Skocz do zawartości
Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

60 tys. zł z PROW - pomoc dla ASF.

Putin połknął Tuska. No i Tusk w końcu dochodzi do żołądka. Ciemno jak ch*j, więc zapala zapalniczkę. Patrzy, a tam Kaczyński z Macierewiczem. Pyta ich:
- Was też połknął?
- Nie, my weszliśmy przez d*pę.

Dobrego dnia!!!

Ulman    275

tłumaczyć że wszystko wina Tuska dlatego morze taki wysoki elektorat z 15 %  Balcerowicz też z tłumaczenia  winy pisu czy z karty historii 

sprzedaje wszystko za bezcen ??

Wiem że było późno jak to pasałeś ale mimo wysiłków nie rozumiem co to ma oznaczać. Mógłbyś uporządkować ten chaos myslowy i napisać o co chodzi?

Wiadomość z agroFakt.pl

zetorki12    1933
Napisano (edytowany)

A co modlić się mają do niego ? Bez przesady .

Tak oglądam w TV wiadomości o pobycie książąt i powiem wam że nasza para prezydencka potrafi godnie reprezentować nasz kraj .

Edytowano przez zetorki12

hubertuss    483
Napisano (edytowany)

http://m.money.pl/wiadomosci/artykul/leki-refundacja,134,0,2345606.html

Z punktu widzenia osoby, której ktoś bliski zmarł na raka - wk***iajaca sytuacja.

To jest właśnie takie żonglowanie pieniędzmi. A w kampanii obiecali likwidację NFZ teraz dają podwyżki kosztem leczenia chorych. Tak samo będzie z tymi drogami gminnymi. Nie dało się oficjalnie podatku nałożyć. To albo oskubią społeczeństwo po cichu. Albo zabiorą z innych miejsc.

Niema  co  komentować  bo pisał tutaj   o tym że  PiS  CHCE wprowadzić  ten podatek a nie że  wprowadzi.

Pisałem także  że jeżeli  taki  podatek  byłby  i  szła  by kasa  faktycznie w 100% na Drogi  poparł bym go.

Ty byś wszystko poparł co pis zechce. Nawet jak by ci kazali pańszczyznę odrabiać jak kiedyś to tez byś poparł. A ja się pytam po co ten podatek na drogi skoro propaganda pis głosi, że tyle więcej wpływów z VAT i tyle więcej zysków państwowych spółek?

My tu o "zamachach na demokrację", tymczasem z portu rzecznego w Gliwicach znowu zaczęły wypływać barki z polskim węglem. Ostatnia barka z tego typu transportem wypłynęła stamtąd w 2012 roku. Później uznano, że to się nie opłaca (tak jak wiele innych rzeczy, które w tamtym czasie było rzekomo nierentownych). Teraz okazuje się, że z gliwickiego portu będzie można wysyłać w świat nawet 1 mln ton węgla rocznie! Powyższe wpisuje się w rządową strategię przywrócenia do życia mającej doskonałe warunki do funkcjonowania polskiej żeglugi śródlądowej.

http://niewygodne.info.pl/artykul8/03893-Polski-wegiel-znowu-plynie-barkami-na-Odrze.htm

Będzie płynął barkami to nie będzie jechał PKP. Na jedno wyjdzie. Zarobią barki mam nadzieje, że polskie to nie zarobi PKP lub odwrotnie. Nie ma się czym podniecać. Po przeczytanie artykułu odnoszę wrażenie, że ten pomysł będzie chyba na rękę jakimś niemieckim firmom i portom. Bo napisano, że z Gliwic węgiel będzie wysyłany w świat. A więc polskie porty na tym nie zarobią. Ale tobie się nie dziwię. Ty łykasz tę propagandę bez większego zastanowienia się co z tego wynika. Rzucili ci hasło, że węgiel będą wozić barkami z Gliwic. A ty już się podniecasz. bez zastanowienia kto go będzie woził i do jakich portów.

Skoro nie wożono węgla przez 5 lat barkami. To zakładam, że Niemcy mają lepszą flotę barek do tego i będą robić to taniej niż Polacy.

Edytowano przez hubertuss

Zbyszko    675
Napisano (edytowany)

Tak se przejrzałem ostatnie dwie strony i widzę, że się pisuar zagotował. Co wy chłopaki się przejmujecie przecież ta opozycja nic nie znaczy. Zaczęliście się przejmować tym co mówi opozycja? Po co? Wyluzujcie trochę. Bo widzę, że was to mocno poruszyło.

A tym czasem mój znajomy przedsiębiorca transportowy zagorzały wyborca pisu już jęczy, że co to będzie jak podniosą ceny paliwa. A ja się śmieję.

Po twoim śmiechu pewnie głupio ci bo podwyżki nie będzie .

Słucham obrad sejmu i się zastanawiam co tak bulwersuje opozycję . Przecież PIS robi bardzo dobrą robotę . Wystarczy wygrać wybory i przejąć władzę . 

