Skocz do zawartości
Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

60 tys. zł z PROW - pomoc dla ASF.

quqasz    3

Moja wypowiedź dotyczy oczywiście obydwu stron konfliktu. Obydwie są tak samo zakłamane. Potrzebna nam trzecia opcja, ktorej niestety na razie nie widać

Wiadomość z agroFakt.pl

quqasz    3

nie ich miałem na myśli, nie zrozumiałeś mnie. Na razie nie ma żadnej trzeciej opcji. Mamy tylko wojnę o władzę między PO a PIS, a my jesteśmy w tej wojnie zakładnikami

Ulman    275

Co by nie wziął z POPIS czy PSLD, N to wszystko różne odcienie socjalistów i wcale nie SLD jest najczerwieńsze ;) U Kukuza jest/był zlepek wszystkiego. Od anarchizującego komunisty Morawieckiego do niemal wolnorynkowca Jakubiaka. Gdyby powstała trzecia opcja pod tytułem PTC (Pogońmy tą chołote) to mogłaby ona liczyć na poparcie tylko i wyłącznie dla tego że duża część wyborców cokolwiek myślących traktuje dotychczasowy układ polityczny jako jedna zgraję. Problemem jest to że samodzielnie myślacych i posiadajacych własne poglądy jest strasznie mało. :(

quqasz    3

Zgadza się Ulman. Druga sprawa jest taka, żebyśmy jako rolnicy zaczęli się sami na wzajem szanować bo nas już nikt nie szanuje. Moje dzieci chodzą do szkoły w mieście i jak byłem ostatnio na zebraniu rodziców to taki stek obelg i pomówień względem rolników dawno nie słyszałem. I to od ludzi, którzy w życiu żadną uczciwą pracą się nie pohańbili.

jaco25    262

Rychu czemu nie zabrałeś całego haremu??? ajajaj koleżanką będzie smutno i czemu nie z biletem w jedną stronę???

post-62223-0-26485800-1483432810.jpg

Czerwony rewolucjonista niejaki Władimir Ilicz Uljanow na urlop wyjeżdżał do POronina .

A czerwony Nowoczesny rewolucjonista Rysio Petru by odpocząć od trudu i znoju <<obrony wolności i demokracji >> urlopy spędza w POrtugalii .

jacus    95

a POlglowki [na cos sie przyda czasami to, ze nie uzywam polskich znakow diakrytycznych] gdzie jezdza ???

jacus    95

ale zonk, byles w tym samym miejscu co ja, a myslalem ze jedynie gimbusem do szkoly jedziesz i tam palcem po mapie,

dlaczego pojechales do poronina -to taka rodzinna tradycja ??, rodzice za zaslugi dla tppr tam jezdzili ? 

jaco25    262

jacus@ prowokacja marna ale wiesz, tonący brzytwy się chwyta ;)

damianzbr    976

dx? Dawaj opis bo dzieci nie załapią co to jest :D i jacuś będzie latał ojca się pytać.

jaco25    262
Napisano (edytowany)

Rozwalili system :D B) :DNormalnie nie mogłem się powstrzymać by to dodać :lol: :lol: :lol:

post-62223-0-95914700-1483818457_thumb.jpg

post-62223-0-91834600-1483819198.jpg

Edytowano przez jaco25

jacus    95

nie wiem czy macie tyle lat ile moj ojciec nie zyje...

w jednym macie racje-to co dzisiaj sie dzieje niebezpiecznie przypomina czasy mojej mlodosci-zamiast IV rp mamy prl-bis , I sekretarz pzpr rzadzi z tylnego siedzenia, przewodniczacy rady panstwa jest marionetka bez znaczenia, a premier brozka dla ozdoby- identyczny schemat obowiazywal prze wiekszosc istnienia prl. kto z was wie kto byl premierem w prl albo mial stanowisko odpowiadajace dzisiejszemu pretydentowi- a I sekretarzy pewnie kazdy by wymienil bez problemu.

taka skondensowana historia prl-bis

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się