadzą jutro okupantow z sejmu w kafttnch bezpieczeństwa :P

hubertuss    492

No tak teraz nie było ograniczenia bo pis muisał się przed opozycją ugiąć. Ograniczenie było zarówno w planach jak i wcielane w życie. Projektu ustawy restrykcyjnie zaostrzającej przepisy aborcyjne tez pewnie nie było. Bo pis się protestów przestraszył i go wycofał. Tak se mów. Na pewno lepiej się poczujesz.

ozzborn    167
Napisano (edytowany)

dla sympatyków PO  :D  :D  :D

Edytowano przez ozzborn

staszek131415    2032

No tak teraz nie było ograniczenia bo pis muisał się przed opozycją ugiąć. Ograniczenie było zarówno w planach jak i wcielane w życie. Projektu ustawy restrykcyjnie zaostrzającej przepisy aborcyjne tez pewnie nie było. Bo pis się protestów przestraszył i go wycofał. Tak se mów. Na pewno lepiej się poczujesz.

Pewnie że nie podaj zródło tego projektu

hubertuss    492

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/516962,jaroslaw-kaczynski-aborcja-zakaz-ustawa-pis-prawo-przerywanie-ciazy-kosciol-sejm.html

Tu masz źródło. Niby jakiś komitet się zawiązał. Ale źródło samo mówi za siebie i za posłów swojej partii.

@ozzborn daj spokój z tym niezwykłe prostackim i chamskim montażem. To już było na tym forum. Jest to prostackie i chamskie dla chamów i prostaków.

Tak się to robi na poziomie i z kulturą. A nie chamstwem i wulgaryzmami.

hubertuss    492

Niech będzie, że obywatelski jak ci wygodniej. Ale pis się przestraszył czarnych protestów przeciwko temu jak mówisz projektowi obywatelskiemu i się wycofał. Tak samo jak pis przestraszył się protestów przeciwko swoim projektom ograniczenia dziennikarzom dostępu do sejmu i tez się wycofał. A wszystko to strach przed opozycją która niknie, garstką ludzi, pajaców itd.

staszek131415    2032

Chcą   podobno jutro by ich siłą wyprowadzić to powinni im to       zapewnić w końcu by z twarzą wyszli z tego Ciamajdanu :P :P

hubertuss    492

Ciekawe której części społeczeństwa słucha pis. Bo od obrońców życia za ten numer Kaczyński dostał tytuł heroda roku.

http://gosc.pl/doc/3621179.Kaczynski-Herodem-Roku-2016

A co do ciamajdanu to ciekawe czemu pis się tego ciamajdanu przestraszył i już zniósł ograniczenia dostępu dziennikarzy do sejmu. Które tak ochoczo planowano i powoli wprowadzano w grudniu. Wy to wszystko widzicie. Boli was to. W akcie desperacji nazywacie ich ciamajdanem, pajacami. A pis się przed nimi cofa.

karolr2    180

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/516962,jaroslaw-kaczynski-aborcja-zakaz-ustawa-pis-prawo-przerywanie-ciazy-kosciol-sejm.html

Tu masz źródło. Niby jakiś komitet się zawiązał. Ale źródło samo mówi za siebie i za posłów swojej partii.

@ozzborn daj spokój z tym niezwykłe prostackim i chamskim montażem. To już było na tym forum. Jest to prostackie i chamskie dla chamów i prostaków.

Tak się to robi na poziomie i z kulturą. A nie chamstwem i wulgaryzmami.

Proszę bardzo ten sam pan o twoim góru

damianzbr    987

Ciekawe której części społeczeństwa słucha pis.

Kaczyński nie ma tu nic do rzeczy. On jest narzędziem w rękach narodu który słucha głosu serca. Narodu który jest dumny ze swoich korzeni, jest pełen zapału jak zawsze. To jest szczurzy koniec, nadchodzą czasy tępienia szczurów, zdrajców i obłudników.

B3Agro    85

Kaczyński nie ma tu nic do rzeczy. On jest narzędziem w rękach narodu który słucha głosu serca. Narodu który jest dumny ze swoich korzeni, jest pełen zapału jak zawsze. To jest szczurzy koniec, nadchodzą czasy tępienia szczurów, zdrajców i obłudników.

To co , przyjedziesz mi garaże podpalić bo jestem przeciwnikiem piss? ;).   

damianzbr    987
Napisano (edytowany)

Jeśli jest szczurem zapewniam cię że taki też będzie jego los.

Moje wnuki będą żyły już w zdrowej ojczyźnie wierzę w to.

edit:

b3agro bycie szczurem a przeciwnikiem pisu nie zawsze idzie w parze.

Ja tego nie zrobię ale 100 lat temu jeśli byś był szczurem myślę że w tej stodole znalazła by się łącznie z tobą cała twoja rodzina.

