Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Zbyszko    695

Tak se przejrzałem ostatnie dwie strony i widzę, że się pisuar zagotował. Co wy chłopaki się przejmujecie przecież ta opozycja nic nie znaczy. Zaczęliście się przejmować tym co mówi opozycja? Po co? Wyluzujcie trochę. Bo widzę, że was to mocno poruszyło.

A tym czasem mój znajomy przedsiębiorca transportowy zagorzały wyborca pisu już jęczy, że co to będzie jak podniosą ceny paliwa. A ja się śmieję.

 

Po twoim śmiechu pewnie głupio ci bo podwyżki nie będzie .

Słucham obrad sejmu i się zastanawiam co tak bulwersuje opozycję . Przecież PIS robi bardzo dobrą robotę . Wystarczy wygrać wybory i przejąć władzę . 

Jeżeli PIS źle rządzi naród go oceni i to jest demokracja . 

Edytowano przez Zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Mi nie jest tak głupio jak posłom pis. Którzy przez kilka jak nie kilkanaście dni bronili tej podwyżki. Aż tu wczoraj czy tam przedwczoraj Kaczyński zrobił z nich durni i powiedział, że podwyżki nie będzie. Więc musieli od razu zacząć mówić, że coś czego tak bronili jest już nie potrzebne.

Tymczasem załgana tvp nie może pokazać swoim słuchaczom, że para książęca odwiedziła Wałęsę. Więc się im tłumaczy, że para książęca spotkała się z przywódcami Solidarności.

Jaką dobrą robotę robi pis? Że będzie politycznie zarządzał sądownictwem? Jak jako obywatel wejdziesz w jakiś spór sądowy z państwem o co w sumie nie jest tak trudno jak by się mogło wydać. To nie masz najmniejszych szans by sprawę wygrać choć racja będzie po twojej stronie. Ale czy ty to rozumiesz? Wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Mi nie jest tak głupio jak posłom pis. Którzy przez kilka jak nie kilkanaście dni bronili tej podwyżki. Aż tu wczoraj czy tam przedwczoraj Kaczyński zrobił z nich durni i powiedział, że podwyżki nie będzie. Więc musieli od razu zacząć mówić, że coś czego tak bronili jest już nie potrzebne.

Tymczasem załgana tvp nie może pokazać swoim słuchaczom, że para książęca odwiedziła Wałęsę. Więc się im tłumaczy, że para książęca spotkała się z przywódcami Solidarności.

Jaką dobrą robotę robi pis? Że będzie politycznie zarządzał sądownictwem? Jak jako obywatel wejdziesz w jakiś spór sądowy z państwem o co w sumie nie jest tak trudno jak by się mogło wydać. To nie masz najmniejszych szans by sprawę wygrać choć racja będzie po twojej stronie. Ale czy ty to rozumiesz? Wątpię.

 Młodych ciężko jest zrozumieć . Posłowie mnie nie obchodzą czy im głupio czy nie . Choć ty przyznałeś , ze ci trochę głupio.  

Za czasów PO i PSL z państwem wygrywali nawet gangsterzy . Ludzie zwykli którzy powinni wygrać przegrywali . Może nie wszyscy jak się podzielili .  Dla zwykłych ludzi to nic nie zmieni tu chodzi o ich samych i o tych którzy na wyrokach zarabiali .

Przykład karty pojazdu . TK uznał że opłata była za wysoka . Z zwrotu skorzystali ci co w tym siedzą i o tym wiedzieli . Porządny TK powinien nakazać naprawy szkody . Dlaczego tak nie zrobił ? Ustawowo pobrali opłatę a nie potrafili zwrócić . Państwo najpierw nakazało pobrać a potem się wypieli i sąd odrzucił pozew zbiorowy Starostw . 

I to według ciebie było słuszne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2053

Media na Półwyspie Iberyjskim szeroko informują o wizycie pary książęcej w Polsce. Według hiszpańskich i portugalskich komentatorów wydarzenie z udziałem Williama i Kate jest kolejnym, po wizycie prezydenta USA Donalda Trumpa, sukcesem dyplomatycznym Warszawy.

 

tak się robi politykę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

A czy twoje media informują ciebie, że się Duda nawraca i tej ustawy podpisać nie chce?

 

 Młodych ciężko jest zrozumieć . Posłowie mnie nie obchodzą czy im głupio czy nie . Choć ty przyznałeś , ze ci trochę głupio.  