Jeżeli PIS źle rządzi naród go oceni i to jest demokracja . 

Edytowano przez Zbyszko

hubertuss    483

Mi nie jest tak głupio jak posłom pis. Którzy przez kilka jak nie kilkanaście dni bronili tej podwyżki. Aż tu wczoraj czy tam przedwczoraj Kaczyński zrobił z nich durni i powiedział, że podwyżki nie będzie. Więc musieli od razu zacząć mówić, że coś czego tak bronili jest już nie potrzebne.

Tymczasem załgana tvp nie może pokazać swoim słuchaczom, że para książęca odwiedziła Wałęsę. Więc się im tłumaczy, że para książęca spotkała się z przywódcami Solidarności.

Jaką dobrą robotę robi pis? Że będzie politycznie zarządzał sądownictwem? Jak jako obywatel wejdziesz w jakiś spór sądowy z państwem o co w sumie nie jest tak trudno jak by się mogło wydać. To nie masz najmniejszych szans by sprawę wygrać choć racja będzie po twojej stronie. Ale czy ty to rozumiesz? Wątpię.

Zbyszko    675

Mi nie jest tak głupio jak posłom pis. Którzy przez kilka jak nie kilkanaście dni bronili tej podwyżki. Aż tu wczoraj czy tam przedwczoraj Kaczyński zrobił z nich durni i powiedział, że podwyżki nie będzie. Więc musieli od razu zacząć mówić, że coś czego tak bronili jest już nie potrzebne.

Tymczasem załgana tvp nie może pokazać swoim słuchaczom, że para książęca odwiedziła Wałęsę. Więc się im tłumaczy, że para książęca spotkała się z przywódcami Solidarności.

Jaką dobrą robotę robi pis? Że będzie politycznie zarządzał sądownictwem? Jak jako obywatel wejdziesz w jakiś spór sądowy z państwem o co w sumie nie jest tak trudno jak by się mogło wydać. To nie masz najmniejszych szans by sprawę wygrać choć racja będzie po twojej stronie. Ale czy ty to rozumiesz? Wątpię.

Młodych ciężko jest zrozumieć . Posłowie mnie nie obchodzą czy im głupio czy nie . Choć ty przyznałeś , ze ci trochę głupio.  

Za czasów PO i PSL z państwem wygrywali nawet gangsterzy . Ludzie zwykli którzy powinni wygrać przegrywali . Może nie wszyscy jak się podzielili .  Dla zwykłych ludzi to nic nie zmieni tu chodzi o ich samych i o tych którzy na wyrokach zarabiali .

Przykład karty pojazdu . TK uznał że opłata była za wysoka . Z zwrotu skorzystali ci co w tym siedzą i o tym wiedzieli . Porządny TK powinien nakazać naprawy szkody . Dlaczego tak nie zrobił ? Ustawowo pobrali opłatę a nie potrafili zwrócić . Państwo najpierw nakazało pobrać a potem się wypieli i sąd odrzucił pozew zbiorowy Starostw . 

I to według ciebie było słuszne ?

nie    570

Media na Półwyspie Iberyjskim szeroko informują o wizycie pary książęcej w Polsce. Według hiszpańskich i portugalskich komentatorów wydarzenie z udziałem Williama i Kate jest kolejnym, po wizycie prezydenta USA Donalda Trumpa, sukcesem dyplomatycznym Warszawy.

tak się robi politykę

hubertuss    483
Napisano (edytowany)

A czy twoje media informują ciebie, że się Duda nawraca i tej ustawy podpisać nie chce?

Młodych ciężko jest zrozumieć . Posłowie mnie nie obchodzą czy im głupio czy nie . Choć ty przyznałeś , ze ci trochę głupio.  

Za czasów PO i PSL z państwem wygrywali nawet gangsterzy . Ludzie zwykli którzy powinni wygrać przegrywali . Może nie wszyscy jak się podzielili .  Dla zwykłych ludzi to nic nie zmieni tu chodzi o ich samych i o tych którzy na wyrokach zarabiali .

Przykład karty pojazdu . TK uznał że opłata była za wysoka . Z zwrotu skorzystali ci co w tym siedzą i o tym wiedzieli . Porządny TK powinien nakazać naprawy szkody . Dlaczego tak nie zrobił ? Ustawowo pobrali opłatę a nie potrafili zwrócić . Państwo najpierw nakazało pobrać a potem się wypieli i sąd odrzucił pozew zbiorowy Starostw . 

I to według ciebie było słuszne ?

Bardzo się mylisz. Bo tego nie  rozumiesz. bardzo łatwo możesz popaść w spór sądowy z państwem Jak choćby chłopak,który się zderzył z kolumną Szydło. Zostawiam już na boku czy jest winny czy nie. Ale łatwo sobie wyobrazić jaki zapadnie wyrok gdy sędziowie będą z nominacji rządzących. A wcale nie musi być to kolumna premiera. Wystarczy mieć zderzenie z posłem lub innym działaczem pisu. I nawet gdy wina nie będzie twoja. Nic innego ci nie pozostanie jak przyjąć wszystko na siebie bo w sądzie nie wygrasz. Ale jak pisałem czy ty to rozumiesz?

Łatwo można wejść w spór z państwem prowadząc firmę, załatwiając w urzędach rożne sprawy. Na skutek błędnych decyzji urzędników nie masz najmniejszych szans w sądzie bo sędziów mianuje państwo przeciwko któremu chcesz wystąpi. Niestety brak tobie i tobie podobnym wyobraźni by to wszystko pojąć.

Jeśli sprawia ci przyjemność, że przyznałem, że jest mi trochę głupio niech ci będzie. Ale ja bym powiedział, że to tylko taki zwrot. Wydurnili się posłowie pisu. Chociaż pojawiają się głosy, że z tym paliwem to miała być taka zadyma w związku z walką z sądami.

PS z tą karta pojazdu to jakieś bzdury piszesz. Wiedza o tym była szeroko dostępna. Media o tym trąbiły więc nie zmyślaj. Chcesz zwrotu toi idziesz do sądu z wyrokiem TK i się sądzisz o zwrot. TK nie jest od nakazywania zwrotów. napisz pozew przeciwko państwu wyślij do sądu o ile się nie przedawniło.nawet pojęcia nie masz jak to działa. A cieszysz się, że będzie teraz dobrze. Prywatne osoby z państwem w sądach wygrywały nie raz więc nie kłam. A teraz jeśli rząd będzie mianował sędziów to szans na to nie ma.

Nawet Duda widzi co się święci i odwagi podpisać tego nie ma. Nie chce zgodzić się na pisowską dyktaturę w sądach i chce 3/5 głosów przy wyborze sędziów KRS.Ciekawe czy wytrwa czy Kaczyński go do porządku przywoła.?

marekfarmer    4522

.

.

Załgany  to   ty jesteś  bo  Pokazywali  jak bolek  spotkał się  Parą  książęca

hubertuss    483
Napisano (edytowany)

W wiadomościach o 12 w południe łgali, że spotkają się z przywództwem solidarności. Choć od dawana wiadomo było, że ma to być Wałęsa. Więc wiem co piszę. A pokazywali Dudę jak mówił, że ustawy pisowskiej nie podpisze?

zetorki12    1933

No co Wy ? Wiadomo że podpisze , to tylko taka zagrywka , żeby pokazać że coś tam ma do powiedzenia . Coś tam poprawią , przestawią jakiś przecinek i będzie cacy . :D:P

marekfarmer    4522

W wiadomościach o 12 w południe łgali, że spotkają się z przywództwem solidarności. Choć od dawana wiadomo było, że ma to być Wałęsa. Więc wiem co piszę. A pokazywali Dudę jak mówił, że ustawy pisowskiej nie podpisze?

Jak  TVP  o godzinie 12  miała  pokazać  spotkanie Wałęsy z Parę  książęcą  które  odbyło  się  o  godzinie 17

Gubisz  się  już  we własnych  kłamstwach 

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

Roman176    1078

Wiem że było późno jak to pasałeś ale mimo wysiłków nie rozumiem co to ma oznaczać. Mógłbyś uporządkować ten chaos myslowy i napisać o co chodzi?

niechęć do Tuska w uprzemysłowionych miastach  nie wszyscy patrzą z perspektywy pisu jak  ty tylko z realiów co zrobił 

Zbyszko    675

Myślę tak samo jak zetorki że to tylko ściema ale hubertuss już się cieszy tak jak z 1% więcej dla PO a te 3.5 % młodych popierających to już nic nie komentuje . W swoim poście trzy razy mnie obraził delikatnie , więc ja też będę tak się do niego odnosił .

To wszystko co hubertuss pisze to podobnie działo  za PO i PSL . Nawet Prezes Sądu Najwyższego wali gafy , że suwerenem jest TK . 

Hubertuss też pisze bzdury . Kto chce nami rządzić ? Ci co mało co rozumieją . Wypowiedzi przewodniczącego PO czy nowoczesnej na niskim poziomie .

Nic nie maja do zaoferowania polakom tylko swoim przydupasom . 

Co do karty pojazdu jak oszukali ludzi wcale nie muszę słuchać mediów jak ktoś chce oszukać ludzi to oszuka . Porządna instytucja zawiadamia mnie o nadpłacie a gdy ja chcę to o nią występuje lub nie . To by była demokracja a nie pseudo demokracja   . 

Zbyszko    675

PIS musi się  trochę tymi pajacami  pobawić się . Niech się choć chwilę pocieszą . :D  :D  :D

Tak się boją reformy bo wiedzą , że następnych wyborów nie wygrają .  

Ja dzisiaj zrobiłem dobry uczynek - wygoniłem lokalnego działacza pis jak przywiózł rzepak na mój skup ;). Do następnego ma 50 km.

Brawo ja. 

Zbyszko    675

Teraz będzie miał mniej oleju . Ciekawe gdzie ? :D  :D  :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się