Jesteś przeciwnikiem pisu a jaki masz stosunek do PO? 

Edytowano przez damianzbr

B3Agro    85

Stosunek do po mam absolutnie obojętny. Moim zdaniem w tej chwili w polskiej polityce nie ma nikogo komu zależy na tym żeby w tym dzikim kraju było dobrze.

Pewnie zaraz odezwą się głosy że pis chce dobrze - brednie , mały karakan ma swoją prywatną wojnę i wciąga w to cały naród.

I jeżeli miałbym wybierać z dwojga złego to wolałbym po - był względny spokój , gospodarka się rozwijała , była pewna stabilizacja.

A teraz - dług 1 bilion , nie wiadomo czy któryś dureń nie krzyknie " na moskwę" , czy nie zechcą nas w stronę białorusi kierować i wychodzić z unii.

Jak wcześniej pisałem - ja się z firmą do Czech przeniosłem i już od kilku miesięcy oszczędności trzymam w innej walucie niż PLN i w innym kraju.

Pisałeś o wnukach - wiadomo , każdy ma inne priorytety - ja mam nadzieję że moje dziecko skończy dobrą szkołę , zdobędzie dobry zawód i wyjedzie daleko od tego grajdołu. 

Są dużo lepsze miejsca do życia niż Polska.

Ulman    288

Kaczyński narzędziem ? No chyba naród narzędziem w rekach JK a przynajmniej tak by chciał. Będą tepić te szczury do końca kadencji a i tak nie dadzą rady tak samo jak i nie moga dojść do prawdy smoleńskiej. Trzeba ciemnotę czymś zająć :blink:

Proszę bardzo ten sam pan o twoim góru

Nie żebym się czepiał

Jeśli jest szczurem zapewniam cię że taki też będzie jego los.

Moje wnuki będą żyły już w zdrowej ojczyźnie wierzę w to.

edit:

b3agro bycie szczurem a przeciwnikiem pisu nie zawsze idzie w parze.

Ja tego nie zrobię ale 100 lat temu jeśli byś był szczurem myślę że w tej stodole znalazła by się łącznie z tobą cała twoja rodzina.

Jesteś przeciwnikiem pisu a jaki masz stosunek do PO? 

Kto okresla kto jest szczurem i jakie są kryteria? Przciwnik PIS zwolennik Kukiz nie jest szczurem a przciwnik PIS i zwolennik PO już jest? A zwolennik PSL, SLD czy tak jak ja JKM jest szcurem czy nie ?

jacus    100

kto jest szczurem-wystarczy popatrzec na sygnaturke i od razu widac krzyzowke szczura z kiwi.

pamietajcie ze na pis glosowalo niecale 6 mln-reszta polakow jest w miare normalna,

tak czytam dzisiejsze wpisy pisuarow-chyba im smog zaszkodzil, na nas krakowiakow to nie dziala -to u nas normalka.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez stojanow
      witam chciałbym przedstawic film o funduszach unijnych nie wszystko wyglada tak fajnie jak by sie moglo wydawac
    • Przez manko
      czy ktoś z was koledzy agrofotowicze interesuje się tzw. teoriami spiskowymi?? np. atakiem z 11 września??
    • Przez zarzeckimichal
      Takiego tematu nie widziałem, a myślę że warto wiedzieć kto według nas ma największe szanse w wyborach parlamentarnych w 2019 roku.
      Na którą partię polityczną lub ruch społeczny oddał(a)byś swój głos w najbliższych wyborach parlamentarnych? (wpisujemy w komentarzu) 
      1. Inicjatywa Polska 
      2. Kongres Nowej Prawicy 
      3. Kukiz'15 
      4. Nowoczesna
      5. Partia Razem 
      6. Partia Zieloni 
      7. Platforma Obywatelska 
      8. Polskie Stronnictwo Ludowe
      8. Porozumienie
      10. Prawica Rzeczypospolitej 
      11. Prawo i Sprawiedliwość 
      12. Ruch Narodowy 
      13. Samoobrona
      14. Sojusz Lewicy Demokratycznej 
      15. Twój Ruch 
      16. Unia Europejskich Demokratów 
      17. Wolni i Solidarni 
      18. Wolność 
      19. Inny komitet 
      Pozwoliłem sobie pójść krok dalej i zrobić ankietę  
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      jak modzi nie mogą to ja temat założę
      aby wszystkim żyło się lepiej... nie tylko tym z PO

czytał ktoś książkę "Czy mogliśmy przetrwać" R Szeremetiewa?
    • Przez samex69
      Patrząc na to co Rosja i putin robią na Krymie pomyślałem że warto byłoby mieć coś pod ręką - tak na wszelki wypadek.Jak legalnie uzyskać dostęp do broni palnej.