Skocz do zawartości
Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce?

Ecopiotr    105

Zastrzegam że nie podoba mi się buczenie na tego typu imprezie, ale też nie wszyscy mają moje podejście. Jednak to pokazuje że ludzie pamiętają iż Łódź została pozbawiona możliwości związanych z wejściem Airbusa. Pokazuje to tez brak hamulców Antoniego i brak zwyczajnie przewidywania tego co może się stać. Jest w MON paru ludzi którzy nie budzą takich emocji wśród narodu. Jeżeli grali też amerykanie wystarczyło dwu dowódców, jeden nasz jeden ich. Można było zaangażować któregoś z emerytowanych generałów. Nie było gwizdów i impreza miała by inny wymiar. 

Jest parę organizacji w tym kraju skupiających weteranów, poszkodowanych w misjach. Dać tym ludziom szansę. Niestety parcie na szkło Antoniego i próba ocieplania wizerunku przynosi tylko straty. Najlepiej wychodzi mu niepokazywanie się.

Mirro, to nie był zlot partyjny PiS-u, na którym dostałby oklaski za byle bzdurę. Dostał to, na co zapracował. Gdzie dowody "mordu smoleńskiego"? Gdzie modernizacja Armii? Komu jak komu, ale Tobie tego mówić nie muszę.

Jak w kontekście przegranego meczu brzmią słowa "Wojska Polskiego nikt nie pokona"? Buńczucznie i bez pokrycia? Oderwane od realiów?

Tu były użyte przed meczem bez znaczenia innego niż wizerunkowe. Mecz przegrany, co z wizerunkiem? Czy jest ktokolwiek w naszej Armii, kto sądzi, że zdołalibyśmy się oprzeć agresji Rosji? Jaką powagę ma "Minister Obrony"? Co robi, by na poważne traktowanie zasużyć?

"Kto sieje wiatr, zbiera burzę". Niestety reszta Narodu razem z nim...

marks50    153

Wiza była opłacalna w ambasadzie USA w Warszawie ,tak zwana biznesowe bo zjechałem w określonym celu odelegowany przez firmę Obalam następny trollowski mit jako by jako Europejczyk mogę dzięki UE podróżować gdzie chce bo nie mogę jako turysta tylko w określonym celu . Ciężko się dyskutujesie z trollami którym jak brakuje argumentów to zaczynają. wzywać od buców

Wiadomość z agroFakt.pl

jacus    95

to ze prezesowi donald sni sie po nocach to w sumie nic dziwnego ale wam mlodym zdrowym chlopcom narodowym ???????? cos wam orientacja sie zmienila ??? jak wam sie donek w nocy przysni to sie bedzie dzialo :P  :P  :P   

Roman176    1079
Napisano (edytowany)

Hahaha ja wiem ze trudno Ci przychodzi zobaczyc ze Twoi idole sa antyludzcy i antypolscy. A ich wyborcy ubrani w bluzy patriotyczne made in china, pozatym nie wiedza kim byl wojciech korfanty. Lub cokolwiwk o narodowej demokracji. Oczywiscie nie wszyscy sa tak malo ogarnieci ze nie dostrzegaja ze pis nie jest tak patriotyczny jak mowi. Ja Ci podam link https://www.agrofoto.pl/articles/aktualnosci/zakaz-uboju-rytualnego-hodowli-futerkowych-i-psy-w-kojcach-nowe-pomysly-poslow/

Projekt ustawy jest od dawna przygotowywany przez ponadpartyjny Parlamentarny Zespół Przyjaciół Zwierząt, któremu przewodniczy Paweł Suski z Platformy Obywatelskiej.