Za czasów PO i PSL z państwem wygrywali nawet gangsterzy . Ludzie zwykli którzy powinni wygrać przegrywali . Może nie wszyscy jak się podzielili .  Dla zwykłych ludzi to nic nie zmieni tu chodzi o ich samych i o tych którzy na wyrokach zarabiali .

Przykład karty pojazdu . TK uznał że opłata była za wysoka . Z zwrotu skorzystali ci co w tym siedzą i o tym wiedzieli . Porządny TK powinien nakazać naprawy szkody . Dlaczego tak nie zrobił ? Ustawowo pobrali opłatę a nie potrafili zwrócić . Państwo najpierw nakazało pobrać a potem się wypieli i sąd odrzucił pozew zbiorowy Starostw . 

I to według ciebie było słuszne ?

 

Bardzo się mylisz. Bo tego nie  rozumiesz. bardzo łatwo możesz popaść w spór sądowy z państwem Jak choćby chłopak,który się zderzył z kolumną Szydło. Zostawiam już na boku czy jest winny czy nie. Ale łatwo sobie wyobrazić jaki zapadnie wyrok gdy sędziowie będą z nominacji rządzących. A wcale nie musi być to kolumna premiera. Wystarczy mieć zderzenie z posłem lub innym działaczem pisu. I nawet gdy wina nie będzie twoja. Nic innego ci nie pozostanie jak przyjąć wszystko na siebie bo w sądzie nie wygrasz. Ale jak pisałem czy ty to rozumiesz?

Łatwo można wejść w spór z państwem prowadząc firmę, załatwiając w urzędach rożne sprawy. Na skutek błędnych decyzji urzędników nie masz najmniejszych szans w sądzie bo sędziów mianuje państwo przeciwko któremu chcesz wystąpi. Niestety brak tobie i tobie podobnym wyobraźni by to wszystko pojąć.

Jeśli sprawia ci przyjemność, że przyznałem, że jest mi trochę głupio niech ci będzie. Ale ja bym powiedział, że to tylko taki zwrot. Wydurnili się posłowie pisu. Chociaż pojawiają się głosy, że z tym paliwem to miała być taka zadyma w związku z walką z sądami.

PS z tą karta pojazdu to jakieś bzdury piszesz. Wiedza o tym była szeroko dostępna. Media o tym trąbiły więc nie zmyślaj. Chcesz zwrotu toi idziesz do sądu z wyrokiem TK i się sądzisz o zwrot. TK nie jest od nakazywania zwrotów. napisz pozew przeciwko państwu wyślij do sądu o ile się nie przedawniło.nawet pojęcia nie masz jak to działa. A cieszysz się, że będzie teraz dobrze. Prywatne osoby z państwem w sądach wygrywały nie raz więc nie kłam. A teraz jeśli rząd będzie mianował sędziów to szans na to nie ma.

 

Nawet Duda widzi co się święci i odwagi podpisać tego nie ma. Nie chce zgodzić się na pisowską dyktaturę w sądach i chce 3/5 głosów przy wyborze sędziów KRS.Ciekawe czy wytrwa czy Kaczyński go do porządku przywoła.?

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

.

Tymczasem załgana tvp nie może pokazać swoim słuchaczom, że para książęca odwiedziła Wałęsę. Więc się im tłumaczy, że para książęca spotkała się z przywódcami Solidarności.

.

 

Załgany  to   ty jesteś  bo  Pokazywali  jak bolek  spotkał się  Parą  książęca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

W wiadomościach o 12 w południe łgali, że spotkają się z przywództwem solidarności. Choć od dawana wiadomo było, że ma to być Wałęsa. Więc wiem co piszę. A pokazywali Dudę jak mówił, że ustawy pisowskiej nie podpisze?

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No co Wy ? Wiadomo że podpisze , to tylko taka zagrywka , żeby pokazać że coś tam ma do powiedzenia . Coś tam poprawią , przestawią jakiś przecinek i będzie cacy . :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

W wiadomościach o 12 w południe łgali, że spotkają się z przywództwem solidarności. Choć od dawana wiadomo było, że ma to być Wałęsa. Więc wiem co piszę. A pokazywali Dudę jak mówił, że ustawy pisowskiej nie podpisze?

 

Jak  TVP  o godzinie 12  miała  pokazać  spotkanie Wałęsy z Parę  książęcą  które  odbyło  się  o  godzinie 17

Gubisz  się  już  we własnych  kłamstwach 

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585

Wiem że było późno jak to pasałeś ale mimo wysiłków nie rozumiem co to ma oznaczać. Mógłbyś uporządkować ten chaos myslowy i napisać o co chodzi?