:D  :D

własnie dobrze czytasz poczytaj twój link 

a z drugiej strony kto wprowadził obój rytualny zęby nie konkurować w Turcji z Niemcami i rynek się załamał  :lol:

a kto zniósł własnie kolego czytaj dalej ... :lol:

a pis szykuje wiec ty wiesz co szykuje dzięki twoim lewicowym gazetą widzisz jaki pis pracowity ja myślałem ze sejm ma wolne

Edytowano przez Roman176

tedek2    20
Napisano (edytowany)

Lewicowt to Ty jestes Romanie. Podalem jeden link gazeta lewicowa. Topagrar tez. Wiem tvp, trwam, republika to rzetelne zrodla informacji dla brunatnych. W swoim komentarzu odnioslem sie do zwierzat futerkowych nic nie pisalem o uboju rytualnym takze Twoja polemika raczej odnosi sie do wymyslonych przez Ciebie wersji w ktorych niby ja mowie o uboju. Wrzucasz zdania z kontekstu prawda Cie wyzwoli "Pomysły Parlamentarnego Zespołu Przyjaciół Zwierząt przejęli obecnie politycy Prawa i Sprawiedliwości, którzy zapowiadają, że we wrześniu projekt złożą do laski marszałkowskiej." , "Po pierwsze, w projekcie znajduje się następujące stwierdzenie: „Zwierzę kręgowe w ubojni może zostać uśmiercone tylko po ​uprzednim nieodwracalnym pozbawieniu świadomości przez osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje”. To nic innego jak kolejna próba wprowadzenia zakazu uboju rytualnego.", "Projekt ustawy jest od dawna przygotowywany przez ponadpartyjny Parlamentarny Zespół Przyjaciół Zwierząt, któremu przewodniczy Paweł Suski z Platformy Obywatelskiej. Ale ponieważ klub PO nie wyraził zgody na jego złożenie do laski marszałkowskiej, sprawę przejęli w swoje ręce politycy Prawa i Sprawiedliwości. Krzysztof Czabański z PiS-u obiecuje, że we wrześniu dokument zostanie oficjalnie złożony w Sejmie." A teraz oswiece Cie jeszcze bardziej w parlamencie jest pelno takich co przyjma to ustawe Suski, Kukiz, Kaczynski. Ale kto ja zlozy to chyba teraz widzisz. Zarzucasz mi nie doczytanie a sam..

Edytowano przez tedek2

mirro    211

Ale Turcy musieli mieć ubaw jak słuchali posła Tarczyńskiego. :D Erdogan pewnie tarzał się ze śmiechu. 

- Mamy ogromne poparcie dla reform - zapewniał w wywiadzie dla TRT World poseł Prawa i Sprawiedliwości. W trakcie rozmowy, uzasadniając konieczność reformy sądownictwa mówił: "Po pierwsze mieliśmy pijanych sędziów powodujących śmiertelne wypadki drogowe czy sędziów, którzy kradli. (...) Nie można ich nawet za to osądzić".

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/posel-dominik-tarczynski-w-tureckiej-telewizji-o-reformie-sadownictwa-i-pijanych/10v8mnc

Coś, ktoś mówił o kalaniu gniazda, czy jakoś tak?

Roman176    1079
Napisano (edytowany)

Lewicowt to Ty jestes Romanie. Podalem jeden link gazeta lewicowa. Topagrar tez. Wiem tvp, trwam, republika to rzetelne zrodla informacji dla brunatnych. W swoim komentarzu odnioslem sie do zwierzat futerkowych nic nie pisalem o uboju rytualnym takze Twoja polemika raczej odnosi sie do wymyslonych przez Ciebie wersji w ktorych niby ja mowie o uboju. Wrzucasz zdania z kontekstu prawda Cie wyzwoli "Pomysły Parlamentarnego Zespołu Przyjaciół Zwierząt przejęli obecnie politycy Prawa i Sprawiedliwości, którzy zapowiadają, że we wrześniu projekt złożą do laski marszałkowskiej." , "Po pierwsze, w projekcie znajduje się następujące stwierdzenie: „Zwierzę kręgowe w ubojni może zostać uśmiercone tylko po ​uprzednim nieodwracalnym pozbawieniu świadomości przez osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje”. To nic innego jak kolejna próba wprowadzenia zakazu uboju rytualnego.", "Projekt ustawy jest od dawna przygotowywany przez ponadpartyjny Parlamentarny Zespół Przyjaciół Zwierząt, któremu przewodniczy Paweł Suski z Platformy Obywatelskiej. Ale ponieważ klub PO nie wyraził zgody na jego złożenie do laski marszałkowskiej, sprawę przejęli w swoje ręce politycy Prawa i Sprawiedliwości. Krzysztof Czabański z PiS-u obiecuje, że we wrześniu dokument zostanie oficjalnie złożony w Sejmie." A teraz oswiece Cie jeszcze bardziej w parlamencie jest pelno takich co przyjma to ustawe Suski, Kukiz, Kaczynski. Ale kto ja zlozy to chyba teraz widzisz. Zarzucasz mi nie doczytanie a sam..

cały czas gadam będzie coś pogadamy ?!  niema nic tylko projekt po to wiec nie gadamy nie spekulujemy. coś innego było w top agrar a coś innego z twojego linku, w top agrar masz jeden wielki znak zapytania opowiada poseł suski 

rzetelne źródła mówisz Polsat internet  wystarczy poczytać twoje szmatławce w których wyśmiewają się z polskich świat z godziny w ktoś już wklejał bulwersujące tematyki  a ty się nimi zachwycasz 

Roman176  - wracasz do formy ;). Znowu bełkot , którego nie da się zrozumieć.

jak byś był rolnikiem to byś wiedział  

jak byś się w kocówę rozmowy wjebał też nie wiesz  poczytaj wszystkie linki o'czym gadamy 

bo wyszedłeś o na największego głupka on rozumiał  

Ale Turcy musieli mieć ubaw jak słuchali posła Tarczyńskiego. :D Erdogan pewnie tarzał się ze śmiechu. 

- Mamy ogromne poparcie dla reform - zapewniał w wywiadzie dla TRT World poseł Prawa i Sprawiedliwości. W trakcie rozmowy, uzasadniając konieczność reformy sądownictwa mówił: "Po pierwsze mieliśmy pijanych sędziów powodujących śmiertelne wypadki drogowe czy sędziów, którzy kradli. (...) Nie można ich nawet za to osądzić".

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/posel-dominik-tarczynski-w-tureckiej-telewizji-o-reformie-sadownictwa-i-pijanych/10v8mnc

Coś, ktoś mówił o kalaniu gniazda, czy jakoś tak?

miruś wpisz google pijani Siedzowie :huh:  sam sie zdziwisz  

"Spuchnięta twarz, przymrużone oczy". Pijany sędzia za kierownicą

Edytowano przez Roman176

mirro    211

Nie neguję że takie przypadki miały miejsce. Mam jednak mieszane uczucia co do paplania o tym akurat w tureckich mediach. Wygląda na to że, posłowie miłościwie nam panujących nie do końca rozumieją iż stawiają się na równi ze znienawidzoną opozycją. A co, może liczył że Turcja się użali nad biedaczkiem i pogłaszcze po głowie?  

daron64    106
tedek2    20
Napisano (edytowany)

Gdzie wysmialem sie z godziny w? Jakas strona z ktorej dalem link to robi? To jest zle ale czy ja przegladam strona po stronie co wstawiaja nie wiec czemu sie oburzasz na mnie?Jesli wstawielm cos co ktos wstawil to przez przypadek.jeden link byl na temat pierwszego wiec jak mogl sie nie zgadzac pomysl troche.

Edytowano przez tedek2

tedek2    20

Ktos czepial sie jak wstawielm na temat spadku inwestycji ze jeszcze pieniadzr z unii nie wplynely to po co to pisales jak piszesz zeby gadac o czyms co juz jest? Wystarczylo spojrzec na rok 2016 bylo 18.1 procent juz jest duzy spadek
Nigdzie nie napisalem ze polsat jest dobry wiec czemu mi to sugerujesz? Moje szmatlawce ? Nie posiadam stety czy niestety zadnej gazety.
Money.pl, profil jkm, topagrar to szmatlawce?

Roman176    1079

Nie neguję że takie przypadki miały miejsce. Mam jednak mieszane uczucia co do paplania o tym akurat w tureckich mediach. Wygląda na to że, posłowie miłościwie nam panujących nie do końca rozumieją iż stawiają się na równi ze znienawidzoną opozycją. A co, może liczył że Turcja się użali nad biedaczkiem i pogłaszcze po głowie?  

tu masz racje po co w tureckiej tv oddaje honor bo tam wydaje się mi ze jest gorzej sondami  bo mąż morze bić nie wiem czy nawet niezabić coś ostatnio w protestach tam było nawet gwałt niej est karalny  

Ktos czepial sie jak wstawielm na temat spadku inwestycji ze jeszcze pieniadzr z unii nie wplynely to po co to pisales jak piszesz zeby gadac o czyms co juz jest? Wystarczylo spojrzec na rok 2016 bylo 18.1 procent juz jest duzy spadek

Nigdzie nie napisalem ze polsat jest dobry wiec czemu mi to sugerujesz? Moje szmatlawce ? Nie posiadam stety czy niestety zadnej gazety.

Money.pl, profil jkm, topagrar to szmatlawce?

tetek ty sie tak nie oburzaj nie zarzucam ci niczego tylko wyluzuj co piszą gazety czytaj inne rzeczy interpretuj to co też inni mają  na myśli 

i wyciogaj wnioski a te co pisałem ci zrudła czyli polsat itp są neutralne i te co wypisałeś sam czytam 

daron64    106

Z obsadzaniem stanowisk nic sie nie zmieni, niezaleznie od wladzy.

Roman176    1079

Oto co o oprawie mają do powiedzenia politycy opcji "proeuropejskiej", jakże wyczuleni na uczucia niemieckie: Nitras (PO): "Smutne, że ta oprawa to jedyne co z tego meczu zostanie zapamiętane – mówi z kolei poseł PO Sławomir Nitras. Polityk przyznaje, że oglądał całe spotkanie i odniósł wrażenie, że "ta młodzież nie do końca rozumie o czym mówi i przeradza to wszystko w jakiś kompletny happening". - Winy Niemców są jasne, ale mówienie o tym w atmosferze skandalu? To dobre dla sztuki nowoczesnej, a nie upamiętnienia ofiar. To wykorzystywanie tragedii przez ludzi, którzy w bojówkach parafaszystowskich odwołują się do ideologii faszystowskiej i maszerują po ulicach Warszawy. Mnie to przeraża – stwierdza Nitras." Lubnauer (PO): "Przewodniczącą klubu poselskiego Nowoczesnej oceniła natomiast zachowanie kibiców Legii Warszawa jako "niepotrzebne zaognianie stosunków polsko-niemieckich". - Rozumiem chęć uczczenia Powstania Warszawskiego, ale myślę, że lepszym pomysłem byłby np. napis "Chwała bohaterom". Kibice wyraziliby swoje uznanie, a nikt nie czułby się zgorszony – mówi WP Katarzyna Lubnauer. Jak podkreśla, "stadion piłkarski nie jest najlepszym miejscem do czczenia pamięci o ofiarach". " Źródło: portal wp

to się nazywa polski polityk  B)

mirro    211

No nie wiem. Ja bym jednak poszedł w kierunku bohaterstwa i poświęcenia , tych co ruszyli do walki. W końcu to jednak rocznica rozpoczęcia a nie upadku powstania. 

Tu powinniśmy oddać atmosferę ekscytacji i nadziei. Co do samej grafiki to przegięli. Ale pewnie nikt nie wytłumaczył że skromniejsza będzie bardziej na miejscu. W końcu robili to dla kogoś a nie aby zaistnieć. Ale w tym ostatnim mogę się mylić.

Poza tym, czy zostały zranione uczucia niemieckie grzmoci mnie po całości. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się