 

niechęć do Tuska w uprzemysłowionych miastach  nie wszyscy patrzą z perspektywy pisu jak  ty tylko z realiów co zrobił 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Myślę tak samo jak zetorki że to tylko ściema ale hubertuss już się cieszy tak jak z 1% więcej dla PO a te 3.5 % młodych popierających to już nic nie komentuje . W swoim poście trzy razy mnie obraził delikatnie , więc ja też będę tak się do niego odnosił .

To wszystko co hubertuss pisze to podobnie działo  za PO i PSL . Nawet Prezes Sądu Najwyższego wali gafy , że suwerenem jest TK . 

Hubertuss też pisze bzdury . Kto chce nami rządzić ? Ci co mało co rozumieją . Wypowiedzi przewodniczącego PO czy nowoczesnej na niskim poziomie .

Nic nie maja do zaoferowania polakom tylko swoim przydupasom . 

Co do karty pojazdu jak oszukali ludzi wcale nie muszę słuchać mediów jak ktoś chce oszukać ludzi to oszuka . Porządna instytucja zawiadamia mnie o nadpłacie a gdy ja chcę to o nią występuje lub nie . To by była demokracja a nie pseudo demokracja   . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585

nawet w rejonach typowo rolniczych jak opolskim 

http://radio.opole.pl/100,193467,sondaz-wyborczy-nto-pokazuje-wzrost-poparcia-dla

 

a po miała tam największe poparcie 80% ciekawe co ten biedny tusiu tam zrobił  :lol:  pis im kazał ze wina Tuska  :lol:  :D

@ulman

Edytowano przez Roman176

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

PIS musi się  trochę tymi pajacami  pobawić się . Niech się choć chwilę pocieszą . :D  :D  :D

Tak się boją reformy bo wiedzą , że następnych wyborów nie wygrają .  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585

szczycisz się głupotą ?? brawo ty 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz7604    238

Ja dzisiaj zrobiłem dobry uczynek - wygoniłem lokalnego działacza pis jak przywiózł rzepak na mój skup ;). Do następnego ma 50 km.

 

Brawo ja. 

Wolność, równość, demokracja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

A u mnie wczoraj na polu zjawił się młody człowiek z tabletem w celu przeprowadzenia kontroli "foto". Pytam gościa dla kogo pracuje a on że "dla jakiejś agencji rolniczej"... Pytam czy to ARiMR??? A on "tak tak właśnie tak to się nazywa"... Więc pytam czy ma jakiś identyfikator a on mówi "nie, bo pracuję dopiero parę dni i nie zdążyli mi wyrobić"... Po dłuższej rozmowie okazało się, że on w sumie pracuje dla firmy geodezyjnej która wygrała konkurs na przeprowadzenie kontroli dla ARiMR....

Także "dobra zmiana" w ARiMR, kontrole przeprowadza jakiś student z łapanki wyciągnięty na kacu z akademika który nawet nie wie za bardzo dla kogo pracuje.... Z ciekawością czekam na raport z kontroli....

Brawo PiS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

ale taki system kontroli trwa od wielu lat-przynajmniej to nie jest wina pis-u,  :D , znajoma pare lat temu miala kontrole kontroli ktorej nie miala B) .

u mnie byly dwie ladne dziewczyny z tarnowa :P i zyto jare ladnie roslo B) -jest takie co prawda ale ja go nie sieje.

 

adrian po prostu przestraszyl sie wladzy zbyszka- dobrze wie ile lat jego rodzina sie sadzi z lekarzami ktorzy i jego i jego rodzine moga kiedys leczyc, pamieta jak zbychu swoja rodzine wsadzil do pzu a przede wszystkim wiec ze lachy sadeckie nie cierpia rusinow[czytaj ukraincow] krynickich i zawsze z nimi wojowali.

 

znowu garstka warcholow protestowala -tym razem przed palacem prezydenckim-jedynie dzieki laskawosci I sekretarza kc pzpr -pis chodza jeszcze na wolnosci.

 

pod wawelem jak zwykle spotkaly sie dwie grupy milosnikow parti umiarkowanego postepu w granicach prawa-tym razem chyba[dokladnie nie sledzilem] bylo spokojnie bo prezes nas nie zaszczycil swoja obecnoscia


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Ja dzisiaj zrobiłem dobry uczynek - wygoniłem lokalnego działacza pis jak przywiózł rzepak na mój skup ;). Do następnego ma 50 km.

 

Brawo ja. 

 

Moim zdaniem jeszcze opony mu wylizałeś żeby drugi raz przyjechał :) ale co masz gadać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj